Game
terraria download

Terraria Download

Platformy

Data Wydania

16 maja 2011

Twórca gry

Wydawca

Re-Logic

Pełna wersja PL
Pobrano 819 razy
Waga: 219,28 MB
Polska wersja językowa
Działający multiplayer
Gra platformowo-zręcznościowa 2D, w której celem jest budowanie i eksploracja podziemi. Aby ukończyć grę, należy pokonać bossa, którego wywołać możemy w podziemnym ołtarzu

9.7

Super

10 35

Zalety

 • Pełna wersja po Polsku
 • Bardzo wciągająca
 • Urozmaicona rozgrywka
 • Prostszy odpowienik Minecrafta

Wady

 • Uzależnia
 • Zabiera masę czasu

Pełna wersja Terraria Download po Polsku!

Wiele osób pierwszy raz widząc Terrarię nazywa ją Minecraftem 2D. Od razu można powiedzieć, że w pewnym stopniu ludzie Ci mają rację, ale i trochę się mylą. Na pewno porównanie do tak popularnej gry jak Minecraft działa na korzyść gry, dzięki czemu popularność tej gry znacząco wzrosła.

Rozpoczynając grę, możemy mieć wrażenie, że naprawdę gramy w odpowiednik 2D popularnego już Minecrafta. Mamy tu do czynienia z kopaniem, budowaniem czy szukaniem surowców. Wiele elementów jest łudząco podobna, mimo to gry te różnią się charakterem rozgrywki.

W Terraria do pobrania świat rónież generowany jest losowo, dzięki czemu za każdym razem gra wygląda nieco inaczej. Znaczącą różnicą są bossy. Podróżując wgłąb ziemi, znaleźć można grobowiec, który skrywa bossa gry. Pokonanie go to nie lada wyczyn, ale po odpowiednich przygotowaniach i wiedzy jak go pokonać nie jest to już takie trudne.

W czasie gry mamy możliwość spotkania wielu bohaterów i sprzedawców. Można ich nakłonić do dołączenia do nas i zamieszkania z nami. Posiadanie jak największej ilości sojuszników wpływa pozytywnie na rozgrywkę, a dodatkowo daje to możliwość odblokowania nowych przedmiotów.

W Terraria pełna wersja istnieje także możliwość podróżowania do światów innych graczy. Możemy stworzyć portal, który zabierze nas do innego świata, w którym znaleźć można zupełnie nowe przygody.

Przygody naszego górnika-wojownika wyglądają dość przyjemnie. Zarówno na konsolach, jak na PS Vita i PC, gra działa płynnie i nie uświadczymy utraty klatek na sekundę czy przycięć. Nawet w najbardziej wymagających momentach na PS Vita gra sprawowała się bardzo dobrze.

W Terraria Download zarówno mechanika rozgrywki jak i sposób poruszania został bardzo przemyślany. Mimo iż początkowo wielu graczy ma problemy z odnalezieniem się w zagmatwanym systemie poruszania postaci, po kilku godzinach rozgrywki można się przywyczaić i gra się naprawdę dobrze.

Gra jest naprawdę wciągająca. Nie raz zdarzyło się, że uruchamiając grę na PC wciągaliśmy się na kilka godzin rozgrywki, budując podziemne bunkry i ukryte przejścia, które mimo swojej prostoty naprawdę cieszą. Terraria naprawdę spisuje się bardzo dobrze. Jest mniej wymagająca niż Minecraft a sam gameplay mocno odbiega od tego co w widzimy Minecrafcie, mimo to gra naprawdę pochłania i spisuje się bardzo dobrze.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Pentium 4 1.6, 1.6GHz
 • Pamięć: 512 MB RAM
 • Karta graficzna: GeForce 6600 GT
 • Dysk twardy: około 180 MB wolnej przestrzeni + dodatki
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 10

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Terraria Download, oferuje pełną wersję gry w języku Polskim. Dodatkowo podczas instalacji możesz dodać do gry wybrane modyfikacje i dodatki, które sprawiają, że gra jest jeszcze bardziej rozbudowana i dynamiczna.

Pełna wersja gry Terraria do pobrania

terraria gra

Terraria Pełna Wersja udostępniona jest na hostingu, który nie posiada ograniczenia pobierania. Oznacza to, że pobieranie odbywać się będzie z maksymalną prędkością Twojego internetu.

Wersja Terraria do pobrania którą udostępniamy została przez nas stworzona. Oznacza to, że wszystkie pliki jak i dodatki zostały przez nas zebrane i zaimplementowane w jeden instalator, który jest banalnie prosty w obsłudze. Pobranie gry zajmuje chwilę, a instalacja jest intuicyjna, dzięki czemu każdy powinien sobie z nią poradzić.

Wszystkie aktualizacje, które dodawane są do Terraria, możesz wykonać w menu gry. Podczas uruchamiania gry, gdy twórcy dodadzą nową aktualizację, zostaniesz o niej poinformowany i będziesz miał możliwość wykonania jej lub odłożenia na później.

Ciekawym dodatkiem do gry jest możliwość podmieniania zapisów gry. W internecie znajdziesz strony, na których gracze udostępniają swoje zapisy, dzięki czemu implementując je do swojej gry masz możliwość gry na innych zapisach. Sprawia to, że gdy sam nie możesz osiągnąć danego poziomu, wystarczy, że skorzystasz z czyjegoś save’a i będziesz miał wszystko czego potrzebujesz.

Terraria Download oferuje także kilka trybów gry, min. survival i hardcore. Survival jest tradycyjnym modem, jaki zobaczyć można w Minecrafcie. Hardcore, jest zaś bardzo trudnym trybem gry, gdzie gdy zginiesz raz następuje koniec gry i musisz zaczynać odnowa.

W Terrarię zagrałem z ciekawości. Bardzo podobał mi się sposób toczenia rozgrywki w Minecrafcie, jednak po jakimś czasie gra mi się znudziła. W Terrari znajdziemy mnóstwo ciekawych rozwiązań i atrakcji, których nie znajdziemy w Minecrafcie. Jest to bardzo ciekawa alternatywa dla osób, które chcą spróbować czegoś nowego. Gorąco polecam!

Link do pobrania pełnej wersji gry Terraria

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Downloader, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Terraria?

Terraria Download, które możesz pobrać na naszej stronie jest pełną wersją gry po polsku. Możesz oczywiście zmienić język na angielski lub inny dostępny w menu ustawień, jednak domyślny ustawiony jest jako polski.

Pliki gry jak i dodatki, które zostały przez nas zaimplementowane do gry zostały sprawdzone pod kątem działania i występowania błędów. Gra została zainstalowana na komputerze testowym, dzięki czemu masz pewność, że wszystko będzie działać bez najmniejszego problemu.

Dodatkowo wszystkie pliki przed uploadowaniem ich na serwery są skanowane programem antywirusowym. Skanuje on pliki w poszukiwaniu wirusów, malware oraz niechcianych aplikacji. Masz całkowitą pewność, że wszystkie pliki gry wolne są od jakichkolwiek wirusów, dzięki czemu Twój komputer jest bezpieczny.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Terraria Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *