Game
spore download

Spore Download

Platformy

Data Wydania

5 Września 2008

Twórca gry

Wydawca

EA Games

Pełna wersja PL
Pobrano 582 razy
Waga: 4.87 GB
Polska wersja językowa
Gra o ewolucji. Naszym zadaniem jest rozwój organizmu od jego początków. Przygodę rozpoczynamy rozwijając pojedynczy mikrob, a kończymy podbijając kosmos.

9.8

Super

10 41

Zalety

 • Mnóstwo możliwości rozwoju
 • Oprawa audio
 • Rozbudowane edytory
 • Świetna na poprawę humoru

Wady

 • Późniejsza monotonia
 • Zbytnie uproszczenie niektórych elementów

Pełna wersja Spore Download po Polsku!

Na pierwszy rzut oka mogłoby wydawać się, że produkcja Willa Wrighta jest dość kontrowersyjna i niewiele osób wpadnie na pomysł, aby spróbować swoich sił w Spore pełna wersja. Mimo, iż wiele osób uważa, że jest to gra dość scpecyficzna, początkowo bardzo podobnie gracze spoglądali na bardzo dziś popularną serię The Sims.

Cała zabawa w Spore do pobrania polega na ewolucji nowo narodzonego gatunku. Gra rozpoczyna się w dość ciekawy sposób, bowiem widzimy spadający meteoryt, który uderza w planetę, dzięki czemu w pradawnych morzach pojawia się nowy mikrob. Początkowo każdy dostępny mikrob różni się jedynie otworem gębowym, jednak w dalszych etapach gry różnice są ogromne.

Naszym zadaniem jest przeżycie. Oznacza to, że musimy unikać większych stworzeń, tak aby nas nie zjadły. Zadaniem, które również konieczne jest do naszego rozwoju jest zbieranie pożywienia. To właśnie jedzenie sprawia, że nasze DNA się rozwija. Podczas rozgrywki możemy trafić na unikatowe elementy, które sprawią, że nasz organizm będzie wyróżniał się na tle innych.

W Spore download cały czas musimy rozwijać nasz organizm. Początkowo trafiamy do morza, jednak w dalszym etapie gry, gdy nasz mikrob wykształci kończyny itp. będziemy w stanie zejść na ląd. Znajdując inne organizmy jesteśmy w stanie nawiązać z nimi prostą relację – przyjaźń lub eliminację. Bardzo często aby przeżyć musimy naśladować ruchy sąsiadów lub nawet oddać im jakieś znalezisko.

Nasz organizm nie może też zbyt szybko się rozwijać. W dodatkowym menu istnieje bowiem możliwość rozdawania statystyk. Gdy zbyt szybko będziemy chcieli przejść w kolejny rejon, może okazać się, że jesteśmy tam najsłabszym ogniwem i bardzo łatwo zostaniemy zjedzeni. Spore pełna wersja podczas całej rozgrywki skupia się głównie na jednym – zbieraniu pożywienia i zdobywaniu sprzymierzeńców.

Kolejny etap gry to już dość zaawansowana forma życia. Organizm jest na tyle rozwinięty, że jest w stanie prosto myśleć, dzięki czemu jest w stanie założyć plemie. Najważniejszą osobą w osadzie jest wódz, którego zadaniem jest przyjmowanie sąsiadów z którymi musi zawiązać przyjemne stosunki. Na tym etapie gry musimy mieć oko na sporą już ilość czynników – pożywienie, dobre stosunki z innymi, bronić osadę itp.

Gdy nasz gatunek wyewoluuje na tyle, aby móc tworzyć i funkcjonować we współczesnym świecie, przenosimy się do etapu cywilizacji. Nazwa nie jest tu losowa, ponieważ w tej fazie gra wygląda bardzo zbliżenie do wspomnianej wcześniej Cywilizacji. Naszym zadaniem na tym etapie jest to samo co w poprzednich fazach oraz podbijanie sąsiednich miast  w celu rozbudowy swojego państewka.

Ostatnim etapem Spore do pobrania jest misja na marsa. Jest to najbardziej rozbudowany etap, w którym na pewno nie znajdziemy nudy. Początkowo sterujemy statkiem kosmicznym w którym mamy totalną dowolność. Przemierzając kosmos możemy wybrać dowolną planetę, którą chcielibyśmy skolonizować. Etap ten znacznie podnosi ocenę całej gry, ponieważ to właśnie tutaj wielu graczy czerpie najwięcej radości. Etap ten praktycznie nie ma końca, ponieważ możemy w nieskończoność eksplorować i podbijać planety, jednak w końcu dopadnie nas monotonia i nuda.

Podsumowując. Spore pełna wersja jest grą, która pod wieloma względami pokazuje jak z niczego można zrobić coś fajnego. Grafika jak i audio w grze są dobre jak na grę stworzoną przez jedną osobę, a sam gameplay dość urozmaicony. Minusem jest to, że dopiero w ostatniej fazie gry tak naprawdę mamy dowolność tego co chcemy robić.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Intel Pentium 4 2GHz
 • Pamięć: 512 MB RAM
 • Karta graficzna: 128MB z obsługą Pixel Shader 2.0
 • Dysk twardy: ok. 7 GB wolnej przestrzeni
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 10

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Podczas instalacji gry, istnieje możliwość dodania modów i dodatków. Rozszerzają one grę, wprowadzając nowe mechaniki i elementy. Zalecamy ich instalację, ponieważ gra stanie się bardziej rozbudowana a gameplay ciekawszy.

Pełna wersja gry Spore do pobrania

spore gra 1

Spore Download jest nietypową grą, której naszym zadaniem jest rozwinięcie mikrobu, który początkowo jest małą cząstką w oceanie. Bardzo ciekawym elementem jest możliwość dowolnego kreowania naszego organizmu. Oznacza to, że możemy stworzyć postać, która będzie np. chodziła na 2 lub 4 nogach i posiadała mniejsze lub większe skrzydła.

Jest to gra w pewny sposób rewolucjonizująca rynek gier tego typu. Wcześniej mieliśmy jedynie popularne Simsy, które mimo coraz bardziej rozbudowanej rozgrywki dla wielu osób po prostu są nudne. W Spore do pobrania nie tylko zwykli gracze znajdą coś dla siebie, ludzie z bardziej artystyczną duszą też jak najbardziej odnajdą się tam bez żadnego problemu.

Wiadomo, nie wszystkim ten tytuł przypadnie do gustu, jednak nie znajdziemy aktualnie na rynku gier tytułu, który przyciągnąłby tak szerokie grono fanów.

Spore czerpie garściami elementy z innych gier. Zarówno z wcześniej wspomnianych Simsów jak i innych mniej znanych tytułów, dzięki czemu twórca mógł wybrać jedynie te elementy, które przypadły graczom do gustu.

Początkowo byłem nastawiony w nieco negatywny sposób do tego tytułu. Po rozegraniu pierwszych godzin, moje spojrzenie na Spore całkowicie się odmieniło. Mimo, iż gra wydaje się bardzo prosta, w dalszych etapach gry ogarnięcie wszystkiego jest zdecydowanie trudniejsze niż może się wydawać. Czas przy tej grze mijał mi bardzo szybko, co pokazuje jak bardzo się w ten tytuł wciągnąłem. Zdecydowanie gra godna polecenia.

Link do pobrania pełnej wersji gry Spore

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Instalator, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Spore?

Pełna wersja Spore Download która udostępniona jest na naszej stronie jest w 100% działającą wersją grą. Przed udostępnieniem plików przy pomocy naszego instalatora zainstalowaliśmy grę na komputerze testowym w celu sprawdzenia poprawności działania i występowania błędów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że gra będzie działać i nie pobierzesz kota w worku.

Dodatkowo wszystkie pliki przeskanowaliśmy programem antywirusowym. Nasza społeczność wciąż się rozwija, dlatego nie chcemy, aby ktokolwiek był narażony na pobranie gry, która uszkodzi jego sprzęt. Antywirus skanuje pliki w poszukiwaniu groźnych aplikacji, malware oraz innych wirusów mogących wpłynąć na pracę Twojego komputera.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Spore Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *