Game
postal 2 download

Postal 2 Download

Platformy

Gatunek

Akcja , FPS , Przygodowa , Sandbox

Data Wydania

14 Kwietnia 2003

Twórca gry

Wydawca

Licomp Empik Multimedia

Pełna wersja PL
Grę pobrano łącznie: 229 razy
Waga: 3.51 GB
Polska wersja językowa
Gra w której wcielamy się w Kolesia - tytułowego bohatera, którego celem jest przeżycie najbliższych pięciu dni. Grę można przejść zarówno pokojowo, jak i niszcząc każdego spotkanego wroga oraz przyjaciela.

9.9

Super

10 39

Zalety

 • Świetny dubbing
 • Wciągająca
 • Ciekawy satyryczny świat
 • Rozbudowana społeczność i interakcje

Wady

 • Słaba sztuczna inteligencja
 • Dla niektórych może być zbyt brutalna

Pełna wersja Postal 2 Download po Polsku!

Postal należy do kategorii gier, w które niekoniecznie powinno się grać za dzieciaka. W moim przypadku było tak, że gdy przydażyła się okazja, zagrałem, ale nie jestem w stanie odpowiedzieć, czy odbiło się to na mojej psychice. Postal 2 pełna wersja jest grą, którą możnaby analizować pod wieloma względami. Jest to tytuł, który przedstawia rzeczywistość i społeczeństwo w nieco innym świetle.

Gra rozpoczyna się w poniedziałkowy poranek, kiedy to żona prosi nas, abyśmy poszli do sklepu kupić mleko. Jest to dość specyficzny wstęp do gry, ale cała rozgrywka opiera się na zadaniach, które na ogół wydają się być prostymi codziennymi czynnościami.

Świat, w którym toczy się akcja Postal 2 do pobrania jest bardzo specyficzny, ale ma swój charakter. Spacerując bowiem chodnikiem bez problemu spotkamy osoby ze strzelbą pod bluzą, czy talibów cały czas krzyczących – niewierny.

Postal 2 to pierwszoosobowa strzelanka osadzona w dość dziwnym otwartym świecie. Pomimo, iż świat jest dość niewielki jak na dzisiejsze realia, wypełniony jest on mnóstwem easter eggów oraz ciekawymi lokalizacjami. Misje, które przyjdzie nam wykonywać w Postal 2 Download osadzone są w na pozór zwykłych miejscach takich jak galeria handlowa, czy biblioteka.

Jak na grę, która ma już dobrych kilkanaście lat, interakcje i to jak świat odpowiada na nas jest dość rozbudowany. Wpychając się w kolejkę, może się zdażyć, że kasjer nie zechce nas obsłużyć. Rozpinając rozporek przechodnie będą to komentować w obraźliwy sposób. Twórcy chcieli w ten sposób sprawić, aby gracz jak najbardziej mógł poczuć otaczający go świat i aby wszystko co gracz uczyni niosło za sobą konsekwencje.

Grafika nie jest obecnie szokująca. Postal 2 pełna wersja oparty został o silnik Unreal Engine 2, który był w tamtym czasie najbardziej rozbudowanym silnikiem do tworzenia gier. Jako, że jest to tytuł retro ciężko jest wypowiadać się na temat grafiki, jednak jak na to co oferowały gry tamtych czasów, całość prezentuje się naprawdę dobrze.

Co do udźwiękowienia, jest tu naprawdę ciężko. W grze nie ma praktycznie muzyki, a zaimplementowane dźwięki broni i różnych czynności są dobre ale nie powalają. Według bardzo wielu graczy, w niektórych momentach przydałaby się mocniejsza muzyka, która jeszcze bardziej podkręciłaby klimat rozgrywki.

Jednym z największych mankamentów starszych gier jest sztuczna inteligencja. W tym tytule nie stoi ona na najgorszym poziomie, jednak dziwne zachowania w niektórych momentach rozgrywki Postal 2 Pobierz powodują mieszane odczucia.

Podsumowjąc grę jako tytuł retro, który ma głównie za zadanie rozbawić nas i co niektórym przywrócić wspomnienia, bez problemu można ocenić ją bardzo dobrze. Mimo, iż jest to tytuł który ma już kilka lat, wciąż gra się dobzre. Jest to dość brutalna gra o  politycznych podtekstach, która zapewni wam wiele godzin ciekawej zabawy.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Pentium 3 1133 MHz
 • Pamięć: 256 MB RAM
 • Karta graficzna: 32 MB GeForce
 • Dysk twardy: ok. 4 GB wolnej przestrzeni
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 10

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Podczas instalacji masz możliwość instalacji dodatków i modów. Są to rozszerzenia, które dodają do gry nowe rozwiązania, bronie i lokacje. Zalecamy ich instalację, ponieważ wydłużą i urozmaicą one grę.

Pełna wersja gry Postal 2 do pobrania

postal 2 gra1

Postal 2 Download jest dość brutalną grą, w której w ciekawy sposób twórcy obnażyli tematy nie poruszane na codzień w rozmowach politycznych. Jest to gra przeznaczona dla osób pełnoletnich ze względu na dość drastyczne sceny i podteksty, które aby zrozumieć, należy posiadać spory bagaż doświadczeń z życia.

Jest to gra, w której zwykłe czynności przeobrażają się w bardzo dziwne sytuacje. Nawet wyjście do biblioteki w celu oddania książki może okazać się bardzo niecodzienną sytuację.

Gra, mimo iż jest dość leciwa, wciąż oferuje bardzo bogatą gammę interakcji ze światem i NPCami. Możemy zrobić niemal wszystko. Niektóre z czynności są aż za bardzo przekoloryzowane i uważamy, że twórcy mogli z nich zrezygnować. Niemal wszystko co zrobimy, ma, lub może mieć odbicie na dalszą rozgrywkę, dlatego warto zwracać uwagę na najmniejsze detale, które mogą skutkować kierunkiem dalszej rozgrywki.

W ogólnym rozrachunku jest to gra, którą można bez problemu nazwać bardzo dobrą. Nie jest to w żadnym stopniu tytuł, który można polecić dla dzieci, jednak osoby dorosłe pownny się przy tym tytule naprawdę dobrze bawić. Dość specyficzny humor, który gra prezentuje na pewno nie będzie podobać się wszystkim, lecz mimo to jest to gra godna polecenia.

W Postal 2 grałem mając 16 lat. Dzisiaj wróciłem do tego tytułu i zauważam, że mimo iż gra ma swoje lata, wartości które przekazuje wciąż się nie zmieniły. W dość specyficzny sposób wyśmiewa środowiska polityczne i typowe ludzkie zachowania. Dopiero jako dorosła osoba zrozumiałem, jaki przekaz Postal 2 niesie. Jest to bez wątpienia gra godna polecenia, jednak wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Link do pobrania pełnej wersji gry Postal 2

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Downloader, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Postal 2?

Udostępniona przez nas gra Postal 2 Download jest pełną wersją z możliwością instalacji dodatków i rozszerzeń. Podczas instalacji istnieje możliwość instalacji modów i dodatków dostępnych na liście. Zalecamy wybór wszystkich dostępnych, ponieważ w znacznym stopniu ulepszają one rozgrywkę i sprawiają, że niektóre elementy gry stają się bardziej rozbudowane.

Zarówno gra, jak i rozszerzenia zostały przez nas sprawdzone. Gra została zainstalowana na komputerze testowym, dzięki czemu masz pewnośc, że całość działa poprawnie i podczas rozgrywki nie spotkasz się z błędami.

Dodatkowo wszystkie pliki gry i modów zostały przeskanowane programem antywirusowym. Dzięki temu masz gwarancję, że pobierana gra jest bezpieczna i nie uszkodzi Twojego komputera.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Postal 2 Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *