Game
skyrim download poster

The Elder Scrolls V: SKYRIM Download

Platformy

Data Wydania

20 Marca 2013

Twórca gry

Wydawca

Bethesda Softworks

Pełna wersja PL
Pobrano 762 razy
Waga: 21,95 GB
Polska wersja językowa
RPG akcji, w której wcielamy się w ostatniego członka rasy, która rozumie mowę smoków. Naszym zadaniem jest powstrzymać apokalipsę, którą przepowiedział Alduin.

9.7

Super

10 34

Zalety

 • Pełna wersja gry po Polsku
 • Świetna gra RPG
 • Gra z największą ilością modów w historii
 • Bardzo rozbudowany crafting
 • Ogromny świat

Wady

 • Uzależnia
 • Uboga mechanika walki
 • Kilka niedociągnięć animacji

Pełna wersja The Elder Scrolls V: SKYRIM Download po Polsku!

Jednym z bardziej znanych studiów tworzących gry jest Bethesda. Skupiają się oni na grach dużych, zaplanowanych, w których rozgrywka pozwala na wiele godzin zabawy.

Skyrim Download jest idealnym przykładem gry, która pozwala cieszyć się wolnością, ale jednocześnie kieruje nami w sprytny sposób. Sam wątek główny gry przewiduje około 20 godzin zabawy. Pozostałe misje i wątki fabularne przypominają bardziej odrębne gry, niżeli dodatek do gry. Misje poboczne są tak zróżnicowane, że nie sposób się nudzić nawet po wielu godzinach gry.

Akcja Skyrim do Pobrania rozgrywa się w północnej części cesarstwa Tamriel. Warto tutaj zaznaczyć, że od wydarzeń z IV odsłony serii The Elder Scrolls minęło sporo czasu. Mimo tego, technologia jak i wygląd świata mocno się nie zmienił. Wiadomo, oprawa graficzna jest o wiele bogatsza niż w poprzedniej części, jednak projekt świata opiera się na podobnym schemacie.

Od samego początku rozgrywki w Skyrim pełna wersja poczuć możemy mroźny klimat gry. Dominują tu bowiem chłodne barwy jak i jesienne obrazy, które pozwalają poczuć chłód. Świat jest ogromny. Studio odwaliło kawał dobrej roboty tworząc ogromy świat, który możemy zwiedzać a nie obawiać się, że zaraz zaatakuje nas jakiś potwór. Oczywiście jeżeli chcemy, możemy zboczyć ze ścieżki, gdzie bez problemu znajdziemy przeciwników, ale trzymając się głównego szlaku jesteśmy w stanie ominąć większość potyczek.

Jednym z elementów, który pokochali gracze w Skyrim Download jest crafting. Ogrom kombinacji, przedmiotów i możliwości związanych z każdą kategorią craftingu pozwala stworzyć dopasowane przedmioty czy zaklęcia do własnych potrzeb. W późniejszym etapie gry praktycznie nie jest możliwe znalezienie przedmiotów silniejszych od tego, co jesteśmy w stanie stworzyć sami.

Ciekawą nowością jest system rozwijania postaci. Zostały tu bowiem całkowicie usunięte namiastki klasy z którymi mieliśmy doczynienia w poprzednich częściach. Tutaj kieruje nami dowolność. Rozdając punkty w drzewku na tle gwiazdozbioru możemy stworzyć postać, która będzie odpowiadać naszym preferencjom i stylowi walki. Możemy stworzyć cichego zabójcę, jak i silnego wojownika, który jednym machnięciem miecza pokonuje najsilniejszych wrogów.

The Elder Scrolls V: Skyrim Download jest idealnym przykładem gry sandbox. Możemy tu bowiem robić co nam się żywnie podoba. Istnieje linia misji głównych, które są celem gry, jednak gra nie kieruje nami w taki sposób, że musimy je koniecznie wykonać, aby odblokować coś niezbędnego do dalszej rozgrywki. Bardzo często zdarza się, że gracz odbywa z pewną osobą rozmowę, co powoduje start wielu powiązanych ze sobą misji fabularnych.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Intel Quad lub AMD X4.
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: GeForce GTX 260/Radeon 4890
 • Dysk twardy: około 6 GB wolnej przestrzeni + dodatki
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 10

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

The Elder Scrolls V: Skyrim Download Legendary Edition przez nas oferowane zawiera pełną wersję gry po Polsku wraz z najlepszymi dodatkami i modami. Wszystkie najważniejsze DLC również zostały załączone, a możliwość instalacji dodatkowych pakietów możliwa jest podczas instalacji gry.

Pełna wersja gry The Elder Scrolls V: Skyrim do pobrania

Skyrim do pobrania

Skyrim V Download pozwala na grę na komputerach stacjonarnych, PlayStation oraz Xboxach. Nasza wersja posiada automatycznie zainstalowane dodatki takie jak Hearthfire, Dragonborn czy Dawnguard. W Naszej wersji Skyrim masz możliwość instalacji dodatków, które ulepszając szatę graficzą gry, dzięki czemu wrażenia z gry będą jeszcze bardziej spotęgowane.

W Skyrim do pobrania znajdziesz także wiele modów. Gra ta jest jedną z bardziej popularnych pod względem modowania, dzięki czemu posiadasz możliwość dopasowania gry w taki sposób, aby jak najbardziej Ci odpowiadała.

TES 5 Skyrim Download pozwoli Ci wcielić się w ostatniego żyjącego davakhiina. Istotę, która rozumie język smoków i może z nimi rozmawiać. Twoim zadaniem będzie powstrzymanie apokalipsy, która została przepowiedziana przez Alduina. Podczas swojej podróży będziesz mógł zatrzymać się wykonując setki misji pobocznych, które mogą wielokrotnie pomóc w walce ze smokami.

Dodatkowo w Skyrim 5 download możesz wcielić się w jedną z wielu ras, które w zależności od Twoich umiejętności może stać się potężnym magiem lub wybornym łucznikiem. Osiągając maksymalny poziom w grze dostajemy opcję wyboru jednej z podstawowych cech, którą należy bardzo dobrze wybrać, bo może ona decydować o naszych finałowych walkach.

Gram w Skyrim od ponad 6 lat. Wciąż czerpię radość z podróżowania po ogromnym świecie i nie raz przechodząć tą samą ścieżką zauważam coś, czego wcześniej nie widziałem. Mnóstwo modów i dodatków sprawia, że gra nie może się znudzić. Gorąco polecam dla fanów gier RPG i nie tylko.

Link do pobrania pełnej wersji gry The Elder Scrolls V: Skyrim

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Downloader, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać The Elder Scrolls V: Skyrim?

The Elder Scrolls V: Skyrim Download które udostępnione jest na naszej stronie jest pełną wersją gry po Polsku. W naszym instalatorze posiadasz możliwość zainstalowania dowolnych dodatków oraz późniejszego dodawania poszczególnych modów do gry.

Wszystkie pliki przed udostępnieniem zostały przeskanowane programem antywirusowym w poszukiwaniu wirusów, niechcianych aplikacji oraz malware. Dzięki temu masz pewność, że nie pobierasz plików które zainfekują Twój sprzęt.

Sprawdziliśmy też, czy gra działa poprawnie. Zainstalowaliśmy ją na naszym testowym komputerze i sprawdziliśmy czy występują najczęściej pojawiające się błędy. Sprawia to, że masz pewność otrzymania gry, która będzie działać poprawnie.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “The Elder Scrolls V: SKYRIM Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *