Game
the sims 1 download

The SIMS 1 Download

Platformy

Data Wydania

2 Marzec 2000

Twórca gry

Wydawca

Electronic Arts

Pełna wersja PL
Pobrano 661 razy
Waga: 1.28 GB
Polska wersja językowa
Symulator życia, wydany w 2000 roku. Gra stała się światowym bestsellerem i bardzo szybko podbiła serca graczy na całym świecie. Otrzymała tytuł najlepiej sprzedającej się gry w historii.

9.9

Super

10 47

Zalety

 • Gra z wszystkimi dodatkami
 • Rozbudowane funkcjonalności
 • Możliwość stworzenia wymarzonej postaci
 • Klasyk gier komputerowych

Wady

 • Wciągająca
 • Przestarzała grafika

Pełna wersja The SIMS 1 Download po Polsku!

The Sims 1 to gra, o którą pewna część naszej społeczności ubiegała się od dłuższego czasu. Nie ma się co dziwić, skoro jest to pierwsza odsłona kultowej gry, która do dziś cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród młodych jak i starszych graczy.

Naszym zadaniem w grze, jest sterowanie bohaterami w taki sposób, aby dobrze się oni bawili, prowadzili ciekawe życie i wykonywali wszystkie niezbędne do życia czynności. The Sims 1 pełna wersja to gra, w której duże znaczenie mają życzenia Simów. To właśnie one mają znaczący wpływ na rozgrywkę i to dzięki nim, całość prezentuje się naprawdę dobrze.

Twórcą The Sims 1 do pobrania jest Will Wright. Twórca pierwszych symulacji życia. Na pomysł wpadł w 2000 roku, kiedy to został przekuty w grę, która do dziś zyskuje nowych graczy. Co prawda na rynku mamy już czwartą odsłonę tej popularnej gry, ale przedstawiona tu jedynka, darzona jest przez wiele osób ogromnym sentymentem.

The Sims 1, to znak firmowy Electornic Arts, jeżeli chodzi o gry symulacyjne. Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w grach symulatorów życia. Twórcy przyłożyli się do wszystkich szczegółów i stworzyli grę, która zapewnia świetną rozrywkę na wiele godzin.

W The Sims 1 Download mamy możliwość gry w kilku trybach. Gra toczy się swoim tempem, a my mamy możliwość przełączania się między nimi. Live, jest trybem, w którym możemy obserwować życie naszych bohaterów i nimi zarządzać.
Build, natomiast, to tryb, w którym możemy budować nasze domy, modyfikować je i nimi zarządzać. To właśnie w tym trybie wiele osób spędza naprawdę dłuugie godziny.

W grze nie ma określonych jasnych celów, a co za tym idzie, mamy całkowitą dowolność w rozgrywce. Dzięki temu nie musisz martwić się o to, że nie zrobisz czegoś tak, jak oczekiwaliby twórcy. Jedyne, co gra tak naprawdę narzuca, to opieka nad Simami. Ci, bywają bardzo wymagający i grymaszący. Trzeba przygotowywać im posiłki i gdy tego potrzebują, pokierować nimi do toalety.

Ciekawą sprawą w The Sims 1 pobierz jest możliwość rozwoju kariery bohaterów. Możemy stworzyć inteligentnego Sima, który będzie dążył do rozwoju lub lenia, który całe dnie spędzałby w domu. To, co wybierzesz zależy od Ciebie. Możesz stworzyć też sima na Twoje podobieństwo i kierować nim w taki sposób, żeby jak najbardziej przypominał prawdziwego Ciebie.

Kolejną ciekawą rzeczą w The Sims 1, jest system horoskopów. Na jego podstawie simy mogą definiować oczekiwania wobec siebie. Gdy będziesz w stosunku do innych miły lub romantyczny, Ci mogą Cię pokochać lub znienawidzić. Gdy zaś będziesz opryskliwy lub niemiły, Ci zdecydowanie Cię odrzucą.

The Sims 1 pobierz jest bardzo rozbudowaną grą, w której czeka Cię wiele niespodzianek i przygód. Możesz np. dostać zaproszenie do rezydencji z ogromnym basenem, gdzie odbędzie się przyjęcie przy basenie.

Dźwięk i grafika w The SIMS 1 Download

Jeżeli chodzi o oprawę graficzną, to osoby, które szukają technologicznych rozwiązań, nieco się zawiodą. Jest to gra wydana w 2000 roku, a więc gra, która posiada więcej niż 20 lat. Mimo to, grafika jest na naprawdę dobrym poziomie. Gracze, którzy skupiają się jednak głównie na oprawie graficznej, poczują się tu nieco zawiedzeni.

Odwrotnie sprawa się ma, jeśli mowa o audio. Te jest naprawdę przyjemne. Widać, że podczas tworzenia gry, twórcy skupili się na odpowiednim doborze utworów i dźwięków towarzyszących rozgrywce. Dzięki nim, gra jest jeszcze bardziej przyjemna i wszystko nadaje jeszcze bardziej simowy klimat.

W ogólnym rozrachunku, The Sims 1 Download, to gra, która może zapewnić wiele godzin ciekawej i edukującej rozgrywki. Nie jest to tytuł najnowszy, więc nie można oczekiwać zbyt wiele, w przypadku grafiki czy nowoczesnych rozwiązań, ale bez wątpienia jest to bardzo dobra gra, która rozpoczęła pewną erę symulatorów życia w świecie gier.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Pentium 233MHz
 • Pamięć: 256 MB RAM
 • Karta graficzna: Każda obsługująca 3D
 • Dysk twardy: ok. 1,51 GB wolnej przestrzeni
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 10

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Gra dostępna jest z dodatkami:

 • The Sims: Światowe życie
 • The Sims: Balanga
 • The Sims: Randka
 • The Sims: Wakacje
 • The Sims: Zwierzaki
 • The Sims: Gwiazda
 • The Sims: Abrakadabra

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Podczas instalacji gry, istnieje możliwość dodania modów i dodatków. Rozszerzają one grę, wprowadzając nowe mechaniki i elementy. Zalecamy ich instalację.

Pełna wersja gry The SIMS 1 do pobrania

the sims 1 tapeta

The Sims 1 Download, to gra, która rozpoczęła pewną erę zarówno jeżeli chodzi o gry komputerowe, jak i symulatory życia. Dzięki niej, twórcy zrozumieli, w którym kierunku należy dalej rozwijać gry komputerowe, oraz czego oczekują od twórców gracze.

W The Sims 1, możesz stworzyć bohatera, który będzie bardzo podobny do Ciebie lub zupełnie inny. Wszystko, zależy od tego, czego szukasz w grze. Tworząc sima, który zarówno z wyglądu jak i charakteru będzie podobny do Ciebie, możesz kierować nim w taki sposób, aby zobaczyć, jak zachowujesz się w danych sytuacjach i jak inni na Ciebie reagują.

Gra firmy Maxis, jest idealnym przykładem tego, że przekazując graczom coś, o czym nawet nie marzyli, a otrzymali, można zbić fortunę. Nie było bowiem wcześniej firmy, która stworzyła by symulator życia codziennego. Jest to teoretycznie bardzo prosty i błahy pomysł, ale do dziś cieszy się on ogromną popularnością i wsparciem fanów.

W The SIMS gram od małego. Obecnie gram w The Sims 4, ale jedynka, na zawsze pozostanie w mojej pamięci. Jest to idealny przykład gry, która została oparta prostym świecie, a mimo to, cieszy się grywalnością i popularnością. Uważam, że The Sims 1 to najlepsza gra, jaka kiedykolwiek powstała.

Link do pobrania pełnej wersji gry The SIMS 1 Download

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Instalator, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać The SIMS 1?

Udostępniona w naszym serwisie gra The SIMS 1 Download, jest pełną wersją, która pozwala cieszyć się rozgrywką bez ograniczeń. Gra jest naprawdę wciągająca i sprawdzi się w przypadku wszystkich osób, które lubią tworzyć kreatywne postaci i budowle. Grę, możesz pobrać na 2 sposoby, wybierając nasz instalator (zalecany) lub pobranie gry przez przeglądarkę.

Przed udostępnieniem gra jest przez nas dokładnie sprawdzana. Wszystkie gry instalujemy na naszym komputerze testowym i sprawdzamy, czy nie występują najczęściej pojawiające się błędy lub glitche. Daje Ci to gwarancję, że pobierając grę z naszej strony otrzymasz w 100% działający tytuł.

Dodatkowo wszystkie pliki gry są przez nas skanowane. Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo naszej społeczności. Nie chcielibyśmy, żeby ktokolwiek był narażony na atak hakera lub wirusy, które mogą uszkodzić Twój sprzęt. Grę skanujemy w poszukiwaniu wirusów, malware i wszelkich niechcianych aplikacji, dzięki czemu możesz mieć pewność, że pobierasz grę wolną od jakichkolwiek zagrożeń.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “The SIMS 1 Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *