Game
Subnautica Download

Subnautica Download

Platformy

Data Wydania

23 Styczeń 2018

Twórca gry

Wydawca

Unknown Worlds Entertainment

Pełna wersja PL
Pobrano 1109 razy
Waga: 34.28 GB
Polska wersja językowa
Działający multiplayer
Subnautica Downlaod to komputerowa gra survivalowa z elementami przygodowej gry akcji z otwartym światem, wyprodukowana i wydana przez Unknown Worlds Entertainment. Gracze muszą zbierać surowce oraz stawić czoła nieznanym wcześniej stworzeniom, aby mieć szansę przetrwać

9.9

Super

10 53

Zalety

 • Mnóstwo interakcji z otoczeniem
 • Rozbudowany świat
 • Świetny survival
 • Ciekawy model rozgrywki

Wady

 • Uzależnia
 • Wciąż pojawiają się drobne błędy

Subnautica Download, pobierz pełną wersję!

Studio Unknown Worlds zapowiedziało Sutnauticę jeszcze w 2013 roku, zaledwie rok po wydaniu ostatecznej wersji pięknego, ale chorego Natural Selection 2, a wydało w 2015 roku. Cel był jasny: podążać za sukcesem gatunku survival, ale z oryginalnym tytułem, który oferował nowatorskie i pod wieloma względami innowacyjne wyzwanie. W momencie premiery Subnautica pełna wersja odniosła spory sukces. Nie na poziomie Ark: Survival Evolved czy Rust, ale i tak udało się sprzedać ponad milion egzemplarzy. W przeciwieństwie do innych projektów, w tym dwóch właśnie wymienionych, Subnautica Pobierz nigdy nie została wykolejona i choć przez lata dodano wiele funkcji, ostateczna wersja wydaje się wierna pierwotnej wizji. Krótko mówiąc, komentarze graczy zostały wysłuchane, ale na szczęście uniknięto niepokoju związanego z kupkami widzianymi gdzie indziej.
Jak każdy szanujący się survival, Subnautica download nie bierze gracza za rękę. Jasne, daje pewne rudymenty, ale to od nas zależy, jak sobie poradzimy. Pierwsze co robimy, to wychodzimy z pokładu i nurkujemy. Szybko orientujemy się, że trafiliśmy na swoistą ławicę: obszar morski wokół strąka zamieszkują ogólnie przyjazne i, co ważniejsze, jadalne ryby.

 

Są też materiały kolekcjonerskie, które pozwolą nam zbudować nasz pierwszy sprzęt, za pomocą urządzenia umieszczonego wewnątrz poda. Aby dowiedzieć się, jak eksploatować minerały, florę i faunę, wystarczy je zbierać: za każdym razem, gdy coś bierzemy, w rzeczywistości system analizuje to i dodaje przepisy do naszego inwentarza, mówiąc nam, jakie surowce są potrzebne do ich wykonania. Już w początkowej fazie zauważa się dużą różnicę w stosunku do wielu innych gier survivalowych: eksploracja, wraz ze zbieraniem surowców, jest ekscytująca. Przeciętny survival ma zazwyczaj bardzo długie odcinki, w których jedyne co robisz to kopanie lub wycinanie drzew przez wiele godzin (czasami czuje się jak w biurze), a następnie budujesz ruderę, która staje się coraz większa, aby zdobyć, kto wie co. W Subnautica do pobrania zbieranie zasobów jest znacznie szybsze: musisz nurkować i szukać małych skał lub ryb, sondować dno morskie (gdy masz odpowiednie narzędzie) i wciskać się do wielu obecnych tam naturalnych jam. Podczas eksploracji należy wziąć pod uwagę wiele czynników: zdrowie, głód, pragnienie i zapas tlenu. Należy zaznaczyć, że podstawowe potrzeby, choć oczywiście muszą być brane pod uwagę, nigdy nie przytłaczają gracza.

 

Ryb i innych żywych stworzeń jest przecież pod dostatkiem, a budowanie zapasów żywności i wody nie jest skomplikowane. Tlen jest nieco bardziej problematyczny, ale wkrótce i to zostaje rozwiązane. Punktem ciężkości całego doświadczenia jest coś innego: otaczające nas rozległe morze jest mniej chaotyczne, niż się wydaje. Zauważ, że jeśli chcesz, możesz całkowicie wyeliminować część survivalową, grając w trybie kreatywnym, dzięki czemu możesz swobodnie eksplorować i budować bez ograniczeń.

 

Subnautica po polsku ma dobrze zdefiniowaną strukturę gry, choć zamaskowaną falami, składającą się z koncentrycznych kręgów: gracz zaczyna od środka i w miarę odkrywania nowych materiałów, a w konsekwencji zdobywania zaawansowanych narzędzi, może poszerzać zakres działania, docierając do miejsc, które wcześniej były dla niego zamknięte z różnych powodów (zbyt silni wrogowie, zbyt głębokie wody, promieniowanie i inne). Na przykład, na początku mamy ograniczony zapas powietrza do nurkowania, ale wkrótce jesteśmy w stanie zbudować butle, które pozwalają nam dłużej przebywać na dnie morza. Zamiast tego, za pomocą latarki możemy zbadać najciemniejsze jamy, za pomocą noża możemy zebrać materiały nie do zdobycia gołymi rękami, a za pomocą kombinezonu radiacyjnego możemy zbliżyć się do hulku naszego starego statku. Gra zapewnia nam niesamowite podwodne przygody, a na dnie zwiedzanego oceanu można znaleźć obcych i inne potwory z głębin.

 

Dźwięk i grafika w Subnautica Download

Trzeba przyznać, że graficznie tytuł nie celuje w fotorealizm, a wykorzystanie Unity jako silnika deweloperskiego być może zbytnio ujednoliciło estetykę Subnautica Download do estetyki wielu innych gier wykonanych na tym samym silniku, ze szkodą dla wielkiej staranności włożonej w projekt.

 

Nawet z technicznego punktu widzenia Subnautica nie zawsze utrzymuje się na powierzchni — ograniczona głębia ostrości oraz ciągłe wyskakiwanie modeli i tekstur nie pozostawiają oprogramowaniu miejsca nawet w trybie Super Samplingo. Premierowy build gry cierpiał na duże spadki klatek na sekundę przy przejściu między wodą a jej powierzchnią… nie wspominając o zawieszaniu się aplikacji, śmiertelnym wrogu każdego niecierpliwego gracza. Na szczęście dostępna w naszym portalu gra jest już wolna od wszelkich błędów, przycinek, czy artefaktów pojawiających się w grach.

 

Sam dźwięk stoi na bardzo wysokim poziomie, co widać po odgłosach słyszalnych w tle podczas całej rozgrywki. Oprócz tego, na plus zasługuje soundtrack oraz niektóre efekty dźwiękowe pojawiające się pod wodą. Grając na dobrych słuchawkach, można naprawdę się poczuć, jakbyśmy znajdowali się kilkanaście metrów pod wodą.

Co zyskujesz, korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Intel Core i5-3470 @ 3.2 GHz / AMD FX 8120 @ 3.9 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: GeForce GTX 780, GeForce GTX 970 lub GeForce GTX 1060
 • Dysk twardy: ok. 38 GB wolnej przestrzeni
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 11

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu, możesz być pewny, że otrzymasz to, po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry, masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Podczas instalacji gry, istnieje możliwość dodania modów i dodatków. Rozszerzają one grę, wprowadzając nowe mechaniki i elementy. Zalecamy ich instalację.

Pełna wersja gry Subnautica Download

Subnautica gra 1

Subnautica Download to jedna z najlepszych gier survivalowych dla jednego gracza na rynku, jeśli nie najlepsza. Odkrycie tego wszystkiego zajmuje kilkadziesiąt godzin, ale mimo ogromnej ilości zawartości, twórcom udało się zachować spójność i ciekawość od początku do końca. Wniosek jest taki, że jest to tytuł, który może zachwycić zarówno tych, którzy znają gatunek, jak i tych, którzy są z nim zupełnie niezaznajomieni. Krótko mówiąc, mimo lat w Early Access, nie zdryfowała… W porządku, to smutny żart, ale i tak go kupujesz, także dlatego, że nie kosztuje dużo.

Po spędzeniu blisko czterdziestu godzin wśród dna morskiego w Subnautica, definicja survival game wydaje się być nieco naciągana dla dzieła Unknown Worlds. Są tu oczywiście wszystkie typowe mechanizmy gier survivalowych, ale jest też coś więcej: dbałość o dozowanie mechaniki i filozofia, która rozbija każdą drażniącą i alienującą sytuację. Subnautica daje dobry policzek tym grom survivalowym, które lubią kazać użytkownikowi gubić się w labiryncie tysiąca opcji, ale brakuje im treści. Pokonuje te gry, które wyznają super-realizm i super-symulację, ale są nudne. Pokonuje tych, którzy afiszują się rozległą i bogatą mapą, ale która jest ukryta pod stertą wymagań i żądań. Subnautica udaje się wykorzystać wszystkie te elementy, które w tytułach survivalowych z trudem odrywają się od sfery „użyteczności”: w dziele Unknown Worlds piękne dno morskie to przede wszystkim piękne miejsce, a potem także źródło niezbędnych do utrzymania się przy życiu zasobów. Przetrwać, aby odkrywać, a nie odkrywać, aby przetrwać: to nie jest mała różnica. I zdasz sobie z tego sprawę, gdy znajdziesz się z szeroko otwartymi ustami setki metrów pod powierzchnią, niepomny na czerwonawy bełkot wskaźników głodu i pragnienia.

Uwielbiam wszelkiego rodzaju gry survivalowe z elementami przygody i eksploracji. Subnautica trafia w moje gusta niemal w 100%. Uważam, że jest to jedna z lepszych gier tego typu, a mody rozszerzające rozgrywkę, sprawiają, że praktycznie nigdy się nie nudzi. Polecam wszystkim graczom chcącym poznać nieznane lub posmakować strachu związanego z eksploracją dna oceanu.

Link do pobrania pełnej wersji gry Subnautica Download

Aby pobrać grę, kliknij, na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Instalator, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS, aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Subnautica Download?

Udostępniona w naszym serwisie gra Subnautica Download, jest pełną wersją, która pozwala cieszyć się rozgrywką bez ograniczeń. Grę, możesz pobrać na 2 sposoby, wybierając nasz instalator (zalecany) lub pobranie gry przez przeglądarkę.

Przed udostępnieniem gra jest przez nas dokładnie sprawdzana. Wszystkie gry instalujemy na naszym komputerze testowym i sprawdzamy, czy nie występują najczęściej pojawiające się błędy lub glitche. Daje Ci to gwarancję, że pobierając grę z naszej strony, otrzymasz w 100% działający tytuł.

Dodatkowo wszystkie pliki gry są przez nas skanowane. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo naszej społeczności. Nie chcielibyśmy, żeby ktokolwiek był narażony na atak hakera lub wirusy, które mogą uszkodzić Twój sprzęt. Grę skanujemy w poszukiwaniu wirusów, malware i wszelkich niechcianych aplikacji, dzięki czemu możesz mieć pewność, że pobierasz grę wolną od jakichkolwiek zagrożeń.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Subnautica Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *