Game
Symulator Jazdy 2 Download

Symulator Jazdy 2 Download

Platformy

Data Wydania

17 Września 2010

Twórca gry

Wydawca

FreeMind

Pełna wersja PL
Pobrano 517 razy
Waga: 3.41 GB
Polska wersja językowa
Symulator jazdy, w której wcielamy się w kursanta chcącego zdać prawo jazdy. Gra idealnie nadaje się dla osób, które borykają się z problemami lub strachem przed jazdą samochodem.

9.6

Super

10 43

Zalety

 • Uczy zasad panujących na drodze
 • Świetna dla początkujących kursantów
 • Działające polskie przepisy drogowe
 • Poruszamy się po ulicach Krakowa

Wady

 • Drobne błędy
 • Słaba grafika

Pełna wersja Symulator Jazdy 2 Download po Polsku!

Obecnie na rynku nie ma wielu gier, które w prosty i przyjemny sposób przedstawiłyby realia kierowania pojazdem i przepisową jazdę. Symulator jazdy 2 to jedna z nielicznych gier, która w świetny sposób odwzorowuje to, co może nas spotkać na drodze, czasem aż w nadmierny sposó.

Grę opracowało polskie studio FreeMind, dzięki czemu w bardzo wysokim stopniu przepisy odpowiadają temu, co rzeczywiście spotkamy na naszych drogach. Dodatkowo otoczenie jak i drogi po których się poruszamy mocno przypominają polskie drogi miejskie, co jeszcze bardziej ułatwi nam przesiadkę za prawdziwe kółko.

W Symulator Jazdy 2 pełna wersja mamy do wyboru dwie kategorie rozgrywki. Pierwszą jest część praktyczna, która zapewne większość zainteresuje. To tutaj wcielamy się w kursanta, który wykonując polecenia instruktora musi przemierzać coraz trudniejsze miejskie ulice. Drugim zaś jest jazda na placu manewrowym i wykonywanie wyznaczonych manewrów.

W grze uświadczymy wiele ciekawych sytuacji, które mogłyby nas spotkać w prawdziwym życiu. Spotkamy agresywnych i szybkich kierowców, którzy co raz będą próbowali wymusić pierwszeństwo, spotkamy się z wypadkiem na drodze lub będziemy musieli nagle hamować, bo rozkojarzony pieszy wszedł nam na drogę.

W grze jest także dostępny tryb zdobywania i pogłębiania wiedzy teoretycznej. Jest to niestety nieco przestarzałe, ponieważ gra nie otrzymała niestety wsparcia i niektóre z zaimplementowanych przepisów są po prostu przestarzałe.

Symulator Jazdy 2 pobierz to gra, która ma miejsce na polskich drogach w Krakowie. Znając to miasto bez problemu zauważycie bardziej znane miejsca czy uliczki. Sama akcja i jazda może odbywać się z kilku ujęć: kamery umieszczonej za pojazdem, z przodu pojazdu lub ze środka, tak jak to widzi kierowca.

Grafika nie powala, ale jest to po pierwsze gra, która ma uczyć, a po drugie tania produkcja, która nie skupia się na grafice tylko na realizmie rozgrywki.

W ogólnym rozrachunku jest to gra dobra, która osoby zielone bez problemu nauczy podstaw przepisowej jazdy i tego jak zachować się w danych sytuacjach. Co prawda zdarzają się momenty, że gra wymaga od nas zbyt wiele, jednak w naszym odczuciu jest to dobre, ponieważ lądując na prawdziwej drodze będziemy mieli większe doświadczenie i rzeczy teoretycznie trudne będą wydawały się nam o niebo prostsze.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: 2 GHz Intel Pentium IV/AMD AMD Athlon 2400+
 • Pamięć:  2 GB RAM
 • Karta graficzna: GeForce 210 lub GeForce GT 120
 • Dysk twardy: ok. 5 GB wolnej przestrzeni
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 10

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Podczas instalacji gry, istnieje możliwość dodania modów i dodatków. Rozszerzają one grę, wprowadzając nowe mechaniki i elementy. Zalecamy ich instalację.

Pełna wersja gry Symulator Jazdy 2 do pobrania

Symulator Jazdy 2 tapeta

W Symulator Jazdy 2 Download kierowcy, którzy na drodze jeżdżą już parę lat raczej się nie odnajdą. System jest bardzo czuły i non stop pilnuje tego, czy jedziemy zgodnie z przepisami. Przekroczenie prędkości nawet o 1km/h powoduje wyświetleniem komunikatu o nieprzepisowej jeździe.

Sama mechanika rozgrywki została opracowana w dobry sposób. Nie jest to co prawda poziom EA czy innych znanych twórców gier, ale mimo wszystko całość jest spójna i dobrze zorganizowana. Fizyka czasami szwankuje, ponieważ zderzając się z jakimś elementem możemy zostać na stałe zablokowani, ale w sumie jest to też jakiś element oddający realizm, ponieważ może zdarzyć się tak, że po wypadku nie będziemy w stanie dalej ruszyć.

Symulator Jazdy 2 to gra, która ma uczyć nowych kierowców i to robi. Na pewno osoby, które nigdy nie jeździły autem lub nie znają przepisów nauczą się czegoś nowego i łatwiej będzie się im odnaleźć na prawdziwej miejskiej drodze. Osoby, które mają już jakieś doświadczenie w jeździe samochodem mogą jednak odczuć, że gra ta po prostu nie jest dla nich.

Gra jest świetna! Do zdania prawa jazdy przymierzałam się dwa lata. Dzięki tej grze w pewnym stopniu pozbyłam się strachu jazdy po drodze i nauczyłam się elementów, które są niezbędne do poprawnej jazdy po mieście. Bez dwóch zdań polecam tą grę osobom, które przymierzają się do zdania prawa jazdy lub tak jak ja bały się wsiąść za kółko!

Link do pobrania pełnej wersji gry Symulator Jazdy 2

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Instalator, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Symulator Jazdy 2?

Na naszej stronie znajdziesz Symulator Jazdy 2 Download. Jest to pełna wersja, która pozwala na 100% rozgrywki. Możesz ją pobrać korzystając z jednej z dwóch dostępnych opcji – instalatora lub klasycznego pobierania z poziomu przeglądarki. My zalecamy skorzystanie z opcji pobierania z poziomu instalatora.

Przed opublikowaniem gry na naszej stronie sprawdziliśmy, czy nie występują w niej błędy i czy sama gra nie powoduje problemów. Zainstalowaliśmy ją na naszym komputerze testowym i podczas kilku godzin rozgrywki testowaliśmy jak gra zachowa się podczas różnych akcji. Dzięki temu masz pewność, że pobierasz grę, która będzie w 100% sprawna.

Dodatkowo wszystkie pliki gry i dodatków przeskanowaliśmy programem antywirusowym. Wiemy, jak ważne jest dziś bezpieczeństwo sprzętu komputerowego i nie chcemy, żeby którakolwiek osoba korzystająca z naszego serwisu była narażona na działanie niechcianych aplikacji. Dlatego przed udostępnieniem gry, dokładnie ją skanujemy.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Symulator Jazdy 2 Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *