Game
House Flipper download

House Flipper Download

Platformy

Gatunek

Casual , Symulacja

Data Wydania

17 Maja 2018

Twórca gry

Wydawca

PlayWay

Pełna wersja PL
Pobrano 492 razy
Waga: 4.27 GB
Polska wersja językowa
Gra, w której wcielamy się w inwestora, sprzątaczkę i ekipię budowlaną. Celem w grze jest remontowanie kolejnych domów, zarabiając i poszerzając swoje horyzonty.

9.7

Super

10 37

Zalety

  • Rozbudowane Interakcje
  • Wciągająca
  • Ciekawy pomysł

Wady

  • Początkowo nudna

Pełna wersja House Flipper Download po Polsku!

PlayWay należy do grona studiów gier komputerowych, które nie podążają ślepo za trendami, wybierają bardziej dość nietypowe nisze, które bardzo często okazują się strzałem w dziesiątkę.

W House Flipper pełna wersja wcielamy się w osobę, która jest jednocześnie inwestorem, ekipą budowlaną i sprzątaczką. Naszym celem jest budowa i remontowanie domów. Wydaje się bardzo banalne, ale czy jest tak w rzeczywistości?

Inna gra od tych samych twórców – Car Mechanic Simulator przyjął się bardzo dobrze i to może właśnie dlatego któryś z developerów wpadł na pomysł, aby stworzyć grę podobną, ale skupioną na domach. Początkowo realizujemy głównie zlecenia od klientów, a w późniejszym etapie gry mając odłożone kilka groszy inwestujemy we własne projekty co jeszcze szybciej pozwala nam zarobić.

Początkowe zadania w House Flipper do pobrania mogą wydawać się prostackie i banalne, jednak pokazuje to, jak od zwykłego sprzątacza można osiągnąć sukces. Tempo w grze wprowadzane jest bardzo dobrze. Wykonując kolejne zadania, można zauważyć, że spektrum naszych umiejętności rośnie, zadania są coraz bardziej skomplikowane, aż w końcu otrzymujemy nasz pierwszy pełny remont.

Mimo, iż tempo rozgrywki jest prowadzone dobrze, bardzo dużo osób może znudzić się szybciej niżeli dojść do pierwszego remontu od A do Z. W Car Mechanic Simulator od początku mieliśmy do czynienia z drobnymi remontami silników, co było dość ciekawe ponieważ nie każdy majstrował coś przy samochodzie. Tutaj natomiast mamy zamiatanie lub sprzątanie kurzu, a kto z nas lubi sprzątać?

Twórcy nie popisali się jednak w sposobie w jakim wykonujemy dane zadania. Bardzo często wystarczy jedno kliknięcie, aby podłoga w House Flipper Download była posprzątana. Kolejną zaskakującą sprawą jest też to, że np. mopa możemy używać do wielu powierzchni. Możemy nim wyczyścić kafelki, podłogi drewniane, ściany czy nawet sufit.

W ogólnym rozrachunku ciężko jest mówić o House Flipper jako symulatorze zarządzania domem. Wszystkie przedstawione w nim funkcje są bardzo uproszczone, a symulatory mają to do siebie, że wszystko jest przedstawione bardzo szczegółowo i dokładnie.

Grafika na którą postawili twórcy nie zachwyca, jednak nie ma się co dziwić – jest to drobna produkcja stworzona przez kilka osób. Niektóre gry wydawane na smartfony mają podobną oprawę graficzną, co pokazuje, że studio nie skupia się na grafice, tylko opracowywaniu pomysłu na grę.

Co do dźwięków w grze nie jest tragicznie – oprócz muzyki która nam towarzyszy. Dłuższa rozgrywka ze standardową muzyką może powodować ból głowy, dlatego zalecamy jak najszybsze wyciszenie jej.

Po wypowiedzeniu się na ogólne tematy dotyczące House Flipper pobierz i przedstawieniu głównych wad, czas na zalety. Pierwszym elementem, który naprawdę zaskakuje jest ilość przedmiotów. Naprawdę niewiele, nawet największych produkcji posiada tak dużą ilość przedmiotów z którymi możemy wejść w interakcję. Dosłownie każda szafka, lampka, czy radio może zostać przez nas wzięta w ręce i ustawiona w innym dowolnym miejscu.

Kolejnym elementem, który pozytywnie zaskakuje w House Flipper Download jest ilość wyposażenia domu. Każdy element dostępny w grze, nie dość, że może zostać zmieniony pod względem materiału z którego jest stworzony, to dodatki do niego także mogą być oddzielnie dopasowane. Biorąc na przykład komodę, możemy stworzyć ciemną komodę z jasnymi uchwytami lub odwrotnie.

Podsumowując. House Flipper pełna wersja jest grą opartą na dość ciekawym pomyśle z ogromną ilością przedmiotów co stanowi główną zaletę gry. Dopracowanie szczegółów i to, w jaki sposób wykonujemy dane zadania pozostawia wiele do życzenia. Gdyby twórcy stwierdzili, że w przyszłości postanowią coś z tym elementem zrobić, mogłaby powstać naprawdę ciekawa gra symulator remontów.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

  • Procesor: Intel Core i3 3.2 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 560
  • Dysk twardy: około 5,18 GB wolnej przestrzeni + dodatki
  • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
  • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 10

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Podczas instalacji gry istnieje możliwość dodania do gry modów, które dodają nowe ciekawe rozwiązania i interakcje. Zalecamy instalację wszystkich dostępnych dodatków, ponieważ gra staje się wtedy ciekawsza a grafika bardziej dopracowana.

Pełna wersja gry House Flipper do pobrania

House Flipper gra1

House Flipper Download należy do dość nietypowej grupy gier, które opierają się głównie na szalonym pomyśle twórców. Sam pomysł stworzenia symulatora w którym będziemy remontować i budować domy jest dość dobry, jednak sporo elementów w grze wymaga poprawy.

Dość szerokie spektrum możliwości jakie przekazano graczowi to główna zaleta tytułu. W grze możemy wpływać na prawie wszystkie elementy w domu. Ściany możemy dowolnie przenosić a wystrój dopasować tak, aby podobał się nam jak najbardziej.

W grze otrzymujemy wskazówki. Nie zawsze wiemy co powinniśmy zrobić w następnym kroku, aby czegoś nie spartaczyć. Każdy remont różni się od poprzedniego, dlatego też przed przyjazdem na budowę należy wyposażyć się w odpowiednie narzędzia które umożliwią nam przeprowadzenie danych czynności.

Ciekawie został też przedstawiony system wystrajania wnętrz. Mimo iż na rynku mamy wiele gier typu Sims, w których opracowano już menu tworzenia wnętrza domu, twórcy zdecydowali się na autorskie rozwiązanie. Ich menu wypada całkiem nieźle pod kątem ergonomi i obsługi, jednak oprawa graficzna wymaga lekkiej poprawy.

W House Flipper zdecydowałem się zagrać ponieważ Car Mechanic Simulator wypadł według mnie bardzo dobrze. Tutaj podobnie jak w poprzedniej grze twórców PlayWay mamy do czynienia z symulatorem w którym w pewnym stopniu to my decydujemy o tym co w danej chwili wykonamy. Grając kilkadziesiąt godzin stwierdzam, że warto grę pobrać, serdecznie polecam!

Link do pobrania pełnej wersji gry House Flipper

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Downloader, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać House Flipper?

House Flipper pełna wersja dostępna na naszej stronie jest w 100% działającą kopią oryginalnej gry. Do gry zaimplementowane zostały dodatki i mody umożliwiające rozszerzenie rozgrywki, dzięki czemu grafika jak i gra wyglada lepiej.

Jak już pewnie duża część naszej społeczności wie, przed udostępnieniem każdej gry na naszej stronie, testujemy dany tytuł. Tak samo było w tym przypadku. Grę zainstalowaliśmy na naszym komputerze testowym i sprawdziliśmy czy nie występują w niej błędy.

Dodatkowo gra jak i mody zostały przedkanowane programami antywirusowymi. Skanujemy w poszukiwaniu wirusów, malware i aplikacji które mogą uszkodzić Twój sprzęt. Dzięki temu masz pewność, że pobierasz grę, która wolna jest od wirusów, więc nie martw się o to!

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “House Flipper Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *