Game
Tropico 6 Download

Tropico 6 Download

Platformy

Data Wydania

29 Marzec 2019

Twórca gry

Wydawca

Kalypso Media

Pełna wersja PL
Pobrano 517 razy
Waga: 20.92 GB
Polska wersja językowa
Humorystyczna gra strategiczna, w której wcielamy się w rolę El Presidente, czyli prezydenta-dyktatora, który zarządza rajską wyspą.

9.8

Super

10 45

Zalety

 • Bardzo wciągająca
 • Ogrom możliwości rozbudowy wysp
 • Świetny humor
 • Najlepsza odsłona serii
 • Przyjemna dla oka

Wady

 • System budowania dróg
 • Po długiej rozgrywce widać schematyczność

Pełna wersja Tropico 6 Download po Polsku!

Rządzenie tropikalną wyspą, która ma za zadanie przyciągnąć jak największą ilość odwiedzających, nie jest wcale łatwe. Tym bardziej, gdy działamy jako El Presidente, który ma wpływ na wszystko co dzieje się w stworzonym raju. Handel, rozrywka, stosunki międzynarodowe, na to wszystko mamy ogromny wpływ, oczywiście z przymrużeniem oka.

Gier strategicznych na rynku jest naprawdę sporo. Jednak takich, jak Tropico 6 pełna wersja już nie. Możliwość zbudowania własnego mocarstwa, które możemy modyfikować i zarządzać we własny sposób przyciąga naprawdę sporo graczy. Podobnie jest z serią Tropico. Już od pierwszej odsłony, przyciągnęła ona sporą rzeszę fanów, którzy co pewien czas do niej wracają i dzielą się zbudowanymi przez siebie rajskimi wyspami.

Tropico 6 do pobrania stworzyło inne studio, niż poprzednie odsłony. Mimo to, gra w żadnym stopniu nie odstaje od poprzedników. W grze zobaczymy te same elementy, które cieszyły się popularnością w poprzednich częściach, oraz sporo ciekawych usprawnień. Jest więc kolorowo, ciekawie i z przymrużeniem oka zabawnie. Z przymrużeniem oka, ponieważ który właściciel wyspy, myśli o tym, żeby ukraść Statuę Wolności?

Na początku gry nie posiadamy zbyt wiele. Wyspę, z pustkowiami, które kiedyś mogą zostać zabudowane przez przeróżne struktury i budynki. Stworzenie dobrze prosperującej wyspy nie jest jednak łatwe. W grze mamy wpływ na mnóstwo elementów, przez co nawet gdy już coś zbudujemy, za jakiś czas, może okazać się, że można to w jakiś sposób ulepszyć.

Nawet najłatwiejszy poziom trudności w Tropico 6 Download stawia przed graczem sporo wyzwań. Trzeba od początku myśleć o przyszłej produkcji i eksporcie. Bez tego nie damy rady inwestować w kolejne budynki, badania i pirackie misje, które w głównej mierze przyczyniają się do sukcesu naszej wyspy.

Tryb w jakim operujemy, to coś w stylu wolnej kampanii. Możemy poprowadzić wszystko na własną rękę, ale możemy też wykonywać misje, budować zadowolenie mieszkańców i zyskiwać ich poparcie. Z drugiej strony, można też całkowicie porzucić delikatnie narzucony rytm i robić wszystko na własną rękę.

Twórcy, zaimplementowali także tryb gry swobodnej. Umożliwia on wybranie jednego z kilku archipelagów i dokładną analizę życia na nim, po stworzeniu na nim określonych budynków. Można min. analizować: zadowolenie z zaspokajanych potrzeb mieszkańców, potrzeby religijne, oraz jakość ich pracy.

Oczywiście jak to bywa w Tropico pobierz, w pewnych momentach widzimy też ciemną stronę wyspy. Mimo rajskiej otoczki, dyktatura, tłumienie rebelii i mnóstwo protestów to dla tej gry chleb powszedni. Jako El Presidente musisz więc odpowiednio manewrować działaniami politycznymi i często używać niezbędnych środków, aby nie stracić władzy nad wyspą. Często przetrzymanie jednego obywatela pozwoli wam zachować twarz, znacznie poprawić poglądy polityczne obywateli i zapobiec przyszłym strajkom.

Dźwięk i grafika w Tropico 6

Oprawa graficzna jak zwykle nie zawodzi. Gra oparta jest o nieco bajkowy wygląd, jednak to co się pod nim kryje, bardzo często zaskakuje. Tekstury, budynki jak i animacje dostępne w grze są bardzo przyjemne dla oka.

Sama gra ustrzega się przed jakimikolwiek błędami związanymi z grafiką czy też podstawowymi mechanikami. Co prawda system zarządzania wyspą wydaje się na początku mało czytelny i skomplikowany, ale po kilku godzinach gry, wydaje się odpowiednio rozbudowany.

Dźwięki jak i podkład muzyczny stoi również na bardzo wysokim poziomie. Nie uświadczymy na tej płaszczyźnie niczego, co mogłoby rozgniewać nawet najbardziej zapalonych melomanów.

W ogólnym rozrachunku Tropico 6 Download to gra bardzo dobrze zbalansowana, z ciekawym humorem i dobrą oprawą audio-wideo. Jest to tytuł, który zdecydowanie można polecić fanom gier strategicznych, którzy lubują się w zaawansowanych mechanikach ekonomii i polityki. Mimo, że na pierwszy rzut oka gra wydaje się być prosta, jej rozbudowany poziom często zaskakuje nawet najbardziej doświadczonych graczy.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: AMD or Intel, 3 GHz (AMD A10 7850K, Intel i3-2000)
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: AMD/NVIDIA dedicated GPU, 2GB dedicated VRAM (Radeon HD 7870, Geforce GTX 750)
 • Dysk twardy: ok. 23 GB wolnej przestrzeni
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 11

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Podczas instalacji gry, istnieje możliwość dodania modów i dodatków. Rozszerzają one grę, wprowadzając nowe mechaniki i elementy. Zalecamy ich instalację.

Pełna wersja gry Tropico 6 do pobrania

Tropico 6 gra 1

Tropico 6 Download to gra, która wielu graczy może odrzucić dość bajkową oprawą graficzną. Została ona jednak specjalnie stworzona w taki sposób, aby podkreślić jej humorystyczny i prześmiewczy charakter, który jest zdecydowanie widoczny po kilku godzinach rozgrywki.

Pod przykrywką rajskiej wyspy kryje się bowiem dyktator, który jednym skinieniem palca może zrobić na wyspie praktycznie wszystko. Tak więc bajkowa grafika przykrywa jedynie czarny charakter gry.

W wielu przypadkach przyjdzie Ci zdecydować co zrobić ze strajkującą ludnością, czy pojedynczym rebeliantem. Najczęściej najlepszym rozwiązaniem będzie użycie siły i uciszenie potencjalnych przeszkód. Jednak czasami lepiej będzie dogadać się z ludnością w jakiejś sprawie, co nie tylko pomoże w przyszłej egzystencji wyspy, ale też zapewni poprawi zadowolenie ludności.

Tropico 6 do pobrania jest grą, która nieziemsko wciąga. Bardzo łatwo jest do niej przysiąść i wstać po kilku godzinnej sesji. Czas podczas rozgrywki mija naprawdę szybko i nawet się nie spostrzeżecie, kiedy minie 4 godzina budowy wyspy. Jest to solidnie wykonana gra, która na pewno zapewni wam rozrywkę na wiele godzin.

Seria Tropico na początku wydawała mi się nieco dziecinna i zbyt kolorowa. Jednak znajomy, który jest ogromnym fanem gier strategicznych mi ją polecił, więc musiałem przetestować. Muszę stwierdzić, że dawno nie grałem w tak dobrze opracowaną strategię ekonomiczną. Świetny humor, mnóstwo możliwości rozwoju wyspy i kilka bardzo ciekawych rozwiązań sprawia, że jest to gra bliska mojemu ideałowi. Gorąco polecam wszystkim fanom strategii i nie tylko!

Link do pobrania pełnej wersji gry Tropico 6

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Instalator, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Tropico 6?

Udostępniona w naszym serwisie gra Tropico 6 Download, jest pełną wersją, która pozwala cieszyć się rozgrywką bez ograniczeń. Gra podzielona jest na 3 etapy, z czego każdy kolejny pokazuje nowe, trudniejsze wyzwania. Grę, możesz pobrać na 2 sposoby, wybierając nasz instalator (zalecany) lub pobranie gry przez przeglądarkę.

Przed udostępnieniem gra jest przez nas dokładnie sprawdzana. Wszystkie gry instalujemy na naszym komputerze testowym i sprawdzamy, czy nie występują najczęściej pojawiające się błędy lub glitche. Daje Ci to gwarancję, że pobierając grę z naszej strony otrzymasz w 100% działający tytuł.

Dodatkowo wszystkie pliki gry są przez nas skanowane. Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo naszej społeczności. Nie chcielibyśmy, żeby ktokolwiek był narażony na atak hakera lub wirusy, które mogą uszkodzić Twój sprzęt. Grę skanujemy w poszukiwaniu wirusów, malware i wszelkich niechcianych aplikacji, dzięki czemu możesz mieć pewność, że pobierasz grę wolną od jakichkolwiek zagrożeń.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Tropico 6 Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *