Game
Spintires MudRunner download

Spintires MudRunner Download

Platformy

Data Wydania

18 Października 2017

Twórca gry

Wydawca

Focus Home Interactive

Pełna wersja PL
Pobrano 491 razy
Waga: 1.83 GB
Działający Multiplayer
Polska wersja językowa
Symulator, w którym wcielamy się w kierowcę cieżarówki. Naszym zadaniem jest dowóz towarów przez lasy i bagna, które nie ułatwiają nam tego zadania. Gra posiada bardzo realistyczny silnik fizyki.

9.9

Super

10 38

Zalety

 • Świetna fizyka
 • Rozbudowany model destrukcji
 • Kooperacja
 • Oprawa audiowizualna
 • Możliwośc rozwoju przez społeczność
 • Wciągająca

Wady

 • Drobne błędy techniczne
 • Ciężka obsługa kamery

Pełna wersja Spintires MudRunner Download po Polsku!

Na premierę Spintires przyszło nam czekać bardzo długi czas. Początkowo nic nie prognozowało, że gra zostanie opublikowana ze względu na problemy z jakimi spotkali się twórcy. Finalnie jednak otrzymaliśmy produkt, który może cieszyć oko oraz zapewnić rozgrywkę na wiele godzin.

Symulatory, które coraz częściej goszczą na podwórku gier dla jednych są czymś świetnym, dla drugich nie do zaakceptowania. Na rynku mamy obecnie wysyp wszelkiego rodzaju symulatorów, od symulatora jazdy autobusem do handlarza narkotyków. W Spintires pełna wersja mamy do czynienia z czymś nieco innym. Wcielamy się w kierowcę ciężarówki, który przez błotniste drogi musi dostarczyć ładunek.

Gra nie należy do prostych. Od samego początku twórcy rzucają nam kłody pod nogi. Skuteczne sterowanie pojazde nie jest proste, a wyuczenie się odpowiednich manewrów wymaga czasu. Niestety, aby zacząć naprawdę cieszyć się z rozgrywki w Spintires pobierz należy swoje odcierpieć. Wielu graczy zanim opanowało na wystarczającym poziomie ciężarówkę się niestety poddało.

Twórcy przygotowali nam 5 map, które mimo podobnego klimatu zdecydowanie się od siebie różnią. Ilość przeszkód wzniesień czy bagien jest różna, mimo to, poziom trudności każdej z nich jest bardzo podobny.

Całą zabawę zaczynamy w naszej bazie startowej w której wybieramy pierwszy pojazd. Spintires MudRunner do pobrania nie ma określonego celu, tak więc w dużej mierze sami możemy zdecydować co w danym momencie chcemy robić. Najciekawszym elementem gry jest według nas eksploracja. Pewną część mapy od razu mamy odkrytą, jednak aby mieć wgląd na cały świat, należy dotrzeć do punktów odkrywania mapy. Niektóre z nich są dostępne na wyciągnięcie ręki, inne zaś mogą spowodować przypływ złości. Mimo to, warto odkryć ich jak najwięcej, ponieważ nawet mając odkrytą mapę możemy zabłądzić w labiryncie dróg, który zaoferowali nam twórcy.

Dodatkowo mapa przydaje się także, gdy musiy dostarczyć bale do tartaku. Znacznie ułatwia ona sprawne poruszanie się w danym kierunku, jednak nigdy nie jest tak, że podróżujemy z punktu A do B. Na każdym kroku czają się niespodzianki, zablokowana droga, czy rozlana rzeka powoduje, że co chwilę musimy wybierać drogę na około.

Spintires MudRunner Download jest grą, która po pokonaniu jednej trudności rzuca nam dwie kolejne. Z jednej strony jest to zabieg dość kontrowersyjny, z drugiej zaś, dowiezienie ładunku do celu mega satysfakcjonujące. Wykonywanie kolejnych misji pozwala na odkrywanie kolejnych garaży, w których mamy możliwość ulepszania i tuningowania naszej ciężarówki.

Silnik na którym opracowane jest Spintires MudRunner pełna wersja cieszy się bardzo dobrymi opiniami. Co prawda zdażają się momenty gdzie ciężarówka zbyt mocno buja się na drodze, jednak mimo wszystko odwzorowanie realizmu stoi tu na najwyższym poziomie.

Grafika w Spintires nie zawodzi. Ciężarówki zostały wykonane i odwzorowane z najmniejszymi detalami, a mapa i środowisko w którym się poruszamy naprawdę ciekawe. Co prawda, mapy bywają momentami monotonne, jednak wschody i zachody słońca w zupełności to rekompensują.

Udźwiękowienie gry stoi za to na najwyższym poziomie. Poruszanie się po lesie sprawia, że czujemy, jakbyśmy rzeczywiście tam byli. Realistyczne dźwięki lasu jak i naszego pojazdu sprawiają, że bardzo łatwo poczuć klimat gry.

Spintires MudRunner pobierz należy do symulatorów, które swoją uwagę skupiają na realiźmie i jak najwierniejszym odwzorowaniu rzeczywistości. Mimo, iż początkowo gra jest naprawdę trudna i nie ułatwia nam zadania, uważamy, że zagranie w nią jest warte świeczki. Świetny system rozgrywki i bardzo satysfakcjonujące kończenie misji sprawiają, że gry tej nie możemy ocenić w sposób negatywny.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor:  Intel Pentium 4 1.8 GHz
 • Pamięć: 1 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB Nvidia GeForce 210
 • Dysk twardy: około 2 GB wolnej przestrzeni + dodatki
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 10

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Instalując grę, masz możliwość dodania do swojej instalacji dodatków i modyfikacji, które w znacznym stopniu poprawią jakość i wygląd rozgrywki. Zalecamy wybór dodatków, które najbardziej Cię interesują.

Pełna wersja gry Spintires MudRunner do pobrania

Spintires MudRunner gra 2

Scenariusz, jak to zwykle bywa w grach typu symulator nie odgrywa głównej roli. W Spintires MudRunner Download skupiamy się głównie na realiźmie i odwzorowaniu rzeczywistości. Mimo iż gra nie waży zbyt dużo, zarówno silnik jak i otoczenie w którym się poruszamy stoją na bardzo wysokim poziomie.

W grze praktycznie nie znajdziemy utwardzonych dróg, po których z łatwością przejedziemy. Większość mapy stanowi trudne błotniste podłoże, w którym każdy kilometr ciągnie się bardzo długo. Rozgrywka i poruszanie się po nieprzyjemnym terenie zostały bardzo dobrze odwzorowane. Niejednokrotnie odniesiemy wrażenie, jak gdybyśmy grali w o wiele droższą i bardziej rozbudowaną produkcję.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest także tryb multiplayer. Nie wszyskie zadania możemy wykonać samemu, niektóre będą wymagały pomocy partnera, który pomoże nam przewieźć dane materiały innym pojazdem, niż ten który aktualnie posiadamy. Przykładem może tu być dźwig załadunkowy, bez którego niestety nie zdołamy umieścić ładunku na naszej ciężarówce.

Spintires aż za bardzo mnie wciągnęło. Mimo początkowych trudności w odnalezieniu się w rozgrywce, po kilku minutach gry przyzwyczaiłem się i gra zaczęła sprawiać ogromną przyjemność. Gra jest tak wciągająca, że zaraz po uruchomieniu jej tracę poczucie czasu. Jest to naprawdę świetna gra oferująca bardzo realistyczne doznania. Każdy musi tego spróbować!

Link do pobrania pełnej wersji gry Spintires MudRunner

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Downloader, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Spintires MudRunner?

Spintires MudRunner Download, udostępnione na naszej stronie, jest pełną wersją gry z możliwością gry online. Stworzony przez nas instalator pozwala podczas instalacji dodanie do gry dodatków i modów, które w znacznym stopniu rozwiną rozgrywkę. Zalecamy dodanie wszystkich modów, ponieważ sprawiają one, że gra staje się jeszcze ciekawsza.

Sama gra została przez nas dokładnie sprawdzona. Zawsze przed udostępnieniem jakiejkolwiek gry instalujemy ją na komputerze testowym w naszym biurze i sprawdzamy, czy prawidłowo działa i czy nie występują w niej popularne błędy i glitche. Dzięki temu masz pewność, że pobierasz działającą grę, która w 100% będzie działała na Twoim komputerze.

Dodatkowo wszystkie pliki są także skanowane programem antywirusowym. Nie chcielibyśmy, abyś pobierając z naszej strony uszkodził swój komputer, dlatego wszystkie pliki gry i dodatków są skanowane. Najnowszy antywirus sprawdza czy w grze nie występują wirusy, malware i inne niechciane aplikacje, które mogły by niekorzystnie wpłynąć na Twój komputer.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Spintires MudRunner Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *