Game
Halo infinite Download

Halo Infinite Download

Platformy

Gatunek

Akcja , FPS , Multiplayer

Data Wydania

8 Grudzień 2021

Twórca gry

Wydawca

Xbox Game Studios

Pełna wersja PL
Pobrano 623 razy
Waga: 52.19 GB
Polska wersja językowa
Działający multiplayer
Szósta główna seria Halo, w której otwarty świat i wciągająca fabuła zapewnią rozrywkę na wiele godzin. Gra przygotowana jest w taki sposób, by zarówno osoby zaczynające jak i kontynuujące przygodę z serią bez problemu mogły się w niej odnaleźć.

9.7

Super

10 51

Zalety

 • Świetna kampania
 • Rozbudowany tryb multiplayer
 • Genialna muzyka
 • Wciągający klimat rozgrywki

Wady

 • Nie czuć zbyt wiele nowości
 • Drobne błędy

Halo Infinite Download PC, pobierz pełną wersję!

Halo Infinite to naprawdę genialna gra. Mimo trudności uważamy, że 343 Industries stworzyło jedną z najlepszych pierwszoosobowych strzelanek dekady. To odsłona, która pod względem designu i wrażeń z walki wykracza daleko poza poziom osiągnięty przez poprzednie dokonania studia, Halo 4 i 5.

Wszelkie obawy, jakie mieliśmy w związku z przejściem do otwartego świata, zostały rozwiane i pomimo kłopotów z rozwojem gry uważamy, że efekt końcowy jest świetny. Ale czy jest to gra idealna? Niewątpliwie nie. Istnieje wiele problemów technicznych do rozwiązania, a my nie jesteśmy pewni, czy gra, która pojawiła się na rynku, jest tą, która była początkowo krytykowana w prasie.

Zacznijmy od analizy najbardziej drażliwej kwestii, czyli natury otwartego świata. Stopniowe przechodzenie gier z liniowych do szerokich otwartych światów zwielokrotniło obciążenie pracą, a wypełniacze treści stały się prawdziwym problemem, czego doskonałym przykładem są serie Far Cry i Assassin’s Creed. Na szczęście, podejście Halo Infinite pobierz do projektowania poziomów działa cuda i, jak sugerował przedpremierowy build, opiera się na drugiej misji Halo 1, rozwijając tę koncepcję do dziewiątego stopnia. Rezultat jest przekonujący i przywraca wrażenia, które odczuwaliśmy przy pierwszym rozdziale serii, dodając stopień swobody, który odczuwamy jako naturalne przedłużenie doświadczenia. Pomyśl o pierwszym Crysisie i ostatnich rozdziałach Far Cry, a będziesz miał pojęcie o terminie porównania.

Halo Infinite do pobrania zbudowane jest wokół koncepcji rozbitego pierścienia Halo: spójrz w dal, a zobaczysz fragmenty unoszące się w przestrzeni, odłączone od siebie. W miarę postępów w grze będziesz odkrywać te fragmenty, które stają się większe i działają jako strefy misji. Zawsze jest jakiś główny cel, tak jak w klasycznych grach Halo, ale misje są teraz większe i bardziej skomplikowane, a każdy może znaleźć własną drogę do celu. Różne placówki rozrzucone po mapie są opcjonalne, ale oferują cenne nagrody, takie jak pojazdy. Ale nigdy nie ma tu nadmiaru treści i nigdy nie poczujesz się przytłoczony listą kontrolną do wypełnienia, która rujnuje doświadczenie wielu nowoczesnych otwartych światów.

Choć środowisko jest ogromne w dużej skali, poziom szczegółowości jest zaskakujący nawet w małej skali. Broń, struktury, wrogowie i inne obiekty są bogate w szczegóły. Można chodzić dookoła i przybliżać wiele obiektów, a efekt wizualny jest zadowalający. Widać pasję, z jaką zostały zrealizowane te elementy, które zaludniają świat gry. Przestrzenie są ładne i gęste, ale również czytelne: łatwo jest skanować otoczenie, ale nigdy nie ma się wrażenia pustki. Uderzający jest kontrast pomiędzy naturalnym i sztucznym otoczeniem sześciokątnych struktur. Halo Infinite jest nie tylko pierwszym otwartym światem w serii, ale także po raz pierwszy wprowadza cykl dzień/noc: infiltracja bazy w środku nocy ma inne odczucia, ale oświetlenie tak rozległego i dziwnego świata jest trudne.

W przypadku silnika SlipSpace w Halo Infinite Download, zespół zdecydował się na system oświetlenia w czasie rzeczywistym, z globalnym oświetleniem zarządzanym przez system sond. Sondy te zawierają dane o oświetleniu, które są próbkowane na całym świecie, dzięki czemu obiekty wydają się być oświetlone pośrednio. System ten pozwala na aktualizacje w czasie rzeczywistym, co jest kluczowe w przypadku dynamicznego dobowego cyklu pogodowego, ale podejście do systemu oświetlenia ma ograniczenia, które powinniśmy rozważyć.

Halo Infinite pełna wersja nie radzi sobie zbyt dobrze z pośrednim oświetleniem sferycznym. Zasadniczo, pośrednie cienie są całkowicie pozbawione i sądzimy, że to właśnie dlatego środowiska zewnętrzne wyglądają tak, jak wyglądają. W rzeczywistości, podczas eksploracji pośrednio oświetlonych obszarów, można zauważyć dominującą niebieskawą aureolę, która jest wynikiem zarządzania oświetleniem. Mogłyby one wyglądać bardziej naturalnie przy użyciu innej metody.

Główny problem leży jednak w sposobie obsługi cieni. W tej chwili Halo Infinite po polsku korzysta głównie z kaskadowych map cieni i niektórych okluzji środowiskowych w przestrzeni ekranu. Problem w tym, że wiele z krajobrazów w grze może oferować horyzonty o długości kilku kilometrów. Ponieważ kaskadowe mapy cieni są bardzo agresywne na odległość, w miarę oddalania się od obiektów cienie będą zanikać. Jeśli porównamy ten aspekt otwartego świata do Red Dead Redemtpion, różnica jest uderzająca.

Jest to jednak problem długotrwały i przez lata próbowano go w jakiś sposób zamaskować. Unreal Engine 4, na przykład, posiada technologię, która pozwala na uzyskanie pożądanego efektu przy stosunkowo niskim koszcie zasobów GPU. Idealnie byłoby mieć system oświetlenia ray tracing, taki jak w Metro Exodus, który naprawdę sprawia wrażenie, jakby dzieliła go cała generacja.

Dźwęk i grafika w Halo Infinite pełna wersja

Chyba każdy będzie pod miłym wrażeniem rozległego horyzontu wizualnego gry, który czasami jest wręcz oszałamiający. Gdy na przykład możliwe staje się wędrowanie na pokładzie samolotu, z drugiej strony nieuniknione jest zauważenie wszechobecnych wyskakujących okienek roślinności, a rzadko nawet wrogów, jak również często widoczna jest zmiana „poziomu szczegółowości” z terenem i górami geometrycznie zmieniającymi się w miarę zbliżania się do nich.

Tekstury broni, pojazdów i przeciwników są zawsze bardzo przyjemne dla oka i szczegółowe, choć wyraźnie cross-genowe, o tyle eksplozje, cząsteczki i iskry nie spełniają oczekiwań. Halo Infinite, z drugiej strony, działa niesamowicie płynnie na PC i Xboxach, a dzięki palecie kolorów i statycznej scenerii nadal oferuje przyjemny dla oka i niezwykle czysty wygląd, choć – powiedzmy to sobie jasno – w żaden sposób nie podnosi poprzeczki jakości grafiki w grach wideo.

Ogromnym atutem Halo Infinite do pobrania jest ścieżka dźwiękowa, z głównym motywem sagi, który rozbrzmiewa w najbardziej emocjonujących momentach akcji oraz serią niezwykle chwytliwych riffów, które powracają w fazach eksploracji i podczas misji. To właśnie między innymi faktura nagrań zadziwia nas dźwiękami, echem i pogłosami, które sprawiają, że muzyka często wydaje się jakby była grana na żywo, przez zespół z towarzyszeniem orkiestry ustawionej kilka metrów od naszych uszu.

Ten sam dyskurs możemy również zastosować do efektów dźwiękowych, różne i niezwykle reprezentatywne dla wrogów, broni i pojazdów, do tego stopnia, że bardzo szybko będziesz w stanie włączyć strzelaniny na swoją korzyść, również słuchając chrząknięć i ciosów eksplodował przez wrogów, aby zorientować się w chwili i znaleźć przeciwników lepiej ukryte.

Bardzo dobry, wreszcie, dubbing po polsku z doskonałym miksem poszczególnych głosów sprawia, że gra w ogólnym odczuciu jest naprawdę przyjemna i wciągająca.

Co zyskujesz, korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: AMD Ryzen 5 1600 / Intel Core i5 6600K
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1050 Ti / AMD Radeon RX 560
 • Dysk twardy: ok. 55 GB wolnej przestrzeni
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 12

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu, możesz być pewny, że otrzymasz to, po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry, masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Podczas instalacji gry, istnieje możliwość dodania modów i dodatków. Rozszerzają one grę, wprowadzając nowe mechaniki i elementy. Zalecamy ich instalację.

Pełna wersja gry Halo Infinite do pobrania

Halo infinite gra 2

Halo Infinite Download to gra, na którą czekała naprawdę szeroka społeczność graczy. Jest ona świetną grą, ale ma też kilka zauważalnych błędów, które należy naprawić. Studio cały czas pracuje nad aktualizacjami, więc już wkrótce Halo Infinite będzie grą, na którą wszyscy czekaliśmy. Sama struktura i progresja gry jest dokładnie taka, jakiej oczekiwaliśmy.

W menu znajduje się mnóstwo opcji, które pomagają dostosować rozgrywkę do własnych potrzeb: od sterowania, przez możliwość skonfigurowania myszy i klawiatury na konsoli, po funkcje graficzne, dźwięk, UI i dostępność. Jest tego naprawdę dużo.

W ogólnym rozrachunku Halo Infinite bez problemu można wpisać do udanych tytułów studia 343. Mimo drobnych błędów i początkowych trudności, gra okazała się ogromnym sukcesem i mnóstwo graczy z podziwem obserwuje kolejne kroki mające na celu jeszcze bardziej ulepszyć grę. Bez wątpienia możemy ją polecić wszystkim fanom FPSów.

Halo to jeden z nielicznych tytułów, które utknęły w mojej pamięci. Pierwszy raz miałem z grą styczność za dzieciaka, a więc dobrze znam klimat towarzyszący rozgrywce. Uważam, że studio odwaliło kawał roboty i Infinite jest świetną odnową serii. Polecam każdemu, kto chce wrócić do dzieciństwa lub spróbować czegoś nowego.

Link do pobrania pełnej wersji gry Halo Infinite Download

Aby pobrać grę, kliknij, na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Instalator, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Halo Infinite?

Udostępniona w naszym serwisie gra Halo Infinite Download, jest pełną wersją, która pozwala cieszyć się rozgrywką bez ograniczeń. Grę, możesz pobrać na 2 sposoby, wybierając nasz instalator (zalecany) lub pobranie gry przez przeglądarkę.

Przed udostępnieniem gra jest przez nas dokładnie sprawdzana. Wszystkie gry instalujemy na naszym komputerze testowym i sprawdzamy, czy nie występują najczęściej pojawiające się błędy lub glitche. Daje Ci to gwarancję, że pobierając grę z naszej strony, otrzymasz w 100% działający tytuł.

Dodatkowo wszystkie pliki gry są przez nas skanowane. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo naszej społeczności. Nie chcielibyśmy, żeby ktokolwiek był narażony na atak hakera lub wirusy, które mogą uszkodzić Twój sprzęt. Grę skanujemy w poszukiwaniu wirusów, malware i wszelkich niechcianych aplikacji, dzięki czemu możesz mieć pewność, że pobierasz grę wolną od jakichkolwiek zagrożeń.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Halo Infinite Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *