Game
Euro Truck Simulator 2 Download

Euro Truck Simulator 2 Download

Platformy

Data Wydania

19 Października 2012

Twórca gry

Wydawca

Rondomedia

Pełna wersja PL
Pobrano 539 razy
Waga: 6,31 GB
Polska wersja językowa
Euro Truck Simulator 2 Download, to najbardziej popularny symulator jazdy TIRem na świecie. W grze możesz od razu założyć swoją firmę lub działać jako wolny strzelec. Gracz od razu uzyskuje dostęp do całej mapy Europy.

9.2

Super

10 32

Zalety

 • Polska wersja
 • Mnóstwo dodatków i DLC
 • Grywalność
 • Ogromna mapa
 • Bardzo rozbudowana gra

Wady

 • Uzależnia
 • Brak pór roku

Pełna wersja Euro Truck Simulator 2 Download po polsku!

Euro Truck Simulator to seria, w której przemierzamy setki tysięcy kilometrów, spalamy tysiące litrów ropy i spędzamy setki godzin przed kierownicą. Krótko mówiąc, w ETS 2 możemy posmakować prawdziwego życia truckera.

Sensem gry, jest przemieszczanie się z punktu A do punktu B przy pomocy TIRa lub ciężarówki. Fani gier zręcznościowych oraz akcji rozpoczynając rozgrywkę, mogą się trochę zawieść. Nasz pojazd trochę waży, a gra jest symulacją, co oznacza, że jadąc naszą ciężarówką, nie osiągniemy zawrotnych prędkości i nie wykonamy żadnych akrobacji.

Mimo że gra stworzona jest dla osób, które chcą w ciszy poprowadzić ciężarówkę i się odprężyć, to nawet osoby, które preferują szybką rozgrywkę, nie będą się nudzić. Parkowanie na wstecznym, lub przejazd przez wąską drogę dają sporo satysfakcji. Sama jazda w Euro Truck Simulator 2 do pobrania jest bardzo przyjemna, a dzięki temu, że gra karze gracza za nieprzestrzeganie zasad ruchu drogowego, należy często spostrzegać w lusterka.

Wraz z postępem w Euro Truck Simulator 2 pobierz, nasza postać rozwija się i otrzymuje punkty, które można rozdać do kilku dostępnych umiejętności. Inną opcją wykorzystania punktów jest wyrobienie sobie nowej licencji, dzięki której będziemy mogli przewozić nowe towary i przyjmować bardziej skomplikowane zlecenia.

Początkowo gra jest bardzo powolna, jednak im dłużej gramy, tym więcej pieniędzy zarabiamy. Kasa w grze jest bardzo ważna, bo to dzięki niej możemy kupić nową ciężarówkę lub nawet zatrudnić nowego kierowcę. Innym ważnym elementem, dla którego warto mieć sporo gotówki to mandaty 🙂

Grafika świata Euro Truck Simulator 2 pełna wersja, po którym się poruszamy, nie jest najwyższych lotów, jednak cieszą szczegóły takie jak kombajny, czy traktory pracujące w polu. W niektórych momentach możemy poczuć się znudzeni powtarzającym się widokiem otoczenia, co jest minusem gry, bo jako symulator powinna jak najbardziej oddawać realne odczucia.

Jeżeli chodzi o wnętrze ciężarówek i sam ich wygląd, to tutaj studio odwaliło kawał dobrej roboty. Nie wszystkie maszyny są licencjonowane, ale każdy laik rozpozna, na czym dana ciężarówka była wzorowana. Wnętrza są bardzo dobrze odwzorowane, przyciski jak i kształty desek rozdzielczych bardzo dobrze oddają to jak wyglądają w rzeczywistości. W Euro Truck Simulator 2 nawet krople deszczu, które nie raz zobaczymy na szybie, wyglądają bardzo realistycznie.

Euro Truck Simulator 2 do Pobrania to gra, w której każdy znajdzie inne wady i zalety, jednak każdy gracz spędzi przy niej mnóstwo godzin świetnej rozrywki.

Co zyskujesz, korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Dual Core 2.4 GHz lub lepszy
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: GeForce GTS 450 lub lepsza – 1 GB
 • Dysk twardy: 9 GB wolnej przestrzeni
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 10
 • Kierownica – w tej grze to podstawa

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu, możesz być pewny, że otrzymasz to, po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry, masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Listę dodatków oraz DLC znajdziesz w zrzutach ekranu instalatora. Wszystkie dodatki zostaną pobrane automatycznie.

Pełna wersja gry Euro Truck Simulator 2 Download

Euro truck simulator 2 download

ETS 2 Download zaliczany jest do kategorii gier sandboxowych, dzięki czemu jako bohater możemy swobodnie eksplorować otwarty świat, bez nałożonego przez kogoś celu.

Euro Truck Simulator 2 Pełna Wersja prezentowana na naszej stronie jest w pełni działającą i spolszczoną wersją gry. Podczas instalacji otrzymujemy możliwość instalacji dodatków oraz DLC, które dodatkowo urozmaicą naszą rozgrywkę.

Wszystkie elementy tekstowe w grze zostały spolszczone a błędy poprawione, dzięki czemu nie będziesz musiał spotykać się z problemami dotyczącymi tłumaczenia. Każdy element rozgrywki został sprawdzony i na pewno nie zawiedziesz się, przemierzając tysiące kilometrów dróg i autostrad.

Dzięki wielu ETS 2 DLC, które pobierasz wraz z grą i masz możliwość zainstalowania dowolnych z nich, gra spodoba Ci się jeszcze bardziej. Jak wiadomo symulator jazdy tirem, nie jest dla każdego, jednak dzięki tym dodatkom gra nie znudzi się przez wiele, wiele godzin.

Gra bez problemu działać będzie na starszych komputerach pod warunkiem instalacji najnowszej wersji DirectX, który pozwala na uruchamianie nowszych tytułów na komputerach o słabszej specyfikacji.

Pobierz Euro Truck Simulator 2 i zrelaksuj się za kierownicą ciężarówki jako wolny kierowca lub właściciel firmy spedycyjnej. Kierując pojazdem z punktu A, do punktu B na pewno się odprężysz, a jeżdżąc po mapach stworzonych przez społeczność, dodatkowo zobaczysz, jak wyglądają niektóre drogi w realnym świecie!

Euro Truck Simulator 2 jest najlepszą odsłoną serii. Grałem w starsze i nowsze tytuły symulatora TIRa, jednak w tej części znalazłem wszystko co taka gra powinna posiadać. Rozległy świat, dopracowane modele ciężarówek, multum rozszerzeń i DLC stworzonych przez graczy to tylko niewielka część tego co można znaleźć w grze wgłębiając się w nią. Polecam każdemu, kto chce się odprężyć.

Link do pobrania pełnej wersji gry Euro Truck Simulator 2

Aby pobrać grę, kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Downloader, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Euro Truck Simulator 2?

Euro Truck Simulator 2 Pełna wersja po polsku, którą właśnie przeglądasz, została sprawdzona pod każdym względem. Po skompletowaniu wszystkich plików, rozszerzeń oraz DLC przeskanowaliśmy całość pod względem wirusów, oraz malware. Wszystkie pliki są czyste i nie zawierają złośliwego oprogramowania. Dodatkowo sprawdziliśmy działanie naszego instalatora na naszym komputerze w poszukiwaniu błędów, jednak cały proces odbył się bezproblemowo, dzięki czemu możesz mieć pewność otrzymania działającej gry.

Oczywiście nie namawiamy Cię do skorzystania z naszego serwisu, ponieważ wybór należy do Ciebie. Musisz jednak wiedzieć, że pobierając Euro Truck Simulator 2 Download na pewno się nie zawiedziesz i otrzymasz w pełni spolszczoną działającą grę.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Euro Truck Simulator 2 Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *