Game
God of War Download

God of War Download

Platformy

Data Wydania

14 Stycznia 2022

Twórca gry

Wydawca

Jetpack Interactive

Pełna wersja PL
Pobrano 1493 razy
Waga: 75.28 GB
Polska wersja językowa
God of War, która miała premierę w 2018 roku. Zaskoczyła wtedy cały świat, dopracowanym pod każdym względem elementem rozgrywki i grafiki. Niestety, w 2018 możliwość gry mieli jedynie właściciele konsol PS4. Dziś możesz już bez przeszkód przeżywać przygody Kratosa na PC!

10

Mistrzostwo

10 51

Zalety

 • Powrót topora
 • Genialna fabuła
 • Dopracowana grafika
 • Świetny i ogromny świat
 • Masa misji pobocznych
 • W pełni zoptymalizowana rozgrywka na PC

Wady

 • W niektórych miejscach niewidzialne ściany

God of War Download PC, pobierz pełną wersję już teraz!

God of War dostępne na naszej stronie nie jest grą, tylko poradnikiem tekstowym, dzięki któremu będziesz w stanie zdobyć pełną wersję gry. Pobierz poradnik już teraz!

God of War przyprawia o dreszcze już od pierwszych chwil gry, gdy drobiazgowa i staranna reżyseria obezwładnia użytkownika długim planem sekwencji złożonym ze światła i cienia, szeptanych modlitw i wzruszających nut, opowiadając z wyniszczającą słodyczą skromny obrządek pogrzebowy. Matka Atreusa, towarzyszka Kratosa w tym drugim życiu, odeszła na zawsze. W głowie Spartanina i w głowie jego syna wciąż pobrzmiewa jego ostatnia prośba: rozsypać jej prochy na najwyższym szczycie wszystkich dziewięciu królestw.

Tak zaczyna się podróż tego God of War pełna wersja. Droga rozwoju i przezwyciężania żałoby, która zmusza dwóch bohaterów do spotkania, rozmowy i poznania się bardziej niż do tej pory. Musiał nie być dobrym ojcem. Kratosie – być może nadszedł czas, by to naprawić.

Jednak gdy tylko wkraczają na tereny łowieckie otaczające rodzinną chatę, w lesie, który wydaje się być w jakiś sposób zmieniony, spaczony przez nie wiadomo jakie zło, zaczynają pojawiać się pierwsze zagrożenia. W obliczu wyjącego Draugra Kratos nie ma innego wyboru, jak tylko wyciągnąć swoją nową broń — szorstki i ciężki topór przesiąknięty mocą lodu. I tu od razu zaczynamy zapoznawać się z nowym systemem walki, kamieniem węgielnym, wokół którego zbudowana jest cała przygoda z God of War.

Możliwe, że system walki w God of War pobierz, będzie wydawał się o lata świetlne oddalony od klasycznego systemu z sagi, a obecność paska życia nad każdym przeciwnikiem wprawia w osłupienie co bardziej tradycjonalistów.

Nowe funkcje interfejsu są za to funkcjonalne, by móc obserwować sytuację, ustalać własną taktykę, decydować, czy lepiej wykorzystać ciosy topora czy gołe ręce.
Albo nawet strzały Atreusa, bo po kilku godzinach gry będzie można poprosić młodego kompana o namierzenie przeciwników, by zwiększyć pasek ogłuszenia.
Najbardziej ekscytującym aspektem systemu walki jest jednak jego zdolność do ewoluowania w czasie. W miarę postępów w przygodzie będzie można zwiększać skuteczność Lewiatana, a jednocześnie uczyć się nowych rodzajów ataków, inwestując zgromadzone punkty doświadczenia. Walki stopniowo stają się bardziej zróżnicowane, bardziej złożone i satysfakcjonujące, a także bardziej brutalne.

No, ale czy God of War Download jest grą posiadającą otwarty świat? God of War jest zdecydowanie tytułem otwartym, momentami posiadającym kilka cech typowych dla otwartych światów. Pewne jest to, że z ogromną siłą odchodzi od przeszłości serii, a także od prób hybrydyzacji podejmowanych chociażby w ostatnim Uncharted, które w kilku kontekstach oferowało sekcje znacznie większe i swobodnie eksplorowane. Chcąc operować koniecznie porównaniem, oto jesteśmy w częściach Rise of the Tomb Raider.

Ten otwarty świat opiera się na nowym systemie misji: oprócz głównej kampanii możliwe jest wykonywanie przysług, które są w efekcie zadaniami pobocznymi i bardzo długą serią przedmiotów do zebrania. Te oprócz bardziej standardowych testów przyrostowych związanych z zabitymi wrogami i sposobem ich wykonywania – zawierają mapy skarbów i różne elementy związane z eksploracją oraz spotkania ze specjalnymi bossami, z którymi trzeba się zmierzyć. Wszystkie ściśle opcjonalne, ale niezbędne do szlifowania problemów, zwłaszcza gdy zdecydujesz się zwiększyć poziom trudności.

Poza mocno liniową rozgrywką i kilkoma bardziej prowadzonymi sekcjami, God of War do pobrania oferuje bardzo duży i swobodnie eksplorowalny świat z klasycznym chwytem Zeldy, który zakłada, że pewne sekcje i skarby są dostępne tylko po odblokowaniu pewnych power-upów poprzez kontynuację fabuły. Jest dużo eksploracyjnego backtrackingu, szybka podróż (która początkowo jest bardzo ograniczona), środek lokomocji, z którego można korzystać według własnego uznania (niesławna łódź) i co najważniejsze są dodatkowe mapy, z których część można opcjonalnie odblokować za pomocą przedmiotów kolekcjonerskich, które znacznie rozszerzają scenerię gry.

Dźwęk i grafika w God of War pełna wersja

W grze nie ma żadnych niejasności, jeśli chodzi o stronę techniczną. God of War Download to, po prostu, nowy wzorzec tego, co można zrobić i pokazać na konsolach i komputerach. W grze nie ma ani jednego ekranu ładowania, a nawet szybka podróż została zaprojektowana tak, aby zachować nienaruszony efekt pojedynczego ujęcia, który wyróżnia tę produkcję.

Gra na monitorze lub komputerze obsługującym HDR to doświadczenie, które — mamy nadzieję — każdy będzie miał okazję przeżyć choć raz w życiu. Oczywiście, trzeba pójść na pewne kompromisy. W trybie rozdzielczości, gdzie 4k jest osiągane nie natywnie, ale poprzez upscaling z renderowaniem szachownicowym, tytułowi nigdy nie udaje się osiągnąć stabilnych 30 klatek na sekundę. Jesteśmy bliżej 25 z pewnymi widocznymi spowolnieniami, ale nigdy niewpływającymi na rozgrywkę. Gdy tylko przełączymy się w tryb wydajnościowy, obniżając rozdzielczość do 1080p, aliasing staje się zauważalny, giną detale w oddali, a mimo to gra niemal nigdy nie osiąga 60 FPS, zachowując przy tym dużą płynność.

Grę testowaliśmy przez kilka godzin na płynnym komputerze, gdzie dostępny jest jeden render w rozdzielczości Full HD i musimy przyznać, że tytuł był w świetnej formie, zawsze w pełni grywalny.

Postacie są wymodelowane niezwykle szczegółowo, a animacje, zwłaszcza ciała, a nie twarzy, są wyjątkowo wiarygodne. Świat gry jest niesamowity dzięki obsesyjnej dbałości o szczegóły i nieskończonemu horyzontowi wizualnemu. Nawet jeśli jest zoptymalizowany poprzez sprytne zarządzanie otwartymi przestrzeniami, które są zawsze pozbawione ruchomych elementów w oddali lub przynajmniej rozjaśnione przez obecność elementów scenograficznych, które pokrywają obszary faktycznie osiągalne.

Wszystkie efekty post-processingu dodają scenom iskier, kurzu i liści, które poruszają się w powietrzu w wiarygodny sposób, również dzięki zarządzaniu oświetleniem o niekwestionowanej jakości. Dubbing, w całości w języku włoskim, jest dobry, z doskonałą gamą głosów i interpretacji, które są zawsze bardzo wiarygodne. Subtelna, ale wyrazista, wreszcie ścieżka dźwiękowa z God of War pobierz, która towarzyszy nam w najbardziej emocjonujących i ważnych momentach fabuły, z orkiestrowymi dźwiękami i bardzo chwytliwym motywem przewodnim.

Podsumowując, nowa gra ekipy z Santa Monica bez wątpienia przenosi serię God of War na nowy poziom, o czym pisaliśmy w naszej recenzji. Uaktualnia go, znacząco zmieniając jego strukturę, ale zachowując istotną spójność z przeszłością serii. Nie tylko Kratos dojrzał w tej zmianie, ale cała struktura rozgrywki, która jest teraz szersza i bardziej efektowna w każdym aspekcie. To właśnie krytyka nie dość rozwiniętego i nie dość głębokiego systemu walki, połączonego z brakiem różnorodności przeciwników, nie pozwala tytułowi osiągnąć statusu arcydzieła tej generacji. Mimo to, nie zagranie w nią byłoby po prostu zbrodnią, nawet jeśli tylko po to, by podziwiać techniczny majestat osiągnięty przez zespół deweloperów.

Co zyskujesz, korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: AMD Ryzen 5 1600 / Intel Core i5 6600K
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1050 Ti / AMD Radeon RX 560
 • Dysk twardy: ok. 55 GB wolnej przestrzeni
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 12

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu, możesz być pewny, że otrzymasz to, po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry, masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Podczas instalacji gry, istnieje możliwość dodania modów i dodatków. Rozszerzają one grę, wprowadzając nowe mechaniki i elementy. Zalecamy ich instalację.

Pełna wersja gry God of War do pobrania

God of War gra 2

God of War Download to gra, na którą czekała naprawdę szeroka społeczność graczy. Jest ona świetną grą, która już na PS4 prezentowała się naprawdę genialnie. Dziś możesz bez problemów przetestować ten tytuł na komputerach PC w najwyższej możliwej rozdzielczości!

Ekipa z Santa Monica zawsze była uważana za jedną z najsprawniej wykorzystujących możliwości sprzętu Sony, a God of War potwierdza talent chłopaków pod wodzą Cory’ego Barloga. Osiągnięcia sagi na poprzedniej generacji konsol były niewiarygodne, a ta nowa odsłona jest równie wybuchowa, podnosząc poprzeczkę dla posiadaczy PS5 i PC o wiele wyżej.

Pomimo pewnych zrozumiałych sztuczek, takich jak niechęć do pokazywania zbyt otwartych pól i decyzja o oddaniu ogólnie zamkniętych środowisk, nie sposób nie zachwycić się wielokątnymi detalami otoczenia, drobiazgową rekonstrukcją zbroi Kratosa, a bardziej ogólnie – rozmachem architektury, naturalnej lub innej, którą Spartanin napotyka podczas swojej podróży.

God of War to jedna z tych gier, do których na pewno niejednokrotnie będę wracał. Pierwszy raz miałem styczność z grą perfekcyjną w każdym calu. Brak loadingów, świetna historia, możliwość rozbudowania postaci, ogromny świat – nic dodać, nic ująć. Uważam, że studio odwaliło kawał roboty i God of War będzie mogło zostać jedną z najlepszych gier ostatnich lat.

Link do pobrania pełnej wersji gry God of War Download

Aby pobrać klucz, kliknij, na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać plik z kluczem do gry. Po pobraniu gry, będziesz w stanie skorzystać z klucza, aby aktywować pełną wersję.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać God of War?

W naszym serwisie możesz pobrać poradnik do gry God of War Download, który pozwoli Ci cieszyć się rozgrywką bez ograniczeń. Grę, możesz pobrać z Internetu, np. korzystając z serwisów typu Kinguin lub 1337x.

Przed udostępnieniem klucz jest przez nas dokładnie sprawdzany. Wszystkie gry instalujemy na naszym komputerze testowym i sprawdzamy, czy nie występują najczęściej pojawiające się błędy lub glitche. Daje Ci to gwarancję, że pobierając grę z naszej strony, otrzymasz w 100% działający tytuł.

Dodatkowo wszystkie pliki gry są przez nas skanowane. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo naszej społeczności. Nie chcielibyśmy, żeby ktokolwiek był narażony na atak hakera lub wirusy, które mogą uszkodzić Twój sprzęt. Grę skanujemy w poszukiwaniu wirusów, malware i wszelkich niechcianych aplikacji, dzięki czemu możesz mieć pewność, że pobierasz grę wolną od jakichkolwiek zagrożeń.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

*Na naszej stronie możesz pobrać poradnik, dzięki któremu zdobędziesz grę w niskiej cenie lub za darmo, korzystając z zewnętrznych serwisów.

Komentarze na temat “God of War Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *