Game
wiedźmin 1 download

Wiedźmin 1 Download

Platformy

Data Wydania

26 Października 2007

Twórca gry

Wydawca

Atari

Pełna wersja PL
Pobrano 651 razy
Waga: 10.93 GB
Polska wersja językowa
Pierwsza odsłona kultowej już serii Wiedźmin, w której rozpoczynamy przygodę jako Geralt z Rivii.

9.8

Super

10 39

Zalety

 • Rozbudowany świat
 • Różnorodność
 • Wciągająca
 • Świetny system alchemii
 • Bardzo ciekawa mechanika walki

Wady

 • Niedociągnięcia w dialogach

Pełna wersja Wiedźmin 1 Download po Polsku!

Znana i szeroko rozpoznawalna na całym świecie seria Wiedźmin, początkowo nie była praktycznie znana poza granicami Polski. Pierwsza odsłona serii, mimo iż wyprodukowana kilkadziesiąt lat temu wciąż wygląda dobrze.

Fabuła Wiedźmin 1 do pobrania rozpoczyna się po 5 latach rzekomej śmierci Geralta. Inni wiedźmini nas odnajdują i zabierają do warowni. Po kilku dniach spokojnej odsiadki, na Kaer Morhen atak przypuszcza mag, który chce ukraść wiedźminom mutageny. Jakogłowny bohater wyruszamy w podróż aby je odnaleźć i odzyskać, gdyż w niepowołanych rękach są szalenie niebezpieczne.

Początkowo gra toczy się powoli, jednak bardzo szybko docieramy do momentu, w którym musimy zmierzyć się z bandziorami Salamandry. Później trafiamy w sam środek konfliktu pomiędzy Scoia’Tael i Zakonem Płonącej Róży. Gdyby tego było mało, musimy też sprawować pieczę nad Alvinem – dzieckiem, które przejawia nieznane zdolności.

Mimo, iż Wiedźmin 1 pełna wersja bardzo skupia się nad jak najwierniejszym oddaniem książki, wiele aspektów nieco rozczarowuje. Zdaniem wielu osób, gra powinna toczyć się nieco bardziej swoim torem, niżeli ściśle podążać za tym co przekazuje nam książka. W wielu miejscach postać Alvina jest po prostu nie potrzebna i denerwująca. Fakt ten powoduje, że cała gra traci nieco na wyjątkowości i traci dynamikę i charakter, którego byśmy od niej oczekiwali.

Sama rozgrywka prezentuje się bardzo dobrze. Wiele elementów zostało zaczerpniętych z innych podobnych tytułów, co w większości przypadków wyszło na dobre. Progresja dnia i nocy, efekty pogodowe, medytacja i wiele innych ciekawych elementów sprawiają, że klimat gry oddany jest bardzo dobrze i aż chce się poznawać więcej elementów tego świata.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest dodanie nowego systemu Alchemii. Wiedźmin 1 pobierz pokazuje, jak dodanie ulepszonego systemu pobranego z innych gier może wpłynąć na rozgrywkę. Geralt, zbierając po świecie różne przedmioty, ma możliwość wydobycia składników, z których może stworzyć potężne mikstury. Te są bardzo pomocne w pokonywaniu silniejszych przeciwników. Istnieje bardzo wiele przepisów, które pozwalają tworzyć różnorakie mikstury. Gorąco zachęcamy do eksperymetnowania, bo naprawdę warto!

Gdy nie wykonujemy żadnych misji, Geralt skupia się na szukaniu dodatkowej roboty. Głównie szukamy misji, które skupiają się na zabijaniu potworów i bandytów, dzięki czemu możemy zdobywać wysokie nagrody pieniężne. Wiedźmin 1 Download posiada bardzo ciekawie rozwiązany system walki. Ślepe uderzanie w klawisze spowoduje, że nasza postać stanie w miejscu i nie wykona żadnego ruchu. Umiejętne sterowanie Geraltem jest kluczowe do zdobycia przewagi nad przeciwnikiem.

Grafika Wiedźmina 1 nie jest już tak oszałamiająca jak kilka lat temu. Mimo to, cała gra prezentuje się naprawdę dobrze, a praca jaką włożyli twórcy w przygotowanie map i tekstur widoczna jest na każdym kroku. Minusem, który można zauważyć po kilku godzinach gry, jest to, że wiele modeli postaci i NPC się powtarza. Na szczęście istalując dodatki, możemy sprawić, że każdy NPC będzie prezentował się unikalnie.

Muzyka i oprawa audio stoi na naprawdę wysokim poziomie. Wiedźmin 1 pełna wersja stworzony był, aby zebrać jak największą rzeszę fanów serii i aby zbydować jak najlepszy klimat. Jak wiemy, odpowiednie dobranie muzyki i dźwięków jest podstawą do tego, aby gra dobrze oddawała klimat rozgrywki. Twórcy stanęli na wysokości zadania i zaserwowali nam udźwiękowienie najwyższej klasy.

Pierwsza odsłona Wiedźmina to zdecydowanie jedna z najlepszych polskich produkcji ostatnich lat. Jest to gra, która rozpocząła przygodę Geralta, znanego obecnie na całym świecie. Jak na grę która powstała ponad 14 lat temu, całość prezentuje się naprawdę dobrze i spójnie, a bardzo ciekawy gameplay powoduje, że do gry aż chce się wracać.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Core 2 Duo E6420, 2.13GHz
 • Pamięć: 1 GB RAM
 • Karta graficzna: GeForce 7900 GT
 • Dysk twardy: ok. 12.5 GB wolnej przestrzeni
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 10

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Gra została wyposażona przez nas w wiele dodatków i rozszerzeń. Niektóre z nich wpływają na drobne elementy, takie jak tekstury, czy ilość detali, inne z kolei w znacznym stopniu wydłużają rozgrywkę. Zalecamy instalację wszystkich zaimplementowanych przez nas dodatków, ponieważ dzięki nim gra stanie się jeszcze ciekawsza.

Pełna wersja gry Wiedźmin 1 do pobrania

wiedźmin 1 gra

Jednym z najbardziej denerwujących elementów Wiedźmina 1 jest ładowanie ekranu. Wchodząc do praktycznie każdego nowego pomieszczenia pojawi się nam ekran ładowania, który w zależności od szybkości naszego komputera, może trwać od kilku do kilkunastu sekund.

Wiedźmin 1 Download posiada także wiele elementow, które sprawiają, że gra jest niepowtarzalna. Bardzo ciekawe i niejednokrotnie śmieszne komentarze i rozmowy Geralta powodują uśmiech na naszych twarzach. Mimo, iż w grze zdaży się, że dialog się powtórzy, nie jest to element, który znacząco wpłynie na rozgrywkę. Jak na tak dopracowaną produkcję, taki minus nie ma dużego znaczenia, ale przedstawiając dany tytuł, trzeba powiedzieć o wszystkich mocnych i słabych stronach gry.

Sam Geralt przedstawiony jest w nieco osłabionej formie. Podczas jednej z walk, zostaje on ranny i traci pamięć, przez co rozpoczynamy od zera, nie potrafiąc praktycznie nic. Wszystko, co wydawać się mogło, że Geralt potrafi, musimy krok po kroku sami poznawać. Na samym początku wyglądamy i poruszamy się bardziej jak typowy bantyta, niżeli zabójca potworów, jednak rozwijając umiejętności stajemy się maszynką do zabijania potworów.

W pierwszą część Wiedźmina zagrałem dopiero po przejściu najbardziej znanej odsłony Wiedźmin 3. Uważam, że jest to bardzo dobra gra. Wiele elementów nawet w dzisiejszych największych produkcjach jest zrobionych znacznie gorzej, niżeli w Wiedźminie 1. Znając zarysy historii Wiedźmina, możemy podróżować i mierzyć się z przeciwnikami znanymi nam z książek. Gorąco polecam dla osób, które uwielbiają świat Wiedźmina i fanów RPGów.

Link do pobrania pełnej wersji gry Wiedźmin 1

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Downloader, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Wiedźmin 1?

Pierwsza odsłona Wiedźmina udostępniona na naszej stronie została przez nas zaimplementowana do instalatora, który pozwala na instalację dodatków i modów rozszerzających rozgrywkę. Zalecamy wybór wszystkich dostępnych ulepszeń, ponieważ w znacznym stopniu ulepszają one i wydłużają grę.

Wiedźmin 1 Download został też przez nas dogłębnie sprawdzony. Gra została zainstalowana na komputerze testowym, dzięki czemu mieliśmy możliwość sprawdzenia, czy nie występują w niej najczęściej spotykane błędy oraz czy gra w 100% działa. Dzięki temu możesz mieć pewność, że pobierając gry u nas nie spotkasz się z niedziałającymi wersjami gier.

Dodatkowo wszystkie pliki gier i dodatków są przez nas dokładnie skanowane. Posiadamy najnowszą wersję antywirusa, który skanuje pod kątem wirusów, malware i wszelkich innych groźnych aplikacji. Daje Ci to gwarancję, że pobierając u nas nie spotkasz się z grą, która uszkodzi Twój komputer.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Wiedźmin 1 Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *