Game
planet zoo download

Planet ZOO Download

Platformy

Data Wydania

5 Listopada 2019

Twórca gry

Wydawca

Frontier Developments

Pełna wersja PL
Pobrano 517 razy
Waga: 14.91 GB
Polska wersja językowa
Ekonomiczno-strategiczna gra symulacyjna w której rozwijamy zoo i dbamy o rozwój zwierząt.

9.8

Super

10 44

Zalety

 • Mnóstwo ciekawych trybów gry
 • Walory edukacyjne
 • Dopracowane modele zwierząt
 • Świetna oprawa audio-wizualna
 • Ogromna ilość ciekawych opcji

Wady

 • Mało czytelny interfejs
 • Niektóre czynności są żmudne

Pełna wersja Planet ZOO Download po Polsku!

Planet Zoo to idealny przykład gry, w której ilość opcji może być dla wielu osób przytłaczająca. Twórcy stworzyli bowiem tak wiele możliwości rozwoju i budowania, że nawet po kilku tygodniach gry, ciężko jest się we wszystkim połapać.

Dla niektórych osób będzie to sporą wadą, dla innych zaś zaletą. Dla nas im więcej tym lepiej. Poznawanie nowych możliwości i ciągła nauka czegoś nowego sprawia, że gra się praktycznie nie nudzi.

Planet Zoo pobierz to gra, która pozwala na wszystko o czym tylko pomyślimy, co związane jest z hodowlą zwierząt. Możemy nawet zmieniać temperaturę czy oświetlenie w terrariach zwierząt. Dla innych studiów gier byłoby to nie do pomyślenia, a tutaj jest to normą.

W skrócie, Planet Zoo pełna wersja to strategia ekonomiczna, w której naszym zadaniem jest rozwój zoo i opieka nad zwierzętami. Na pozór jest to proste, ale rozwijając zoo o kolejne budynki i zwierzęta, po czasie staje się naprawdę wymagająca.

Tempo w grze jest zaprojektowane w bardzo ciekawy sposób. W jednym momencie będziemy wręcz się nudzić i nie będziemy mieli co robić, a w innym momencie, będziemy musieli podejmować kilka ważnych decyzji na raz. Jest to bardzo ciekawy zabieg dodający realizmu, ponieważ w prawdziwym zoo też spotykamy się z takimi sytuacjami.

Tworzenie i planowanie zoo w Planet Zoo download to tak naprawdę tylko początek. Ważniejsza jest odpowiednia opieka nad zwierzętami, które posiadamy już pod sobą niż rozwój kolejnych elementów zoo.

Kreatywność w tej grze to podstawa. Nie ma szans, że zbudujesz dobrze prosperujące zoo, jeżeli nie myślisz kreatywnie i nie wykazujesz żadnych ciekawych rozwiązań. Musisz też dokładnie czytać opisy zwierząt i jak się nimi zajmować. Podając bowiem nieodpowiednie jedzenie lub przetrzymując zwierze w złych dla niego warunkach, możemy je uśmiercić.

W Planet Zoo bardzo ciekawy jest element edukacyjny. Zwierzęta zostały bardzo dobrze odwzorowane, dzięki czemu najmłodsi mogą zobaczyć jak zachowują się lub wyglądają zwierzęta z bliska. Dodatkowo można też zobaczyć w jakich warunkach żyją lub powinny żyć poszczególne zwierzęta. Czytając opisy które znajdują się na każdym kroku w grze możemy się całkiem sporo nauczyć.

Oprawa graficzna jaką zaserwowali nam twórcy stoi na naprawdę wysokim poziomie. Grając na najwyższych ustawieniach możemy zobaczyć naprawdę niewielkie detale, których w innych tego grach typu nie widać.

Na ogromny plus zasługują zwierzęta i to jak się zachowują. Twórcy w Planet Zoo pobierz przyłożyli się do tego, by gra wyglądała jak najbardziej naturalnie. Podczas wielu fragmentów rozgrywki na 100% zatrzymasz się na moment żeby przyglądnąć się zwierzęciu lub zobaczyć jak się zachowa.

Oprawa audio też stoi na najwyższym poziomie. Widać, że studio studio Frontier wie, że odpowiednio dobrane dźwięki które będą towarzyszyć podczas rozgrywki są bardzo ważne. Niektóre z nich działają odprężająco, inne zaś dodają pazura przyspieszając bicie serca.

Podsumowując, musimy stwierdzić, że Planet Zoo, to tytuł, który zdecydowanie należy do sukcesów studia. Świetnie rozbudowana rozgrywka i duży nacisk na ekonomię podczas gry sprawia, że nie jest to tytuł przeznaczony wyłącznie dla osób, które lubią zoo i zwierzęta, ale także dla tych, którzy chcą się czegoś nauczyć. Polecamy tą grę jako podkład do nauki o zwierzętach i ekonomii ale także do relaksu.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Intel i5-2500 / AMD FX-6350
 • Pamięć:  4 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB Nvidia GT 640 / Radeon HD7750.
 • Dysk twardy: ok. 17 GB  wolnej przestrzeni
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 10

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Podczas instalacji gry, istnieje możliwość dodania modów i dodatków. Rozszerzają one grę, wprowadzając nowe mechaniki i elementy. Zalecamy ich instalację.

Pełna wersja gry Planet ZOO do pobrania

planet zoo gra1

Planet Zoo Download to gra, w której na każdym kroku widać ogromne przywiązanie do detali przez twórców. Nie tylko to jak wyglądają same zwierzęta, ale też co się z nimi dzieje i jak się zachowują. Całokształt stworzony przez studio zasługuje na ogromną pochwałę.

Największym minusem w grze jest interfejs. Niestety nie sposób tego obejść, bo w grze mamy dostępnych tyle funkcji, że ogrom informacji jest nam dostarczany przez cały czas podczas rozgrywki. Zbudowanie nowego budynku czy przeniesienie zwierząt wymaga sporej ilości kliknięć, co przez dłuższy czas może okazać się nieco denerwujące.

Budując wybieg dla zwierząt, trzeba pamiętać o tym, że kiedyś będziemy chcieli go rozwinąć. Jeżeli na etapie projektowania lub budowania o tym nie pomyślimy, w dalszym etapie, rozbudowa placu dla danych zwierząt może okazać się niemożliwa.

Grałam w Zoo Tycoon i wiele innych gier związanych z budowaniem i rozwijaniem. Uważam, że Planet Zoo, to jedna z najlepszych gier swojej dziedziny. Mnóstwo możliwości, które na początku są nieco gubiące powodują, że gra nam się nie nudzi. Przykładanie największej uwagi przez twórców do detali sprawia, że gra prezentuje się naprawdę dobrze.

Link do pobrania pełnej wersji gry Planet ZOO

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Instalator, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Planet ZOO Download?

Na naszej stronie znajdziesz Planet Zoo Download. Jest to pełna wersja, która pozwala na 100% rozgrywki. Możesz ją pobrać korzystając z jednej z dwóch dostępnych opcji – instalatora lub klasycznego pobierania z poziomu przeglądarki. My zalecamy skorzystanie z opcji pobierania z poziomu instalatora.

Przed opublikowaniem gry na naszej stronie sprawdziliśmy, czy nie występują w niej błędy i czy sama gra nie powoduje problemów. Zainstalowaliśmy ją na naszym komputerze testowym i podczas kilku godzin rozgrywki testowaliśmy jak gra zachowa się podczas różnych akcji. Dzięki temu masz pewność, że pobierasz grę, która będzie w 100% sprawna.

Dodatkowo wszystkie pliki gry i dodatków przeskanowaliśmy programem antywirusowym. Wiemy, jak ważne jest dziś bezpieczeństwo sprzętu komputerowego i nie chcemy, żeby którakolwiek osoba korzystająca z naszego serwisu była narażona na działanie niechcianych aplikacji. Dlatego przed udostępnieniem gry, dokładnie ją skanujemy.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Planet ZOO Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *