Game
wiedzmin 3 okladka

Wiedźmin 3 Dziki Gon Download

Platformy

Data Wydania

19 Maja 2015

Twórca gry

Wydawca

CD Projekt

Pełna wersja PL
Pobrano 1186 razy
Waga: 42.73 GB
Polska wersja językowa
Trzecia odsłona serii Wiedźmin, w której wcielamy się w Geralta z Rivii. Naszym głównym zadaniem w Wiedźminie 3 będzie odnalezienie i uratowanie Ciri.

10

Mistrzostwo

10 37

Zalety

 • Rewelacyjna fabuła
 • Wciągająca
 • Ogromny, rozboduwany świat
 • Mnóstwo możliwości wyboru
 • Świetny dubbing i muzyka

Wady

 • W niektórych momentach zapychacze
 • Detale ultra tylko dla najelpszych komputerów

Pełna wersja Wiedźmin 3 Download Dziki Gon po Polsku!

Wiedźmin 3 jest grą tak znaną, że nie trzeba jej chyba nikomu przedstawiać. Jest to pod każdym względem arcydzieło i bez wątpienia najlepsza gra ostatnich lat. Dominuje konkurencję pod względem graficznym, dźwiękowym a fabuła jest po prostu cudowna. Twrócy ze studia CD Project Red stworzyli grę, która sama się broni, dzięki czemu nie muszą jej bronić i mówić, dany element został stworzony w taki a nie inny sposób.

Akcja Wiedźmin 3 do pobrania toczy się po wydarzeniach z drugiej odsłony serii, kiedy to Nilfgaard podbił Temerię i kontynuuje swój atak na północ. Jako Gerald, początkowo podróżujemy z Vasemirem i niespodziewanie natykamy się na ślady czarodziejki Yennefer.

Prolog w grze jest dość rozbudowany, dzięki czemu poznajemy świat w jakim przyjdzie nam pokonywać bandytów i potwory oraz zaznajamiamy się z mechaniką samej gry.

W grze wykonywać możemy misje główne oraz poboczne, które bardzo często ułatwiają nam zdobywanie osiągnieć w późniejszej fazie rozgrywki. Możemy także całkowicie porzucić wykonywanie misji i rozpocząć zwiedzanie rozgległego świata Wiedźmin 3 pełna wersja.

Głównym wątkiem gry jest poszukiwanie Ciri. Od samego początku mamy informację o trzech lokacjach do zbadania. Wybór kolejności w której chcemy je zbadać należy do nas. Bez odpowiedniego wcześniejszego przygotowania poszukiwania Ciri mogą być dość problematyczne, dlatego twórcy stopniowo wciągają nas w świat gry, abyśmy mogli zdobyć umiejętności i wyposażenie, które ułatwi nam znalezienie Ciri.

Fabuła została zaprojektowana w taki sposób, abyśmy mogli zwiedzić cały świat, ale też nie zgubili się w jego ogromie. Oczywiście gra została stworzona tak, abyśmy to my decydowali o tym gdzie chcemy się udać, jednak nawet podążanie za głównym wątkiem pozwala w bardzo przyjemny sposób wgłębiać się w coraz niebezpieczejsze zakątki.

Wiedźmin 3 Download oferuje jedną z najlepiej ocenianych opraw graficzno-dźwiękowych w historii gier. Nawet najlepsze komputery w dniu premiery miały problemy, aby udźwignąć ciężar technologiczny, jaki gra przedstawiła. Świetne wrażenie robi na graczu praktycznie wszystko. Nawet najprostsze lokacje, takie jak karczma o zmroku wygląda, tak, że czujemy jakbyśmy tam byli.

Gra świateł w Wiedźmin 3 Dziki Gon jest na fenomenalnym poziomie. Wschody i zachody słońca zapewne długo pozostaną w głowach graczy, którzy choć raz zatrzymali się na chwilę, aby obejrzeć to wspaniałe widowisko. Mgła, poruszające się w rytm wiatru drzewa, wyglądają naprawdę realistycznie, dzięki czemu bardzo szybko zagłębiamy się w klimat gry.

Mechaniki w grze są bardzo rozbudowane, ale na tyle dobrze przedstawione, że nawet po chwili rozgrywki bez problemu się we wszystkim odnajdujemy. System walki jest dość skomplikowany, jednak po kilku godzinach gry, pokonywanie przeciwników staje się naprawdę satysfakcjonujące.

Zabijając potwory i pokonując bandytów otrzymujemy punkty, które w Wiedźmin 3 pełna wersja możemy rozdać w wybraną umiejętność. Do wyboru mamy trzy drzewka: magia, walka, alchemia – a w każdym z nich występuje szesnaście talentów. W jednym momencie możemy aktywywać dwanaście slotów, które znacznie wzmacniają naszego bohatera, dzieki czemu możemy mierzyć się z coraz silniejszymi przeciwnikami.

W późniejszej fazie gry mamy możliwość zdobycia eliksiru, który pozwala zresetować wszystkie rozdane punkty. Jest on jednak dość drogi, przez co wielu graczy do samego końca pozostaje przy pierwszym stworzonym buildzie.

Podsumowując, Wiedźmin 3 Dziki Gon Download jest grą w której brutalność, przemoc i seks są na porządku dziennym. Mimo, iż może wydawać się, że taki świat nie jest zbyt przyjazny dla gracza, całość jest tak autentyczna, że nawet obrywając od przeciwników cieszymi się każdą minutą gry. Pod względem audio-wizualnym i fabularnym nie ma aktualnie na rynku gry, która dorównała by trzeciej odsłonie Wiedźmina.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz
 • Pamięć: 6 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660
 • Dysk twardy: około 48 GB wolnej przestrzeni + dodatki
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 10

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Podczas instalacji Wiedźmin 3 Dziki Gon pełna wersja istnieje możliwość dodania do gry dodatków i DLC, które w znacznym stopniu rozszerzają rozgrywkę. Zalecamy instalację wszystkich dodatków, dzięki czemu zarówno wątek główny jak i misje poboczne zostaną rozwinięte, a do samej gry dodane nowe lokacje i bronie.

Podczas instalacji możliwe jest implementacja między innymi: Wiedźmin 3: Serce z kamienia, Wiedźmin 3: Krew i wino i wiele więcej!

Pełna wersja gry Wiedźmin 3 Dziki Gon do pobrania

Wiedźmin 3 Dziki Gon Download oferuje ogromny świat, mnóstwo możliwości rozwoju postaci oraz niekończące się misje fabularne. Dzięki świetnemu systemowi, to my decydujemy o dalszym rozwoju akcji i to my decydujemy o tym gdzie w danym momencie chcemy się udać.

Dodatkowym elementem, na który bardzo duża część graczy zwraca uwagę jest Gwint. Gra karciana zawarta wewnątrz Wiedźmina 3. Wiele osób pisze na forach, że więcej czasu poświęcili na rozgrywkę w Gwinta, niżeli na samo eksplorowanie świata gry. Gra stała się tak popularna, że CD Projekt zdecydował stworzyć oddzielną grę o nazwie Gwint.

Fabuła nie jest liniowa. Oznacza to, że w zależności od naszych wyborów dana postać może umrzeć lub przeżyć. Rozgałęzień w grze jest mnóstwo. Niemal niekończące się możliwości pozwalają poczuć, jakbyśmy to my kształtowali świat w którym się znajdujemy.

Trzecia odsłona Wiedźmina była strzałem w dziesiątkę. Gra jest na tyle wspaniała, że aktualnie niemal każdy gracz na świecie słyszał o tym tytule. Tak świetny tytuł nie potrzebował reklamy. Zaraz po premierze bardzo pozytywne opinie recenzentów skłoniły rzesze graczy do kupna gry i nie bez powodu. Uważam, że jest to najlepsza gra w historii. Jest to bez wątpienia tytuł obowiązkowy dla każdego gracza!

Link do pobrania pełnej wersji gry Wiedźmin 3 Dziki Gon

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Downloader, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Wiedźmin 3 Dziki Gon?

Pełna wersja Wiedźmin 3 Download Dziki Gon z możliwością instalacji rozszerzeń i dodatków została przez nas sprawdzona pod każdym kątem. Przy użyciu naszego instalatora zainstalowaliśmy grę na komputerze testowym i sprawdzilimy występowanie najczęściej spotykanych przez graczy błędów.

Dodatkowo przed udostępnieniem plików gry naszej społeczności przeskanowaliśmy je w poszukiwaniu wirusów, malware i groźnych aplikacji. Dzięki temu masz pewność, że pobierana gra będzie w pełni bezpieczna i nie musisz obawiać się o swój sprzęt.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Wiedźmin 3 Dziki Gon Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *