W jaki sposób odblokować możliwość wysłania SMS

Podczas wysyłania SMSa otrzymujesz wiadomość od operatora, lub błąd, który mówi, że nie możesz wysłać SMSa? Zapoznaj się uważnie z poniższym tekstem, przestawiliśmy kroki niezbędne do zrealizowania w celu odblokowania możliwości wysyłania SMSów. 🙂

Play

Należy skorzystać z klawiatury numerycznej w telefonie i wpisać kod USSD: *111*96*2#

T-Mobile

Aby odblokować możliwość wysyłania SMS, należy wysłać SMS o treści KONIEC pod numer 80450.

Plus

W tym przypadku postępujemy podobnie jak w sieci T-Mobile. Należy wysłać SMS o treści BLOKADA 35 pod numer 2601 a zostanie uruchomiona możliwość wysyłania SMSów.

Orange

W przypadku Orange, proces jest nieco bardziej skomplikowany. Należy pobrać aplikację Mój Orange ze Sklepu Play lub iOS. Po zalogowaniu się do aplikacji, należy znaleźć Usługi >> Moje aktywne usługi. Po wejściu na stronę aktywnych usług, należy odnaleźć Blokadę wysyłania SMSów Specjalnych i ją wyłączyć.

Informacja oraz aktywacja możliwości wysyłania SMSów specjalnych zostanie zrealizowana w maksymalnie 12-24h. Zwykle proces ten trwa do 10 minut.

NJU Mobile

Aby aktywować możliwość wysyłania SMS, należy zalogować się na swoje konto w aplikacji i zezwolić na wysyłanie SMS premium w ustawieniach.

Virgin Mobile

Wykorzystujemy tu  kod USSD *111*17*1# lub *111*18*1# albo logujemy się na konto VIRGIN MOBILE lub dzwonimy do BOK.

A2Mobile

Jeśli chcesz uruchomić usługi Premium, musisz wysłać sms’a na bezpłatny numer 2601 o treści LIMIT SMS 100.

HEYAH

Wyślij sms na bezpłatny numer 80450, wpisując w treści LIMIT START 100.

W przypadku problemów lub pytań związanych z odblokowaniem możliwości wysyłania SMSów prosimy o kontakt na adres e-mail: kontakt@pobierajgry.pl lub poprzez funpage na facebooku.

Zapraszamy!