Game
scrap mechanic download

Scrap Mechanic Download

Platformy

Data Wydania

20 Stycznia 2016

Twórca gry

Wydawca

Axolot Games

Pełna wersja PL
Pobrano 528 razy
Waga: 2.87 GB
Polska wersja językowa
Sandboxowy tytuł, w którym wcielamy się w małego inżyniera gnoma a naszym celem jest rozwinięcie technologi, budowanie konstrukcji i pojazdów na tyle, aby móc zapanować nad nieposłusznymi maszynami.

9.9

Super

10 41

Zalety

 • Ogromne możliwości budowy
 • Ciekawie zaprojektowany świat
 • Możliwość tworzenia dowolnych pojazdów
 • Proste ale ciekawe mechaniki

Wady

 • Drobne błędy techniczne
 • Prosta grafika
 • Bardzo wciągająca

Pełna wersja Scrap Mechanic Download po Polsku!

Od kilku dobrych lat gry survivalovo-sandboxowe zyskują coraz większe zainteresowanie ze względu na ciekawą rozgrywkę oraz możliwość swobodnego tworzenia. Scrap Mechanic jest grą, która w 100% spełnia oczekiwania graczy, którzy szukają czegoś co pozwoli im spędzić długie godziny na budowaniu ogromnych konstrukcji.

Gra stała się popularna nie tylko ze względu na jakość rozgrywki. W dużym stopniu wyobraźnia graczy, którzy stworzyli w Scrap Mechanic pełna wersja imponujące budowle rozwinęła tytuł do poziomu na którym obecnie się znajduje.

W grze dostępnych jest kilka trybów: fabularny, kooperacyjny oraz multiplayer. W trybie fabularnym będziemy bawić się najlepiej gdy chcemy spędzić spokojny czas na kreowaniu własnego świata i tworzeniu ciekawych budowli. Nie ma on ogromnego wpływu na rozgrywkę, jednak historia która jest nam przedstawiona w Scrap Mechanic do pobrania jest na tyle wyraźna, że nie przeszkadza w dowolności gry.

Naszym celem w trybie fabularnym jest budowanie coraz bardziej zaawansowanych konstrukcji i pojazdów, dzięki którym będziemy w stanie zmusić do posłuszeństwa roboty. Sami jesteśmy inżynierem, który został zesłany w celu zniszczenia nieposłusznych robotów rolniczych.

Jako tytuł sandboxowy, Scrap Mechanic oferuje nieskończone wręcz możliwości tworzenia i edytowania. By być jednak w stanie cokolwiek zbudować, musimy najpierw poznać podstawy gry. Na początku rozgrywki otrzymujemy książkę, która jest swego rodzaju elementarzem dotyczącym zasad panujących w świecie Scrap Mechanic Download.

W grze znajdziemy ponad 100 materiałów, dzięki którym będziemy w stanie tworzyć bardzo proste lub mega zaawansowane konstrukcje takie jak: silniki, łożyska czy czujniki. Możliwości budowy podzielone zostały na statyczne i dynamiczne. Do statycznych zaliczają się budowle i struktury, do dynamicznych zaś wszystkie pojazdy. I to właśnie budowa pojazdów sprawia w grze największą przyjemność.

Aby zbudować swój pierwszy pojazd musimy posiadać łożyska, plan naszego pojazdu oraz prototyp. Początkowo pojazd może nie działać w 100% poprawnie, ponieważ idealne zestrojenie mechanizmów wymaga odrobiny czasu. Satysfakcja z ukończenia pojazdu i możliwośc podróżowania nim po świecie jest nie do opisania.

W trybie kooperacji Scrap Mechanic pobierz jest również bardzo ciekawym rozwiązaniem. Od samego początku wraz z przyjaciółmi możemy zaplanować konstrukcję, którą chcemy wykonać.

Pod względem graficznym, gra nie zwala na kolana. Jest to Sandbox stworzony przez niewielkie studio, które za cel postawiło sobie stworzenie gry, która będzie oferowała ogrom możliwości, która pobudzi wyobraźnię. Jak na grę, która ma dopracowane mechaniki i detale do perfekcji, elementy graficzne pozostają na drugim miejscu.

Scrap Mechanic Download to bez wątpienia gra, która wciągnie was na wiele godzin. Możliwość tworzenia dowolnych konstrukcji i pojazdów sprawia ogromną frajdę, dzięki czemu analityczne myślenie jak i wyobraźnia pracują tu praktycznie cały czas. Nie jest to tytuł dla wszystkich, bowiem zbudowanie wielu rzeczy wymaga czasu, a osoby niecierpliwe mogą w trakcie stracić ochotę na dalszą rozgrywkę. Satysfakcja z ukończenia kolejnych konstrukcji jest jednak ogromna. Jest to tytuł zdecydowanie godny polecenia osobom, które pokochały Minecraft oraz dla tych, którzy chcą spróbować czegoś innego.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Intel Core i5 @ 2.8 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: GeForce GTX 560
 • Dysk twardy: ok. 3 GB wolnej przestrzeni
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 10

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Podczas instalacji gry, istnieje możliwość dodania modów i dodatków. Rozszerzają one grę, wprowadzając nowe mechaniki i elementy. Zalecamy ich instalację, ponieważ gra stanie się bardziej rozbudowana a gameplay ciekawszy.

Pełna wersja gry Scrap Mechanic do pobrania

scrap mechanic gra1

Scrap Mechanic Download jest grą, która łączy w sobie elementy z wielu tytułów. Znajdziemy tu cechy z takich gier jak Rust, Hurtworld czy Besiege. Naszym zadaniem jest zbieranie materiałów, projektowanie i budowanie konstrukcji i maszyn, które pozwolą nam przejąć kontrolę nad maszynami rolniczymi i odmienić świat gry.

Wielu graczy odnajdzie się w świecie Scrap Mechanic jak w domu. Kolorowa grafika przypominająca nieco tą z Minecrafta oraz ogromne możliwości tworzenia sprawiają, że jest to tytuł idealny zarówno dla młodych graczy jak i dla tych, którz chcą rozwinąć swoją wyobraźnię.

Ciekawym elementem nie widocznym na pierwszy rzut oka jest postać którą kierujemy. Jest to bowiem postać przypominająca gnoma. W świecie fantasy to właśnie im przypisuje się najwyższe zdolności inżynierskie i to właśnie oni odpowiadają za rozwój technologiczny. Zarówno ten jak i wiele innych smaczków, które znajdziemy w grze sprawiają, że warto dać tej grze szansę.

W Minecraft grałem już ponad 4 lata. Stwierdziłem, że spróbuję swoich sił w innej grze, ale opierającej się o podobne zasady. Trafiłem na Scrap Mechanic. Początkowo byłem nastawiony sceptycznie, ale po kilku godzinach gry wciągnąłem się tak jak pierwszy raz gdy grałem w Minecrafta. W grze posiadamy milion możliwości, co pozwala na stworzenie swojego wymarzonego pojazdu czy budowli. Gorąco polecam zapalonym Minecraftowcom i wszystkim z bogatą wyobraźnią!

Link do pobrania pełnej wersji gry Scrap Mechanic

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Instalator, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Scrap Mechanic?

Udostępniona na naszej stronie gra Scrap Mechanic Download jest pełną wersją gry, pozwalającą w 100% wykorzystać potencjał rozgrywki. Dodatkowo pobierając grę przy pomocy naszego instalatora masz możliwość dodatnia do gry modów, które dodają do gry nowe ciekawe elementy.

Wszystkie pliki gry zostały przez nas sprawdzone a sama gra zainstalowana na komputerze testowym i przetestowana. Przez kilka godzin gry szukaliśmy błędów i glitchy, które mogłyby wpłynąć na rozgrywkę. Dopiero po upewnieniu się, że całość jest wolna od wszelkiego rodzaju błędów przeszliśmy do kolejnego kroku.

Po początkowych testach przeskanowaliśmy wszystkie pliki programem antywirusowym, który sprawdza, czy w grze nie znajdują się wirusy, malware i inne groźne aplikacje, które mogłyby uszkodzić Twój sprzęt. Dopiero po 100% upewnieniu się, że całość jest wolna od wirusów, udostępniliśmy grę na serwerze a następnie na naszej stronie.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Scrap Mechanic Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *