Game
Sea of Thieves Download

Sea of Thieves Download

Platformy

Data Wydania

20 Marzec 2018

Twórca gry

Wydawca

Microsoft Studios

Pełna wersja PL
Pobrano 812 razy
Waga: 45.31 GB
Działający Multiplayer
Polska wersja językowa
Gra komputerowa osadzona w rysunkowym świecie piratów i walk na oceanie. Gra skupia się na żegludze, eksplorowaniu nowych terytoriów i walce z innymi graczami.

9.9

Super

10 45

Zalety

 • Świetna w kooperacji
 • Bardzo satysfakcjonujące PVP
 • Kapitalna zabawa
 • Bitwy morskie
 • Wciągająca i przyjemna rozgrywka

Wady

 • Mała różnorodność zadań
 • Po kilku godzinach mapa wydaje się zbyt mała

Pełna wersja Sea of Thieves Download po Polsku!

Sea of Thieves jest grą naprawdę wyjątkową. Jeszcze nigdy, nie zdarzyło się, żeby gra kooperacyjna w świecie morskiej żeglugi była tak przystępna i zachęcająca do zabawy. Możliwość gry ze znajomymi, budowanie statku i zwiedzanie bezkresu oceanu jest naprawdę przyjemne. Dodatkowo gra ta nie ma żadnej fabuły. Oznacza to, że nasze losy są wyłącznie w naszych rękach i to, co w danej chwili chcemy robić, zależy tylko od nas.

Żegluga w Sea of Thieves do pobrania jest naprawdę piękna. Widok bezkresu oceanu i fal rozbijających się o pokład naszej łajby naprawdę wciągają. W nocy, przyciąga nas obraz rozgwieżdżonego nieba i święcąca jasno gwiazda polarna.

Wszystkie elementy rozgrywki w Sea of Thieves pełna wersja skupiają się na grę zespołową. Nie ma tu mowy o podboju oceanu w jedną osobę, bo jest to po prostu niemożliwe. Niektóre czynności musimy wykonywać razem z naszymi kompanami, inaczej nasza łajba się rozbije lub po prostu staniemy w miejscu.

Jeżeli chodzi o model rozgrywki, to mamy tu do wyboru 3 rodzaje misji: zlecenia za odnalezienie skarbu, polowania na szkielety lub dostarczanie towaru do danych lokalizacji. Wszystkie z tych 3 opcji są jedynie opcją, którą można się kierować. Tak jak już wspomnieliśmy wcześniej, w grze kieruje dowolność, a więc to my decydujemy, co w danej chwili robimy.

Proste w założeniach misje wykonujemy według własnego planu. Nie musimy kierować się prosto do celu, a możemy zboczyć nieco z kursu, aby zbadać zauważoną na horyzoncie wyspę. W Sea of Thieves pobierz główną walutą jest złoto. To właśnie za nią możemy kupować kolejne elementy statku lub przedmioty kosmetyczne jak inny kolor łopaty.

Często może zdarzyć się tak, że wyspa na którą mamy dopłynąć, znajduje się w oku cyklonu lub okupowana jest przez garstkę piratów. Gra naprawdę nie pozwala się nudzić, co bez problemu odczujecie nawet po kilku minutach rozgrywki.

Dodatkowo w Sea of Thieves download ciekawie prezentuje się humor. Co chwila mamy do czynienia z zabawną historią lub anegdotą, która bez problemu rozbawi nawet największego mruka.

Podczas rozgrywki będziesz miał ciągle głowę pełną pomysłów. Widząc jakąś wyspę lub nietypowe miejsce gwarantujemy, że nie oprzesz się i będziesz musiał je zwiedzić. Nie raz eksplorując wyspę natkniesz się na dziwną jaskinię w której przedstawione będą rysunki będące dziełem tubylców.

Nasza załoga może liczyć maksymalnie cztery osoby. Jest to tylko założenie, ponieważ bez problemu możemy współpracować z członkami innych załóg. Jest to jednak ryzykowna zagrywka, ponieważ nawet jedna nie w pełni zaufana osoba na statku może spowodować, że nasza łajba stanie się celem ataku. Grając w Sea of Thieves do pobrania to właśnie takie akcje podobały się nam najbardziej. Możliwość grania miłego i dobrego pirata a potem odwrócenie akcji o 180 stopni po prostu wymiata.

Grafika w Sea of Thieves jest bajkowa i nieco kreskówkowa. Pasuje to jednak idealnie do motywu i stylu jaki oferuje gra. Osoby grające z nami i NPC wyglądają dość zabawnie, co idealnie oddaje charakter gry jaki mieli na myśli twórcy. Oprawa graficzna prezentuje się więc całkiem nieźle. Myślę, że twórcy celowo stworzyli grę opartą na surrealistycznej grafice, aby rozgrywka nabrała nieco więcej rozpędu i humoru.

Co do audio – nie mamy żadnych zastrzeżeń. Wszystkie dźwięki jak i podkład muzyczny stoi na naprawdę wysokim poziomie. Dźwięki oceanu jak i mewy przelatujące nad naszymi głowami zostały stworzone w taki sposób, że grając na dobrej jakości słuchawkach możemy mieć wrażenie, jakbyśmy naprawdę znajdowali się na środku oceanu.

Sea of Thieves pobierz jest w ogólnym rozrachunku bardzo dobrą grą, która zapewni wam wspaniałą rozrywkę na wiele godzin. Grając ze znajomymi lub z przyjaciółmi możecie mieć pewność, że nie będziecie się nudzić. Dodatkowo ciągle rozwijana gra jak i mnóstwo dodatków które do niej powstało sprawiają, że grę można naprawdę ciekawie modować. Jest to naszym zdaniem tytuł, który można zdecydowanie polecić każdemu zapalonemu graczowi.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Intel Q9450 @ 2.6GHz or AMD Phenom II X6 @ 3.3 GHz.
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1,5 GB GeForce GTX 580 lub Radeon HD 7850.
 • Dysk twardy: ok. 52 GB  wolnej przestrzeni
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 11

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Podczas instalacji gry, istnieje możliwość dodania modów i dodatków. Rozszerzają one grę, wprowadzając nowe mechaniki i elementy. Zalecamy ich instalację.

Pełna wersja gry Sea of Thieves do pobrania

Sea of THieves gra 1

Sea of Thieves Download to gra, która jako pierwsza oferuje graczon całkowicie otwarty świat mórz i oceanów. W grze nie mamy odgórnie narzuconego zadania, dzięki czemu możemy całkowicie dowolnie wykonywać wybrane przez nas misje. Tak naprawdę nie ma dużego znaczenia, czy wybierzemy drogę piracką czy kupiecką. Gra po obydwu stronach oferuje to samo. Nie musisz się więc martwić, że wybrałeś kierunek, który Cię nie zadowala.

Rysunkowa oprawa graficzna sprawia, że humor z gry sam do nas napływa. Dodatkowo świetna gra światłem i fenomenalnie stworzona fizyka wody sprawiają, że całość prezentuje się naprawdę świetnie. Pozytywnie prezentuje się również słońce i inne efekty pogodowe. Widać, że twórcy przyłożyli się i po nie do końca udanej premierze odrobili pracę domową i stworzyli grę, na którą wszyscy czekali.

Starcia z innymi graczami są naprawdę świetne. Możliwość walki całkowitej lub ucieczka sprawiają, że gra jest mega dynamiczna i nawet na moment nie można pozwolić sobie na najmniejszy błąd. Załoga liczy cztery osoby i podczas pojedynków morskich każdy ma bardo ważne zadanie i nie liczą się tu umiejętności jednostki, a zgranie zespołu.

Grałem w Sea of Thieves zaraz po premierze, ale z powodu mnóstwa błędów porzuciłem ją. Niedawno spróbowałem ponownie i muszę powiedzieć, że jest cudownie!
Twórcy naprawili praktycznie wszystkie błędy z jakimi mieliśmy do czynienia na początku i można powiedzieć, że jest to teraz kompletna gra piracka. Świetna grafika i muzyka, bardzo dobrze zoptymalizowana gra i mnóstwo możliwości rozwoju naszej załogi sprawiają, że jest to dla mnie gra idealna. Naprawdę polecam!

Link do pobrania pełnej wersji gry Sea of Thieves

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Instalator, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Sea of Thieves Download?

Na naszej stronie znajdziesz Sea of Thieves Download. Jest to pełna wersja, która pozwala na 100% rozgrywki. Możesz ją pobrać korzystając z jednej z dwóch dostępnych opcji – instalatora lub klasycznego pobierania z poziomu przeglądarki. My zalecamy skorzystanie z opcji pobierania z poziomu instalatora.

Przed opublikowaniem gry na naszej stronie sprawdziliśmy, czy nie występują w niej błędy i czy sama gra nie powoduje problemów. Zainstalowaliśmy ją na naszym komputerze testowym i podczas kilku godzin rozgrywki testowaliśmy jak gra zachowa się podczas różnych akcji. Dzięki temu masz pewność, że pobierasz grę, która będzie w 100% sprawna.

Dodatkowo wszystkie pliki gry i dodatków przeskanowaliśmy programem antywirusowym. Wiemy, jak ważne jest dziś bezpieczeństwo sprzętu komputerowego i nie chcemy, żeby którakolwiek osoba korzystająca z naszego serwisu była narażona na działanie niechcianych aplikacji. Dlatego przed udostępnieniem gry, dokładnie ją skanujemy.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Sea of Thieves Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *