Game
Prison Architect download

Prison Architect Download

Platformy

Data Wydania

6 Października 2015

Twórca gry

Wydawca

Introversion Software

Pełna wersja PL
Pobrano 673 razy
Waga: 811.46 MB
Działający Multiplayer
Polska wersja językowa
Strategiczna gra RTS, w której wcielamy się w naczelnika więzienia. Naszym celem jest stworzenie idealnego więzienia, w którym zarówno więźniowie jak i pracownicy będą ze sobą współpracować. Jest to jedna z najbardziej rozbudowanych gier RTS.

9.9

Super

10 38

Zalety

 • Bardzo rozbudowana
 • Mnóstwo możliwości interakcji i budowy
 • Wciągająca
 • Dobrze zaprojektowana kampania
 • Tryb multiplayer
 • Wciąż rozwijana

Wady

 • Zdarzają się drobne błedy

Pełna wersja Prison Architect Download po Polsku!

Prison Architect nie należy do gier wysokobudżetowych, jednak poziom jaki sobą reprezentuje naprawdę zaskakuje. Podczas rozgrywki bez problemu jesteśmy w stanie zauważyć, jak długofalowe testy i poprawianie gry, może wpłynąć na całokształt rozgrywki. Prison Architect bez wątpienia jest jedną z najlepszych gier Indie.

Podejście twórców do community i to w jaki sposób stworzyli Prison Architect pełna wersja powodują, że nawet największy maruda zadowoliłby się pracą z taką ekipą. Tytuł ten sam w sobie nie rewolucjonizuje rynku gier, jednak jest na tyle odważny a co ważniejsze niezależny, że fani gier indie od razu go pokochali.

Co do samej gry i czym właściwie jest Prison Architect. Jest to oczywiście symulator więzienia, w którym naszym zadaniem jest stworzenie najlepszego zakładu karnego. Jako naczelnik musimy pilnować wielu czynników – od przyjęcia więźnia do jego uwolnienia. Więźniowie powinni mieć wygodne i dobre warunki do życia, tak więc budowa wszystkich podstawowowych elementów więzienia jest tu niezbędna.

Mimo, iż początkowo Prison Architect do pobrania nie wydaje się rozbudowaną produkcją, w późniejszym etapie gry okazuje się zupełnie inaczej. W grze mamy dostęp do ogromu możliwości i spraw na które musimy zwrócić uwagę. Czy to trasa patrolowa, czy trasa więźniów na spacerniaku, wszystkie elementy związane z więzieniem musimy ustalić w taki sposób, aby jak najlepiej ono funkcjonowało. Również kontrola więźniów, wysokość kar i przeszukania które musimy wykonywać powodują, że nasze więzienie się rozwija.

Od samego początku istnienia gry w Early Access, gracze zgłaszali i apelowali o dodawanie, naprawianie i ulepszanie pewnych funkcjonalności. Twórcy naprawdę postarali się pod tym kątem, ponieważ praktycznie wszystko co zostało powiedziane przez społeczność, zostało w grze poprawione.

W Prison Architect Download nie doświadczymy także nudy i monotoni. Gra ciągle jest aktualizowana i rozwijana o kolejne przedmioty i pomieszczenia, co tylko pokazuje jak bardzo twórcom zależy na rozbudowie swojej gry.

Gra jest dość skomplikowana. Nie mówimy tu jedynie o ilości funkcji, ale także o tym jak ciężko jest początkowo połapać się w labiryncie systemów i opcji. Wielu graczy po paru godzinach gry porzucało rozgrywkę, właśnie dlatego, że ilość możliwości ich przygniatała. Dla nas jest to ogromny plus, ponieważ możemy stworzyć coś, co będzie jedyne w swoim rodzaju.

Początkowo gra daje mega frajdę z tego, w jaki sposób uczymy się o naszym więzieniu. Poznajemy kolejne funkcje danych pomieszczeń, udogodnienia i połączenia między więźniami, co naprawdę powoduje uśmiech na twarzy. Prison Architect pobierz bez wątpienia jest tytułem, który pozwala stworzyć coś zupełnie naszego. Od samego początku możemy zbudować więzienie przyjazne lub nastawione na rygor, jednak ani jedne ani drugie rozwiązanie nie będzie najlepsze.

Tryb kampanii, który bardzo dobrze przedstawia i wprowadza nas w kolejne elementy gry jest niezbędny do prawidłowej rozgrywki. Osoby, które nie miały z grą do czynienia od Early Access nie mają praktycznie szans ogarnąć ilości funkcji, które twórcy zaimplementowali. Kampania w Prison Architect Download stopniowo przedstawia kolejne elementy i możliwości, które gra serwuje.

Produkcja stworzona przez studio Intorvesion Software bez wątpienia zapewni wam rozrywkę na długie dni a nawet tygodnie. Jest to bardzo rozbudowana gra typu Sim, gdzie naszym zadaniem jest zbudowanie i zarządzanie więzieniem. Podczas rozgrywki znajdziemy to, co gracze kochają, świetne community, mnogość funkcji i wsparcie developera. Bez wątpienia jest to jedna z najlepszych gier indie tej dekady.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Intel Core2 Duo 2.4Ghz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1GB Nvidia 8600
 • Dysk twardy: około 1 GB wolnej przestrzeni + dodatki
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 10

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Jako, iż twórcy udostępnili graczom możliwość tworzenia i edytowania gry, najbardziej zalapeni gracze zaczęli tworzyć dodatki i modyfikacje do gry. W naszym instalatorze zawarliśmy najbardziej popularne i najlepsze mody, które w znacznym stopniu ulepszają rozgrywkę. Zalecamy ich instalacje, ponieważ możliwości w grze zostaną wtedy znacznie rozszerzone.

Pełna wersja gry Prison Architect do pobrania

Prison Architect gra

Na rynku możesz aktualnie znaleźć mnóstwo gier ekonomicznych opierających się o realia RTS. W Prison Architect Download bez problemu odnajdą się zarówno fani gier strategicznych jak i symulatorów życia.

Więźniowie przebywający w naszym więzieniu mogą różnie się zachowywać. Jedni będą spokojnie odczekiwali do końca wyroku, inni będą wszczynać bójki i próbować ucieczek. W grze grupy więźniów mogą łączyć się w gangi. Jeżeli już do tego dojdzie, może być nam bardzo trudno sprwadzić więzienie do stanu jakiego byśmy oczekiwali.

System finansowy został w bardzo ciekawy sposób zaprojektowany. Za każdego więźnia przebywającego w naszym więzieniu otrzymujemy pewne wynagrodzenie. Naszym zadaniem jest takie zarządzanie pieniędzmi, aby starczyło na wynagrodzenia, ale także aby więźniowie mieli urozmaiconą dietę i rozrywkę.

Prison Architect to gra stworzona dla mnie. Uwielbiam gry, w których można wychillować ale również stawiają przed nami jakieś wyzwanie. Uczestniczyłem w Early Accessie prawie od początku i widzę jak gra ciągle się rozwija. Studio tworzące grę jest chyba najbardziej słuchającym studiem jakie istnieje. Cała gra opiera się praktycznie o prośby i rekomendacje graczy. Jest to tytuł, który na pewno będę polecał znajomym. Musicie spróbować!

Link do pobrania pełnej wersji gry Prison Architect

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Downloader, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Prison Architect?

Na naszej stronie znajdziecie wyłącznie pełne wersje gier. To samo tyczy się Prison Architect Download. Stworzony przez nas instalator pozwala zaimplementować do gry najlepsze dodatki i mody stworzone przez graczy oraz społeczność. Gorąco zachęcamy do instalacji gry właśnie z wyżej wymienionymi modyfikacjami, gdyż dodają one do gry elementy ulepszające rozgrywkę.

Wszystkie gry, które znajdują się na naszej stronie przed udostępnieniem są przez nas testowane. Prison Architect, zostało zainstalowane na naszym komputerze testowym oraz w ciągu kilku godzin gry sprawdzone zostało, czy nie występują w nim najczęściej pojawiające się w grze błędy. Daje Ci to gwarancję, że pobierasz w 100% działającą wersję gry.

Dodatkowo wszystkie pliki gier i modów są przez nas sprawdzane programem antywirusowym. Skanujemy w poszukiwaniu groźnych aplikacji, malware i wirusów, które mogłyby uszkodzić Twój sprzęt. Nie musisz więc martwić się o to, że pobierzesz zawirusowane pliki.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Prison Architect Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *