Game
hearts of iron 4 download

Hearts of Iron 4 Download

Platformy

Data Wydania

6 Czerwca 2016

Twórca gry

Wydawca

Cenega

Pełna wersja PL
Pobrano 564 razy
Waga: 2,51 GB
Polska wersja językowa
Działający multiplayer
Strategiczna gra wojenna osadzona w realiach II Wojny Światowej. W grze wcielamy się w przywódcę jednego z państw istniejących pomiędzy 1936 a 1939 rokiem i naszym zadaniem jest jego rozwój.

9.7

Super

10 42

Zalety

 • Bardzo rozbudowana
 • Bardziej przystępna niż poprzednie odsłony
 • Świetny wciągający klimat
 • Mnóstwo możliwości wyboru

Wady

 • Słaby samouczek
 • Średnia grafika

Pełna wersja Hearts of Iron 4 Download po Polsku!

Studio Paradox po raz kolejny zaoferowało graczom świetny tytuł przykuwający do ekranu na wiele godzin. Tym razem twórcy zdecydowali się na bardziej rozbudowaną grę, przez co niektórzy mogą od samego początku poczuć się przytłoczeni.

Na początku warto zaznaczyć, że Hearts of Iron 4 pełna wersja nie oferuje tak dużej swobody działań jak inne produkcje stworzone przez studio Paradox. Podczas gry mamy do czynienia z konkretnym scenariuszem, a dokładniej przygotowujemy i rozbudowujemy jeden z krajów do największej wojny w historii.

Brak wyżej wymienionej swobody bardzo wyraźnie widać, jeżeli grało się kiedyś w Crusader Kings czy Stellaris. W grze mamy do wyboru kilka elementów z dość rozbudowanego drzewka, w którym możemy min. stawiać ultimatum, nawiązywać sojusze czy określać przyszły kierunek rozwoju kraju.

W Hearts of Iron 4 do pobrania bardzo ważną rolę odgrywają technologie militarne i cywilne. Bardzo ważnym elementem gry jest odpowiedni balans pomiędzy rozwijaniem wojska a wspieraniem prac cywilów. Dodatkowo, każdy typ wojska pozwala określić specjalne doktryny wojenne. To dzięki nim możesz decydować, jaki typ wojska będzie spisywać się lepiej na jakim obszarze bitwy. Wybór należy wyłącznie do Ciebie.

Osoby, które posiadają dobrze rozwiniętą zdolność planowania i dostosowywania się, będą miały w grze dużą przewagę. Opierając się na tym samym dobrym planie od samego początku możemy wielokrotnie zapewnić sobie zwycięstwo. Musimy wiedzieć, czy nasz kraj w Hearts of Iron 4 Download ma podążać ze stworzoną historią, czy jednak wolimy, żeby wszystko co będzie się działo nas zaskoczyło.

To, jaką ścieżkę obierzemy, ma często duży wpływ na całokształt rozgrywki i niesie za sobą spore konsekwencje. Decydując się np. na rozwój technologii, która wyprzedza czasy w jakich się znajdujemy, możemy zapewnić sobie zwycięstwo, ale nasz przeciwnik może w tym czasie stworzyć kilka mniej zaawansowanych technologicznie broni i nas wykończyć.

Bardzo podobnie ma się rzecz z gospodarką. Mimo, że gra głównie opiera się na rozwoju militariów, mądre zarządzanie surowcami jest także kluczem do sukcesu. Musimy wiedzieć od kogo bierzemy i komu chcemy sprzedawać nasze towary, ponieważ nieodpowiedni wybór może doprowadzić nas do stracenia źródła towaru podczas wojny.

Jeżeli chodzi o problemy związane z Hearts of Iron 4 pobierz to nie zauważyliśmy nic szczególnego. Najbardziej rzuca się w oczy samouczek, który nie do końca sprawdza się dla początkujących graczy. Co prawda, osoby, które miały do czynienia z podobnymi produkcjami nie będą miały problemów, ale nowi gracze mogą przez to porzucić tytuł.

Oprawa graficzna, audio i HUD zostały wykonane w sposób niemal idealny. Grafika jest przejrzysta, ładna i zdecydowanie wystarczająco rozwinięta jak na tytuł tego kalibru. Muzyka została dobrana w świetny sposób i w wielu momentach potęguje odczuwalne emocje. HUD gry został rozwiązany w bardzo dobry sposób, ale zdarzają się zbyt małe ikonki, które mogłyby być większe.

Podsumowując. Hearts of Iron 4 Download to świetny tytuł, który bez wątpienia przyciąga starych fanów serii jak i tych nowych graczy. Przedstawione przez twórców walki wyglądają bardzo dobrze, a świetnie rozbudowany system gry zapewnia rozgrywkę na wiele godzin. Co prawda czasem trudno jest zarejestrować wszystko co dzieje się na mapie, ale sprawia to, że czujemy się jakbyśmy rzeczywiście byli na wojnie światowej. W ogólnym rozrachunku jest to świetna gra, którą bez wątpienia można polecić każdemu.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Intel Core 2 Quad 9400 2.66 GHz
 • Pamięć: 2 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 460
 • Dysk twardy: ok. 3 GB wolnej przestrzeni
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 10

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Podczas instalacji gry, istnieje możliwość dodania modów i dodatków. Rozszerzają one grę, wprowadzając nowe mechaniki i elementy. Zalecamy ich instalację.

Pełna wersja gry Hearts of Iron 4 do pobrania

hearts of iron 4 gra1

W Hearts of Iron 4 Download ciężko mówić o zaawansowanej grafice. Jest to gra, która opiera się głównie na rozwoju państw i mnogości funkcji i rozwoju. Całość jest bardzo czytelna i sympatyczna, a odpowiednio dobrane barwy sprawiają, jakbyśmy naprawdę znajdowali się na prawdziwym polu bitwy.

Gry, można zdecydowanie szybciej nauczyć się samemu, niżeli idąc za śladami samouczka. Został on skonstruowany w taki sposób, że osoby doświadczone bez problemu się w nim odnajdą. Gracze, którzy pierwszy raz mają styczność z tego typu tytułem będą jednak mieli problem, aby odnaleźć się z ilości funkcji i możliwości rozwoju kraju. Samouczek co prawda przedstawia większość funkcji, jednak robi to w sposób tak chaotyczny i niezrozumiały, że naprawdę szybciej jest ogarniać grę samemu.

Jeżeli chodzi o produkcje wojenne, studio Paradox, ciągle idzie w dobrym kierunku. Wciąż rozwijają swoje gry zarówno technologicznie jak i pod kątem możliwości rozwoju kraju, co sprawia, że gry sprawiają wrażenie bardziej dopracowanych. Hearts of Iron 4 to produkcja niemal idealna i obowiązkowa dla wszystkich fanów tego typu gier.

Grałem w kilka gier, w których głównym zadaniem był rozwój kraju i podbój świata, ale Hearts of Iron 4 to istne szaleństwo. Po kilku godzinach, naprawdę czujemy, jakbyśmy dowodzili ogromnym państwem i szykowali się do największej wojny w historii świata. Całość jest zbudowana bardzo spójnie, a klimatyczna muzyka jeszcze bardziej podkreśla wojenny charakter gry. Zdecydowanie polecam fanom RTSów i wszelkiego rodzaju gier strategicznych.

Link do pobrania pełnej wersji gry Hearts of Iron 4

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Instalator, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Hearts of Iron 4?

Udostępniona na naszej stronie gra Hearts of Iron 4 Download, to pełna wersja gry, z możliwością gry online. Pobrać ją możesz na dwa sposoby. Pierwszym jest tradycyjne pobieranie z poziomu przeglądarki, drugim, rekomendowanym sposobem jest instalator. Pobierając przy pomocy instalatora masz możliwość pauzowania pobierania w dowolnym momencie, a cały proces odbywa się znacznie szybciej.

Przed udostępnieniem gry na naszej stronie, dokładnie ją sprawdziliśmy. Zainstalowaliśmy ją na komputerze testowym i podczas kilku godzinnej rozgrywki sprawdziliśmy, czy nie występują w niej najczęściej zgłaszane przez graczy błędy. Dzięki temu masz pewność, że pobierasz w 100% działającą grę.

Dodatkowo wszystkie pliki gry jak i dodatki przeskanowaliśmy programem antywirusowym. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo sprzętu, dlatego przy pomocy najnowszego oprogramowania, przeskanowaliśmy wszystkie pliki w poszukiwaniu wirusów, malware i innych groźnych aplikacji. Daje Ci to gwarancję, że pobierasz bezpieczne pliki, które nie uszkodzą Twojego komputera.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Hearts of Iron 4 Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *