Game
Youtubers life download

Youtubers Life Download

Platformy

Data Wydania

2 Kwietnia 2017

Twórca gry

Wydawca

U-Play online

Pełna wersja PL
Waga: 2,73 GB
Pobrano 724 razy
Polska wersja językowa
Działający multiplayer
Gra, w której naszym zadaniem jest stworznie kanału Youtube, który podbije serca milionów użytkowników.

9.8

Super

10 41

Zalety

 • Ciągle rozwijana
 • Ciekawa rozgrywka
 • Duże możliwości rozwoju postaci
 • Tryb Multiplayer

Wady

 • Wciągająca
 • Drobne błędy

Pełna wersja Youtubers Life Download po Polsku!

W dzisiejszych czasach, aby rozpocząć przygodę z YouTubem, wystarczy posiadać komputer, mikrofon i kamerę. Nie wystarczy to jednak aby zostać wybitnym twórcą, który podbije serca milionów osób. Co trzeba posiadać, aby zostać najpopularniejszym twrócą? Sprawdź to w grze Youtubers Life pełna wersja.

Gra skupia się na postaci, która osiągnęła już wszystko co mogła pod kątem popularności na Youtubie. W grze postać ta przedstawia nam swoją historię, która rozpoczyna się od czasów mieszkania z rodzicami i chodzenia do szkoły.

Na początku rozgrywki w Youtubers Life do pobrania mamy do dyspozycji średni sprzęt i średnią grę z której możemy nakręcić materiał, jakich pełno w internecie. Podczas tworzenia i montowania filmiku mamy możliwość korzystania z kart reakcji, które zdobywamy wraz z postępem w grze. Oprócz swoich nagrań jesteśmy też w stanie wykorzystywać klipy z innych filmików lub fragmenty programów telewizyjnych. Musimy jednak pamiętać, że nieodpowiednie ich wykorzystanie może skutkować nałożeniem kary pieniężnej.

Jednym z ciekawszych elementów gry jest montaż filmików. To tutaj możemy stworzyć magię, którą pokochają widzowie. Ogromne możliwości edycji filmów: wybranie najlepszych fragmentów, efekty, muzyka czy scenariusz sprawiają, że nasz film może stać się hitem z dnia na dzień.

Tworząc kolejne filmy w Youtubers Life Download odblokowujemy kolejne poziomy doświadczenia dzięki którym jesteśmy w stanie używać nowych przedmiotów i możliwości edycyjnych naszego programu do obróbki wideo. Coraz większe możliwości wiążą się także z przymusem do zmiany lokum. Jeżeli chcemy dalej się rozwijać, musimy opuścić nasze cztery kąty i wybrać nowe mieszkanie.

Podczas levelowania rozwijamy także drzewko umiejętności. W zależności od tego w czym chcemy się specjalizować, możemy stworzyć postać bazującą głównie na np. unboxingach, recenzjach lub gameplayach. Dodatkowo zdobywanie nowych subskrybentów wiąże się z ciągłym rozwojem i kontrolowaniem tego co jest aktualnie na topie. W Youtubers Life pobierz tak samo jak w prawdziwym życiu, nagrywanie tego, co ludzie aktualnie chcą oglądać powoduje szybsze wzrosty naszej popularności.

Życie popularnego Youtubera to nie tylko nagrywanie i wrzucanie do sieci nowych filmików. Poza wyżej wymienionymi czynnościami możemy brać także udział w eventach i spotkaniach z widzami lub po prostu spotykać się ze swoimi znajomymi. Podczas takich spotkań możemy flirtować, nawiązywać nowe znajomości lub nawet się pokłócić. Interakcje nie są tak rozbudowane jak np. w serii The Sims, ale to dobrze, ponieważ jest to gra o Youtuberach.

W Youtubers Life pełna wersja ważnym elementem jest też inteligentne zarządzanie kanałem i zatrudnienie osób, które będą nam pomagać. Kolejnym krokiem może być też dołączenie do sieci partnerskiej, dzięki której nasze zasięgi jeszcze bardziej wzrosną. Dodatkowo uchroni ona nas także przed nieautoryzowanym użyciem materiałów chronionych prawami autorskimi.

Co do oprawy graficznej, nie możemy tu zbyt wiele powiedzieć. Jest to zwyczajna cukierkowa grafika, która nie wprowadza nic nadzwyczajnego. Muzyka w grze jest przyjemna, lecz ilość utworów mogłaby zostać nieco powiększona.

Aktualnie z Youtubers Life Download zostały usunięte wszystkie najczęściej występujące błędy i bugi, dzięki czemu gra jest w pełni grywalna. Tryb multiplayer pozwala na grę ze znajomymi, dzięki czemu rozgrywka staje się jeszcze ciekawsza. W grze ciągle pojawiają się nowe elementy i możliwości, a my w miarę możliwości staramy się je na bieżąco aktualizować.

Podsumowując, Youtubers Life jest grą, która bez wątpienia jest w stanie zapewnić rozrywkę na kilka wieczorów. Najnowsze dodatki do gry sprawiają, że gra stała się o wiele bardziej rozbudowana niż twórcy początkowo przypuszczali, dzięki czemu aktualnie nawet najbardziej wymagajacy gracze znajdą coś dla siebie.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: 2 GHz Intel Pentium/AMD Athlon
 • Pamięć: 2 GB RAM
 • Karta graficzna: 512 MB VRAM
 • Dysk twardy: ok. 3 GB wolnej przestrzeni
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 10

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Podczas instalacji gry, istnieje możliwość dodania modów i dodatków. Rozszerzają one grę, wprowadzając nowe mechaniki i elementy. Zalecamy ich instalację, ponieważ gra stanie się bardziej rozbudowana a gameplay ciekawszy.

Pełna wersja gry Youtubers Life do pobrania

Youtubers life gra

Youtubers Life Download skupia się głównie na tworzeniu materiałów wideo i ich montażu. Gra pozwala na tworzenie prostych jak i zaawansowanych filmików, dzięki czemu zarówno młodsi jak i starsi gracze odnajdą tu swoją drogę.

Bardzo ciekawym elementem jest tu rozwój kanału. W pewnym momencie gra wręcz wymusza na nas zakup nowego mieszkania, sprzętu lub internetu. Pokazuje to, jak bardzo chęć sięgnięcia po szczyty może wpłynąć na nasze życie. Jeżeli postanowimy zostać na tym co aktualnie mamy, wzrosty subskrypcji jak i nasz kanał przestanie być aż tak popularny.

Jest to idealny tytuł dla osób, które chciałyby rozpocząć swoją karierę z Youtubem, ale nie wiedzą jak to zrobić. Gra pokazuje, jak od samego początku kształtuje się przygoda młodego bohatera, który posiada takie same możliwości jak większość z nas.

Youtubers Life przyciągnął mnie, ponieważ jeden ze strimerów bardzo dobrze się przy niej bawił. Na początku wydawało mi się, że gra szybko mi się znudzi, jednak po kilku godzinach gry jeszcze bardziej chciałem rozwijać swój kanał. Gra naprawdę świetnie odwzorowuje to, co może się nam przydarzyć, dzięki czemu możemy w pewnym stopniu sprawdzić co zadziała a co niekoniecznie przyniesie rządany efekt. Gorąco polecam wszystkim, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z YT!

Link do pobrania pełnej wersji gry Youtubers Life

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Instalator, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Youtubers Life?

Udostępniona w naszym serwisie gra Youtubers Life Download jest pełną wersją gry, w której nie spotkamy się z ograniczeniami z wersji demo. Decydując się na pobranie gry przy pomocy naszego instalatora otrzymujesz możliwość instalacji dodatków, które w znacznym stopniu rozwiną i ulepszą rozgrywkę.

Pliki, które udostępniamy są przez nas dokładnie sprawdzane. Przed udostępnieniem ich na nasze serwery sprawdzamy grę pod każdym kątem. Instalujemy ją na naszym komputerze testowym i testujemy, czy nie wystepują w niej najczęściej zgłaszane przez graczy błędy. Tylko gdy jesteśmy pewni, że gra w 100% Cię nie zawiedzie – udostępniamy ją.

Dodatkowo wszystkie pliki dokładnie skanujemy. Wiemy jak niebezpieczne jest pobieranie plików z nieznanych źródeł i nie chcemy, aby którykolwiek z naszych klientów sie z tym spotkał. Dlatego wszystkie gry skanujemy wyszukując wirusy, malware i inne groźne niechciane aplikacje. Dzięki temu możesz mieć pewność, że pobierasz grę, która nie uszkodzi Twojego sprzętu.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Youtubers Life Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *