Game

Rise of the Tomb Raider Download

Platformy

Gatunek

Akcja , Przygodowa

Data Wydania

13 Listopada, 2015

Twórca gry

Wydawca

Microsoft Studios, Square Enix

Pełna wersja PL
Pobrano 198 razy
Waga 47,75 GB
Polska wersja językowa
Przygodowa gra akcji stworzona przez Crystal Dynamics i wydana przez Studio Microsoft. Stanowi kontynuację Serii gier Tomb Raider z 2013 roku. Po nadprzyrodzonych wydarzeniach z wyspy Yamatai Lara Croft zmaga się ze swoimi wspomnieniami i próbuje znaleźć odpowiedzi na temat tego co przeżyła.

9.8

Super

10 25

Zalety

 • Pełna wersja
 • Po polsku
 • Zawiera wszystkie dodatki i rozszerzenia
 • Świetna gra akcji
 • Świetna grafika
 • Sporo opcji dostosowania rozgrywki
 • Fantastyczne i rozbudowane zagadki

Wady

 • Bardzo wciągająca
 • Uzależnia
 • Niepotrzebne zbieractwo

Rise of Tomb Raider jest kontynuacją serii z 2013, którą pokochali wszyscy fani przygodowych gier akcji. Crystal Dynamics nie przestaje zaskakiwać w pozytywnym tego słowa znaczeniu. W Rise of Tomb Raider znajdziemy wszystko co spodobało się graczom w poprzedniej części a dodatkowo poprawia niektóre funkcje, które kulały, a także oferuje nowe, świetne opcje rozgrywki.

Lara Croft, główna bohaterka gry zmieniła się nieco po tym, co przeszła na wyspie Yamatai. Dzięki temu jest w stanie podążać tropem ostatniego odkrycia jej zmarłego ojca. Przed swoją śmiercią, ojciec Lary natrafił na ślady ukrytego mistyczego miasta Kitież. Była to ostatnia kryjówka tajemniczego proroka, który w średniowieczu czynił cuda i zebrał całe grono wyznawców.

Historia gry prowadzi nas do Syrii oraz na Syberię, czyli do dwóch zupełnie różnych lokacji, dzięki czemu nie możemy narzekać na brak pięknych widoków lub powtarzalność krajobrazu. Mimo tego, że początkowo może się wydawać, że Syberia będzie monotonnym połaciem, w którym widzieć będziemy powtarzalne góry, gra oferuje nam naprawdę rozbudowaną mapę i grafikę, dzięki której nie raz możemy dostać gęsiej skrórki.

Tradycyjnie jak to w tytułach z Larą Croft, penetrujemy wiele jaskiń i krypt. W każdej znajdziemy inne wyzwania i zagadki, dzięki którym możemy otrzymać nowe umiejętności. Do celu prowadzi nas główna droga, ale pokusa zejścia na boczną ścieżkę nie raz dawała nam się we znaki.

Drzewko umiejętności i mechanika gry jest bardziej rozbudowana niż w poprzedniej części, dzięki czemu mamy większą możliwość customizacji naszej postaci. Drzewko dzieli się na trzy segmenty: awanturnik, łowca i twardziel. Jak można się domyślić, każda gałąź oferuje nam inne aspekty, dzięki którym w zależności od stylu naszej gry, możemy bardzo dokładnie stworzyć i kierować naszą postacią.

Walka w Rise of Tomb Raider jest jeszcze bardziej przyjemna. Strzelaniny stały się nieco bardziej wymagające, a stało się to za sprawą próśb graczy, ponieważ duża część uważała, że w poprzedniej części był to jeden z najprostszych elementów rozgrywki. W otwartej walce możemy posługiwać się zarówno tradycyjnymi broniami, jak i otoczeniem, dzięki czemu wiele razy możemy zdobyć sporą przewagę nad przeciwnikiem.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Intel Core i3-2100 albo odpowiednik AMD
 • Pamięć: 6 GB RAM
 • Karta graficzna: NVIDIA GTX 650 2GB lub AMD HD7770 2GB
 • Dysk twardy: 25 GB wolnej przestrzeni
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Opcjonalny kontroler oraz Słuchawki, ponieważ audio w grze jest świetne

Pobieranie oraz instalacja gry

Proces pobierania oraz instalacji gry został zawarty na pokazie slajdów poniżej. Z uwagi, iż oprogramowanie stworzone jest przez nas wymogiem było, aby wszystkie zdjęcia oprawione były naszym znakiem wodnym.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Pełna wersja gry Rise of the Tomb Raider do pobrania

Like its predecessor, Rise of the Tomb Raider places you in an expansive world filled with enemy soldiers. This isn't a sandbox, though--subsequent areas are gated by ability unlocks.Lara Croft powraca w nowej przygodzie, w której czeka na nas jeszcze więcej niebezpieczeństw i wspaniałych przygód. Poszukując miasto nieśmiertelności przyjdzie nam także mierzyć się z nowymi wrogami i jeszcze bardziej skomplikowanymi zagadkami. Podróżując po malowniczych lokacjach będziesz w stanie znaleźć pokaźną liczbę ukrytych skarbów oraz wielu przeciwników z Trójcy. Aby przetrwać będziesz musiał poznawać nowe umiejętności, któe pozwolą Ci zarówno budować jak i ulepszać swój ekwipunek. W trakcie gry będziesz musiał także poznać pradawny język, który skrywa wiele tajemnic.

W naszej wersji gry, wszystkie elementy, zarówno teksty jak i dźwięk zostały spolszczone, a po przejściu gry możesz dodać do gry rozszerzenia, które odblokują nowe lokacje oraz misje. Czy jako Lara Croft odnajdziesz się w świecie zagadek i niekończącej się przygody?

Zdecydowanie najlepsza gra 2015 roku. Poziom przeciwników, zagadki jak i oprawa graficzna są na najwyższym poziomie. Cieszę się, że twórcy posłuchali graczy i zaimplementowali podobne mechaniki co w poprzedniku. Dzięki temu gra się naprawdę przyjemnie. Będę wielokrotnie wracał do tej gry.

Link do pobrania pełnej wersji gry Rise of the Tomb Raider

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Downloader, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Rise of the Tomb Raider na PC?

Jeżeli szukasz miejsca skąd mógłbyś pobrać Rise of the Tomb Raider bez ograniczeń, to świetnie trafiłeś. Nie namawiamy Cię do skorzystania z naszego serwisu, jednak jeżeli skorzystasz, to możemy zagwarantować, że nie będziesz zawiedziony z naszej wstawki. Pobierając Rise of the Tomb Raider z naszej strony otrzymujesz pełną wersję gry po polsku z rozszerzeniami, które jeszcze bardziej umilą Ci rozgrywkę.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Rise of the Tomb Raider Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *