Game
RimWorld Download

Rimworld Download

Platformy

Data Wydania

17 Październik 2018

Twórca gry

Wydawca

Ludeon Studios

Pełna wersja PL
Pobrano 829 razy
Waga: 2.38 GB
Polska wersja językowa
Strategiczna gra survivalowa, w której wcielamy się w grupę rozbitków na nieznanej planecie. Naszym zadaniem jest przetrwanie i nawiązanie pozytywnych relacji z jak największą liczbą osadników.

9.9

Super

10 43

Zalety

 • System narratorów
 • Bardzo dobra Sztuczna Ingeligencja
 • Mnóstwo możliwości fabularnych
 • Świetne mechaniki i systemy
 • Ciągle rzuca kłody pod nogi

Wady

 • Niewielkie wpadki SI
 • Momentami źle dopasowana muzyka

Pełna wersja Rimworld Download po Polsku!

Rimworld to na pierwszy rzut oka prosta strategia z elementami sci-fi, która już po kilku minutach rozgrywki zaskakuje. W grze wcielamy się w grupkę kosmicznych rozbitków, a naszym zadaniem jest przetrwanie na wrogo nastawionej do nas planecie. Pomysł wydaje się prosty? Nic bardziej mylnego!

Rimworld Download, to gra, w której już od pierwszych minut poczujemy ciarki na plecach. Mamy do wyboru trzy oddzielne scenariusze, z czego każdy przedstawia zupełnie inną historię i w których możemy wprowadzać zupełnie inne zasady.

Jeżeli o bohaterów chodzi, to na początek do wyboru mamy: Randy, która jest ucieleśnieniem chaosu; Phoebe, kobietę, która jest najspokojniejszą z dostępnych bohaterek oraz Kasandrę, która jest najbardziej stonowaną postacią w grze.

Zaraz po awaryjnym lądowaniu na nieznanej planecie musimy zbudować coś, co będzie przypominało schron. Jest to krok niezbędny, ponieważ praktycznie niemożliwym jest przetrwanie bez posiadania schronienia. W Rimworld do pobrania, musimy nie tylko mierzyć się z osadnikami danej planety, ale także z przygotowanym terenem. Bardzo często może być tak, że znajdziemy się w górach, gdzie znalezienie jakichkolwiek cennych surowców na początek rozgrywki może być bardzo trudne.

Umiejętności bohaterów są więc nie bez znaczenia. To którego bohatera wybierzemy zależy od tego w jaki sposób będziemy prowadzili rozgrywkę. Każdy posiada unikalne zdolności, które pozwalają przetrwać w danym terenie.

W Rimworld pobierz musimy też jak najszybciej zdobyć zaufanie osadników i przypisać im odpowiednie zadania. Wskazując pole do uprawy, czy budynki do wzniesienia nie tylko zapewniamy im pracę, ale także rozwijamy swoje społeczeństwo. Warto tu też zaznaczyć, że każdy osadnik może mieć przypisaną kategorię prac, dzięki czemu całość jest o wiele bardziej uporządkowana.

Jednym elementem, który mnie bardzo zaskoczył, jest możliwość tworzenia relacji między osadnikami. Każdym osadnikiem steruje SI, która w dowolnym momencie może sprawić, że dwójka z nich się pokocha. Rimworld pełna wersja pozwala na to, żeby dla takich osadników zorganizować przyjęcie weselne.

W dalszym etapie rozgrywki mogą spotkać nas wydarzenia, które o 180 stopni odwrócą bieg wydarzeń. Możemy mieć ogromne zapasy pożywienia, nasi osadnicy mogą żyć w spokoju i harmonii, ale może przyjść dzień, który to wszystko zniszczy. Nasz spichlerz może spłonąć lub plony mogą zamarznąć a my wszystko stracimy. Twórcy postarali się, żeby zawsze, gdy wiedzie się nam dość dobrze, spotkało nas coś, co zniweczy nasze przyszłe plany.

W Rimworld download możemy próbować oswoić wszystkie napotkane istoty. Z niektórymi pójdzie nam dość łatwo, z innymi piekielnie trudno, jednak opłacalność tej operacji jest ogromna.

Jeżeli chodzi o oprawę graficzną Rimworld, to nie ma tu fajerwerków. Całość oparta jest o prostą szatę graficzną i niezbyt skomplikowane figury geometryczne. Nie jest to jednak zaskoczeniem, ponieważ jest to gra, która ma zaskakiwać bogactwem możliwości i rozwoju a nie grafiką.

Dźwięk stoi za to na bardzo dobrym poziomie. Efekty otoczenia, jak deszcz, czy strzały z broni palnej są świetnie odwzorowane i grając na słuchawkach można się naprawdę dać pochłonąć. W tle przygrywa czasem muzyka, która jest na tyle delikatna, że nie gra ona głównego planu, ale momentami odrywa od ciągłości rozgrywki.

W ogólnym rozrachunku gra Rimworld Download prezentuje się naprawdę świetnie. Jest to tytuł, który zdobył uznanie nie tylko wśród strategicznych graczy, ale także tych, którzy wcześniej za takimi grami nie przepadali. Podsumowując, jest to świetny, spójny i chillowy tytuł, który nie znudzi się wam przez długie, długie godziny.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Intel Core 2 Duo E4300 1.8GHz lub AMD Athlon II X2
 • Pamięć:  GB RAM
 • Karta graficzna: eForce 210 lub GeForce GT 120
 • Dysk twardy: ok. 3 GB wolnej przestrzeni
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 10

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Podczas instalacji gry, istnieje możliwość dodania modów i dodatków. Rozszerzają one grę, wprowadzając nowe mechaniki i elementy. Zalecamy ich instalację.

Pełna wersja gry Rimworld do pobrania

RimWorld gra1

W Rimworld Download znajdziemy mnóstwo ciekawych i świetnie zazębiających się systemów. Twórcy naprawdę postarali się, żeby dostępne mechaniki i systemy łączyły się w spójną całość, dzięki czemu gra się naprawdę przyjemnie. Dodatkowo nietuzinkowe zachowania osadników sterowanych przez SI, sprawiają, że co rusz spotkamy się z niecodzienną sytuacją, którą będziemy musieli rozwiązać.

Kolejną ciekawą sprawą jest fakt, że w grze znajdują się elementy, które w innych tytułach nie odgrywają praktycznie żadnej roli. Tutaj, np. pogrzebanie ciał jest kluczowe, jeżeli chcemy dalej rozwijać osadę. W przypadku gdy tego nie zrobimy, nasi osadnicy mogą zachorować a następnie wszyscy umrzeć.

Podobnie jest, jeżeli nie dbamy o czystość i porządek w naszej osadzie. Osadnicy i bohaterowie reagują na to, jak wygląda nasza wioska, a gdy jest brudno i panuje nieład, mają o wiele gorszy nastrój, przez co wolniej pracują i spada ich ogólna wydajność.

Rimworld to gra, która na każdym kroku zaskakuje. Nie spotkacie dwa razy tego samego świata czy historii, ponieważ generator historii został zaprogramowany w taki sposób, żeby w jak największym stopniu zapewniać różnorodność i unikalność.

Uważam, że jestem dość zaawansowanym graczem jeżeli chodzi o gry strategiczne i survivale. W Rimworld, na początku nie mogłem się odnaleźć. Twórcy postarali się, żeby gracz musiał całkowicie zmienić podejście do gry i myśleć w sposób nietuzinkowy. Po tygodniu gry przyzwyczaiłem się jednak do mechanik i uważam, że jest to najlepsza gra strategiczno-survivalowa dostępna na rynku. Każdy, ale to absolutnie każdy powinien tego spróbować!

Link do pobrania pełnej wersji gry Rimworld

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Instalator, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Rimworld?

Na naszej stronie znajdziesz Rimworld Download. Jest to pełna wersja, która pozwala na 100% rozgrywki. Możesz ją pobrać korzystając z jednej z dwóch dostępnych opcji – instalatora lub klasycznego pobierania z poziomu przeglądarki. My zalecamy skorzystanie z opcji pobierania z poziomu instalatora.

Przed opublikowaniem gry na naszej stronie sprawdziliśmy, czy nie występują w niej błędy i czy sama gra nie powoduje problemów. Zainstalowaliśmy ją na naszym komputerze testowym i podczas kilku godzin rozgrywki testowaliśmy jak gra zachowa się podczas różnych akcji. Dzięki temu masz pewność, że pobierasz grę, która będzie w 100% sprawna.

Dodatkowo wszystkie pliki gry i dodatków przeskanowaliśmy programem antywirusowym. Wiemy, jak ważne jest dziś bezpieczeństwo sprzętu komputerowego i nie chcemy, żeby którakolwiek osoba korzystająca z naszego serwisu była narażona na działanie niechcianych aplikacji. Dlatego przed udostępnieniem gry, dokładnie ją skanujemy.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Rimworld Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *