Game
gothic 2 download

Gothic 2 Download

Platformy

Data Wydania

29 Listopada 2002

Twórca gry

Wydawca

JoWooD Entertainment

Pełna wersja PL
Pobrano 812 razy
Waga: 2.68 GB
Polska wersja językowa
Druga odsłona serii, w której wcielamy się w Bezimiennego. Naszym celem jest dołączenie do jednej z trzech największych gildii i pokonanie smoków, które zagrażają Khorinis.

10

Mistrzostwo

10 39

Zalety

 • Świetny klimat
 • Bardzo dobra oprawa audio-wizualna
 • Mnóstwo możliwości rozwoju postaci
 • Urozmaicone zadania
 • Duży świat

Wady

 • Brak większych wad

Pełna wersja Gothic 2 Download po Polsku!

Czy pamiętacie czasy, kiedy nie raz zdarzyło się wam spędzić całą noc przed komputerem? A może wciągnęliście się w gre tak, że totalnie zatraciliście poczucie czasu. Gothic 2 był dla mnie właśnie takim tytułem. Gra swego czasu była tak wciągająca, że zapominałem o tym co dzieje się wokół mnie.

Zarówno mechanika rozgrywki jak i systemy, na których opiera się rozgrywka, nie uległy ogromnym zmianom. W grze dalej sterujemy losami Bezimiennego, któremu przyjdzie mierzyć się z jeszcze potężniejszymi przeciwnikami, niż w poprzedniej odsłonie serii.

Rozgrywka w Gothic 2 pełna wersja rozpoczyna się w wieży Xardasa, która mimo swojej zacnej nazwy nie robi ogromnego wrażenia. Opuszczając pierwszą lokację dopiero możemy poczuć prawdziwy klimat gry. Bogactwo i realizm, który przedstawia mapa stoi na najwyższym poziomie. Mimo, iż gra ma kilkanaście lat, wciąż prezentuje się bardzo dobrze.

W grze występuje także podział na dzień oraz noc. Również zjawiska pogodowe, takie jak deszcz oraz słońce towarzyszą nam przez całą rozgrywkę, dzięki czemu lokacje, mimo iż te same, prezentują się znacznie inaczej.

Rozwój postaci przebiega praktycznie identycznie co w pierwszej odsłonie serii. W Gothic 2 do pobrania zaczynamy z niczym. Historia wita nas jako osobę, która zapomniała o wszystkim co wcześniej potrafiła i znała. Co poziom dostajemy 10 punktów, które możemy rozdać w różne umiejętności, które pozwalają stworzyć bohatera dopasowanego do nas. Cechy Bez imiennego odpowiedzialne są za naszą wytrzymałość oraz obrażenia, które zadamy za pomocą danej broni.

Świat gry, mimo iż jest dość stary, prezentuje się bardzo dobrze. Bogata roślinność i urozmaicone lokacje sprawiają, że podróże i eksploracja są naprawdę przyjemne. Przyjemnym elementem jest możliwość powrotu do Górniczej Doliny. Nie zwiedzimy jednak całej okolicy dostępnej w pierwszej części Gothica, jednak mimo to, jest to bardzo miły dodatek.

Ilość NPCów w Gothic 2 Download jest bardzo duże. Twórcy zaimplementowali do gry ponad 400 NPCów, którzy posiadają różne interakcje i praktycznie nie znajdziemy dwóch takich samych osób. Sztuczna inteligencja odpowiedzialna za zachowania NPC została naprawdę ciekawie opracowana. Większość z nich, zapamiętuje nasze dobre i złe zachowania, co może rzutować na dalszą rozgrywkę.

Zadania dostępne w Gothic 2 Download są również bardzo urozmaicone. Wiele z nich pozwala na zupełną dowolność. Oznacza to, że wykonanie zadania nie jest jasno opisane przez twórców, a droga jego wykonania totalnie dowolna. Często także będziemy mieli wybór, czy wykonać daną misję jako dobra osoba, czy czarny charakter.

Grę ukończymy tylko wtedy, gdy dołączymy do jednej z trzech największych gildii. Jak już wspomnieliśmy wcześniej, mamy tutaj zupełną dowolność, w zależności od naszego stylu gry i charakteru, możemy wybrać najbardziej zadowalającą ścieżkę.

Grafika w Gothic 2 pobierz nie jest tak innowacyjna jak kilka lat temu, mimo to posiada charakter. Roślinność jest bardzo bogata, a tereny po których przyjdzie nam podróżować bardzo urozmaicone. Sama oprawa graficzna na najwyższych detalach prezentuje się całkiem dobrze, a całość podkreśla fakt, że gra jest tytułem, który zapamiętaliśmy jako świetną grę.

Co do audio i muzyki, można powiedzieć tylko tyle, że jest świetna. Dialogi jak i wszystkie dźwięki, które usłyszymy w grze pokazują, na jak wysokim poziomie stała produkcja. Pozwalają one w mgnieniu oka poczuć klimat rozgrywki.

Reasumując. Gothic 2 Download jest świetnym tytułem, który mimo upływu lat wciąż prezentuje bardzo wysoki poziom. Mapa, grafika, mechaniki jak i wszystko inne co widzimy w grze, pokazuje, że stworzenie dobrej gry nie polega jedynie na opieraniu się na najnowszych rozwiązaniach. Gothic 2 sprawdzi się zarówno dla fanów RPGów jak i gier akcji, ponieważ prezentuje on najwyższy poziom w każdej dziedzinie.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Pentium III 1200, 1.2GHz
 • Pamięć: 512 MB RAM
 • Karta graficzna: 256 MB GeForce
 • Dysk twardy: ok. 3 GB wolnej przestrzeni
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 10

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Podczas instalacji masz możliwość instalacji dodatków i modów. Są to rozszerzenia, które dodają do gry nowe rozwiązania, bronie i lokacje. Zalecamy ich instalację, ponieważ wydłużą i urozmaicą one grę.

Pełna wersja gry Gothic 2 do pobrania

gothic 2 gra

W Gothic 2 Download został także przedstawiony nowy system dotyczący craftingu. Możemy sami tworzyć mikstury, broń i runy, które przydadzą się w walce z silniejszymi przeciwnikami. Mikstury, mimo tego, że wydają się słabsze od run, potrafią być naprawdę przydatne. Stworzenie silniejszej mikstury jest czasem dość trudne, bo wymagane są trudne do zdobycia rośliny, jednak dzięki temu gra staje się dużo bardziej przyjemna.

Sterowanie z którym mamy do czynienia w Gothic 2 zostało całkiem przemyślane. Co prawda w porównaniu do poprzedniej odsłony niewiele się zmieniło, jednak mimo wszystko cieszy sam fakt, że nawet nad dopracowanymi elementami twórcy wciąż pracowali.

Liczba potworów dostępnych w grze jest ogromna. Przyjdzie się nam mierzyć z orkami, smokami, trollami, ścierwojadami itp. itd… Co do zwierząt, jest ich dość sporo, jedynym ich minusem jest fakt, że tylko owce są nastawione do nas pokojowo, reszta zwierząt, gdy pojawimy się w ich zasięgu, zaatakuje nas.

W Gothic 2 grałem mając około 12 lat. Dzisiaj wracam do tego tytułu i widząc lokacje, w których walczyłem z bossami przypominają się czasy mojej młodości. Co prawda gra po uruchomieniu nie jest tak oszałamiająca jak 15 lat temu, ale gameplay wciąż stoi na wysokim poziomie. Jest to tytuł, w który każdy zapalony gracz RPGów musi zagrać. Polecam w 100%!

Link do pobrania pełnej wersji gry Gothic 2

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Downloader, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Gothic 2?

Gothic 2 Download dostępny do pobrania na naszej stronie jest pełną wersją gry, z możliwością instalacji dodatków. Do stworzonego przez nas instalatora zaimplementowaliśmy dodatki i mody, które pozwalają rozszerzyć grę o wiele nowości.

Sama gra jak i dodatki zostały przez nas dokładnie sprawdzone. Nie chcemy, aby nasi użytkownicy pobierali gry, które nie działają, dlatego wszystkie tytuły, przed udostępnieniem są instalowane na naszym komputerze testowym i szczegółowo sprawdzane.

Podobnie rzecz tyczy się bezpieczeństwa. Nie chcemy, aby którakolwiek z gier posiadała groźne oprogramowanie. Z tego powodu wszystkie pliki gry i dodatków są przez nas skanowane programem antywirusowym. Daje to gwarancję, że pobierane pliki są bezpieczne i nie uszkodzą Twojego sprzętu.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Gothic 2 Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *