Game
twierdza krzyżowiec download

Twierdza Krzyżowiec Download

Platformy

Data Wydania

24 Września 2002

Twórca gry

Wydawca

Cenega Poland

Pełna wersja PL
Pobrano 952 razy
Waga: 689,59 MB
Polska wersja językowa
Działający multiplayer
Jedna z najlepszych gier strategicznych w historii. W grze przemierzamy pustynne tereny Lewantu i Anatolii w celu pokonaniua Saracenów.

9.8

Super

10 35

Zalety

 • Pełna wersja po Polsku
 • Przyjazna początkującym
 • Możliwość budowy zamku
 • Ciekawa ekonomia

Wady

 • Uzależnia
 • Słaba sztuczna inteligencja

Pełna wersja Twierdza Krzyżowiec Download po Polsku!

Seria gier Twierdza przeżywała zarówno wzloty jak i upadki. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych gier Firefly Studios jest Twierdza Krzyżowiec pełna wersja.

Akcja gry toczy się w czasach zaawansowanego średniowiecza, gdzie krucjaty i walki to codzienność. Walczyć będziemy mogli z przeciwnikami znanymi już z poprzedniej części jak i zupełnie nowymi, którzy nie raz zajdą nam za skórę. Większość pojedynków będzie odbywała się na terenach pustynnych, ze względu na walki na terytorium Lewantu i Anatolii. Z uwagi na suchy teren, bardzo ważnym elementem w grze jest hodowla roślin, czy polowania na naturalnych przeciwników, takich jak lwy, czy nawet króliki.

W Twierdza Krzyżowiec do pobrania podobnie jak w poprzedniej części, naszą przygodę zaczynamy z dwoma budynkami i kilkoma podwładnymi. Naszym celem jest rozbudowa terytorium, pamiętając o tym, żeby zapewnić poddanym odpowiednie wyżywienie i samopoczucie.

Do wyboru mamy kilka trybów gry. Najchętniej wybieranym są oczywiście kampanie fabularne, w których stopniowo mierzymy się z coraz silniejszymi przeciwnikami. Oprócz tego, w grze znaleźć można także tryb dowolnego budowania, czy szlak krzyżowca, gdzie z każdą walką komputerowi przeciwnicy znacząco zyskują na sile. Potyczki można także toczyć w trybie multiplayer, dzięki czemu masz szanse pokonać swoich znajomych.

W Twierdza Krzyżowiec Download to nie grafika odgrywa główną rolę. To, w jaki sposób gra została zbudowana, toczone są walki, czy sam klimat rozgrywki, wszystko łączy się w całość, która sprawia, że Stronghold Crusader Download jest jedną z najlepszych gier strategicznych w historii.

Mimo, że grafika jest bardzo prosta i schematyczna, to nie można powiedzieć, że gra znacząco się postarzała. Wiadomym jest, że gra, która ma ponad 15 lat nie będzie wizualnie wyglądała jak dzisiejsze produkcje, jednak mimo to, gra wygląda naprawdę dobrze.

W Twierdza Krzyżowiec do pobrania nie występuje dużo błędów. Jest to ogromny plus, ponieważ wiele starszych produkcji zawiera mnóstwo bugów i glitchy, które powodują, że rozgrywka często staje się bardzo ciężka. Jedynym mankamentem gry jest sztuczna inteligencja. Po kilkunastu godzinach rozgrywki jesteśmy w stanie odczytywać ruchy przeciwnika, ponieważ sztuczna inteligencja z tamtych czasów znacznie różni się poziomem od tego, co otrzymujemy w nowych grach strategicznych.

Reasumując. Twierdza Krzyżowiec Download jest tytułem obowiązkowym dla osób, które uwielbiają gry strategiczne lub po prostu dla wszystkich, którzy chcą zabić trochę czasu w spokojnej rozgrywce. Niebywały jak na tamte czasy gameplay do dziś utknął w głowach wielu graczy, dzięki czemu tytuł ten nazywany jest dziś klasykiem gier strategicznych.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Pentium 4 1.4 GHz
 • Pamięć: 256 MB RAM
 • Karta graficzna: 64 MB pamięci
 • Dysk twardy: około 1 GB wolnej przestrzeni + dodatki
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Twierdza Krzyżowiec Download, które Ci udostępniamy, jest pełną wersją gry po Polsku. Podczas instalacji masz możliwość dodania do gry dodatków i modyfikacji, które w znacznym stopniu ulepszają rozgrywkę.

Pełna wersja gry Twierdza Krzyżowiec do pobrania

 

Gra, którą udostępniamy, jest pełną wersją w języku Polskim, dzięki czemu każdy bez problemu odnajdzie się w średniowiecznym świecie Krzyżowców.

Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych tytułów gier strategicznych w historii. Obok Age of Empires jest to jeden z częściej pobieranych tytułów na naszej stronie. Zarówno starzy gracze, którzy posiadają już doświadczenie w grach strategicznych jak i początkujący świetnie odnajdą się w tym tytule.

Twierdza Krzyżowiec pełna wersja oferuje tryb kampanii, w której krok po kroku poznajemy kolejne aspekty gry, dzięki czemu możemy pokonywać coraz silniejszych przeciwników, którzy pod koniec gry nie raz sprawią nam mnóstwo problemów.

Tryb multiplayer pozwala walczyć z przeciwnikami online. Możemy utworzyć pokój, do którego mogą dołączyć gracze z całego świata, dzięki czemu możesz stoczyć strategiczną rozgrywkę z Twoimi znajomymi i pokazać im kto tu rządzi 🙂

W Twierdzę pierwszy raz zagrałem w 2003 roku. Do dziś bardzo przyjemnie wspominam spędzony przy niej czas i nie żałuję ani chwili. Co prawda czekałem na wydanie Twierdzy Krzyżowiec II, ale nie jest to już to samo co kiedyś. Pierwsza odsłona Twierdzy Krzyżowiec była naprawdę świetna. Nie dziwię się, że wiele osób nazywa ją królem strategii. Gorąco polecam każdemu kto chce spróbować swoich sił w średniowiecznym świecie.

Link do pobrania pełnej wersji gry Twierdza Krzyżowiec

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Downloader, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Twierdza Krzyżowiec?

Twierdza Krzyżowiec Download którą udostępniamy, jest pełną wersją gry z Polskim tłumaczeniem. Do gry dołączone są mody, które możesz dodać do gry podczas instalacji.

Wszystkie nasze pliki i gry przed udostępnieniem dla społeczności sprawdzamy programem antywirusowym, ponieważ nie chcemy, aby sprzęt graczy został zniszczony. Dzięki temu masz pewność, że pobierane gry są czyste i wolne od wirusów, niechcianych aplikacji oraz malware. Grę instalujemy także na naszym komputerze testowym i sprawdzamy, czy wszystko działa prawidłowo, co daje Ci pewność, że gra będzie bez zarzutów działała na Twoim komputerze

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Twierdza Krzyżowiec Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *