Game
mount and blade warband download

Mount and Blade Warband Download

Platformy

Data Wydania

16 Września 2008

Twórca gry

Wydawca

Paradox Interactive

Pełna wersja PL
Pobrano 492 razy
Waga: 2.91 GB
Polska wersja językowa
Działający multiplayer
Strategiczna gra akcji w której otrzymujemy całkowitą swobodę działań. Możemy przyłączyć się do jednej z sześciu frakcji lub walczyć jako samotny wilk.

9.8

Super

10 36

Zalety

 • Lepiej wygląda i płynnie działa
 • Nie wymaga podstawki
 • Świetny multiplayer
 • Bardzo dobra AI

Wady

 • Uzależnia
 • Nie jest dla każdego
 • Drobne błędy techniczne

Pełna wersja Mount and Blade Warband Download po Polsku!

Seria Mount & Blade jest idealnym przykładem, że nawet mała produkcja, stworzona przez równie niewielki zespół może podbić serca graczy.

Siekanie przeciwników mieczami czy walka konna to tylko niektóre elementy gry, które przyciągnęły do siebie tak dużą rzeszę graczy. Początkowo gra borykała się z wieloma problemami, jednak studio TalesWorld nie poddawało się i postanowiło zrobić co w ich mocy, aby gra była jak najlepsza. Otrzymaliśmy Warband, które jak wiele osób doskonale wie, otrzymało wiele pozytywnych recenzji.

W Mount and Blade Warband do pobrania poprawiono masę elementów, na które narzekali gracze oraz ulepszono znaczą część rozgrywki. Poprawiono tekstury, modele postaci i animacje, które teraz wyglądają znacznie lepiej. Wszystkie te ulepszenia nie są w stanie jednak ukryć faktu, że gra należy do tych niskobudżetowych i nie jest w stanie dorównać wyglądem żadnej grze w najwyższej półki.

Mimo to, Warband działa bardzo płynnie a optymalizacja została tu przeprowadzona bardzo dobrze. Sztuczna inteligencja, która steruje komputerowymi wojownikami także została znacznie poprawiona. Są teraz bardziej agresywni i trudniej ich pokonać, co podoba się większości graczy.

Świat prezentowany w Mount and Blade Warband pełna wersja także został w pewnym stopniu ulepszony. Dodano nowe lokacje oraz frakcje, dzięki którym rozgrywka stała się nieco ciekawsza. Posiadając wersję Warband bez problemu można pominąć grę w podstawową wersję. Otrzymujemy tu wszystko to, co było dobre w podstawce, a dodatki i rozszerzenia sprawiają, że gra się naprawdę przyjemnie.

Walki w grze zostały zbalansowane. Było to koniecznością, ponieważ początkowo gra była bardzo prosta lub bardzo skomplikowana. Dzięki balansowi, zarówno początkujący jak i bardziej doświadczeni gracze będą mogli jeszcze bardziej czerpać przyjemność z rozgrywki.

Co do trybów, nie zabrakło tu Capture the Flag czy Conquesta. Poza standardowym Deathmatchem, twórcy zaimplementowali także Siege – oblężenie, w którym naszym zadaniem jest obrona lub atak zamku. Jest to tryb, który chyba najlepiej wpisuje się w realia Mound and Blade Warband Download, ponieważ najwierniej oddaje to, co prawdziwa wojna powinna dawać.

W każdym dostępnym trybie do wyboru mamy dwie strony konfliktu. W zależności od wyboru strony, nasze alter ego będzie wyglądać inaczej. Otrzymujemy tu możliwość tworzenia postaci – konfigurator jest identyczny do tego, który otrzymujemy w trybie single player.

W potyczkach online może wziąć udział aż 64 graczy. Jest to liczba dość spora, jednak dzięki temu chaos, który towarzyszy rozgrywce bardzo dobrze oddaje poczucie wojny. W grze nie raz możemy zostać zabici przez przeciwnika którego nawet nie widzieliśmy. Dzieje się tak z powodu broni palnej, którą można strzelać przez całą długość mapy.

Tryb multiplayer jest nieco niedopracowany, jednak studio wciąż rozwija Mount & Blade Warband, dzięki czemu w przyszłości możemy spodziewać się otrzymania kolejnych dodatków i rozszerzeń, które pozytywnie wpłyną na przebieg i jakość rozgrywki.

Mount & Blade Warband Do pobrania jest tym, czym Mount and Blade powinien być od samego początku. Grafika uległa znacznej poprawie, a rozgrywka stała się bardzo przyjemna. Rozbudowane tryby multiplayer pozwalają cieszyć się zróżnicowaną rozgrywką, a zdobycie fraga napawa dumą. Wciąż nie jest to gra idealna, jednak studio TalesWorld stara się słuchać opini graczy, aby ich dziecko podobało się jak najszerszej grupie graczy.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Intel Core i3-8100 3.6 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: Radeon HD 7850 2 GB
 • Dysk twardy: około 61 GB wolnej przestrzeni + dodatki
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 10

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Mount and Blade: Warband, które oferujemy jest wciąż ulepszane, a wszytkie aktualizacje, które pojawiają się w grze są na bieżąco implementowane do naszego instalatora. Ostatnim dodanym rozszerzeniem jest Bannerlord, który w znaczącym stopniu ulepsza rozgrywkę i wprowadza nowe elementy do gry.

Pełna wersja gry Mount and Blade Warband do pobrania

mount and blade warband game

Pełna wersja Mount and Blade Warband Download pozwala na rozgrywkę na najwyższym poziomie. Odświeżona grafika pozwala poczuć prawdziwy klimat gry, ulepszona sztuczna inteligencja przeciwników sprawia, że gra jest nieco trudniejsza.

Gra prowadzona jest w taki sposób, że z góry otrzymujemy polecenia które możemy wykonywać, jednak nie musimy robić nic z tego, co gra nam każe.

W trybie single player rozwijamy swoją armię dzięki czemu możemy walczyć z coraz silniejszymi przeciwnikami. Musimy zadbać o to, żeby nasi poddani jak i armi miała pożywienia oraz aby morale były wystarczająco wysoko aby móc toczyć walki.

Sterowanie w Mount and Blade Warband ściągnij zostało rozwiązane w bardzo ciekawy i intuicyjny sposób. Jedynym mankamentem jest strzelanie z broni palnej. Strzelamy zaś tym samym przyciskiem, którym przeładowujemy broń. Powoduje to, wiele pomyłek zanim przywykniemy do niestandardowego rozwiązania jakie zaserwowali nam twórcy.

Grałem w podstawową wersję Mount and Blade II i czegoś mi brakowało. W Warband wszystko to co powinna mieć gra od początku zostało dodane. Gdyby nie niewielkie czasem występujące błędy, gra byłaby idealna. Rozgrywka sprawia ogromną przyjemność, a klimat który przedstawia gra jest naprawdę satysfakcjonujący. Gorąco polecam wszystkim fanom gier wojennych i nie tylko!

Link do pobrania pełnej wersji gry Mount and Blade Warband

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Downloader, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Mount & Blade Warband?

Mount and Blade Warband Download, które zostało przez nas udostępnione jest pełną wersją gry do której zaimplementowane zostały dodatki i rozszerzenia. Wszystko jest na bieżąco aktualizowane, dzięki czemu zawsze masz pewność, że pobierasz najnowszą dostępną wersję gry.

Przed udostępnieniem gry na serwerze pobierania, wszystkie pliki gry jak i sama gra została sprawdzona na naszym komputerze testowym. Zainstalowaliśmy grę i sprawdziliśmy, czy nie występują najbardziej popularne błędy które zgłasza społeczność gry. Możesz mieć pewność, że gra, którą udostępniliśmy w 100% jest pełną wersją, która na pewno będzie działała na Twoim komputerze.

Dodatko wszystkie pliki skanujemy programem antywirusowym, co sprawia, że pobierając u nas nie narazisz swojego sprzętu na uszkodzenia a Twoje dane będą bezpieczne. Pliki gry jak i dodatki skanowane są pod kątem wirusów, niechcianych aplikacji i malware, co sprawia, że pobieranie u nas jest zawsze bezpieczne.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Mount and Blade Warband Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *