Game
Monster Hunter World Download

Monster Hunter World Download

Platformy

Data Wydania

9 Sierpnia 2018

Twórca gry

Wydawca

Capcom

Pełna wersja PL
Pobrano 1266 razy
Waga: 68.91 GB
Polska wersja językowa
Działający multiplayer
Monster Hunter: World to gra RPG akcji, rozgrywana z perspektywy trzeciej osoby. Podobnie jak w poprzednich grach z serii, gracz wciela się w postać stworzoną przez gracza, która podróżuje do „Nowego Świata”, bezludnego lądu pełnego potworów, aby dołączyć do Komisji Badawczej, która bada teren ze swojej centralnej bazy dowodzenia Astera.

10

Mistrzostwo

10 53

Zalety

 • Świetna grafika
 • Możliwość gry ze znajomymi
 • Ogromny świat
 • Mnóstwo interakcji
 • Ciekawe mechaniki rozgrywki

Wady

 • Bardzo wciągająca
 • Nieliczne (ciągle poprawiane) błędy

Monster Hunter World Download, pobierz pełną wersję!

Monster Hunter World pełna wersja to fabularna gra akcji opracowana i opublikowana przez Capcom. Została wydana na PlayStation 4 i Xbox One w styczniu 2018 roku, z wersją na Microsoft Windows, która pojawiła się w sierpniu 2018 roku. W grze gracz wciela się w rolę Łowcy, którego zadaniem jest polowanie i albo zabicie, albo uwięzienie potworów, które przemierzają jedną z kilku przestrzeni środowiskowych. W przypadku sukcesu gracz jest nagradzany poprzez łup składający się z części z potwora i innych elementów, które są używane do craftingu broni i zbroi, wśród innych urządzeń. W trakcie rozgrywki gracz tworzy odpowiedni ekwipunek, aby móc polować na trudniejsze potwory, które z kolei dostarczają części, które prowadzą do potężniejszego sprzętu. Gracze mogą polować w pojedynkę lub w grupie do czterech graczy poprzez multiplayer online.

Przed publikacją gry, wiele mówiło się o „uproszczeniu” formuły w świetle chęci przyjęcia bardziej casualowej publiczności, ale teraz, gdy spędziliśmy kilkadziesiąt godzin, polując na potwory w nowym świecie, mamy dobre wyobrażenie o tym, co Capcom miał na myśli. Niniejszy opis skierowany jest głównie do nowych graczy podchodzących do Monster Hunter World do pobrania po raz pierwszy. Oni, w pierwszej części, dowiedzą się, jaka to gra, ale, co ważniejsze, czy im odpowiada. Druga część będzie nieco bardziej szczegółowa i zajmie się drażliwą kwestią zawartości i trudności: ta jest dla weteranów, którzy najlepiej znają Monster Hunter.

Nie spodziewaj się jednak fabuły na miarę Wiedźmina 3, bo historia w Monster Hunter: World to świetny pretekst do uzasadnienia polowania na stwory. Niemniej jednak trzeba przyznać, że Capcom skonstruował ją dość dobrze, wzbogacając ją o dialogi dubbingowane w całości po polsku i ekscentryczne postacie: nadaje to pewną logikę kolejnym misjom, motywując do odkrywania nowych regionów i potworów w sposób organiczny i naturalny. Gracz nie może powtarzać misji fabularnych, ale odkrywanie map i bestii, ewentualne pojmania i interakcje z różnymi NPC-ami zamieszkującymi miasto Astera odblokowują liczne zadania poboczne, podzielone na różne kategorie. Bounties, na przykład, pozwalają zmierzyć się z potworami w różnych okolicznościach: im bardziej są one surowe, tym większa nagroda po zakończeniu polowania.

Zadania natomiast wypełnia się podczas każdego innego rodzaju misji, polegających najczęściej na zbieraniu materiałów lub zabijaniu określonych potworów. Jeśli nie chcemy polować na konkretny cel, obwarowany limitem czasowym, zawsze istnieje możliwość udania się na wyprawę i swobodnej eksploracji odblokowanej już mapy: w takim przypadku możemy rozprawić się z najeżdżającymi ją cyklicznie stworami, spędzając w środku tyle czasu, ile chcemy.

Dźwięk i grafika w Monster Hunter World Download

Liczba klatek na sekundę jest tym, co zrobiło na nas największe wrażenie, bo mimo swojej nazwy i zauważalnego zubożenia grafiki, nadal z trudem osiąga, a co dopiero utrzymuje, 60 klatek na sekundę. W porównaniu z betą, oficjalna wersja Monster Hunter: World okazała się w tym trybie znacznie stabilniejsza, rzadko zwalniając i oferując najlepsze możliwe doświadczenia pod względem płynności. Dyskurs dla pozostałych dwóch trybów jest zdecydowanie inny. Odtwarzany na obsługującym go telewizorze tryb rozdzielczości może pochwalić się rozdzielczością upscalowaną do 4K, która zapewnia spektakularną ostrość, zwłaszcza w momentach, gdy cykl dzień/noc rzuca najlepsze efekty świetlne.

Nie trzeba dodawać, że ceną za to jest liczba klatek na sekundę oscylująca wokół 30, zwłaszcza w najbardziej niespokojnych sytuacjach. Spowolnienia, o których mowa, były niezauważalne i nigdy nie były naprawdę irytujące, ale jasne jest, że system walki taki jak w Monster Hunter: World zyskuje punkty w płynniejszym kontekście. Tryb graficzny, w końcu nic nam nie mówił. W tym trybie Monster Hunter: World działa w 1080p i nadal traci kilka klatek, choć trudno nam było zauważyć jakieś większe różnice w stosunku do trybu rozdzielczości. Nasze wrażenie jest takie, że ten wybór dodaje kilka cieni czy efektów cząsteczkowych i niewiele więcej, co czyni go najmniej polecaną opcją z całej trójki.

Nie należy jednak obawiać się przytłoczenia złożonością gry, zwłaszcza jeśli jest to wasze pierwsze doświadczenie z sagą. Dzieje się tak dlatego, że zespół deweloperski wykonał kawał dobrej roboty, podając kardynalne mechaniki gry w sposób stopniowy i przemyślany, bez większych szarpnięć. W tym sensie narracyjne rusztowanie tytułu okazuje się funkcjonalne i oferuje odbiorcy wszelkie narzędzia do dopracowania i wykorzystania szerokiego wachlarza możliwości oferowanych przez rozgrywkę.

Już w pierwszych etapach gry wyciągamy więc pomocną dłoń do nowicjuszy i towarzyszymy im w niezwykle skutecznych korepetycjach, przekazywanych przez entuzjastyczny głos naszego asystenta myśliwego, zawsze gotowego udzielić przydatnych wskazówek dotyczących podstaw polowania.

Faza nauki, do której nie należy jednak podchodzić powierzchownie, także dlatego, że gra ma tendencję do nie wyjaśniania swojej dynamiki więcej niż raz, pozostawiając graczom mnóstwo czasu na jej właściwe opanowanie.

Gra zaoferuje ci jednak więcej niż jeden sposób na zabicie czasu – i to w dużej ilości – w tych etapach, podczas których powinieneś już rozwinąć zdrowy (i zrozumiały) strach przed niektórymi z najbardziej majestatycznie groźnych stworzeń w grze. Osobiście często budzę się z uszami obciążonymi przeszywającym dźwiękiem krzyku gotowego do szarży Diablosa. Oprócz głównych zadań (podzielonych na 9 sekcji o rosnącym poziomie trudności), które wymagają zabicia lub schwytania konkretnego potwora, miasto Astera oferuje łowcom wiele możliwości wykorzystania swoich talentów. Niemal wszystkie zadania fabularne, po ich ukończeniu, pojawiają się ponownie w katalogu questów opcjonalnych, liście do której dodawane są zadania oferowane przez różnych NPC świata gry, które niejednokrotnie nagrodzą gracza odblokowaniem przydatnych przedmiotów, takich jak na przykład nowe składniki poprawiające buffy oferowane przez posiłek przed polowaniem, należący do kluczowych warunków powodzenia każdej wyprawy (serio, zawsze pamiętaj o starej dewizie: „im pełniejszy brzuch, tym bardziej ostrze będzie kąsać”).

Co zyskujesz, korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Intel Core i5-4460 3,2 GHz lub AMD FX-6300
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: GeForce GTX 780, GeForce GTX 970 lub GeForce GTX 1060
 • Dysk twardy: ok. 70 GB wolnej przestrzeni
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 11

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu, możesz być pewny, że otrzymasz to, po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry, masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Podczas instalacji gry, istnieje możliwość dodania modów i dodatków. Rozszerzają one grę, wprowadzając nowe mechaniki i elementy. Zalecamy ich instalację.

Pełna wersja gry Monster Hunter World Download

Monster Hunter World graMonster Hunter World Download to jedna z najlepszych gier, w jakie mieliśmy okazję zagrać. 65 godzin spędzonych na zwiedzaniu każdego zakamarka Monster Hunter World sprawiło, że staliśmy się szczęśliwsi niż kiedykolwiek. Nie sposób zrezygnować z doznań czystej przyjemności oferowanych przez dopracowaną rozgrywkę produkcji: złożoną, wielowymiarową i nigdy tak przystępną. Capcom dzięki swojej pracy wykuł zrównoważony produkt, który nie rezygnuje z żadnego z kluczowych elementów swojego hardkorowego dziedzictwa, a jednocześnie potrafi otworzyć swoją niszę dla szerokiej publiczności, zakładając, że gracze wiedzą, jak poświęcić jej odpowiednią ilość uwagi. Jest kilka nierówności tu i tam, ale nic, co naprawdę podważa wartość jednego z pierwszych „must buy” 2018 roku, który już teraz zapowiada się hucznie.

Podsumowując, można powiedzieć, że Monster Hunter: World udało się w pełni oddać ducha serii, rzutując go wreszcie na nowoczesny kontekst, zarówno na froncie technologicznym, jak i gameplayowym. Dla nowych graczy, a także dla tych mniej przyzwyczajonych do pewnych zdecydowanie nippońskich zwrotów akcji, nowe dzieło Capcomu stanowi idealny punkt wyjścia do zakochania się w tej marce. Z kolei dla weteranów Monster Hunter: World może stanowić bardziej stonowane wyzwanie niż zwykle, ale takie, które ma potencjał, by rosnąć wraz z upływem miesięcy. W każdym razie Monster Hunter: World gwarantuje co najmniej sto godzin rozgrywki, niezależnie od tego, czy polujemy w pojedynkę, czy w towarzystwie, a to samo w sobie jest już świetnym początkiem pod każdym względem.

Uwielbiam wszelkiego rodzaju gry survivalowe z elementami przygody i eksploracji. Subnautica trafia w moje gusta niemal w 100%. Uważam, że jest to jedna z lepszych gier tego typu, a mody rozszerzające rozgrywkę, sprawiają, że praktycznie nigdy się nie nudzi. Polecam wszystkim graczom chcącym poznać nieznane lub posmakować strachu związanego z eksploracją dna oceanu.

Link do pobrania pełnej wersji gry Monster Hunter World Download

Aby pobrać grę, kliknij, na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Instalator, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS, aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Monster Hunter World Download?

Udostępniona w naszym serwisie gra Monster Hunter World Download, jest pełną wersją, która pozwala cieszyć się rozgrywką bez ograniczeń. Grę, możesz pobrać na 2 sposoby, wybierając nasz instalator (zalecany) lub pobranie gry przez przeglądarkę.

Przed udostępnieniem gra jest przez nas dokładnie sprawdzana. Wszystkie gry instalujemy na naszym komputerze testowym i sprawdzamy, czy nie występują najczęściej pojawiające się błędy lub glitche. Daje Ci to gwarancję, że pobierając grę z naszej strony, otrzymasz w 100% działający tytuł.

Dodatkowo wszystkie pliki gry są przez nas skanowane. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo naszej społeczności. Nie chcielibyśmy, żeby ktokolwiek był narażony na atak hakera lub wirusy, które mogą uszkodzić Twój sprzęt. Grę skanujemy w poszukiwaniu wirusów, malware i wszelkich niechcianych aplikacji, dzięki czemu możesz mieć pewność, że pobierasz grę wolną od jakichkolwiek zagrożeń.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Monster Hunter World Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *