Game
Sims3Plakat

The SIMS 3 Download

Platformy

Data Wydania

4 Czerwca 2009

Twórca gry

Wydawca

Electronic Arts

Pełna wersja PL
Pobrano 201 razy
Waga: 10,45 GB
Polska wersja językowa
Symulacyjna gra komputerowa, będąca kontynuacją serii The Sims. Jest to trzecia część serii, która została rozbudowana o nowe funkcjonalności, a stare sprawdzone mechaniki zostały ulepszone. Podobnie jak w przypadku poprzenich części, kompozytorem muzyki w The Sims 3 jest Steve Jablonsky.

9.1

Super

10 32

Zalety

 • Pełna wersja gry
 • Cechy Simów
 • Mnóstwo dodatków
 • Bardzo wciągająca
 • Otwarte miasto

Wady

 • Uzależnia
 • Ilość obiektów
 • Nieliczne błędy animacji

Pełna wersja The SIMS 3 Download po Polsku!

Seria Sims istnieje już prawie 20 lat. Przez ten czas pojawiło się mnóstwo części oraz dodatków do samej gry. Simsy są grą, którą albo się kocha, albo nienawidzi.

Samej gry nie trzeba przedstawiać, bo chyba każdy gracz o niej przynajmniej słyszał. Od 2000 roku dostajemy lepsze lub gorsze produkcje i dodatki, ale mimo wszystko, seria ta nie zwalnia tempa i wciąż się rozwija. W pewnych grupach społecznych, nieposiadanie Simsów, a co gorsza najnowszej części może być brane za wielki nietakt.

W Sims 3 znajdziemy rozwiązania, które w pierwszej i drugiej części przypadły do gustu, natomiast funkcjonalności, które spotkały się z krytyką zostały w jakiś sposób zmodyfikowane lub usunięte. Od samego początku rozgrywki możemy zauważyć, że gra nieco uległa zmianie. Sima tworzymy teraz w pięciu prostych krokach, które w zależności od naszych chęci mogą zająć nawet kilka godzin. Oprócz podstawowych elementów, jak płeć, kolor skóry, czy imię i nazwisko, możemy w bardzo rozbudowany sposób modyfikować wygląd oraz sylwetkę naszego Sima.

Jedną z nowych funkcji podczas tworzenia Sima jest – osobowość. Uruchamiając ją, otrzymujemy okno z ponad 60 cechami do wyboru. Jeden sim, może posiadać maksymalnie 5 cech, dzięki czemu nawet charakter naszej postaci może zostać odwzorowany niemal idealnie. Cechy dzielą się na cztery kategorie: umysłowe, fizyczne, towarzyskie oraz te związane ze stylem życia. Zestaw cech, którymi obdarzymy naszego sima może w dużym stopniu decydować o tym, kim zostanie, lub jak zachowa się w danej sytuacji.

Budowanie oraz kupowanie jest nieodłącznym elementem The Sims 3, dlatego też warto zapoznać się z tym, co nowego otrzymaliśmy oraz na co zwrócić uwagę. Po pierwsze całkowicie nowy interfejs,w którym elementy domu uporządkowane są do danych kategorii. Kolejną ważną sprawą jest menu pozwalające umeblować nasz dom. Zastosowano tu bardzo podobny interfejs do tego co przy budowaniu, a dzięki rozbudowie gry, meble i elementy domu możemy ustawiać w dowolnym miejscu oraz praktycznie każdym kątem.

Oprawa graficzna oraz audio została nieco przebudowana, dzięki czemu wciąż czujemy klimat starych części, ale w nowej odsłonie. Steve Jablonsky, który odpowiedzialny był za muzykę w poprzednich częściach po raz kolejny odwalił kawał dobrej roboty. Simsy wyglądają przyzwoicie, a ich animacje są płynne i dobrze wykonane. Niektóre funkcje nie posiadają jednak animacji, przez co miejscami gra jest mniej przyjemna. Podobnie jest z miastem. Wielokrotnie będziemy mieli wrażenie, że w mieście znajdujemy się tylko my i kilka innych osób, ponieważ zaludnienie nie jest na wysokim poziomie.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Intel Core 2 Duo lub AMD Athlon 64 X2
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: Nvidia GeForce 9800 lub AMD Radeon HD4800 – 512 MB
 • Dysk twardy: 6,1 GB wolnej przestrzeni
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 10

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Pełna wersja gry The Sims 3 do pobrania

Sims3gameplay2

Gra zaliczana jest do kategorii sandbox, dzięki czemu jako bohater możemy swobodnie eksplorować otwarty świat, bez nałożonego przewodniego celu.

The Sims 3 można bez problemu porównać do pudełka w którym znajdują się klocki, z których możemy budować różne konstrukcje, które będą różnie zachowywać się od naszego nastroju. Sami gracze korzystają z wolności jaką otrzymują w grze, wymyślając coraz to nowe i bardziej kreatywne sposoby interakcji z wirtualnym światem.

Niewiele osób wie, że The Sims bardzo mocno opiera się na nauce oraz teoriach związanych z psychologią człowieka. Will Wright – twórca serii inspirował się wieloma teoriami naukowymi, min. piramidą Abrahama Maslowa, dzięki czemu sim, który nie jest najedzony, lub wyspany nie będzie się bawił dobrze na imprezie z przyjaciółmi itd…

Wiele osób w poprzedniej części narzekało, na brak celu gry. Dla jednych jest to zaleta, bo otwarty świat i wolność wyboru stanowią ciekawe rozwiązanie, z drugiej strony, po jakimś czasie wiele osób po prostu się nudzi. W The Sims 3 został wprowadzony system pragnień, dzięki któremu gra stała się znacznie bardziej dynamiczna i dokładna. Często może się zdażyć, że nasz sim będzie chciał zjeść hamburgera, lub frytki. Jeżeli tego nie zrobimy, to gra będzie toczyć się dalej, ale humor naszej postaci spadnie, przez co możemy utracić znajomości i kontakty.

W Simsach uwielbiam wolność i to, że mogę robić co chcę. Grę odpalam, żeby się zrelaksować i zrobić to o czym sama marzyłam. Od samego początku kupuję wszystkie części i dodatki do gry i bawię się przy niej świetnie!

Link do pobrania pełnej wersji gry The Sims 3

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Downloader, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać The Sims 3 na PC?

The Sims 3 Pełna wersja po polsku dostępna u nas została sprawdzona pod kątem działania oraz przeskanowana w poszukiwaniu wirusów. Gra w 100% działa poprawnie, a spolszczenie jest kompletne. Gra jest wolna od wirusów oraz oprogramowania typu malware, dzięki czemu bez problemu możesz pobrać i cieszyć się grą.

Nie namawiamy Cię do skorzystania z naszego serwisu, jednak musisz wiedzieć, że pobierając u nas otrzymujesz w pełni działającą grę The Sims 3 Download po Polsku.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “The SIMS 3 Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *