Game
poster The Sims 4

The SIMS 4 Download

Platformy

Gatunek

Akcja , Sandbox , Symulacja

Data Wydania

2 Września 2014

Twórca gry

Wydawca

Electronic Arts

Pełna wersja PL
Pobrano 212 razy
Waga: 27,29 GB
Polska wersja językowa
Czwarta generacja symulatora życia, w której tworzymy swoją postać i prowadzimy ją przez życie. W porównaniu do poprzednich części, Simy mogą przeżywać strach, radość itp. dzięki czemu rozgrywka jest jeszcze bardziej rozbudowana.

9.7

Super

10 33

Zalety

 • Pełna wersja po Polsku
 • Wszystkie dodatki
 • Możliwe wyłączenie cenzury
 • Rozbudowane tworzenie sima

Wady

 • Wciągająca

Pełna wersja The SIMS 4 Download po Polsku!

Seria The Sims spoczywa na tronie najlepszego symulatora życia od wielu lat. Dzieje się tak za sprawą małej konkurencji, co nie jest zbyt zdrową sytuacją.

The Sims 4 do Pobrania, które znajdziecie na naszej stronie miało być rewolucją, która odmieni sposób rozgrywki i wprowadzi nowoczesne rozwiązania. Tak się jednak nie stało. Jak się okazuje studio Maxis preferuje powolną ewolucję gry, niżeli rewolucję, która może odepchnąć pewną część graczy.

Mimo tego, że Sims 4 nie odbiega zdecydowanie od poprzedniej części, zdecydowanie warto zapoznać się z tym tytułem. Gra wciąż jest fenomenem jeżeli chodzi o symulatory życia a mnóstwo dodatków stworzonych przez studio tylko potęgują to uczucie.

W The Sims 4 Pełna Wersja znajdziemy sporo zmian, które są w większości na plus. Simy są zdecydowanie lepsze technicznie, a ich tworzenie jest jeszcze bardziej rozbudowane. Możemy dowolnie zmieniać kształt ciała i poszczególnych elementów Sima, rozciągając go lub płaszcząc. Jest to tak rozbudowane, że bez problemu można stworzyć wirtualnego sobowtóra dowolnej osoby. Jeżeli chodzi o sylwetkę naszych postaci nie jest to już tak rozbudowane. Twórcy boją się, że gracze mogliby tworzyć postacie które nie wyglądały by naturlanie, co zaburzyło by sens bycia symulatorem.

The Sims 4 Pobierz już teraz i przekonaj się, że oferowane przez nas gry są na najwyższym poziomie. Nasze pliki znajdują się na naszym serwerze, dzięki czemu prędkość pobierania nie jest w żaden sposób ograniczona, a same pliki gry są przez nas wielokrotnie sprawdzane przed udostępnieniem ich naszej społeczności.

Jednym z większych plusów The Sims 4 Download jest możliwość dowolnego kreowania domów i mieszkań. Menu pozwalające w poprzednich częściach na rozmieszczanie mebli i elementów wystroju zostało jeszcze bardziej rozbudowane, dzięki czemu możemy w naprawdę dowolny i kreatywny sposób urządzić dom naszego Sima.

Jesteśmy szczęśliwi, że oddając w wasze ręce The Sims 4 do Pobrania możemy zapewnić wam jakość naszego portalu oraz udostępnianych gier. Wybierając The Sims 4 na naszej stronie możesz mieć pewność, że otrzymasz spolszczoną pełną wersję gry, która pozwoli Ci na wiele godzin wspaniałej rozrywki.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: GeForce 6600 / RADEON 9000 Family.
 • Dysk twardy: 10 GB wolnej przestrzeni
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Jako, że prezentujemy wersję Deluxe Edition, przedstawiamy dodatki, które otrzymujesz pobierając grę

The Sims 4: Uniwersytet

The Sims 4: Psy i Koty

The Sims 4: Kraina Magii

The Sims 4: Wyspiarskie Życie

The Sims 4: StrangerVille

The Sims 4: Zostań Gwiazdą

The Sims 4: Cztery Pory roku

The Sims 4: Przygoda w Dżungli

The Sims 4: Być rodzicem

The Sims 4: Wampiry

The Sims 4: Zestaw świąteczny

The Sims 4: Ucieczka w plener

✓ I wiele wiele więcej!

Pełna wersja gry The Sims 4 do pobrania

The Sims 4 download

The Sims 4 Deluxe Edition to w 100% działająca wersja gry z możliwością instalacji wszystkich dostępnych dodatków dogry. Znajdziesz wszystkie dodatki od początku istnienia tytułu po te wydane kilka tygodni temu. Do gry wciąż dodawane są nowe dodatki lub rozszerzenia, dlatego też staramy się, aby udostępniona przez nas gra posiadała te najnowsze. Jeżeli pobierałeś od nas grę jakiś czas temu, warto sprawdzić, czy nie pojawiły się nowe dodatki.

Warto również przypomnieć, że pobierając u nas The Sims 4 Download otrzymujesz wszystko co przedstawione jest na naszej stronie oraz zdjęciach. Na początku pobierasz aplikację umożliwiającą pobranie gry z naszego serwera. Odbywa się tak, ponieważ pobieranie dużych plików z poziomu przeglądarki często zostaje przerwane i trzeba zaczynać od początku. Używając naszej aplikacji, gdy połączenie z internetem zostanie przerwane, zostaniesz o tym powiadomiony, a gdy tylko internet będzie znowu działał, pobieranie będzie kontynuowane.

Dodatkowym atutem pobierania The Sims 4 Pełna Wersja przy użyciu naszej aplikacji jest fakt, że pobieranie w żaden sposób nie jest ograniczone. Wiele stron i serwerów ogranicza prędkość pobierania, przez co coś, co pobrać można w kilka minut czasem pobiera się kilka godzin. U nas takiego problemu nie uświadczysz. Pobierasz z pełną prędkością swojego łącza internetowego.

The Sims 4 Deluxe Edition Download które możesz pobrać z naszej strony jest w pełni działającą spolszczoną wersją gry ze wszystkmi dodatkami.

W Simsy gram od wielu lat. Gra pozwala mi zapomnieć o codzienności i stworzyć postać, którą chciałabym być. W porównaniu do Sims 3, o wiele bardziej przypadł mi do gustu sposób projektowania Sima i menu gry. Każdy, kto lubi gry tego typu powinien spróbować!

Link do pobrania pełnej wersji gry The Sims 4

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Downloader, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać The Sims 4?

The Sims 4 Download które możesz pobrać na naszej stronie jest spolszczoną pełną wersją gry ze wszystkimi dodatkami. Po skompletowaniu wszystkich plików oraz dodatków, gra została sprawdzona pod kątem działania i występowania najczęstszych błędów. Na naszym testowym komputerze gra działa bez problemów, dzięki czemu masz pewność, że gra będzie sprawna. Dodatkowo przeskanowaliśmy wszystkie pliki w poszukiwaniu niechcianych aplikacji, wirusów oraz malware, co daje Ci pewność, że pliki które pobierasz nie są zawirusowane.

Musisz wiedzieć, że nie namawiamy Cię do skorzystania z naszego portalu czy do pobrania gry. Dajemy jednak gwarancję, że wybierając nasz serwis oraz pobierając The Sims 4 otrzymasz to, czego szukałeś.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “The SIMS 4 Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *