Game
Hello Neighbor download

Hello Neighbor Download

Platformy

Data Wydania

8 Grudnia 2017

Twórca gry

Wydawca

tinyBuild

Pełna wersja PL
Waga: 2,71 GB
Pobrano 764 razy
Polska wersja językowa
Zręcznościowo-logiczna gra, w której naszym celem jest dostanie się do piwnicy sąsiada i odkrycie jego tajemnic.

9.7

Super

10 42

Zalety

 • Ciekawa i wciągająca fabuła
 • Czas gry
 • Bardzo klimatyczna muzyka
 • Cały czas trzyma w napięciu

Wady

 • Za mało skradania
 • Drobne błędy techniczne
 • Zdarzają się błędy z fizyką

Pełna wersja Hello Neighbor Download po Polsku!

Hello Neighbor to tytuł bardzo kontrowersyjny. Bezpośrednio po premierze gry, spotkała się ona za falą krytyki na temat niedociągnięć i mnóstwa błędów w niej występujących. Obecnie gra jest całkiem przyjemna, ponieważ twórcy poprawili większość błędów które mogliśmy spotkać w grze, a sam gameplay stał się przyjemniejszy.

Gra, oparta jest na elementach logicznych i zręcznościowych. Jest to bardzo udane połączenie, bowiem praktycznie każdy zapalony gracz poczuje frajdę z rozgrywki. Celem gry jest odkrywanie sekretów sąsiada i dowiadywanie się co trzyma w domu i piwnicy. Pomysł jest bardzo dobry, ale jak Hello Neighbor pełna wersja wypada na tle innych podobnych gier, tego dowiesz się w dalszej części artykułu.

Na początku gry, Hello Neighbor do pobrania spisuje się bardzo dobrze. Cała gra podzielona jest na trzy etapy, z czego to właśnie pierwszy najbliższy jest temu, co chcielibyśmy w tej grze zobaczyć. Jako mały chłopiec gramy w piłkę, gdy nagle widzimy dziwne zachowanie sąsiada. Robi on komuś krzywdę, a następnie zamyka swoją ofiarę w piwnicy. Jako główny bohater musimy sprawdzić, co znajduje się w piwnicy i odkryć jakie jeszcze tajemnice może posiadać nasz dziwny sąsiad.

W pierwszym etapie zostajemy umieszczeni na terenie sąsiada. Naszym zadaniem jest znalezienie klucza, który pozwoli otworzyć drzwi do piwnicy. Teren, na którym operujemy jest niewielki, przez co musimy bardzo uważać, bo tytułowy sąsiad może bardzo szybko nas wykryć. Hello Neighbor pobierz w pierwszym etapie został stworzony w nie do końca przemyślany sposób. Gdy zostaniemy złapani, wszystko co do tej pory zrobiliśmy zostaje zachowane, tak samo z przedmiotami, które zdobyliśmy. Bardzo szybko utwierdzimy się w przekonaniu, że próba ucieczki jest bezsensowna, bo za moment możemy wylądować w tym samym miejscu i kontynuować poszukiwania.

Samo zdobycie klucza nie jest szczególnie trudne. Wprawionym graczom powinno to zająć około 30 minut, natomiast reszta nie powinna mieć problemów ze znalezieniem go do godziny.

Drugi akt Hello Neighbor Download prezentuje praktycznie to samo, co widzieliśmy już w akcie pierwszym. Główną różnicą jest przebudowa domu sąsiada i utworzenie wielu dobudówek, które nie do końca do siebie pasują. Na tym etapie, możemy już zauważyć zdolność adaptacyjną przeciwnika. Wykonując te same manewry, jest on w stanie zauważyć pewien schemat ruchów, co znacznie utrudnia rozgrywkę.

Wielu graczy skarży się, że nie są oni w stanie zapamiętać lokalizacji i położenia poszczególnych pokoi. W pewnym stopniu mają rację, ponieważ czasem widzimy salon z kominkiem na piętrze budynku, co jest absolutnie niespotykane. Z drugiej zaś strony, taki zabieg powoduje to, że cała gra jest trudniejsza i nie jesteśmy w stanie zbyt szybko dopasować się do otoczenia.

Jeżeli drugi etap Hello Neighbor pobierz był dla was trudny, to w trzecim dostaniecie białej gorączki. Na tym etapie sąsiad jest o wiele bardziej przebiegły i bardzo szybko uczy się na podstawie naszych ruchów. Jest w stanie bardzo dobrze przewidywać to jak się zachowamy i w którą stronę pójdziemy. Dodatkowo jego szybkość także uległa zwiększeniu, co powoduje, że bardzo wielu graczy na tym etapie miało po prostu dość.

Zagadki, które możemy rozwiązywać podczas rozgrywki są dość specyficzne. Niektóre są banalne, inne zaś bardzo trudne. Powoduje to momentami złość, ponieważ nie będąc w stanie rozwiązać pewnych łamigłówek, nie będziemy mogli kontynuować gry.

Elementem, którym zdecydowanie w tej grze brakuje, to skradanki. Gra oparta jest na logicznym myśleniu i zręczności, które bardzo dobrze się ze sobą zgrywają. Gdyby twórcy dodali do tego możliwość skradania się, wyglądania za róg, czy chowania się za meblami, gra stałaby się jeszcze lepsza.

Oprawa graficzna pasuje do Hello Neighbor do pobrania bardzo dobrze. Candy-Creepy, tak chyba możemy nazwać to co widzimy w grze. Sprawdza się idealnie, bo mimo, że początkowo gra może wydawać się miłą animacją, póżniej okazuje się piekielnie trudną zręcznościówką. Do tego dochodzi jeszcze klimat lat 50, co jeszcze bardziej potęguje dreszczyk emocji. Elementy, z którymi mamy w grze do czynienia również zostały wykonane bardzo dobrze. Ogólnie cała grafika, zasługuje na duży plus.

Co do audio, tu również nie możemy narzekać. Dźwięki przesuwania krzeseł, czy kroki sąsiada odbierane na słuchawkach brzmią bardzo dobrze, co jest bardzo ważnym elementem gier tego typu. Muzyka również została niebanalnie przemyślana. Dodaje ona grozy i nie raz podniesie ciśnienie.

W ogólnym rozrachunku, Hello Neighbor Download to gra, która początkowo spotkała się z ogromną falą krytyki, jednak po naprawieniu większości błędów stała się bardzo przyjemnym tytułem. Bez wątpienia zapewni wam wiele godzin ciekawej rozrywki, dzięki czemu będziecie odkryć, co tajemniczy sąsiad trzyma w piwnicy.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Intel Core i5 2,5 GHz
 • Pamięć: 6 GB RAM
 • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 660, 2GB VRAM
 • Dysk twardy: ok. 3 GB wolnej przestrzeni
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 10

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Podczas instalacji gry, istnieje możliwość dodania modów i dodatków. Rozszerzają one grę, wprowadzając nowe mechaniki i elementy. Zalecamy ich instalację.

Pełna wersja gry Hello Neighbor do pobrania

Hello Neighbor gra1

Hello Neighbor Download pokazuje, że dobry pomysł nie zawsze wystarczy, aby gra okazała się sukcesem. Gdyby twórcy zdecydowali się poczekać jeszcze trochę i dopracować grę do poziomu na którym znajduje się obecnie, uniknęła by ona krytyki i negatywnych opinii, które otrzymała po premierze.

Aktualnie jest to bardzo ciekawy tytuł, który bez wątpienia zapewni wam wiele godzin ciekawej rozgrywki. Mimo, iż pomysł jest banalny, uruchamiając grę, od razu czujemy nietypowy mroczny klimat, który dodatkowo potęguje świetnie dobrana ścieżka dźwiękowa.

Jak dla mnie, największym minusem gry jest obecnie brak możliwości skradania i średnio ciekawe zagadki. Jest to gra, w której skradanie sprawdziło by się idealnie. Tak właściwie, myślałem, że to właśnie na tym elemencie, gra będzie się głównie opierała. Dodatkowo nie wszystkie zagadki są zbyt przemślane. Wzięcie losowego przedmiotu, wsadzenie go do lodówki a następnie postawienie go na postumencie pozwoli nam przejść dalej. Gdzie tu logika? Niestety takie odpowiedzi zostaną na zawsze w głowie sąsiada.

Kupiłem Hello Neighbor bezpośrednio po premierze. Na początku byłem do niej nastawiony negatywnie, bo oglądając streamy, widziałem, z jakimi błędami spotykali się moi ulubieni twórcy. Aktualnie, studio Dynamic Pixels dopracowało grę do poziomu, który może satysfakcjonować. Jest to gra, która wciągnęła mnie na długie godziny, które nie mam pojęcia kiedy przeleciały. W obecnej formie jest to gra bez wątpienia godna polecenia.

Link do pobrania pełnej wersji gry Hello Neighbor

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Instalator, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Hello Neighbor?

Udostępniona w naszym serwisie gra Hello Neighbor Download, jest pełną wersją, która pozwala cieszyć się rozgrywką bez ograniczeń. Gra podzielona jest na 3 etapy, z czego każdy kolejny pokazuje nowe, trudniejsze wyzwania. Grę, możesz pobrać na 2 sposoby, wybierając nasz instalator (zalecany) lub pobranie gry przez przeglądarkę.

Przed udostępnieniem gra jest przez nas dokładnie sprawdzana. Wszystkie gry instalujemy na naszym komputerze testowym i sprawdzamy, czy nie występują najczęściej pojawiające się błędy lub glitche. Daje Ci to gwarancję, że pobierając grę z naszej strony otrzymasz w 100% działający tytuł.

Dodatkowo wszystkie pliki gry są przez nas skanowane. Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo naszej społeczności. Nie chcielibyśmy, żeby ktokolwiek był narażony na atak hakera lub wirusy, które mogą uszkodzić Twój sprzęt. Grę skanujemy w poszukiwaniu wirusów, malware i wszelkich niechcianych aplikacji, dzięki czemu możesz mieć pewność, że pobierasz grę wolną od jakichkolwiek zagrożeń.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Hello Neighbor Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *