Game
GTA 5 okładka

GTA 5 Download

Platformy

Data Wydania

14 Kwietnia 2015

Twórca gry

Wydawca

RockStar Games

Pełna wersja PL
Pobrano 612 razy
Waga 62,45 GB
Polska wersja językowa
Gra należąca do serii Grand Theft Auto. Początkowo została wydana na konsole PlayStation oraz XBOX przez RockStar Games, jednak w późniejszym okresie pojawiła się także na PC. Akcja gry toczy się w Los Santos, gdzie kierujemy trzema bohaterami i zajmujemy się nielegalnymi interesami.

10

Mistrzostwo

10 32

Zalety

 • Polska wersja gry
 • Świetny system strzelania
 • Bardzo wciągająca rozgrywka
 • Fabuła oraz misje trybu fabularnego
 • Świetna optymalizacja i multum opcji ustawień graficznych

Wady

 • Bardzo wciąga
 • Dość Brutalna
 • Słaba fizyka helikoptera

Pełna wersja GTA 5 Download po polsku!

Wielu graczy zarówno PCtowców jak i konsolowców bardzo długo czekało na wydanie pełnej wersji GTA 5 na naszej stronie. Po kilku dniach pracy nad gromadzeniem działających plików, spolszczenia oraz dodatków udostępniamy wam w pełni działającą wersję GTA 5 po polsku!

Historia GTA 5 zaczyna się od Michaela — osoby, która tęskni za napadami, strzelaninami i gangsterskim życiem. Mówiąc krótko dziadzieje, stając się obiektem pośmiewisk ze strony żony i dzieci.

Jego życie się wkrótce odmieni, dzięki poznaniu Franklina. Świetnego kierowcy, który pracuje dla ormiańskiego dilera samochodowego, który prowadzi w pół legalne interesy. Pewnego dnia Franklin dostaje zadanie, aby odbić niespłacone auto on syna Michaela. Ich spotkanie przyjmuje niespodziewany scenariusz, co jest powodem późniejszej znajomości bohaterów.

Ostatnią postacią, którą będziemy mogli kontrolować, jest wszystkim dobrze znany Trevor. Jest to były przyjaciel Michaela, z którym kilka lat temu próbował okraść bank w North Yankton.

Każdy z bohaterów posiada inne cechy oraz inne parametry siły, kondycji, czy inteligencji.

Umiejętności każdego bohatera można ulepszać poprzez np. poruszanie się pieszo — wzmocnimy kondycję, pokonując duże odcinki samochodem — poprawimy jazdę samochodem. Wszystko, co wykonujemy w grze, ma wpływ na bohaterów, co może pomóc, lub utrudnić rozgrywkę.

Fabuła gry nie jest bardzo skomplikowana, jednak misje są bardzo wciągające i średnio zaawansowany gracz jest w stanie przejść grę w 30 godzin. Po przejściu gry możemy wziąć udział w misjach pobocznych, lub zainstalować dodatek, który doda nam kilka misji dodatkowych.

Co zyskujesz, pobierając GTA 5 z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Intel Core i5-3470 3.2 GHz / AMD FX-8350 4 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: Nvidia GTX 660 2GB / AMD HD 7870 2 GB
 • Dysk twardy: 65 GB wolnej przestrzeni
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 10
 • Opcjonalny kontroler oraz Słuchawki

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu, możesz być pewny, że otrzymasz to, po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry, masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Pełna wersja gry GTA 5 do pobrania

GTA1

Wielu miłośników serii GTA na pewno pamięta, jak kulała optymalizacja gry w GTA IV. Wiele osób twierdziło, że tak duża poprawa graficzna względem poprzednika będzie wiązała się z jeszcze większym spadkiem płynności rozgrywki. Nie tym razem!

W GTA V znajduje się ogrom opcji ustawień graficznych, dzięki czemu gra może działać płynnie nawet na słabszych komputerach.

Rozdzielczość możemy zmieniać od starego poczciwego HD, do 4K, co niestety będzie bardzo trudnym orzechem do zgryzienia dla naszych komputerów. Wygładzanie krawędzi możemy zmieniać między FXAA, MSAA oraz TXAA, natomiast jakość cieni i tekstur regulować możemy w zakresie: niskie — ultra.

Podczas naszych testów, gra została uruchomiona na komputerze z i5-6500, 8 GB RAM oraz GTX 1050 i działała w najwyższych ustawieniach FULL HD 1080p w stałych 60 klatkach na sekundę. Tylko w przypadku szybkiej jazdy, lub dużej ilości pojazdów, klatki spadały do ok. 50 fps.

W naszej wersji gry znajdziesz w pełni spolszczoną grę — zarówno teksty jak i dźwięki są w języku polskim, co w znacznym stopniu ułatwia i umila rozgrywkę.

Dodatkowo znajdziesz także rozszerzenia, które odblokowują nowe lokacje, misje, oraz ulepszają niektóre elementy graficzne w porównaniu z podstawową wersją gry.

Seria GTA, to zdecydowanie najlepsza seria gier komputerowych, w jaką miałem okazję zagrać. Począwszy od GTA San Andreas, przeszedłem każdą część i od zawsze czekam na wydanie kolejnej części. Cieszę się, że w GTA V znajdziemy bardzo rozbudowane ustawienia graficzne, ponieważ oznacza to, że twórcy po premierze GTA IV słychali tego, co do powiedzenia mają gracze.

Link do pobrania pełnej wersji gry GTA 5

Aby pobrać grę, kliknij przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Downloader, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać GTA 5 na PC?

Jeżeli szukasz miejsca, skąd mógłbyś pobrać GTA V bez ograniczeń, to świetnie trafiłeś! Nie nakłaniamy Cię do pobrania gry z naszego serwisu, jednak musisz wiedzieć, że pobierając u nas, masz pewność i gwarancję, że pobrana gra spełni Twoje wymagania.

W instalatorze znajdziesz pełną wersję gry GTA 5 po polsku, dodatki oraz mody, które poprawią jakość rozgrywki.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “GTA 5 Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *