Game
gta sa download

GTA San Andreas Download

Platformy

Data Wydania

26 Października 2004

Twórca gry

Wydawca

Rockstar Games

Pełna wersja PL
Pobrano 720 razy
Waga: 5,89 GB
Polska wersja językowa
Trzecia część serii Grand Theft Auto. Tym razem trafiamy do miasta San Andreas wzorowanego na Los Angeles, gdzie jako CJ wykonywać będziemy przeróżne misje.

9.7

Super

10 34

Zalety

 • Pełna wersja po Polsku
 • Wciągająca
 • Tryb Multiplayer
 • Klimat
 • Mnóstwo modów

Wady

 • Uzależnia
 • Brutalna

Pełna wersja GTA San Andreas Download po Polsku!

Mimo, że o GTA SA słyszał zapewne każdy, pozwolę sobie pokrótce omówić co możemy znaleźć i czego możemy spodziewać się po jednej z bardziej kultowych gier wydanych przez studio Rockstar.

Akcja GTA SA Download odbywa się oczywiście w wymyślonym mieście San Andreas. Jest to miasto wzorowane na Los Angeles i zostało świetnie przedstawione w nieco karykaturalnym wydaniu. Na ulicach możemy spotkać tłumy ludzi, kręcące się gangi uliczne, czy różne popkultory, od raperów do punków.

Jednym z elementów, który przyciągnął do siebie ogromne rzesze graczy była customizacja postaci. Nigdy wcześniej w żadnej grze nie spotkaliśmy się z tak rozbudowaną strukturą kreowania naszej postaci. W GTA San Andreas do Pobrania możemy zmienić w naszym bohaterze praktycznie wszystko. Tatuaże, fryzura, ubrania, praktycznie wszystko co zwiazane z wyglądem możemy dopasować do naszego stylu.

Sama rozgrywka jest podobna jak w przypadku poprzednich tytułów serii. Naszym głównym zadaniem jest wykonywanie misji głównych lub zadań pobocznych, które czasem mogą pomóc w dalszej grze. Poza tym autorzy udostępnili grę, w której możemy robić co chcemy. GTA San Andreas jest grą typu sandbox, dzięki czemu w dowolnej chwili możemy zaprzestać wykonywania misji i możemy udać się na małe zwiedzanie.

Oprawa graficzna w GTA SA Download mimo, że ponad 16 letnia wciąż nieźle się trzyma. Wiele osób ignoruje tą grę z uwagi na grafikę, jednak to nie ona jest tym, co pokochali w niej gracze. Wiadomo, w 2004 roku był to szczyt technologiczny i wiele osób chciało po prostu zobaczyć jak wygląda najnowsza odsłona serii.

Dźwięk jest czymś, co się w grach nie starzeje. Nawet po 16 latach jakość i ilość utworów udostępnionych graczom zaskakuje. Kradnąc czyjeś auto otrzymujemy możliwość zmiany stacji radiowej. Tych mamy do wyboru aż 11. Na każdej stacji znajdziemy inny gatunek muzyczny – od reggae przez country aż do metalu. Każdy powinien być z tego powodu zadowolony, ponieważ zawsze znajdzie coś co wpadnie w jego gusta.

Niektóre dialogi z gry możemy do dziś możemy usłyszeć w różnych kompilacjach na YouTube, czy zobaczyć na memach. All you have to do is follow this train, czy Ah shit, here we go again do dziś siedzą w mojej głowie.

Jakości samej rozgrywki w GTA San Andreas do pobrania nie trzeba chyba oceniać. Jest to gra, która podbiła serca milionów graczy i do dziś liczba aktywnych graczy jest dość wysoka. Gra się nie starzeje, ponieważ wciąż wielu moderów tworzy ciekawe mody i dodatki do gry, które często w nieprzewidywalny sposób odwracają kierunek rozgrywki.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Pentium 4 1.4 GHz
 • Pamięć: 256 MB RAM
 • Karta graficzna: 64 MB pamięci
 • Dysk twardy: około 5 GB wolnej przestrzeni + dodatki
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

GTA San Andreas Download, które możesz pobrać na naszej stronie jest pełną wersją gry w języku Polskim. Dialogi wciąż są po angielsku, ale przy każdej rozmowie występują napisy po polsku. Gra instalowana jest z crackiem, dzięki czemu nie ma potrzeby dodawania dodatkowych plików czy aplikacji. Podczas instalacji istnieje możliwość instalacji dodatków, które sprawiają, że rozgrywka staje się jeszcze ciekawsza.

Pełna wersja gry GTA SA do pobrania

gta san andreas download

Udostępniona przez nas gra, jest pełną wersją z polskim tłumaczeniem ułatwiającym rozgrywkę. Ważnym elementem rozgrywki jest budowanie pewnego rodzaju gangu. Wiele razy, w kilka osób będzie prościej wykonać jakąś misję, niżeli iść na strzelaninę samemu.

W naszym serwisie możesz pobrać pełną wersją GTA SA Download dzięki czemu po pobraniu gry nie musisz martwić się o crack lub o to, czy gra będzie działać. U nas pobierasz z maksymalną prędkością Twojego internetu, ponieważ pliki umieszczone są na serwerze bez limitu pobierania.

Pomimo tego, że gra prowadzi nas przez gangsterskie życie i negatywnie odbieraną przez wielu ludzi tematykę, to znajdziemy w grze wiele elementów humorystycznych i takich które są dziś kultowe. Jest to tytuł, który umożliwia rozgrywkę na długie godziny, a podczas gry możemy bez problemu zobaczyć, ile pracy twórcy włożyli, aby gra była tym czym jest dzisiaj.

GTA San Andreas jest jedną z najlepszych odsłon serii Grand Theft Auto. Mimo, że gra ma ponad 16 lat, wciąż można znaleźć tam elementy które pozytywnie zaskakują. Pierwszy raz grałem w 2007 roku i do dziś pamiętam ukochaną przez wszystkich misję z pociągiem. GTA SA jest tytułem, w który każdy gracz powinien zagrać przynajmniej jeden raz. Zdecydowanie polecam i jestem pewny, że sam jeszcze nie raz wrócę do tego tytułu.

Link do pobrania pełnej wersji gry GTA San Andreas

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Downloader, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać GTA San Andreas?

GTA SA Download możesz pobrać na naszej stronie, dzięki możliwości udostępniania na serwerze, który nie posiada limitu prędkości pobierania. Gra pobiera się z maksymalną prędkością, dzięki czemu posiadając szybsze łącze, grę możesz mieć na swoim komputerze w kilka minut.

Przed wrzuceniem plików gry na serwer zawsze skanujemy wszystkie pliki programem antywirusowym. Dzięki temu masz pewność, że pobrana gra będzie wolna od wszelkiego rodzaju wirusów, niechcianych aplikacji lub malware.

Samą grę sprawdzamy na naszym komputerze testowym. Podczas sprawdzania gry, instalujemy ją, stworzonym przez nas instalatorem, uruchamiamy i analizujemy, czy nie w rozgrywce nie występują najczęściej spotykane błędy.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “GTA San Andreas Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *