Marvel Ultimate Alliance 3 – co znajdziemy w grze?

Nowa gra Marvel Ultimate Alliance trafi wyłącznie na konsolę Nintendo Switch. Ujawniony podczas The Game Awards, Marvel Ultimate Alliance 3: Czarny Zakon, widzi największych bohaterów Marvela, którzy chronią Ziemię przed największym jak dotąd zagrożeniem. Team Ninja, studio stojące za Nioh, pracuje nad grą.

To pierwsza gra Ultimate Alliance od 2009 roku. Seria zawiera bogatą listę postaci z komiksów, wszystkie z własnymi unikalnymi zdolnościami i mocami, do wspólnych misji i wyzwań. Ultimate Alliance 3 wydaje się czerpać trochę inspiracji z Marvel Cinematic Universe, ponieważ kilka projektów postaci i głosów przypomina te z filmów. W grze znajdą się Avengers, X-Men, Guardians of the Galaxy i wiele innych.

Jakich bohaterów znajdziemy w grze?

Jako, że gra opiera się na świecie Marvela, w grze znajdziemy praktycznie wszyskich bohaterów, jakich widzieliśmy w filmach i serialach Marvela.

Ant-Man / Giant-Man, Bestia, Czarna Pantera, Czarna Wdowa, Captain America, Captain Marvel, Crystal, Daredevil, Deadpool, Doctor Strange, Drax, Elektra, Falcon, Gamora, Groot, Hawkeye, Hulk, Human Torch, Invisible Woman , Iron Fist, Iron Man, Magneto, Mr. Fantastic, Ms. Marvel, Nightcrawler, Psylocke, Rocket Raccoon, Scarlet Witch, Spider-Gwen, Spider-Man (Miles Morales), Spider-Man (Peter Parker), Star-Lord , Storm, Thing, Thor, Venom, Vision, Wasp, Wolverine
Poza wyżej wymienionymi postaciami, odblokować można także dostęp do większej ilości, min.

Czarny karzeł, Corvus Glaive, Dormammu, Ebony Maw, Electro, Green Goblin, Juggernaut, Kingpin, Mystique, Nebula, Proxima, Midnight, Ronan the Accuser, Supergiant, Sandman, Sentinels, Surtur, Thanos, Ultimo, Ultron

Jak oceniane jest Marvel Ultimate Alliance 3

Marvel Ultimate Alliance 3 była wielką niespodzianką, kiedy ogłoszono ją podczas zeszłorocznych rozdań nagród, ale po dekadzie uwięzienia pod lodem wydaje się, że warto na nią czekać. Właściciele przełączników znajdą mnóstwo treści do przeżycia, szczególnie z przyjaciółmi, i chociaż może to być odpowiednik gry Hulk Smash, nie oznacza to, że nie jest to dobry czas.

Marvel Ultimate Alliance 3 wywołał ogólnie pozytywną, jeśli nie wybuchowo pozytywną reakcję. Zasadniczo kontynuuje ducha starych gier do litery, i jest to całkiem przyzwoite przeprosiny za fakt, że Nintendo Switch nigdy nie zobaczy Avengers Marvela Square Enix. Ta gra, wraz z Rise of the Phoenix, prawdopodobnie i tak będzie oferować większy skład, z większą ilością ukłonów w kierunku bogatej, wieloletniej ciągłości Marvela. Daj nam znać, czy jesteś podekscytowany tym lub ostatnim ogłoszonym pakietem DLC, który dostarczy nam jakąś wersję Fantastycznej Czwórki w przyszłym roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *