Game
Syberia The World Before Download

Syberia: The World Before Download

Platformy

Gatunek

Casual , Przygodowa

Data Wydania

18 Marzec 2022

Twórca gry

Wydawca

Benoît Sokal

Pełna wersja PL
Pobrano 812 razy
Waga: 23.28 GB
Polska wersja językowa
Syberia: The World Before Download to gra przygodowa opracowana i wydana przez Microids, będąca najnowszą odsłoną serii Syberia. W grze wcielamy się w rolę Dany Roze - siedemnastoletniej dziewczyny, która rozpoczyna błyskotliwą karierę pianistki.

10

Mistrzostwo

10 52

Zalety

 • Vaghen jest wspaniały pod względem stylistycznym i żywy z punktu widzenia historii i architektury.
 • Historia jest bardzo dobrze opowiedziana
 • Zagadki mechaniczne
 • Powrót do wspaniałego świata gry
 • Ciekawy gameplay

Wady

 • Drobne błędy dotyczące kontroli postaci
 • Tradycyjne łamigłówki są bardzo łatwe

Syberia: The World Before Download PC, pobierz pełną wersję!

Syberia w końcu doczekała się sequela, który zdołał ponownie zadziwić graczy, definitywnie osadzając te dwa dzieła na Olimpie medium i w umysłach graczy. Bardziej pechowy był z pewnością rozdział trzeci, który w najmniejszym stopniu nie był w stanie dorównać wielkości swoich poprzedników. W obliczu tej połowicznej porażki Sokal i chłopaki z Microïds podjęli kolejną próbę, wydając czwarty oficjalny rozdział: Syberia: The World Before pełna wersja — grę, która nosi na sobie ciężar niewątpliwie ważnego dziedzictwa. Czy ludzie z Microïds będą w stanie zapewnić serii nowy początek? Przekonaj się o tym w naszej recenzji.

Gracz rozpoczyna swoją przygodę jako Dana Roze, utalentowana pianistka mieszkająca w 1937 roku w Vaghen, fikcyjnym niemieckim miasteczku, które właśnie wkracza w najgorsze lata II wojny światowej. W tym miejscu ma powstać Brązowy Cień, nacjonalistyczna partia nienawidząca Vaganian, społeczności, której częścią jest rodzina Dany. Spokój i życie młodej pianistki zostaną wystawione na próbę przez wydarzenia, które mają nastąpić, a zadaniem Kate Walker będzie ich odbudowa. Uwięziona w nielegalnej kopalni soli w rosyjskiej tajdze Kate znajduje portret młodej kobiety — Dany Roze — która wygląda jak kropla wody. Zaintrygowany tym odkryciem bohater historyczny postanawia wyruszyć w podróż, aby odnaleźć kobietę przedstawioną na obrazie. Tak zaczyna się historia gry Syberia The World Before.

Pierwsze godziny gry są w stanie przyciągnąć uwagę gracza, który zaintrygowany wydarzeniami i sytuacjami z pewnością będzie chciał iść dalej. Początkowo celem jest jedynie odtworzenie historii Dany, poszukiwanie świadectw, fotografii i dokumentów, aby w końcu odkryć związek między Kate a tajemniczą kobietą z obrazu.

Aspekt narracyjny gry jest naszym zdaniem bardzo solidny, z naprawdę wzruszającymi i melancholijnymi momentami, które z pewnością zdołają wbić się w serca fanów. Tytuł ten oferuje fabułę dorosłą, dojrzałą i dobrze sformułowaną, która, pomijając pewne zwroty akcji, jest równie ekscytująca, co przyjemna, wzbogacona o szczegóły i sytuacje, które mogą odcisnąć swoje piętno.

Zgodnie z tradycją, w grze Syberia The World Before Download zastosowano półstałą kamerę, która zmienia kąt widzenia w zależności od ruchów wykonywanych przez naszą postać. Interfejs w grze nie jest inwazyjny, a wszystkie obiekty, z którymi możemy wejść w interakcję, są podświetlone za pomocą wygodnego i prostego wskaźnika. W menu gry możemy przejrzeć wszystkie przedmioty zebrane podczas naszej przygody, zapoznać się z różnymi fragmentami fabuły oraz poznać tło niektórych wydarzeń z przeszłości.

Dźwięk i grafika w Syberia: The World Before Download

Co więcej, jeśli przyjrzeć się bliżej, można dostrzec szczegóły, z których nieuchronnie wyłania się aż nazbyt prawdopodobna historia tego wymyślonego miejsca. W wąskich uliczkach i placach Vaghen Sokalowi udało się wyryć nieubłagalność czasu i szaleństwo ludzi, pozostawiając otwarte rany spowodowane dramatycznymi wydarzeniami, które stanowią tło całej historii i które bez zbytniej tajemniczości przywołują nazistowskie prześladowania Żydów.

Niektóre z miejsc odwiedzanych w trakcie gry w Syberia The World Before Pobierz, są niezwykle piękne i wyraziste, jak na przykład stary cmentarz, który wygląda bardziej jak labirynt, czy górska chata, która skrywa więcej tajemnic, niż wydaje się na pierwszy rzut oka. Jeśli chcemy, najsłabszymi elementami są modele ludzkie, które nieuchronnie pokazują poziom produkcji, na pewno niepotrójne, a także animacje, nie zawsze doskonałe. Jest to raczej oczywiste w przypadku produktu, który nie aspiruje do miana przeboju kinowego, ale uważamy, że jest to aspekt techniczny, w którym mimo wszystko można było coś poprawić.

Wreszcie, na szczególną pochwałę zasługuje ścieżka dźwiękowa, skomponowana przez Inona Zura, który w niesamowity sposób potrafi związać się z grą zarówno emocjonalnie, jak i ekspresyjnie.

W rzeczywistości zakończenie pozostawia otwartą możliwość zobaczenia nowych przygód, ale czy kontynuowanie serii bez jej autora miałoby sens? Co więcej, gdzie się udać? Jeśli chcemy, to istotę bohaterki odnajdziemy w niewyczerpanym zapotrzebowaniu na przygody, w nieustannym pragnieniu nowych marzeń, do których można dążyć. Każda odpowiedź odpowiada nowemu pytaniu, w rizomatycznej grze w „dlaczego”, która nigdy się nie skończy, jeśli nie samą śmiercią. A śmierć, czy nam się to podoba, czy nie, nadeszła. Tak więc tak jak jej autorka została wyssana z niczego, tak i ona wyruszyła w nową przygodę, której nie trzeba opowiadać. Lubimy ją sobie wyobrażać jako wiecznie podróżującą i poszukującą nowych miejsc. Grzechem śmiertelnym byłoby udawanie, że się za nią ugania bez względu na wszystko.

Co zyskujesz, korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: i5 6600 / i7 8700 lub lepszy
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: NVIDIA GTX 750 Ti lub AMD radeon HD 7850 / R7 260X
 • Dysk twardy: ok. 25 GB wolnej przestrzeni
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 11

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu, możesz być pewny, że otrzymasz to, po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry, masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Podczas instalacji gry, istnieje możliwość dodania modów i dodatków. Rozszerzają one grę, wprowadzając nowe mechaniki i elementy. Zalecamy ich instalację.

Pełna wersja gry Syberia: The World Before Pobierz

Syberia The World Before gra 2

Ogólnie Syberia: The World Before Download to gra pełna drobnych wad, ale ogólnie rzecz biorąc, zachwyciła nas dzięki temu, że została dopracowana w taki sposób, że stanowi godny polecenia nowy rozdział w serii, z pewnością lepszy od trzeciej odsłony serii. Ten gra, oprócz tego, że jest solidniejsza pod względem technicznym, jest też bardziej skoncentrowana i choć ponownie odchodzi od dwóch pierwszych rozdziałów, to jednak wyróżnia się tematyką i fabułą do tego stopnia, że w porównaniu z innymi odcinkami zyskuje własną tożsamość, z siłą, której się nie spodziewaliśmy. Krótko mówiąc, warto było ponownie wcielić się w buty Kate Walker i razem z nią pożegnać Benoît Sokal.

Naszym zdaniem Syberia The World Before to tytuł, który spodoba się zarówno weteranom, jak i nowicjuszom, którzy mają zamiar podejść do serii po raz pierwszy, i dlatego możemy tylko polecić, abyście dali szansę najnowszemu dziełu Microids.

W Syberię po raz pierwszy grałem za dzieciaka. Słysząc, że pojawiła się nowa odsłona gry, bez zastanowienia ją pobrałem. I dobrze zrobiłem! Powrót do świata Syberii i możliwość gry w niesamowitym klimacie jest nie do opisania. Polecam każdemu, komu kiedyś seria Syberia przypadła do gustu, a także wszystkim, którzy szukają chillowej gry innej od wszystkich.

Link do pobrania pełnej wersji gry Syberia: The World Before Download

Aby pobrać grę, kliknij, na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Instalator, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS, aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Syberia The World Before?

Udostępniona w naszym serwisie gra Syberia The World Before Download, jest pełną wersją, która pozwala cieszyć się rozgrywką bez ograniczeń. Grę, możesz pobrać na 2 sposoby, wybierając nasz instalator (zalecany) lub pobranie gry przez przeglądarkę.

Przed udostępnieniem gra jest przez nas dokładnie sprawdzana. Wszystkie gry instalujemy na naszym komputerze testowym i sprawdzamy, czy nie występują najczęściej pojawiające się błędy lub glitche. Daje Ci to gwarancję, że pobierając grę z naszej strony, otrzymasz w 100% działający tytuł.

Dodatkowo wszystkie pliki gry są przez nas skanowane. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo naszej społeczności. Nie chcielibyśmy, żeby ktokolwiek był narażony na atak hakera lub wirusy, które mogą uszkodzić Twój sprzęt. Grę skanujemy w poszukiwaniu wirusów, malware i wszelkich niechcianych aplikacji, dzięki czemu możesz mieć pewność, że pobierasz grę wolną od jakichkolwiek zagrożeń.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Syberia: The World Before Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *