Game
Max payne 3 download

Max Payne 3 Download

Platformy

Data Wydania

18 Maja 2012

Twórca gry

Wydawca

Rockstar Games

Pełna wersja PL
Pobrano 813 razy
Waga: 30,18 GB
Polska wersja językowa
Działający multiplayer
Strzelanka trzecio-osobowa, w której wcielamy się w byłego policjanta. Naszym celem jest zlikwidowanie gangu, który porwał żonę naszego klienta.

9.9

Super

10 36

Zalety

 • Świetny główny bohater
 • Wciągająca
 • System Bullet Time
 • Akcja i efeky
 • Ścieżka dźwiękowa

Wady

 • Słaba animacja śmierci przeciwników
 • Rozmieszczenie punktów kontrolnych

Pełna wersja Max Payne 3 Download po Polsku!

Między drugą a trzecią odsłoną Max Payne gracze musieli czekać aż dziewięć lat. Większość fanów serii uważa, że to dość długo, jednak czy na pewno? Nad trzecią odsłoną Max Payne pracowało studio Rockstar, co cieszyło wielu graczy, ale czy Max Payne 3 sprostał oczekiwaniom, jakie mieli gracze od tak legendarnej gry? Przekonajcie się w naszej krótkiej recenzji gry.

Trzecia odsłona Max Payne ukazała się w 2012 roku, przez co wielu graczy uważa dziś, że jest to stara gra. Mimo swojego wieku jednak, gra wciąż wygląda dobrze, a sama rozgrywka jak i mechaniki zaimplementowane w grze są wciąż aktualne.

Max Payne 3 do pobrania opowiada historię bohatera, który sięgnął samego dna. Nie dbający o siebie, nadużywający alkoholu i narkotyków policjant staje na nogi, dzięki koledze Raulowi Passos, od którego otrzymuje ofertę pracy jako prywatny ochroniarz.

Grę rozpoczynamy na zamkniętym przyjęciu, na którym kilku gangsterów porywa Rodrigo i jego żonę. My jako bohater ratujemy ich, dzięki czemu zyskujemy w oczach rodziny Branco. Niestety już następnego dnia w klubie nocnym historia się powtarza. Ten sam gang uprowadza Fabianę i Giovannę, co rozpoczyna naszą główną historię.

W grze bardzo łatwo dostrzec elementy zawarte w takich seriach jak Uncharted. Nie brakuje tu dynamicznych skoków ponad fawelami jak i skradanek także widocznych we wcześniej wspomnianej serii. W Max Payne 3 pełna wersja, nie zabraknie także humoru. Szydercze, czy kpiące żarty, które wypowiada nasz bohater bardzo często powodują uśmiech na naszych ustach.

Cała akcja gry toczy się w słonecznej Brazylii, gdzie otoczenie jak i barwy są dość żywe i nasycone, dzięki czemu gra się naprawdę przyjemnie, a same widoki także są niczego sobie. Max Payne 3 Download, jest dość zróżnicowany pod względem lokacji. W grze odwiedzimy między innymi, opuszczone magazyny, doki, policję, czy kluby nocne. Tak duża ilość miejsc, które możemy odwiedzić powoduje, że gra się naprawdę przyjemnie i w żadnym epizodzie nie powinna nam towarzyszyć nuda.

Akcja w Max Payne 3 do pobrania toczy się w naprawdę dobrym tempie. Od samego początku bierzemy udział w wymagających starciach a nasze wcześniejsze wybory mają czasem dość duży wpływ na przyszły rozwój rozgrywki. Poziom przeciwników jest na zadowalającym poziomie, ponieważ nawet na normalnym poziomie trudności może zdarzyć się, że umrzemy od ogromnej ilości kul, która zmierza w naszym kierunku.

Bullet Time, który pozwala zwolnić tempo, tak aby idealnie wycelować i zestrzelić gromadę przeciwników w krótkim okresie czasu działa naprawdę dobrze. Również umiejętność Shootdodge której użyć możemy dopiero po naładowaniu paska umiejętności jest dość satysfakcjonująca. Możliwość wystrzelenia gradu kul w kierunku przeciników wygląda bardzo dobrze i pozwala się poczuć niczym super bohater.

Zarówno ścieżka dźwiękowa jak i oprawa graficzna w Max Payne 3 pełna wersja wciąż wypadają dobrze na tle dzisiejszej konkurencji. Oczywiście dźwięk nie zestarzeje się tak samo, jak grafika, która rozwija się w bardzo szybkim tempie, jednak wybierając bardzo wysokie ustawienia graficzne, nawet starszy komputer dobrze sobie poradzi.

Przejście misji podstawowych w Max Payne 3 dla dobrego gracza na normalnym poziomie trudności zajmuje około 13 godzin. Jest to dość krótki okres, jednak przez mnóstwo sposobów na które możemy wykonać poszczególne misje, nawet wielokrotne przechodzenie gry nie może być zaliczane do nudnych.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Quad Core i7 2.8
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: Radeon HD 7850 1 GB
 • Dysk twardy: około 36 GB wolnej przestrzeni + dodatki
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 10

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Podczas instalacji Max Payne 3 Download istnieje możliwość ulepszenia gry do wersji Complete Edition. Powoduje to, że do gry zostają zainstalowane rozszerzenia, które dodają dodatkowe misje, bronie i lokacje. Rekomendujemy instalację tego dodatku, ponieważ wiele miejscówek zostało tu poprawionych, dzięki czemu cała rozgrywka jest bardziej płynna i ciekawsza.

Pełna wersja gry Max Payne 3 do pobrania

max payne 3 gra

W Max Payne 3 Download znaleźć można także elementy broni, które ulepszają nasz ekwipunek. W niektórych lokacjach znaleźć można także złote ulepszenia, dzięki którym eliminowanie przeciwników będzie jeszcze bardziej zabawne!

Ciekawym elementem, który został dodany do Max Payne 3 są odznaki. Otrzymujemy je za wykonywanie misji w danym stylu. Jeżeli pokonamy przeciwników po cichu możemy otrzymać odznakę skrytobójca, jeżeli jednak zdecydujemy się na eliminację przeciwników z prawdziwym hukiem będziemy mieli szansę na zyskanie innych odznaczeń.

Mimo początkowych wątpliwości, Rockstar bardzo dobrze odwzorował klimat i charakter, który znamy z poprzedniej odsłony Max Payne. Otrzymaliśmy naprawdę dobrą trzecio-osobową strzelankę, w której mamy szansę zdecydować o tym, w jaki sposób wyeliminujemy przeciwników. Można zdecydowanie powiedzieć, że Max Payne 3 bez klucza download jest tytułem, który nie spowoduje, że będziemy się nudzić.

Grałem w Max Payne 3 od razu po premierze. Podobnie jak większość fanów serii miałem wątpliwości co do tworzenia gry przez Rockstar. Zupełnie niepotrzebnie. Gra się naprawdę przyjemnie, a mechanika rozgrywki jak i samo strzelanie zostało rozwiązane w prawdę przemyślany sposób. Polecam każdemu, kto lubi gry akcji w których możemy decydować jakim typem bohatera chcemy zostać.

Link do pobrania pełnej wersji gry Max Payne 3

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Downloader, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Max Payne 3?

Udostępniona gra Max Payne 3 jest sprawdzoną przez nas pełną wersją gry, do której zaimplementowane zostały dodatki pozwalające rozszerzyć rozgrywkę. W przypadku pojawienia się nowego dodatku lub DLC, rozszerzymy nasz instalator o takowy dodatek.

Wszystkie pliki udostępnione na naszym serwerze są uprzednio sprawdzane, tak, abyś nie pobierał kota w worku. Instalujemy grę na naszym komputerze testowym, co daje Ci pewność, że gra, którą pobierasz będzie w pełni funkcjonalna.

Dodatkowo wszystkie pliki gry, dodatki i rozszerzenia są skanowane programem antywirusowym, który sprawdza, czy nie występują pliki które mogą uszkodzić twój komputer. Dzięki temu masz pewność, że pobrany instalator będzie wolny od malware i innego rodzaju złośliwych aplikacji.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Max Payne 3 Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *