Game
Garry's Mod Download

Garry’s Mod Download

Platformy

Gatunek

Casual , FPS , Przygodowa

Data Wydania

29 Listopad 2006

Twórca gry

Wydawca

Valve

Pełna wersja PL
Pobrano 812 razy
Waga: 2.47 GB
Działający Multiplayer
Sandbox, w którym otrzymujemy możliwość stworzenia własnego świata opartego na zasadach wymyślonych przez nas. W grze nie ma określonego celu, ale istnieje mnóstwo światów i modów stworzonych przez innych graczy, które cieszą się ogromną popularnością.

10

Mistrzostwo

10 46

Zalety

 • Ogromna ilość trybów gry
 • Fizyka
 • Intuicyjny i prosty interfejs
 • Świetna do gry ze znajomymi
 • Niskie wymagania sprzętowe

Wady

 • Duża ilość rosyjskich serwerów
 • Niektóre tekstury trzeba pobrać ręcznie

Pełna wersja Garry’s Mod Download po Polsku!

Jeżeli szukasz gry, w której możesz zbudować dosłownie wszystko, to Garry’s Mod jest dla Ciebie. Jest to bowiem gra, która pozwala graczom eksperymentować w bardzo szerokim zakresie i dodawać narzędzia i funkcje, które nie były wcześniej dostępne. Dodatkowo łączy wiele najlepszych aspektów ze znanych gier, przez co uważana jest za jedną z najlepszych gier w historii.

Jeżeli uważasz, że w Minecraft czy Roblox mogłeś robić wiele, oznacza to, że nie próbowałeś jeszcze Garry’s Mod. To ona była tak naprawdę pierwsza i to w oparciu o jej mechaniki powstały wymienione wyżej dwie gry. Gdyby nie ona, nie moglibyśmy cieszyć się grą w budowanie świata z milionów klocków.

Garry’s Mod pełna wersja, jest bowiem efektem pracy wielu graczy, developerów i programistów. Została stworzona w oparciu o silnik Source Engine, który jako jeden z nielicznych pozwala na całkowite zapanowanie nad fizyką, postaciami i praktycznie wszystkim co dostępne jest w grze. Budowanie swoich światów i modów rozpoczyna się od wybrania mapy z Left 4 Dead, Half-lifa 2 lub Portala.

W Garry’s Mod do pobrania powinien zagrać każdy, kto szuka czegoś nowego, co zapewni mu rozrywkę na wiele godzin. W grze znajdziesz możliwość walki z niekończącymi się Zombie, czy modyfikowaniem dowolnych elementów dostępnych w grze. Jedną z ciekawszych rzeczy dostępnych dla każdego gracza, jest Physics Gun. Jest to pistolet, który umożliwia manipulowanie dowolnymi obiektami w grze. Dzięki niemu, możesz sprawić, by kamienie pływały po wodzie lub aby lina była przyczepiona do nieba.

W grze nie ma dostępnej jednolitej kampanii, którą moglibyśmy przejść. Nastawiona jest ona bowiem na dobrą zabawę w gronie znajomych, a co za tym idzie, grę w trybie online.

Możesz stworzyć swój świat, oparty o Twoje zasady, w którym inni będą musieli się odnaleźć. Później możecie zrobić to samo, ale dołączyć do świata kolegi.

Garry’s Mod Download, to gra, w której otrzymujemy całkowicie otwarty świat, w którym jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia. Tak więc przy użyciu odpowiednich opcji dostępnych w menu, możesz stworzyć świat, o którym marzyłeś.

Gra nie jest trudna ani wymagająca. Jest to typowy tytuł, który został stworzony przez graczy, w celu dobrej zabawy i zabicia czasu. Jedyną trudnością, jaką możesz znaleźć w grze, jest odblokowanie wszystkich achievmentów. Te są naprawdę trudne do zdobycia i nawet najstarsi gracze nie posiadają zebranych wszystkich.

Kolejną zaletą Garry’s Mod Pobierz jest możliwość pobierania światów i modów innych osób. W ten sposób możesz pobrać najpopularniejsze lub najchętniej grywalne tryby i bawić się w nich ze znajomymi. Nie musisz też martwić się o ich ilość, ponieważ w Internecie bez problemu znajdziesz setki stron, które umożliwiają ich pobieranie.

Dźwięk i grafika w Garry’s Mod

Gra oparta jest o silnik Source, tak więc grafika widoczna w grze jest bardzo podobna do tej widzianej w Half-life 2, czy Portal. Nie jest to szczyt technologiczny, ale do dobrej zabawy zdecydowanie wystarcza. Gra oferuje bowiem mnóstwo ciekawych funkcji, które przyćmiłyby nawet najlepszą na świecie oprawę graficzną.

Jeżeli zaś chodzi o dźwięki, to te są zabrane z wcześniej wspomnianych produkcji. Nie nastawiaj się na najwyższej jakości odgłosy czy muzykę, ponieważ ta została stworzona w taki sposób, aby zapewnić odpowiednie odczucia.

Garry’s Mod Download to zdecydowanie jeden z najlepszych sandboxowych tytułów w jakie graliśmy. Gra oferuje mnóstwo ciekawych możliwości i opcji, które nie są dostępne w żadnym innym tytule. Przyjemność z gry jest naprawdę ogromna.

Dodatkowo możliwość gry ze znajomymi w ich światach sprawia, że mimo, tego, że teoretycznie robimy to samo, wydaje się, jakbyśmy grali w zupełnie inną grę. Zdecydowanie polecamy wszystkim, zarówno tym młodszym jak i starszym graczom.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Intel Celeron 1007U @ 1.50GHz / AMD Sempron X2 180
 • Pamięć: 1 GB RAM
 • Karta graficzna: GeForce 7600 GT / Radeon HD 7310G.
 • Dysk twardy: ok. 3 GB wolnej przestrzeni
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 11

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Podczas instalacji gry, istnieje możliwość dodania modów i dodatków. Rozszerzają one grę, wprowadzając nowe mechaniki i elementy. Zalecamy ich instalację.

Pełna wersja gry Garry’s Mod do pobrania

Garry's Mod Gra

Garry’s Mod Download, to gra stworzona przez Valve, w której możesz robić cokolwiek zechcesz. Możesz latać na desce do prasowania lub grać w chowanego zmieniając się w przeróżne przedmioty.

Jest to gra sandboxowa, która opiera się głównie o tworzenie i edytowanie gotowych funkcjonalności. Zbiera ona mnóstwo pozytywnych opinii, co pokazuje jak dobrą i dopracowaną jest grą.

Posiadając pełną wersję Garry’s Mod do pobrania, możemy też pobierać i dodawać modele broni, postaci, skórek i przedmiotów do biblioteki Steam. Dzięki temu pomysły na nowe tryby gry czy światy nigdy się nie skończą.

Garry’s Mod, to tak naprawdę gra, w której możemy tworzyć nowe światy i gry. Dzięki niej wiele osób zobaczyło, że lubi tworzyć gry i zdecydowało się pójść tą drogą. Jest to więc świetny wybór dla młodych osób, które nie wiedzą, czy odnajdą się w świecie programowania gier.

Pierwszy raz w Garry’s Mod zagrałem w 2009 roku. Teraz wracając do tego trybu po blisko 10 latach, widzę, że gra naprawdę się rozwinęła. Mnóstwo bardzo ciekawych i niezwykłych trybów, ogromna społeczność i możliwości, to tylko początek, jakie ta gra posiada.
Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy znudzili się klasycznymi tytułami i nie tylko!

Link do pobrania pełnej wersji gry Garry’s Mod Download

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Instalator, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Garry’s Mod?

Udostępniona w naszym serwisie gra Garry’s Mod Download, jest pełną wersją, która pozwala cieszyć się rozgrywką bez ograniczeń. Gra jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają nieco innego tytułu w którym można się rozerwać. Grę, możesz pobrać na 2 sposoby, wybierając nasz instalator (zalecany) lub pobranie gry przez przeglądarkę.

Przed udostępnieniem gra jest przez nas dokładnie sprawdzana. Wszystkie gry instalujemy na naszym komputerze testowym i sprawdzamy, czy nie występują najczęściej pojawiające się błędy lub glitche. Daje Ci to gwarancję, że pobierając grę z naszej strony otrzymasz w 100% działający tytuł.

Dodatkowo wszystkie pliki gry są przez nas skanowane. Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo naszej społeczności. Nie chcielibyśmy, żeby ktokolwiek był narażony na atak hakera lub wirusy, które mogą uszkodzić Twój sprzęt. Grę skanujemy w poszukiwaniu wirusów, malware i wszelkich niechcianych aplikacji, dzięki czemu możesz mieć pewność, że pobierasz grę wolną od jakichkolwiek zagrożeń.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Garry’s Mod Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *