Game
Football Manager 2022 Download

Football Manager 2022 Download

Platformy

Data Wydania

9 Listopada 2022

Twórca gry

Wydawca

Sports Interactive

Pełna wersja PL
Pobrano 972 razy
Waga: 4.12 GB
Polska wersja językowa
Rozbudowany menadżer piłkarski, w którym przejmujemy dowodzenie nad wybranym klubem piłkarskim. W grze odświeżono wygląd wielu zawodników, został ulepszony silnik meczowy, a także rozbudowano ją o wiele nowych funkcji.

9.9

Super

10 50

Zalety

 • Nowy system gestów
 • Świetny system xG
 • Poprawiona optymalizacja rozgrywki
 • Poprawione animacje
 • Rozbudowane konferencje prasowe

Wady

 • Drobne błędy techniczne
 • Studio straciło niektóre licencje

Football Manager 2022 Download PC, pobierz pełną wersję!

FM 2022 jest idealnym przykładem tego, że mimo świetnej poprzedniej odsłony Football Manager 2021, wciąż można zrobić grę, która pozytywnie zaskoczy graczy.

Studio Sports Interactive stanęło na wysokości zadania i stworzyło grę, która w niemal każdym aspekcie prezentuje się lepiej od poprzedniej edycji. Widać, że twórcy przyłożyli się, żeby stworzyć grę, która pozwala stworzyć ulubiony zespół i razem z nim zdobyć puchar. W najnowszej odsłonie Football Manager 2022 Pobierz, można znaleźć wiele ciekawych zmian. Większość z nich zasługuje na pochwałę, jednak kilka wymaga lekkiej poprawki. Na duży plus na pewno zasługują kwestie audio-wizualne oraz mechanika, ale o tym później.

Imponujące jest to, jak wiele opcji i aspektów Football Manager 2022 do pobrania udaje się przenieść na małe ekrany smartfonów. Możemy zobaczyć rozgrywkę, która odpowiada tej z innych dużych i oklepanych produkcji, aczkolwiek z kilkoma poprawkami wprowadzonymi w celu dostosowania do monetyzacji free-to-play. Nadal chodzi o trenowanie i zarządzanie drużyną piłkarską, zarówno na boisku, jak i w zakresie kontroli finansów i ogólnej kondycji klubu, starając się osiągać coraz lepsze wyniki sportowe.

Gra koncentruje w sobie ogromną ilość statystyk do śledzenia i opcji do interakcji, jednocześnie zawsze udaje się pozostać dość przejrzysta dzięki interfejsowi, który, już zaprojektowany tak, by jak najlepiej działać na przenośnych wyświetlaczach, w tym wydaniu jest jeszcze bardziej zoptymalizowany. Z tego punktu widzenia, musimy pochwalić usprawnienia przeprowadzone w zakresie czytania i nawigacji, choć nie było rozjaśnienia opcji, które faktycznie wzrosły. W przeciwieństwie do poprzedniego rozdziału, w tym przypadku nie ma już pionowego przewijania, ale wszystko jest widoczne na jednym ekranie, z możliwością szybkiego przejścia z jednego do drugiego za pomocą bocznych machnięć.

Poprzez te menu, które są sercem gry, możemy kontrolować losy drużyny poprzez radzenie sobie z rynkiem i negocjacje z graczami, szkolenie zorganizowane na różnych cechach, rozwój modułu i taktyki gry i oczywiście kierować zespołem podczas samej gry. Oprócz ulepszeń w interfejsie, które są natychmiast widoczne, nastąpiła również pewna ewolucja w grafice związanej z samą grą oraz z bardziej zróżnicowanymi i szczegółowymi stadionami i lepszymi animacjami zawodników. Oczywiście pozostaje to niewielką częścią i nadal jest nieco rozczarowujące w porównaniu z bardziej zorientowanymi na akcję grami piłkarskimi jak FIFA.

Najbardziej zauważalną ewolucję techniczną można więc prawdopodobnie znaleźć w zarządzaniu sztuczną inteligencją, która oferuje teraz zarówno trudniejszych przeciwników (w wielu przypadkach nawet zbyt wiele), jak i bardziej reaktywnych graczy. Nie mamy tu na myśli, tylko boiska, ale również fazy zarządzania. Dynamika zespołu, chemia między zawodnikami, a także reakcje, jakie mogą oni wywoływać w zależności od swoich wyników, zostały lepiej dopracowane. Prośby o dostosowanie kontraktu lub „bóle brzucha” z powodu niezgodności z zespołem pojawiają się bardziej przekonująco i zmuszają do uwzględnienia dalszych aspektów menedżerskich. Nowością w tej kwestii jest również progresja samego trenera, pozwalająca na wykorzystanie punktów doświadczenia do zwiększenia statystyk naszego alter ego, niczym w grze fabularnej.

Dźwięk i grafika w Football Manager 2022 pełna wersja

Sports Interactive co roku stara się poprawić odwzorowanie gier 3D: nie da się osiągnąć poziomu FIFY (czy nawet eFootball), ale da się zrobić to lepiej niż poprzednie edycje (więcej informacji w recenzji Football Manager 2021). W grze Football Manager 2022 zespół deweloperów zaimplementował nowe animacje, dzięki którym akcje w grze są jeszcze bardziej realistyczne, a ruchy zawodników mniej robotyczne.

Dodano nowe elementy rozgrywki i poprawiono drybling, a SI oferuje znacznie płynniejsze akcje niż w przeszłości. Na boisku zmienił się również sposób pressingu zawodników, a także liczba niewymuszonych błędów i niecelnych strzałów, które znacznie wzrosły.

Kolejną nowością, która nas zachwyciła, jest możliwość wystawienia bardzo szerokiego środkowego obrońcy, co jest intrygującym dodatkiem dla tych, którzy zazwyczaj grają w trzyosobowej obronie. Z taktycznego punktu widzenia, rozwiązanie to pozwala również na ustawienie środkowego obrońcy w środku pola i w ataku, lub na ustawienie go jako niskiego reżysera. Inne zmiany dotyczą konferencji prasowych, gdzie dialogi są nieco mniej powtarzalne (to samo dotyczy części towarzyskiej). Zauważyliśmy też drobne usprawnienia w interakcjach z agentami i rozmowach w szatni.

W ogólnym rozrachunku najnowszy Football Manager spisuje się na piątkę z plusem. Widać, że twórcy przyłożyli się na każdej płaszczyźnie i możesz mieć pewność, że pobierając FM 2022, spędzisz wiele godzin przy niezłej rozgrywce.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Intel Core 2 lub AMD Athlon 64 1.8GHz+
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: NVIDIA GeForce 9600M GT, AMD/ATI Mobility Radeon HD 3650 – 512 MB VRAM
 • Dysk twardy: ok. 7 GB wolnej przestrzeni
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 11

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu, możesz być pewny, że otrzymasz to, po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry, masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Podczas instalacji gry, istnieje możliwość dodania modów i dodatków. Rozszerzają one grę, wprowadzając nowe mechaniki i elementy. Zalecamy ich instalację.

Pełna wersja gry Football Manager 2022 do pobrania

Football Manager 2022 gra 1

Football Manager 2022 Download to gra, która miała premierę na początku listopada 2021 roku. Studio od samego początku zaskakiwało pomysłowością, lecz w dniu premiery gracze zostali całkowicie zdziwieni. Ilość nowinek i usprawnień dostępnych w grze zaskoczyła niemal każdego.

Oczywiście, cały interfejs i sposób rozgrywki uległ zmianie wyłącznie kosmetycznie. Gdyby developerzy zmienili zbyt wiele z odsłony na odsłonę, gracze nie mogliby odnaleźć się w i tak rozbudowanej już grze.

Bez wątpienia Football Manager 2022 pełna wersja jest jedną z najlepszych odsłon serii. Studiu Sports Interactive będzie naprawdę trudno stworzyć lepszą grę, którą w podobny sposób pokocha społeczność. Niemniej jednak pozostajemy dobrej myśli. Miejmy nadzieję, że za rok ukaże się również ciekawa gra, która przyciągnie tłumy.

Jestem ogromnym fanem gier strategicznych i piłki nożnej. Football Manager jest połączeniem wszystkiego co kocham. Gram w każdą odsłonę od 2016 roku i uważam, że w tej, twórcy przeszli sami siebie. Świetny model rozgrywki, żywe animacje i mnóstwo usprawnień, to tylko początek tego, co czeka nas podczas samej rozgrywki.
Polecam z całego serca <3

Link do pobrania pełnej wersji gry Football Manager 2022 Download

Aby pobrać grę, kliknij przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Instalator, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Football Manager 2022 Download?

Udostępniona w naszym serwisie gra FM 2022 Download, jest pełną wersją, która pozwala cieszyć się rozgrywką bez ograniczeń. Grę, możesz pobrać na 2 sposoby, wybierając nasz instalator (zalecany) lub pobranie gry przez przeglądarkę.

Przed udostępnieniem gra jest przez nas dokładnie sprawdzana. Wszystkie gry instalujemy na naszym komputerze testowym i sprawdzamy, czy nie występują najczęściej pojawiające się błędy lub glitche. Daje Ci to gwarancję, że pobierając grę z naszej strony, otrzymasz w 100% działający tytuł.

Dodatkowo wszystkie pliki gry są przez nas skanowane. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo naszej społeczności. Nie chcielibyśmy, żeby ktokolwiek był narażony na atak hakera lub wirusy, które mogą uszkodzić Twój sprzęt. Grę skanujemy w poszukiwaniu wirusów, malware i wszelkich niechcianych aplikacji, dzięki czemu możesz mieć pewność, że pobierasz grę wolną od jakichkolwiek zagrożeń.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Football Manager 2022 Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *