Game
Dying Light 2 Stay Human download

Dying Light 2 Stay Human Download

Platformy

Data Wydania

4 Luty 2022

Twórca gry

Wydawca

Techland

Pełna wersja PL
Pobrano 1651 razy
Waga: 62.91 GB
Polska wersja językowa
Działający multiplayer
Gra komputerowa osadzona w otwartym świecie, w którym zombie i walki pomiędzy grupami ludzi to codzienność. Jest to gra, która premierę miała mieć miejsce w 2020 roku, jednak dopiero na początku 2022 roku, została oficjalnie zaprezentowana światu.

10

Mistrzostwo

10 52

Zalety

 • Bardzo długa i wciągająca fabuła
 • Poprawiony gameplay
 • Świetny silnik gry
 • Genialna grafika i dźwięk
 • Jedna z najlepszych gier o zombie
 • Wciągający klimat

Wady

 • Ogromne wymagania sprzętowe

Dying Light 2 Stay Human Download PC, pobierz pełną wersję!

Pierwszy kontakt z Dying Light 2 pełna wersja budzi przyjemnie znajome uczucia. Eksploracja okolic Miasta, ostatniej dużej osady, w której zebrała się dryfująca ludzkość, przywołuje wspomnienia z pierwszego rozdziału (dla odświeżenia pamięci, tutaj recenzja Dying Light), tytułu, który w momencie premiery, prawie siedem lat temu, zdążył wyryć sobie miejsce w sercach wielu graczy. Cykl życia nowych konsol dopiero się zaczynał, a do tej pory Techland nie przedstawiał szczególnie błyskotliwych czy ambitnych produktów.

Pierwsza oznaka zmiany w aspiracjach firmy pojawiła się kilka lat wcześniej, wraz z Dead Island: zabawną i przekombinowaną grą, oderwaną od rzeczywistości rozrywką z kilkoma zbyt wieloma krawędziami, ale też z dużym charakterem. Z doświadczeń zdobytych przy Dead Island narodziło się Dying Light, dzieło, które celowało bardzo wysoko, na wszystkich frontach: bardziej zróżnicowana rozgrywka dzięki wprowadzeniu pierwszoosobowego parkour, wreszcie bardziej intrygująca historia i gęsta oprawa były składnikami unikalnej i charakterystycznej mieszanki.

Ten miks, który już wtedy był szczególnie oryginalny, jeśli nie wręcz odważny, nie został odtworzony ani naśladowany przez żaden inny software house. W ten sposób Techland miał wolną rękę: najpierw rozwijał i rozbudowywał oryginalny tytuł, a następnie stworzył ten sequel, który w swoim zabawnym rdzeniu w pełni odzyskuje dziedzictwo poprzednika. Właśnie dlatego, że droga obrana przez sagę nie została przebita przez inne produkty, dziś Dying Light 2 można przedstawić jako tytuł intrygujący, bynajmniej nie nadużywany, a wręcz jako pełne potwierdzenie rozpoznawalnej marki i na swój sposób wyjątkowy. Podczas pięciu godzin przedpremierowej rozgrywki, z którą mieliśmy okazję zmierzyć się podczas press tour w Warszawie, nie odczuliśmy uczucia twórczego zmęczenia: wręcz przeciwnie, odkryliśmy na nowo kilka interesujących nowości, które na solidnych fundamentach gry budują potencjalnie zwycięską strukturę. Zobaczmy w szczegółach, jakie uczucia wzbudził ten playtest.

Poruszanie się po mieście zgodnie z „przepływem” to prawdziwa przyjemność. Dying Light 2 Stay Human do pobrania z powodzeniem odtwarza niektóre z doznań, które były częścią pierwszego Mirror’s Edge, zachęcając użytkownika do poruszania się z płynnością i wyczuciem czasu. Rozgrywka w tym przypadku wyjątkowo harmonijnie łączy się z doskonałym projektem poziomów. Na ulicach, całkowicie opanowanych przez hordy zainfekowanych, znajdują się konstrukcje i elementy, które pozwalają dostać się na dachy za pomocą kilku dobrze obliczonych skoków lub dzięki szybkiej wspinaczce.

Kiedy już znajdziesz się „na górze”, skaczesz po linach, improwizowanych mostach i huśtających się platformach, aby nie spaść na ziemię. Trzeba dużo uwagi, dobrego wyczucia czasu i nienagannej kalkulacji trajektorii, aby odnieść sukces: Dying Light 2 Stay Human Pobierz nie jest grą „protekcjonalną” i karze nawet najmniejszy błąd, wysyłając cię z powrotem na ziemię ze zdartymi kolanami, narażając cię na ryzyko ataku i zmuszając do ponownego uruchomienia, aby przywrócić przepływ silnika.

Satysfakcja z wykonania serii dokładnych co do milimetra skoków jest odurzająca, nie wspominając o tym, że umiejętności bohatera rosną wraz z upływem godzin. Aiden niezależnie od siebie gromadzi punkty doświadczenia za umiejętności motoryczne i wojenne, a także może odblokować umiejętności, które zwiększają obie z nich. Podczas gdy umiejętności bojowe obejmują z jednej strony potężne uderzenia i ataki obrotowe, z drugiej strony mamy podwójne skoki i ślizgi, które sprawiają, że poruszanie się jest jeszcze bardziej efektywne i ekscytujące.

O ile siła i brutalność ciosów są dobrze oddane, o tyle walka cierpi również na inne problemy: w starciu z hordami zainfekowanych mamy tendencję do uciekania się do najostrzejszego wciskania przycisków, zadając ciosy bez większej uwagi. Przeciwko ludzkim przeciwnikom, z drugiej strony, jest dziwny taniec związany z zarządzaniem dystansem. W praktyce, masz tendencję do oddalania się od przeciwnika, gdy ten uderza, a następnie zbliżania się, aby zadać cios, w „przychodzeniu i odchodzeniu”, które nie jest zbyt stymulujące. Odblokowalne umiejętności, do których mamy wymienione powyżej wydają się rozwiązać sytuację tylko częściowo, i na szczęście, aby wszystko bardziej przyjemne myślimy, że różnorodność broni i sytuacji Dying Light 2 Stay Human Download. Po odblokowaniu łuk, na przykład, można uderzyć z dystansu dywersyfikacji trochę „podejście do walk (nie gardząc Stealth), i nie brakuje zdolności do zmiany swojego arsenału poprzez dodanie efektów elementarnych do sprzętu.

Mimo tak dobrego zróżnicowania ruchów i broni (ekwipunek połączony jest z systemem poziomów i rzadkości), nie da się zaprzeczyć, że najmniej inspirującym elementem Dying Light 2 Stay Human pełna wersja jest ten związany z walkami. Parkour, z drugiej strony, sprawdza się nawet wtedy, gdy jest mniej dynamiczny i bardziej przemyślany, jeśli nie wręcz „mózgowy”: na całym świecie istnieją na przykład wieże dystrybucji energii, które można reaktywować, by przyciągnąć ocalałych i przekonać ich do budowy prowizorycznych schronień; wspinanie się na nie to operacja wymagająca bystrego oka i uwagi, niemalże pierwszoosobowa sesja platformowa. Nawet w trakcie wykonywania wielu zadań głównych i pobocznych znajdziesz takie momenty, w których będziesz musiał wymyślić, jak dostać się do niektórych budynków lub dotrzeć do wyżej położonych miejsc.

Prawdziwą przyjemnością jest zbieranie surowców do craftingu, otrzymywanie immunogennych zastrzyków, które zwiększają witalność lub odporność na wirus Aidena, a także patrolowanie okolic miasta w poszukiwaniu sekretów, przedmiotów do zebrania i misji opcjonalnych. Zwłaszcza, że gdy przypadkiem lub z konieczności trafisz do wnętrza budynku, który można eksplorować, na nowo odkrywasz w sobie tę żyłkę grozy, która tak cieszyła w pierwszym Dying Light. Z dala od światła słonecznego śmiertelna choroba, która płynie w żyłach Aidena, jak również tych wszystkich ocalałych, zaczyna się objawiać, z zegarem, który biegnie nieubłaganie.

Dźwęk i grafika w Dying Light 2 Stay Human pełna wersja

Myślę, że byłoby świetnie, gdyby można było wyłączyć wszystkie dźwięki i efekty wizualne podczas gry w Dying Light 2. Mimo że jest to w zasadzie gra z perspektywy pierwszej osoby, wizualnie nie ma tu zbyt wielu doznań. Grafika może być dość nudna, jeśli nie zwracasz na nią uwagi. Akcja natomiast jest fantastyczna. Miałem okazję zobaczyć kilka niesamowitych rzeczy, które działy się wokół mnie podczas gry.

Kolejną rzeczą, którą zauważylismy w rozgrywce jest sposób, w jaki budujesz swoją postać. Możesz wybierać spośród niemal nieskończonej liczby umiejętności, aby zbudować swoją postać, od umiejętności posługiwania się mieczem, przez materiały wybuchowe, po przebieranie się za inne, niegrające postacie. To dodaje dużo swobody do rozgrywki i bardzo się to większości osób spodobało. Kiedy zgromadzisz wystarczającą ilość punktów umiejętności, możesz zrobić prawie wszystko.

Podsumowując, Dying Light 2 Stay Human dostarcza to, czego oczekiwali gracze. Jest nieliniowa, bardziej krzykliwa i przyjemniejsza do grania. Jest to również kolejna z niewielu gier, w które grałem, a w których nie trzeba robić wszystkiego. Mogłem robić to, na co miałem ochotę. Nie oczekuje się od ciebie żadnych działań ani interakcji z kimkolwiek, co jest świetne.

Co zyskujesz, korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Intel Core i3-9100 lub AMD Ryzen 3 2300X
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna:Nvidia GeForce GTX 1050 Ti lub AMD Radeon RX 560
 • Dysk twardy: ok. 65 GB wolnej przestrzeni
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 11

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu, możesz być pewny, że otrzymasz to, po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry, masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Podczas instalacji gry, istnieje możliwość dodania modów i dodatków. Rozszerzają one grę, wprowadzając nowe mechaniki i elementy. Zalecamy ich instalację.

Pełna wersja gry Dying Light 2 Stay Human

Dying Light 2 Stay Human gra 1

Ogólnie Dying Light 2 Stay Human Download ma jeszcze bardziej przyjemną atmosferę otwartej gry niż jego poprzednik. Można sobie wyobrazić, że spędzasz godziny na szukaniu konkretnych zasobów, eliminowaniu losowych zombie i ogólnym poznawaniu mapy.

Gdy to Cię znudzi – no, jeśli tak, to jest jeszcze fabuła, która wyraźnie składa się z rozległej sieci, plus kusząca perspektywa wpływu Twoich wyborów na historię i otoczenie. Nie jest to gra na szynach, co wyróżnia ją na tle tak wielu liniowych, opartych na broni tytułów z otwartym światem.

Nasza przedpremierowa wizyta w Villedor sprawiła, że nie mogliśmy się doczekać powrotu. Z pewnością sprawia to wrażenie, że Techland stał się deweloperem z wielkiej ligi pośród wielkiej pewności siebie. Jeśli całość Dying Light 2 dorówna temu, czego doświadczyliśmy do tej pory, powinien on wyznaczyć nowy standard dla ambitnych, inteligentnych, labiryntowych gier o zombie.

Dying Light 2 Stay Human to jedna z tych gier, do których na pewno niejednokrotnie będę wracał. Pierwszy raz miałem z serią styczność około 3 lat temu i od tamtego śledzę twórców w poszukiwaniu innych tytułów zombie survival. Uważam, że jest to świetna gra, która bez problemu przyciągnie na zapowiedziane przez twórców 500 godzin.

Link do pobrania pełnej wersji gry Dying Light 2 Stay Human Download

Aby pobrać grę, kliknij, na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Instalator, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Dying Light 2 Stay Human?

Udostępniona w naszym serwisie gra Dying Light 2 Stay Human Download, jest pełną wersją, która pozwala cieszyć się rozgrywką bez ograniczeń. Grę, możesz pobrać na 2 sposoby, wybierając nasz instalator (zalecany) lub pobranie gry przez przeglądarkę.

Przed udostępnieniem gra jest przez nas dokładnie sprawdzana. Wszystkie gry instalujemy na naszym komputerze testowym i sprawdzamy, czy nie występują najczęściej pojawiające się błędy lub glitche. Daje Ci to gwarancję, że pobierając grę z naszej strony, otrzymasz w 100% działający tytuł.

Dodatkowo wszystkie pliki gry są przez nas skanowane. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo naszej społeczności. Nie chcielibyśmy, żeby ktokolwiek był narażony na atak hakera lub wirusy, które mogą uszkodzić Twój sprzęt. Grę skanujemy w poszukiwaniu wirusów, malware i wszelkich niechcianych aplikacji, dzięki czemu możesz mieć pewność, że pobierasz grę wolną od jakichkolwiek zagrożeń.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Dying Light 2 Stay Human Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *