Game
Lego gwiezdne wojny saga skaywalkera Download

LEGO Gwiezdne Wojny Saga Skywalkerów Download

Platformy

Data Wydania

5 Kwiecień 2022

Twórca gry

Wydawca

Warner Bros. Interactive Entertainment

Pełna wersja PL
Pobrano 1672 razy
Waga: 29.91 GB
Polska wersja językowa
Działający multiplayer
LEGO Star Wars: Saga Skywalkerów Download długo czekało na swoją premierę, ale w końcu okazało się, że jest to tytuł, który TT Games nam obiecało. Różnorodność zawartości i przedmiotów do zebrania jest bezprecedensowa, a w rozgrywce wprowadzono znaczące ulepszenia, które sprawiają, że gra jest o wiele bardziej wciągająca i satysfakcjonująca.

10

Mistrzostwo

10 52

Zalety

 • Genialny gameplay
 • Świetny klimat
 • Akcja toczy się w 3 częściach filmu
 • Świetna oprawa audiowizualna
 • Ciekawe mechaniki rozgrywki

Wady

 • Niewiele nowości
 • Drobne błędy techniczne

LEGO Gwiezdne wojny Saga Skywalkerów Download, pobierz pełną wersję!

Dawno, dawno temu, w odległej galaktyce, TT Games dało życie nie tylko jednej z najbardziej uznanych produkcji LEGO w historii, ale także jednej z najbardziej cenionych przez fanów sagi adaptacji Gwiezdnych Wojen. Od tego czasu wiele midichlorianów przeszło przez most, a LEGO Star Wars zmieniało się wraz z rozwojem serii, aż do powstania Sagi o Skywalkerach. Mowa o największym kompendium LEGO Star Wars w historii, ale także o najambitniejszym jak dotąd tytule TT Games, który obiecuje przenieść nas w nową erę zabawy z klockami. Stawialiśmy czoła Sithom, pokonywaliśmy Imperatorów, ratowaliśmy Galaktykę i przywracaliśmy równowagę Mocy — w podróży przez wszystkie dziewięć filmów z epopei Lucasfilmu. Dziś opowiadamy, jak to było.

Szkoda, że w grze nie znalazły się takie spinoffy jak Rogue One i Solo — tytuły, które mogłyby jeszcze bardziej wzbogacić i tak już gigantyczną kolekcję. W każdym razie, biorąc pod uwagę ilość zawartości oferowanej w grze LEGO Star Wars: Saga Skywalkerów pełna wersja, nie możemy zbytnio narzekać, zwłaszcza biorąc pod uwagę dziesiątki godzin spędzonych na wędrówce z jednego zakątka galaktyki do drugiego oraz obecność wielu dodatkowych bohaterów, w tym nawet Mandalorianina i małego Grogu. Zaczynając od podejścia narracyjnego, jak już wspominaliśmy w naszym teście LEGO Star Wars Saga rodu Skywalkerów do pobrania, zespół dał graczom odpowiednią ilość swobodt. Niezależnie od tego, czy chcesz postępować chronologicznie, zaczynając od The Phantom Menace, czy też należysz do purystów, którzy kontynuują kolejność wydawania gry od A New Hope, możesz rozpocząć kampanię nowych LEGO Star Wars w sposób, jaki preferujesz. TT Games chciało zachować pewne poczucie postępu fabularnego, dlatego na początku przygody będziesz miał możliwość rozpoczęcia tylko kilku pierwszych rozdziałów każdej trylogii, a kolejne rozdziały będziesz odblokowywał po ukończeniu poprzedniego.

Tradycyjnie dla gier LEGO, w Sadze o Skywalkerach możesz także grać w lokalnej kooperacji z innym graczem. Z trybu wieloosobowego można korzystać w dowolnym momencie przygody, nawet w trakcie Opowieści. Rozgrywana wspólnie epopeja Jedi i Sithów daje jeszcze więcej frajdy, zwłaszcza gdy trzeba wspólnie rozwiązywać zagadki.

Fabuła jest oczywiście wzbogacona o liczne elementy filmowe, które przeplatają pewną wierność oryginalnemu materiałowi z typowymi, zabawnymi i niepoważnymi przeróbkami w pełnym stylu LEGO. Musimy przyznać, że niejednokrotnie udało nam się odnaleźć tę iskrzącą i lekką werwę, która zawsze charakteryzowała gry TT Games, a która być może została nieco utracona w niektórych ostatnich odsłonach. Darth Maul nigdy nie wyglądał tak groźnie i jednocześnie śmiesznie, potężny Darth Vader nigdy nie był tak zabawny, a nawet przerażający Darth Sidious czy ponury Kylo Ren wydobyli ze swoich parodystycznych postaci to, co najlepsze, nie tracąc przy tym najbardziej dramatycznych, epickich i spektakularnych sekwencji.

Każdy poziom jest jednak dość duży, a dzięki znacznej dbałości zespołu deweloperskiego o scenografię przyjemnie będzie poruszać się po rynkach Tatooine, zgubić się wśród wydm Jakku lub podróżować wśród imponujących drapaczy chmur Coruscant. Przede wszystkim dzięki ilości możliwych do eksploracji scenariuszy (24 planety, każda z nich podzielona na makrosektory, w sumie kilkadziesiąt możliwych do wykorzystania obszarów), poruszanie się po Galaktyce Gwiezdnych Wojen jeszcze nigdy nie było tak kompletne i satysfakcjonujące. Trzeba jednak zaznaczyć, że w początkowej fazie różnych przygód nie wszystkie elementy tej gigantycznej mozaiki będą dostępne od razu. Na przykład, rozpoczynając Epizod I, mimo że możesz swobodnie przemieszczać się między dzielnicami Naboo przed dołączeniem Qui-Gon Jinna i Obi-Wana do królowej Amidali, nie masz dostępu do wszystkich opcjonalnych elementów na mapie. Warto do niej wrócić później, być może po odblokowaniu klasy postaci odpowiedniej do rozwiązania zagadki, która w przeciwnym razie byłaby niedostępna. Ostatecznym wyrazem otwartego świata TT Games jest bez wątpienia Wolna Gra, w której gracz nie ma żadnych ograniczeń narracyjnych i może dowolnie przemieszczać się z jednej lokacji do drugiej. Radzimy, aby w prawdziwy free roaming angażować się dopiero po ukończeniu każdej przygody, aby móc w pełni wykorzystać każdą zawartość gry, mając do dyspozycji odpowiednie postacie.

Nie oznacza to, że kampania LEGO Gwiezdne wojny Saga Skywalkerów pobierz jest liniowa, wręcz przeciwnie. Ilość zawartości opcjonalnej na każdej z planet jest imponująca, a w trakcie naszych podróży udało nam się zachować równowagę między postępem fabularnym a sporą dawką eksploracji. Prawdą jest natomiast, że wyczyszczenie każdej mapy w całości może okazać się tytanicznym wyczynem godnym najlepszych kompletistów, niezależnie od ogólnego poziomu trudności, który z oczywistych względów okaże się wyjątkowo niski.

Dźwięk i grafika w LEGO Gwiezdne wojny Saga Skywalkerów Download

Jeśli chodzi o stronę graficzną, byliśmy pod wrażeniem postępów poczynionych przez zespół programistów. Nie tylko pod względem animacji, które sprawiają, że zarówno scenki filmowe, jak i walki są niezwykle przyjemne i widowiskowe, ale przede wszystkim pod względem renderowania scenerii i jakości scenariuszy.

Silnik graficzny został znacznie ulepszony w porównaniu z poprzednimi wersjami i jest przyjemny i kolorowy pod względem oświetlenia, a także bogaty w szczegóły pod względem liczby wielokątów. Ogromna różnorodność stylistyczna najbardziej kultowych miejsc z Gwiezdnych wojen sprawia, że Saga Skywalkerów to płomienny kalejdoskop, eksplozja radości i promiennej wizualnej świeżości.

Dźwięk jak zwykle w tego typu produkcjach został przygotowany przez najlepszych specjalistów. Dźwięki są naprawdę czyste, a osoby dobrze zaznajomione ze światem Star Wars bez problemu rozpoznają typowe świszczenie mieczy świetlnych i wytrzały blasterów.

W ogólnym rozrachunku LEGO Gwiezdne wojny: Saga rodu Skywalkerów Download to spełnienie marzeń każdego fana serii Lucasa, o ile zaakceptuje się kompromis w postaci niezwykle przystępnej i mało porywającej produkcji. Jednak eksplozja radosnego fanów i ogromna ilość zawartości zadowolą zarówno fanów sagi, jak i poszukiwaczy kolekcji. Ale to nie tylko zawartość sprawia, że nowa gra TT Games jest tak ważna. Imponująca struktura „otwartego świata” zachęca do dalszej eksploracji, a zmiany wprowadzone do rozgrywki w znacznym stopniu modyfikują podejście marki LEGO do gry. Widok z bliska, bardziej rozbudowany system walki i odnowiony system celowania zbliżają ten tytuł do standardów przygodowej gry akcji z niejasnym elementem fabularnym.

To ostatnie jest być może najsłabszym ogniwem produkcji, która nie jest na tyle złożona, by wymagała ciągłego uzupełniania listy bohaterów, ale może być początkiem intrygującej ewolucji w przyszłości. W każdym razie nie ma powodów do obaw: lekka i uspokajająca atmosfera w pełnym stylu LEGO, połączona z pokrzepiającymi tonami epickiej sagi Gwiezdnych wojen, będzie Ci towarzyszyć w tej małej rewolucji. Do tego stopnia, że nie poczujesz się inaczej niż Han Solo stawiający stopę na pokładzie Sokoła Millennium: „Ciube, jesteśmy w domu!”.

Co zyskujesz, korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Intel Core i5-2400 or AMD Ryzen 3 1200
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: NVIDIA GTX 750 Ti lub AMD radeon HD 7850 / R7 260X
 • Dysk twardy: ok. 40 GB wolnej przestrzeni
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 11

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu, możesz być pewny, że otrzymasz to, po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry, masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Podczas instalacji gry, istnieje możliwość dodania modów i dodatków. Rozszerzają one grę, wprowadzając nowe mechaniki i elementy. Zalecamy ich instalację.

Pełna wersja gry LEGO Gwiezdne wojny Saga Skywalkerów Download

Lego star wars saga skaywalkera gra1

LEGO Gwiezdne wojny: Saga rodu Skywalkerów Download, w skrócie, to naprawdę doskonałe dzieło w dziedzinie gier wideo LEGO – duże, bogate, szczegółowe. Nie odbiega jednak zbytnio od swoich poprzedników, robiąc po prostu to, co najlepsze ze wszystkiego, co do tej pory oferowała seria. Jeśli jesteś fanatykiem Gwiezdnych wojen i uwielbiasz oglądać klocki na ekranie, nawet jeśli nie możesz położyć na nich rąk, ta gra jest niemal obowiązkowa, ale nawet ci, którzy uwielbiają proste i nieskomplikowane przygody, mogą się dobrze bawić (trzeba przyznać, że poziom trudności jest prawie zerowy), a tryb kooperacji, który pozwala rozegrać całą główną kampanię z przyjacielem lokalnie, a nawet tryb swobodny, między zabawą a łokciami zapewniony, ponieważ istnieje przyjazny ogień. Istnieje cała gama klocków gotowych do przyjęcia każdego podejścia.

LEGO Star Wars: Saga rodu Skywalkerów to bez wątpienia najbardziej imponujący projekt w dziedzinie gier wideo LEGO, jaki kiedykolwiek powstał. Nie pod względem innowacyjności, której tego typu gry zawsze skąpią, ale pod względem ilości zawartości oraz (również dzięki nowym konsolom) na poziomie czysto technicznym. Gwiezdne wojny: Saga rodu Skywalkerów” jeszcze nigdy nie były tak piękne do odkrywania, nawet porównując LEGO Star Wars: Saga rodu Skywalkerów z dużo poważniejszymi grami poświęconymi twórczości najpierw George’a Lucasa, a potem Disneya. Wszystkie główne filmy są odtworzone bardziej niż wiernie, przepełnione ironią LEGO, z mnóstwem przedmiotów do zebrania i dodatkowych wyzwań do wykonania oraz ogromnym trybem po grze dla tych, którzy mają ambicje ukończenia gry. Wizualnie jest bardzo ładny, z maniakalną dbałością o odwzorowanie istniejących zestawów (i nie tylko), które sprawiają wrażenie, jakby skurczyły się do rozmiarów LEGO. Niewiele jest tu nowości, ale za to wiele piękna, jeśli kochasz LEGO, a zwłaszcza jeśli kochasz Gwiezdne wojny.

Pierwszy raz w LEGO Star Wars grałem ok. 10-15 lat temu. Pamiętam, jak tamta gra wciągała i już wtedy oferowała mnóstwo nowoczesnych i ciekawych rozwiązań technologicznych. Najnowsza gra studia TT Games to prawdziwy majstersztyk. Jeżeli szukasz czegoś lekkiego i przyjemnego, zagraj koniecznie!

Link do pobrania pełnej wersji gry LEGO Gwiezdne wojny Saga Skywalkerów Download

Aby pobrać grę, kliknij, na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Instalator, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS, aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać LEGO Gwiezdne wojny Saga Skywalkerów Download?

Udostępniona w naszym serwisie gra LEGO Gwiezdne wojny Saga Skywalkerów Download, jest pełną wersją, która pozwala cieszyć się rozgrywką bez ograniczeń. Grę, możesz pobrać na 2 sposoby, wybierając nasz instalator (zalecany) lub pobranie gry przez przeglądarkę.

Przed udostępnieniem gra jest przez nas dokładnie sprawdzana. Wszystkie gry instalujemy na naszym komputerze testowym i sprawdzamy, czy nie występują najczęściej pojawiające się błędy lub glitche. Daje Ci to gwarancję, że pobierając grę z naszej strony, otrzymasz w 100% działający tytuł.

Dodatkowo wszystkie pliki gry są przez nas skanowane. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo naszej społeczności. Nie chcielibyśmy, żeby ktokolwiek był narażony na atak hakera lub wirusy, które mogą uszkodzić Twój sprzęt. Grę skanujemy w poszukiwaniu wirusów, malware i wszelkich niechcianych aplikacji, dzięki czemu możesz mieć pewność, że pobierasz grę wolną od jakichkolwiek zagrożeń.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “LEGO Gwiezdne Wojny Saga Skywalkerów Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *