Game
Watch Dogs 2 Download

Watch Dogs 2 Download

Platformy

Gatunek

Akcja , Przygodowa

Data Wydania

29 Listopad 2016

Twórca gry

Wydawca

Ubisoft

Pełna wersja PL
Pobrano 1228 razy
Waga: 47.28 GB
Polska wersja językowa
Działający multiplayer
Przygodowa gra akcji, w której głównym motywem gry jest włamywanie się do różnego rodzaju urządzeń elektronicznych. Gracz ma do dyspozycji otwarty świat, w którym może uzyskiwać dostęp do wielu urządzeń elektronicznych, takich jak na przykład mosty, kamery monitoringu lub blokady drzwi.

9.7

Super

10 53

Zalety

 • Duży otwarty świat
 • Możliwość hakowania prawie wszystkich urządzeń
 • Świetna grafika
 • Ciekawy gameplay

Wady

 • Słaby model jazdy
 • Drobne błędy

Watch Dogs 2 Download, pobierz pełną wersję!

Pomimo problemów, które są przyznawane do dziś, pierwszy Watch Dogs otrzymał w 2014 roku więcej niż jedną pozytywną opinię. Głównie dlatego, że próbowała zaproponować, w całkowicie osobisty sposób, unikalne i innowacyjne tematy, w tamtym czasie niemal zupełnie niezbadane dla gatunku open world. Produkcja Ubisoft Montreal opierała się na protagoniście, który był może zbyt mało charyzmatyczny, ale miał ciekawą historię i przede wszystkim potrafił zaprzęgnąć gracza w wiarygodny świat o osobliwych cechach. Od jej bezpośredniego sequela należało więc oczekiwać ewolucji wspomnianych aspektów, postępu, który doprowadziłby do dojrzewania serii bardziej z punktu widzenia narracji niż samej rozgrywki, pozwalając jej tym samym raz na zawsze wyróżnić się w gatunku, który w dzisiejszych czasach z trudem znajduje nowe punkty odniesienia.

Z kolei Watch Dogs 2 pełna wersja niewytłumaczalnie zwalnia, zdejmuje nogę z gazu i nie traktuje siebie poważnie, niemal wymazując za jednym zamachem wszystko, co saga próbowała reprezentować zaledwie dwa lata temu. Watch Dogs 2 do pobrania, krótko mówiąc, jest pod pewnymi względami znacznie bardziej powierzchowny od swojego poprzednika: obniża poziom scenariusza i nastawia go na bardziej radosne i ciapowate tory; wybór podyktowany zapewne chęcią przypodobania się głównie młodszej publiczności. Decyzja ta kłóci się jednak z wieloma elementami (zarówno narracyjnymi, jak i zabawowymi) obecnymi w pracy, przez co drugi rozdział staje się potpourri odniesień do różnych pokoleń, które z trudem odnajdują swoją własną, precyzyjną tożsamość.

Marcus Holloway to młodzieniec z dużymi nadziejami, który ubiera się w kapelusze, szorty i luźne kurtki, a wyraża się nieprawdopodobnym młodzieńczym slangiem  który będzie wam towarzyszył, wbrew sobie, przez całą przygodę. Kierowany szlachetnymi intencjami Marcus dołącza do grupy hakerów znanej jako DedSec, której celem jest zlikwidowanie nadużyć i niesprawiedliwości, jakich Korporacja Blume wciąż dopuszcza się wobec mieszkańców San Francisco poprzez CtOs – zaawansowany technologicznie system, za pomocą którego kontroluje wszystkie „podstawowe” funkcje współczesnego społeczeństwa. Blume może ocenić stan zdrowia obywateli przed podpisaniem dla nich polisy ubezpieczeniowej, zarządzać wahaniami cen i dowolnie je podwyższać, a także ma moc monitorowania każdego zakątka miasta poprzez zunifikowaną strukturę sieciową złożoną z kamer, telefonów komórkowych i wszelkich innych urządzeń zdolnych do przekazywania danych, obrazów lub filmów.

To dość ponura panorama, niemal orwellowskiego wspomnienia, która przy odpowiednim rozwinięciu mogła dać początek niewątpliwie ciekawym implikacjom, prezentując publiczności opowieść z mocnymi i oryginalnymi wątkami. Tak, by rozwinąć, krótko mówiąc, wszystkie te potężne wskazówki narracyjne, które w pierwszym rozdziale pozostawały niestety uśpione. Z kolei członkowie DedSecu to zwykli nastolatkowie z szalejącymi hormonami, z wybujałymi i mało wiarygodnymi pomysłami, które spłaszczają narrację i obniżają ją do niemal elementarnego poziomu. Dialogi w grze opierają się na przewidywalnych żartach i obfitych wulgaryzmach, które z początku mogą wydawać się zabawne, ale już po krótkim czasie kończą się nieuchronnie. Postacie są w istocie wyhaftowane na klasycznych stereotypach nastolatków, a ponadto obdarzone są nudną i szczerze zapomnianą charakterystyką. Nawet Wrench, który lubi ukrywać twarz za zdigitalizowaną maską, traci swój urok już po kilku godzinach, a to za sprawą scenariusza, który przedstawia go głównie jako postać banalną, szybko degenerującą się do karykatury prawdziwego hakera.

Watch Dogs 2 pobierz, narracyjnie rzecz biorąc, ma więc posmak zmarnowanej szansy: podstawy do zbudowania intrygującej historii były tam wszystkie, ale deweloperzy świadomie postanowili je zignorować tylko po to, by ogarnąć szerszą publiczność, rezygnując tym samym z pewnych odważnych wyborów narracyjnych, które można dostrzec w fabule. Kiedy wydaje się, że fabuła jest już na skraju wzlotu, zawsze pojawia się jakiś niefortunny żart lub żenujący skecz, który zabija napięcie i odwraca uwagę od złożoności oprawy.

Dźwięk i grafika w Watch Dogs 2 Download

Ubisoft wykonał dobrą robotę z cyfrowym przedstawieniem Chicago w pierwszej odsłonie Watch Dogs, a w drugiej osiąga ten sam jakościowy rezultat z bardziej błyszczącym San Francisco. Miasto jest dość żywe i tętniące życiem, dzięki wiernemu i niemal bezbłędnemu odwzorowaniu najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych obszarów amerykańskiej lokalizacji: możesz więc przelecieć przez most Golden Gate lub zatrzymać się, by podziwiać widok z jednego z wielu wzniesień metropolii, a nawet zwiedzić słynną Dolinę Krzemową.

Na ulicach San Francisco oddychasz więc powietrzem młodej, nowoczesnej mody: dlatego będziesz musiał zadbać o swój wygląd, zatrzymując się w sklepie z ubraniami i kupując nowe ubrania, aby dostosować styl Marcusa do swoich preferencji. Podobnie jak w przypadku ubrań, będziesz mógł modyfikować skórki broni i pojazdów za pośrednictwem wygodnej drukarki 3D znajdującej się w różnych siedzibach DedSec, która pozwoli ci również produkować broń, zaopatrywać się w gadżety i budować dwa zupełnie nowe drony (jeden latający i jeden naziemny), bardzo przydatne drobiazgi do ukończenia różnych misji i niezbędne do zebrania wszystkich przedmiotów kolekcjonerskich rozrzuconych po mieście. Wśród nich, podobnie jak w torbach pełnych szeleszczących pieniędzy, znajdziemy specjalne klucze (zwane „reaserch points”), które odblokują konkretne talenty w drzewku umiejętności Marcusa: podobnie jak to miało miejsce w pierwszym rozdziale, wszystkie umiejętności protagonisty można ulepszać i doskonalić, wydając bonusy i power upy, możliwe do zdobycia wraz z rosnącą wykładniczo liczbą wyznawców.

Wreszcie, techniczny aspekt Watch Dogs 2 Download nie oddaje w pełni honoru pięknu kierunku artystycznego San Francisco. Pomimo tego, że mieliśmy już zainstalowaną pierwszą łatkę, napotkaliśmy kilka spadków liczby klatek na sekundę i sporadyczne zamrożenia obrazu na ekranie, nie napotykając jednak na żadne błędy. Ponieważ sztuczna inteligencja nie błyszczy pod względem inteligencji, radzimy, abyś zmierzył się z grą w trybie „realistycznym”, aby zapewnić przyzwoity poziom trudności, aby wymieszać wszystkie różne umiejętności, w które wyposażony jest Marcus i nadać rozgrywce odpowiednią ilość różnorodności.

Pewne wątpliwości budzi też dział dźwiękowy, z uczciwym poziomem włoskiego dubbingu dla bohaterów, ale zdecydowanie niespójnym dla współtowarzyszy i statystów, do czego dochodzi jeszcze niezadowalający przedział audio, zwłaszcza w reprodukcji ryku silników i tego z broni. W porównaniu z kolorowym, żywym i skrzącym się sztuką projektem San Francisco, z przykrością należy odnotować obecność oddziaływania wizualnego zabrudzonego grubymi cieniami i bardzo widocznym pop-upem, który nieuchronnie przyćmiewa doskonałą pracę stylistyczną wykonaną w celu nakreślenia charakterystycznych cech miasta i jego otoczenia. Tytuł jest jednym z pierwszych, które trafią na rynek z „natywnym” wsparciem dla PS4 Pro, które było już zawarte w oryginalnym kodzie gry. Na nowej konsoli Sony jest nieco lepszy framerate (choć pewne spadki pozostają) i oczywiście wzrost rozdzielczości, dzięki czemu scena jest ostrzejsza nawet w 1080p.

Co zyskujesz, korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Intel Core i5-3470 @ 3.2 GHz / AMD FX 8120 @ 3.9 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: GeForce GTX 780, GeForce GTX 970 lub GeForce GTX 1060
 • Dysk twardy: ok. 50 GB wolnej przestrzeni
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 11

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu, możesz być pewny, że otrzymasz to, po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry, masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Podczas instalacji gry, istnieje możliwość dodania modów i dodatków. Rozszerzają one grę, wprowadzając nowe mechaniki i elementy. Zalecamy ich instalację.

Pełna wersja gry Watch Dogs 2 Download

Watch dogs 2 gra 1

Watch Dogs 2 Download, to bardzo trudny tytuł do oceny. Nowy otwarty świat Ubisoftu to produkt, który uwydatnia i wzmacnia cechy rozgrywki z poprzednika, poprawiając ją w każdym aspekcie: więcej opcji podejścia, więcej aktywności do wykonania i ogólnie rzecz biorąc, znacznie przyjemniejsze odwzorowanie San Francisco niż odmalowane w 2014 roku Chicago. Jednak w strukturze spektaklu, która jest mimo wszystko solidna i pełna możliwości, istnieje nieprzyjemne poczucie niekompletności, które nie pozwala nam ocenić dzieła jako prawdziwie bardziej efektywnego i uniwersalnego sequela pierwszego rozdziału.

Historia Marcusa i jego rewolucji na skalę globalną próbuje poruszać tematy o dużym znaczeniu, ale kończy się ich nadmierną trywializacją, ze względu na zbyt lekki i często wyrwany z kontekstu nastrój narracji. DedSec w rzeczywistości składa się z dzikich nastolatków grających w przewrotki, z nudnych i pozbawionych charyzmy hakerów, którzy będą walczyć o pozostanie w sercach graczy. Jeśli nie jesteście zainteresowani zagłębianiem się w proponowane przez scenariusz wskazówki narracyjne, a zamiast tego szukacie ogromnego wirtualnego pudełka z zabawkami, w którym będziecie mogli dać upust swojej kreatywności, to ten drugi rozdział serii odda w Wasze ręce sporą liczbę najnowocześniejszych gadżetów, które pozwolą Wam bawić się do woli bez żadnych zahamowań. Jeśli natomiast szukacie spójnego i wiarygodnego uniwersum gry w otwartym świecie, Watch Dogs 2 może okazać się częściowym rozczarowaniem.

Watch Dogs 2 to przede wszystkim satysfakcjonujący gameplay, genialna grafika i udźwiękowienie, a także ciekawa historia. Polecam wszystkim fanom gier akcji i RPGów z otwartym światem.

Link do pobrania pełnej wersji gry Watch Dogs 2 Download

Aby pobrać grę, kliknij, na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Instalator, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS, aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Watch Dogs 2 Download?

Udostępniona w naszym serwisie gra Watch Dogs 2 Download, jest pełną wersją, która pozwala cieszyć się rozgrywką bez ograniczeń. Grę, możesz pobrać na 2 sposoby, wybierając nasz instalator (zalecany) lub pobranie gry przez przeglądarkę.

Przed udostępnieniem gra jest przez nas dokładnie sprawdzana. Wszystkie gry instalujemy na naszym komputerze testowym i sprawdzamy, czy nie występują najczęściej pojawiające się błędy lub glitche. Daje Ci to gwarancję, że pobierając grę z naszej strony, otrzymasz w 100% działający tytuł.

Dodatkowo wszystkie pliki gry są przez nas skanowane. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo naszej społeczności. Nie chcielibyśmy, żeby ktokolwiek był narażony na atak hakera lub wirusy, które mogą uszkodzić Twój sprzęt. Grę skanujemy w poszukiwaniu wirusów, malware i wszelkich niechcianych aplikacji, dzięki czemu możesz mieć pewność, że pobierasz grę wolną od jakichkolwiek zagrożeń.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Watch Dogs 2 Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *