Game
The sims 2 download

The SIMS 2 Download

Platformy

Data Wydania

14 Września 2004

Twórca gry

Wydawca

Electronic Arts

Pełna wersja PL
Pobrano 651 razy
Waga: 6,86 GB
Polska wersja językowa
Druga część najlepiej sprzedającej się gry 2000 roku. W grze tworzymy simy, które możemy kontrolować, musimy spełniać ich potrzeby i robić to na co mamy ochotę!

9.8

Super

10 33

Zalety

 • Pełna wersja gry po Polsku
 • Mnóstwo dodatków i modów
 • Uczucia i potrzeby simów
 • Dużo przedmiotów do zakupu

Wady

 • Uzależnia
 • Nie tak rozbudowana jak 3 część

Pełna wersja The SIMS 2 Download po Polsku!

The Sims 2 pełna wersja są kontynuacją najlepiej sprzedającej się gry w 2000 roku. Kultowa gra, jaką są aktualnie Simsy są tytułem o którym słyszał chyba każdy gracz na świecie. Wykorzystując sukces poprzednika Electronic Arts postanowił wypuścić drugą odsłonę symulatora życia, który aby osiągnąć cel musiał sprzedać się naprawdę nieźle.

Najważniejszą rzeczą którą studio poprawiło w The Sims 2 Download jest nuda. Nuda, która w jedynce pojawiała się po przegraniu kilkudziesięciu godzin. Simy posiadają w dwójce uczucia, potrzeby i obawy, które musimy spełniać. Jeżeli w odpowiednim czasie nie wykonamy odpowiedniej akcji, istnieje cień szansy, że nasz sim umrze. Gracz ma więc co robić, a nuda nie doskwiera nawet po wielu godzinach intensywnej rozgrywki.

Elementem, który gracze pokochali w The Sims 2 jest zdecydowanie wolność. Możemy kierować simami tak, aby się nienawidzili i ciągle kłócili, albo zrobić wszystko, żeby coś między nimi zaiskrzyło.

Aby nasze simy mogły prawidłowo funkcjonować, potrzebujemy gotówki. Wziąć ją możemy z wielu źródeł. Głównym jest  oczywiście praca. W dniach wolnych, które pojawiają się losowo lub możemy sobie wybrać dzień wolny, możemy udać się np. na ryby a następnie je sprzedać, dzięki czemu możemy dorobić do nowego wyposażenia naszego domu. W pracy natomiast można zauważyć szczeble kariery. W zależności od wybranej ścieżki kariery za awans na kolejny szczebel możemy otrzymać unikalny przedmiot. W przypadku złodzieja może to być wykrywacz kłamstw, natomiast sportowca – worek treningowy lub piłka.

Kolejną ważną innowacją, którą należy omówić jest starzenie się simów. Wpływa ona bardzo mocno na rozgrywkę, ponieważ im nasz sim starszy, tym inne posiada potrzeby. Nie musisz się jednak martwić o to, że w The Sims 2 Download Twój sim szybko umrze. Życie każdego bohatera jest odpowiednio długie, tak aby mógł spełnić swoje wszystkie cele życiowe. Dodatkowo możemy zakupić specjalny eliksir, który wydłuży życie naszej postaci.

Cieszymy się, że możemy oddać w wasze ręce grę, która na dobrą sprawę jest aktualnie klasykiem. The Sims 2 do pobrania jest grą, w którą każdy zapalony fan symulacji powinien przynajmniej raz zagrać. Udostępniona pełna wersja gry jest w pełni spolszczona, dzięki czemu rozgrywka jest jeszcze przyjemniejsza.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Intel Core 1.0 GHz
 • Pamięć: 1 GB RAM
 • Karta graficzna: GeForce3 Ti 500 lub lepsza
 • Dysk twardy: 13 GB wolnej przestrzeni z dodatkami
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Jako, że prezentujemy wersję Deluxe Edition, przedstawiamy dodatki, które otrzymujesz pobierając grę

The Sims 2: Studia

The Sims 2: Nocne Życie

The Sims 2: Zwierzaki

The Sims 2: 4 Pory roku

The Sims 2: Bon Voyage

The Sims 2: Czas wolny

The Sims 2: Osiedlowe Życie

The Sims 2: Rezydencja i ogrody

✓ I wiele wiele więcej!

Pełna wersja gry The Sims 2 do pobrania

sims-2

The Sims 2 Pobierz, które Ci przedstawiamy jest pełną wersją gry po polsku z możliwością instalacji dodatków i rozszerzeń które ulepszają rozgrywkę. Jest to chyba najbardziej popularna wersja z serii The Sims, dzięki czemu wciąż setki graczy aktywnie uczestniczą w rozgrywce. The Sims 2, które aktualnie oglądasz ma to do siebie, że jest pełną wersją, która została przez nasz zespół odpowiednio skompresowana, dzięki czemu pobieranie jest szybsze niż zwykle.

Jeżeli masz słabszy komputer to nie musisz się martwić. Nawet na najstarszych komputerach The Sims 2 Download będzie chodzić płynnie i bez zacięć. Jeżeli szukasz nowszej wersji gry, to zachęcamy do skorzystania z opcji wyszukiwania na naszej stronie. Posiadamy wszystkie części serii, dzięki czemu masz z czego wybierać.

Aplikacja pobierająca jak i sam instalator zostały stworzone tak, aby były jak najbardziej intuicyjne i proste w obsłudze. Najpierw pobierasz naszą aplikację, potem ją uruchamiasz i rozpoczyna się pobieranie. Gdy gra będzie gotowa do instalacji, uruchomi się instalator, który pozwoli Ci wybrać które dodatki chcesz zainstalować i którego cracka użyć podczas instalacji.

Poza samą grą i dodatkami możesz także zainstalować mody, które jeszcze bardziej urozmaicają rozgrywkę. Możesz je także zainstalować podczas kreowania instalacji, co widoczne jest na zdjęciach powyżej.

Grałam w The Sims 2 gdy byłam mała. Aktualnie gram w Simsy 4, które pobrałam z tej strony, ale wielokrotnie wracm do tej części, ponieważ mam z nią związane sporo wspomnień. Gra naprawdę godna polecenia!

Link do pobrania pełnej wersji gry The Sims 2

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Downloader, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać The Sims 2?

The Sims 2 Download są w pełni spolszczoną działającą wersją gry, którą możesz pobrać już dziś. Przed udostępnieniem plików grę zainstalowaliśmy na naszym testowym komputerze, aby sprawdzić, czy całość prawidłowo działa. Dodatkowo gra została przeskanowana w poszukiwaniu niechcianych aplikacji, wirusów oraz malware, dzięki czemu możesz mieć pewność, że gra wolna jest od wirusów.

Informujemy Cię, że nie musisz korzystać z naszego portalu i pobierać gry. Gwarantujemy jednak, że udostępnione przez nas The Sims 4 do pobrania jest działającą pełną wersją gry wraz z dodatkami. Sam więc zdecyduj, czy chcesz skorzystać z naszego serwisu.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “The SIMS 2 Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *