Game
worms armageddon download

Worms Armageddon Download

Platformy

Data Wydania

22 Grudnia 1999

Twórca gry

Wydawca

MicroProse

Pełna wersja PL
Pobrano 624 razy
Waga 545.64 MB
Działający Multiplayer
Polska wersja językowa
Platformowa gra strategiczna, w której sterujemy armią robaczków przy pomocy której musimy pokonać przeciwników. Jedna z najbardziej kultowych gier wszechczasów.

10

Mistrzostwo

10 38

Zalety

  • Świetna gra towarzyska
  • Wciągająca
  • Bardzo zabawna
  • Przypomina dzieciństwo
  • Świetny klimat

Wady

  • Trudno dostępny tryb multi

Pełna wersja Worms Armageddon Download po Polsku!

Seria Worms sięga aż 1994 kiedy to pierwsza odsłona serii ujrzała światło dzienne. Od samego początku gra ta cieszyła się ogromną popularnością ze względu na możliwość gry w kilka osób i prostym, lecz ciekawym systemem rozgrywki.

Praktycznie wszystkie gry z serii Worms należą do gatunku strategii turowych, w których mamy określoną ilość czasu na wykonanie swojego ruchu i zdobycie przewagi nad przeciwnikiem. Do dyspozycji mamy wiele broni, a niektóre z nich zdobyć możemy jedynie ze specjalnych skrzyń, które pojawiają się na mapie.

W Worms Armageddon pełna wersja naszym głównym celem jest oczywiście pokonanie wszystkich przeciwników i zwycięstwo. W grze dostępnych jest mnóstwo trybów i możliwości ich edycji, dzięki czemu gra się nie nudzi. Aktualnie rozgrywka została także udostępniona na telefony, dzięki czemu nawet w przerwie śniadaniowej możemy towarzyszyć naszym ulubionym robakom.

Wielu fanów uważa, że to właśnie Armageddon jest najlepszą odsłoną serii. Twórcy po ogromnym sukcesie bezskutecznie próbują stworzyć grę, która w podobnym stopniu stanie się wyznacznikiem gier platformowych. Niestety, gdy developerzy Team 17 tworzyli grę poodbną do Worms Armageddon do pobrania gracze zarzucali, że nie mają już pomysłu na grę. Natomiast gdy gra zbyt odbiegała od formuły do której nas przyzwyczaili, mówiono, że idą w złą stronę

Humor to podstawa gry. Większość broni i to w jaki sposób zachowują się wojownicze robatki stworzone są w humorystyczny sposób. Wybuchające banany, czy hełmy których możemy użyć aby odróżnić nasze robaki powodują, że nie można grać w tą grę bez uśmiechu na twarzy.

Warto tu także wspomnieć, że w zależności od hełmu który wybierzemy, robaki będą w inny sposób wyrażać emocje oraz używały będą innych tekstów. Te które nam szczególnie przypadły do gustu, były używane przez robaki w hełmach rzymskich legionistów. Mimo, że na pierwszy rzut oka gra wydaje się dość cukierkowa, bardzo szybko okazuje się, że to tylko złudzenia. Robaczki to tak naprawdę śmiercionośna broń, przy pomocy której musimy pozbyć się przeciwników.

Co do oprawy graficznej, w Worms Armageddon pobierz nie można się przyczepić. Jak wiadomo, gra ma ponad 20 lat i od tamtej pory grafika jak i komputery poszły mocno do przodu. Mimo to, jak na platformówkę 2D nie jest źle. Rozdzielczości możemy skalować od tych najmniejszych do najbardziej wymagających, a tekstury i animacje stoją na naprawdę dobrym poziomie.

Muzyka i efekty dźwiękowe nie postarzały się nawet trochę. Wiadomo, dźwięk nie starzeje się tak jak grafika, która ciągle się rozwija, ale mimo to, nawet najnowsze produkcje nie powstydziłyby się stworzonych przez Team 17 dźwięków. Zarówno dźwięki broni, to co mówią nasze robaki jak i muzyka, która dodaje klimatu zostały wykonane naprwdę dobrze.

Sterowanie w grze jak na ponad 20 letnią grę zostało rozwiązane w bardzo dobry sposób. Wszystko odbywa się przy pomocy klawiatury i bardzo szybko jesteśmy w stanie się do tego przyzwyczaić.

Podsumowując. Worms Armageddon Download jest tytułem, który dla wielu z nas przypomina dzieciństwo. Świetna mechanika i mega wciągający system rozgrywki powodują, że gra w kilka osób nie nudzi się nawet po kilku godzinach. Jest to świetny tytuł praktycznie pozbawiony wad, który na pewno spowoduje uśmiech na waszej twarzy.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

  • Gra będzie działać płynnie na każdym komputerze

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Instalując grę, warto zwrócić uwagę na możliwość instalacji dodatków i modów. Dodają one nowe mapy, bronie i możliwości do gry, dzięki czemu rozgrywka staje się jeszcze ciekawsza i będzie nas bawić przez wiele godzin.

Pełna wersja gry Worms Armageddon do pobrania

worms armageddon gra

W Worms Armageddon Download nie zabrakło także trybu multiplayer. Pozwala on na rozgrywkę z innymi graczami online. Jak na 1999 rok, został on rozwiązany w bardzo dobry i przemyślany sposób, jednak jak na dzisiejsze realia, wygląda on na nieco przestarzały. Co prawda pozwala na bezproblemową rozgrywkę ze znajomymi przez sieć, jednak aby się połączyć należy sporo się napracować.

Gra powstała także na konsole i smartfony. Możliwość zabrania ze sobą robaków na spacer, lub gra w przerwie śniadaniowej sprawiają, że jest to także idealny tytuł dla osób, które lubią grać mobilnie.

Gry z serii Worms, były swego czasu idealnym przykładem do naśladowania, jeżeli chcieliśmy stworzyć grę, która będzie przyciągać tłumy i bawić nas długie godziny. Na podstawie przedstawionych w grze mechanik powstało bardzo wiele podobnych produkcji, jednak to właśnie Worms Armegeddon pozostało w sercach milionów graczy.

W Worms Armageddon grałem w latach mojej młodości. Pamiętam, jak zbieraliśmy się z kumplami przy jednym komputerze i ze sobą konkurowaliśmy. Nawet dziś uważam, że jest to świetna gra, przy której można wychillować i się odprężyć. Jest to tytuł Must Have dla każdego zapalonego gracza oraz tych, którzy chcą powspominać dzieciństwo.

Link do pobrania pełnej wersji gry Worms Armageddon

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Downloader, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Worms Armageddon?

Pełna wersja Worms Armageddon Download prezentowana w naszym serwisie jest w 100% działającą grą. W instalatorze który udostępniamy, zostały zaimplementowane dodatki i mody, które w znacznym stopniu ulepszają rozgrywkę, dlatego zalecamy ich instalację.

Gry, które udostępnione zostały na naszej stronie są przez nas zawsze sprawdzane. Nie chcemy udostępniać tytułów, co do których nie mamy pewności, dlatego zawsze instalujemy je na komputerze testowym i przez kilka godzin sprawdzamy czy nie występują w nich najczęściej spotykane błędy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że pobierzesz grę, która w 100% Cie nie zawiedzie.

Dodatkowo pliki gier jak i dodatków są skanowane programem antywirusowym. Nie chcemy, aby społeczność, która korzysta z naszego serwisu musiała obawiać się o bezpieczeństwo swojego sprzętu. Wszystkie pliki skanowane są pod kątem występowania wirusów, malware i innych groźnych aplikacji.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Worms Armageddon Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *