Game
Roblox Download

Roblox Download

Platformy

Data Wydania

12 Czerwiec 2006

Twórca gry

Wydawca

Roblox Corporation

Pełna wersja PL
Pobrano 812 razy
Waga: 291 MB
Działający Multiplayer
Polska wersja językowa
Komputerowa gra edukacyjna przeznaczona dla osób młodych. Akcja gry toczy się w wykreowanym przez świecie graczy, w którym akcja może być rozgrywana w więzieniu, pizzeri, na wyspie itp. Każdy gracz posiada możliwość tworzenia swoich mini-gier oraz światów.

9.9

Super

10 49

Zalety

 • Pobudzająca myślenie
 • Możliwość gry ze znajomymi
 • Mnóstwo światów
 • Możliwość dopasowywania swojej postaci

Wady

 • Prosta grafika
 • Niektóre światy są bardzo wymagające

Pełna wersja Roblox Download po Polsku!

Roblox to gra edukacyjna, która w bardzo dużym stopniu przypomina słynne klocki lego. Nadaje się ona dla dzieci powyżej 7 lat, ale starsi także bez problemu się w niej odnajdą. W grze zarejestrowanych jest już ponad 15 milionów osób, a liczba ta stale rośnie.

W grze tworzy się swoje wirtualne społeczności, gdzie każdy ma szansę pokazać siebie z innej strony. Jedyne co potrzebne żeby zacząć to unikalna nazwa użytkownika i hasło.

Gra mimo upływu lat wciąż cieszy się ogromną popularnością w wielu krajach. Twórcy stale ją rozwijają i dodają nowe funkcje i możliwości dla graczy.

W skrócie Roblox pełna wersja to gra, w której gracz otrzymuje możliwość tworzenia i dodawania swoich mini gier i światów. Inni gracze do tych światów mogą dołączać, a także dodawać swoje pomysły. Jednymi z popularniejszych są Priscon Escape, Work in a Pizza Place, Shark Attack, czy Disaster Survival.

Zawartość Roblox do pobrania tworzona jest przez graczy, a więc nie podlega ścisłym ocenom wiekowym. W grze nie ma krwi i brutalności, a całość skupia się w zabawnym i kwadratowym świecie lego. Sam Roblox filtruje i sprawdza tworzone i udostępniane gry pod kątem wulgarności, niestosownych obrazów i agresji.

Kontrola rodzicielska w Roblox Pobierz została bardzo dobrze przemyślana. Rodzice mają możliwość całkowitej kontroli nad światami i grami, w jakie dziecko może grać, dzięki czemu rodzic nie musi martwić się o to, czym dokładnie zajmuje się dziecko.

Gra ta rozbudza wyobraźnię i kształtuje kreatywne myślenie, dzięki czemu dzieci w ciekawy i przyjazny sposób mogą rozwijać swoje pasje.

Dźwięk i grafika w Roblox pełna wersja

Zarówno grafika jak i audio nie są w tej grze najważniejsze. O wiele większą uwagę twórcy przyłożyli do możliwości tworzenia swoich światów oraz mini gier i systemu modowania gry.

Grafika w Roblox Download jest ciekawa i jednocześnie w miarę prosta. Wszystkie tekstury oparte są o powtarzalne kształty, a nasz bohater wygląda jak typowa postać z LEGO.

Jeżeli zaś chodzi o audio, to tutaj zależy dużo od świata do którego dołączymy. Każdy twórca ma możliwość dodawania swoich soundtracków oraz dźwięków, dzięki czemu każdy świat posiada swój własny klimat. Standardowe dźwięki są jednak dobrej jakości i pozwalają naprawdę wczuć się w klimat rozgrywki.

W ogólnym podsumowaniu, Roblox Pobierz to świetna gra edukacyjna, która przy odpowiedniej kontroli rodzicielskiej może nie tylko rozwinąć myślenie dziecka, ale także umiejętność interakcji z innymi ludźmi. Jest to bez wątpienia godna polecenia gra, która wpadnie w gusta każdej młodej osoby.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Intel Core i3-2130 3.4GHz lub AMD FX-4300
 • Pamięć: 1 GB RAM
 • Karta graficzna: Każda karta graficzna
 • Dysk twardy: ok. 300 MB wolnej przestrzeni
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Podczas instalacji gry, istnieje możliwość dodania modów i dodatków. Rozszerzają one grę, wprowadzając nowe mechaniki i elementy. Zalecamy ich instalację.

Pełna wersja gry Roblox do pobrania

Roblox Gra

Roblox Download to gra, która początkowo opierała się o proste założenia i grafikę rodem z klocków LEGO. Szybko jednak zyskała sporo graczy, którzy zaczęli ją modować i tworzyć swoje ciekawe światy. Kilka lat po premierze stała się jedną z chętniej wybieranych gier dla młodych osób.

W grze dostępne jest mnóstwo przeróżnych światów i mini-gierek, w które można grać razem ze znajomymi. Najchętniej wybierane to: Jailbreak, Murder Mystery 2, Natural Disaster Survival, Scuba Diving i wiele więcej.

Dzięki Roblox Studio, nawet najmłodsi gracze mogą tworzyś własne postacie, poziomy i zadania które mogą udostępnić dla innych graczy. W grze jest także dostępna specjalna płatna waluta Robux, która pozwala na zakup ciekawych ubrań dla naszej postaci i dostosowywania wielu innych ciekawych elementów dostępnych w grze.

Pobrałem Roblox, bo jestem ogromnym fanem Minecrafta. Gra zaskoczyła mnie ogromną ilością graczy online i możliwościami jakich nie ma w żadnej innej grze. Uważam, że jest to jedna z najlepszych gier edukacyjnych, w której można poznać sporo ciekawych osób, a możliwość tworzenia swojego świata sprawia, że oderwanie się od rzeczywistości nie jest już wyłącznie bajką.

Link do pobrania pełnej wersji gry Roblox Download za darmo

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Instalator, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Roblox Download?

Udostępniona w naszym serwisie gra Roblox Download, jest pełną wersją, która pozwala cieszyć się rozgrywką bez ograniczeń. Grę, możesz pobrać na 2 sposoby, wybierając nasz instalator (zalecany) lub pobranie gry przez przeglądarkę.

Przed udostępnieniem gra jest przez nas dokładnie sprawdzana. Wszystkie gry instalujemy na naszym komputerze testowym i sprawdzamy, czy nie występują najczęściej pojawiające się błędy lub glitche. Daje Ci to gwarancję, że pobierając grę z naszej strony otrzymasz w 100% działający tytuł.

Dodatkowo wszystkie pliki gry są przez nas skanowane. Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo naszej społeczności. Nie chcielibyśmy, żeby ktokolwiek był narażony na atak hakera lub wirusy, które mogą uszkodzić Twój sprzęt. Grę skanujemy w poszukiwaniu wirusów, malware i wszelkich niechcianych aplikacji, dzięki czemu możesz mieć pewność, że pobierasz grę wolną od jakichkolwiek zagrożeń.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Roblox Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *