Game
gta 4 plakat

GTA 4 Download

Platformy

Data Wydania

2 Grudnia 2008

Twórca gry

Wydawca

Rockstar Games

Pełna wersja PL
Pobrano 812 razy
Waga: 26,93 GB
Polska wersja językowa
Głównym bohaterem gry jest Niko Bellic - weteran wojenny z Jugosławii. Zachęcony listami od swojego kuzyna Romana, przyjeżdża do Ameryki aby spełnić Amerykański sen. Na miejscu jednak okazuje się, że wcale nie jest tak kolorowo, Roman nie jest milionerem, tylko właścicielem słabo działające firmy taksówkarskiej.

9.6

Super

10 32

Zalety

 • Pełna wersja po Polsku
 • Zawarte oba DLC
 • Optymalizacja dla słabszych PC
 • Rozległe miasto
 • Fabuła

Wady

 • Uzależnia
 • Brutalna
 • Ograniczona wolność

Pełna wersja GTA 4 Download po Polsku!

Seria Grand Theft Auto od ponad 20 lat towarzyszy graczom i z każdą nową odsłoną ponownie zaskakuje. GTA 4, mimo że nie jest najnowszą odsłoną serii i ma już 12 lat wciąż może się podobać i umilać czas.

Akcja gry GTA 4 do pobrania rozgrywa się w mieście Liberty City – mieście, które wzorowane było na Nowym Yorku. Bohaterem którego przyjdzie nam kontrolować jest Niko Bellic. Jest to dość tajemnicza postać, o korzeniach słowiańskich, która przybyła do USA po listach kuzyna Romana. Po przyjeździe do Ameryki, Niko doświadcza brutalnej prawdy. Okazuje się, że jego kuzyn wcale nie mieszka w luksusie, a tak naprawdę ma na głowie sporo problemów. W ten sposób rozpoczyna się brutalna rozgrywka, pełna wulgaryzmów i walk. Fabuła i historia opisana w grze jest jedną z lepszych o ile nie najlepszą z wszystkich serii. Wiele osób uważa, że zdecydowanie jest to najlepsza odsłona serii, a z resztą, kto grał, ten wie 🙂

Recenzje graczy jak i znawców tematu mówią same za siebie. Praktycznie same 10/10 które sypiął się zarówno od niedzielnych graczy jak i specjalistów pokazują tylko jak dobra jest ta gra. Od strony wizualnej również jest bardzo dobrze. Jak na 12 lat wstecz nie możemy narzekać, a wschody i zachody słońca do dziś są uważane za jedne z najlepiej odwzorowanych. Dźwięk jest również bardzo zadowalający. Soundtrack, muzyka jak i miejskie odgłosy są bardzo dobrze odwzorowane i skomponowane, dzięki czemu immersja staje się jeszcze prostsza. Jeżeli chodzi o fizykę oraz kierowanie pojazdami, można rzec, że są nawet lepsze niż to co otrzymaliśmy w GTA 5, gdzie wydają się one nieco uproszczone.

Optymalizacja w GTA 4 początkowo była uważana, za jedną z najgorszych, jakie otrzymaliśmy w serii. Na wyższych ustawieniach graficznych nawet na mocnym komputerze ciężko było o płynną rozgrywkę i stałe fpsy. Studio i developerzy wzięli sobie do serca to, co uważała społeczność i w aktualizacji poprawili nieco to, jak gra działa na PCtach, jednak mimo tego, wszystkim w pamięci pozostaje ta pechowa przypadłość czwórki.

W GTA 4 Download mimo, że wiele elementów jest najlepiej skonstruowanych od początku serii, spora część mogła zostać nieco ulepszona. Największą bolączką według graczy jest krok wstecz jeżeli chodzi o pojazdy. Nie znajdziemy tutaj samolotów i helikoptera, co jest sporą wadą dla dużej części graczy. Nie jest to też do końca otwarta gra jak San Andreas, przez co niektórzy porzucili grę, ponieważ w pewnym stopniu gra narzuca nam co musimy robić.

GTA 4 do pobrania jest tytułem bardzo dobrym, ale w pewnym stopniu zapomnianym. Wszak kilka lat temu otrzymaliśmy GTA V, które jest zdecydowanie bardziej rozbudowane i posiada większą społeczność, przez co GTA IV często zostaje zignorowane. Podobnie ma się czwórka do GTA San Andreas. Jako poprzedniczka GTA 4, SA ma obecnie większą liczbę aktywnych graczy, ze względu na min. sentyment do gry lub nawet to, że w San Andreas pogramy na urządzeniach mobilnych.

Przechodząc GTA 4, możemy zauważyć, że niektóre lokacje wyglądają, jakby miały zostać otwarte. Wygląda tak, ponieważ Rock Star planował wydanie dodatków, które wprowadzały nowe postaci, pojazdy, lokacje oraz misje. GTA Episodes of Liberty City pobierane jest wraz z grą, a podczas instalacji mamy możliwość wyboru dowolnych dodaktów i DLC które chcemy dodać do swojej gry.

Jak na grę, która ma ponad 12 lat, GTA 4 wypada naprawdę dobrze. W grze znajdziemy kilka błędów, które nie są widoczne (chyba że postaramy się je znaleźć), ale która gra tak naprawdę jest dziś wolna bez wad i błędów. Jest to bez wątpienia pozycja obowiązkowa dla każdego gracza, tak więc jeżeli jeszcze nie grałeś w świecie Liberty City, to gorąco zachęcamy do sprawdzenia naszego serwisu.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Dual Core 1.8 GHz lub lepszy
 • Pamięć: 1,5 GB RAM
 • Karta graficzna: GeForce GTS 450 lub lepsza – 1 GB
 • Dysk twardy: 32 GB wolnej przestrzeni + 7 GB dodatki
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 10

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Listę dodatków oraz DLC znajdziesz w zrzutach ekranu instalatora. Wszystkie dodatki zostaną pobrane automatycznie.

Pełna wersja gry GTA 4 do pobrania

gta 4 do pobrania

GTA 4 Pełna wesja została przygotowana w prostej i intuicyjnej aplikacji pobierającej oraz kreatorze instalacji pozwalającym zainstalować grę wraz z wybranymi dodatkami. Ponad 12 letnia gra wciąż jest często pojawiającym się tytułem na PCtach wielu graczy. Społeczność wciąż pobiera grę, aby dodawać nowe modyfikacje i bawić się w Librty City wzorowanym na Nowym Yorku. GTA IV Pełna wersja oferuje bardzo dopracowaną i o wiele bogatszą rozgrywkę w stosunku do poprzedniej częsci, którą również znajdziecie na naszej stronie. Świetna jak na grę z 2008 roku grafika, bardzo realistyczne sterowanie pojazdami to tylko niewielki fragment tego, co znajdziecie w naszej grze.

GTA IV Download jest dostępny z poziomu serwerów, które nie ograniczają prędkości pobierania, a dzięki zastosowaniu płatnej metody kompresji jesteśmy w stanie zmniejszyć rozmiar plików gry w taki sposób, aby pobrana była na Twój komputer jak najszybciej.

Przygotowane przez nasz zespół dodatki oraz wszystkie pliki związane z płynnym działaniem gry został przez nas sprawdzone, dzięki czemu masz pewność, żę GTA 4 Pełna wersja będzie płynnie działać na Twoim komputerze.

Jeżeli nie jesteś pewny działania lub wiarygodności naszej strony, możesz opuścić nasz serwis i wybrać konkurencyjny, jednak wtedy nie gwarantujemy, że otrzymasz w pełni działającą grę. W naszym serwisie przed udostępnieniem każdej gry, jest ona sprawdzana przez ekipę, która instaluje i sprawdza najczęściej występujące błędy oraz problemy w danym tytule.

W GTA zacząłem grać, gdy miałem 14 lat. Dzisiaj jestem dorosłym 29 facetem, jednak wciąż pamiętam wschody i zachody słońca podczas gry w GTA 4. Ten tytuł, to zdecydowanie najlepsza odsłona serii. Na pewno jeszcze nie raz do niej wrócę. Polecam każdemu, komu spodobała się GTA V lub po prostu lubi gry w tym klimacie.

Link do pobrania pełnej wersji gry GTA 4

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Downloader, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać GTA 4?

GTA 4 Pełna wersja po polsku, którą chcesz pobrać, została sprawdzona pod wieloma względami. Sprawdziliśmy, czy gra poprawnie się pobiera, instaluje oraz uruchamia. Nasza ekipa zapoznała się z najczęściej występującymi błędami podczas rozgrywki i w pewnym stopniu je usunęła lub ukryła. Wszystkie udostępnione przez nas gry są w pełni działające i zostały przeskanowane pod kątem występowania wirusów. Nie znajdziesz u nas zainfekowanych plików lub złośliwych malware.

Oczywiście nie namawiamy Cię do skorzystania z naszego serwisu, ponieważ wybór należy do Ciebie. Musisz jednak wiedzieć, że pobierając tą grę na pewno się nie zawiedziesz i otrzymasz w pełni spolszczoną działającą grę.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “GTA 4 Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *