Game
Forza Horizon 4 Download

Forza Horizon 4 Download

Platformy

Data Wydania

2 Października 2018

Twórca gry

Wydawca

Microsoft Studios

Pełna wersja PL
Pobrano 693 razy
Waga: 57,66 GB
Polska wersja językowa
Działający multiplayer
Jedna z najlepszych gier wyścigowych stworzona przez studio Playground Games. Realistyczna grafika, mechanika i fizyka pojazdów sprawia, że gra jest naprawdę przyjemna.

9.8

Super

10 33

Zalety

 • Pełna wersja po Polsku
 • Świetna grafika
 • Tryb Multiplayer
 • Nowoczesne auta

Wady

 • Wciąga
 • Trudno o więcej wad

Pełna wersja Forza Horizon 4 Download po Polsku!

Dla niedzielnego gracza Forza Horizon 4 może nie różnić się zbytnio od poprzedniej części. Początkowo nawet tak się wydaje, jednak z każdą minutą gry zauważyć możemy, że to tylko pozory. Warto tu także zaznaczyć, że już dwie poprzednie części bliskie były ideałom wyścigówek, dlatego opieranie się na poprzednikach w tym wypadku nie jest niczym złym.

Od samego początku gra jest bardzo dynamiczna. Pory roku, zmienna pogoda i urozmaicone trasy to tylko ułamek tego, co od razu otrzymujemy. Zanim jednak rozpocznie się właściwa gra, musimy jednak przejść etap początkowy, który obejmuje jazdę we wszystkich warunkach oraz porach roku. Jest to pewien rodzaju prolog, który pozwala się zapoznać z rozgrywką oraz mechaniką pojazdów. Cały proces zajmuje około 5-6 godzin, co może wydawać się dużą liczbą, jednak w ciągu całego rozpoczęcia gry nie nudzimy się nawet przez chwilę.

W Forza Horizon 4 do pobrania od razu gdy przejdziemy prolog, zostajemy zapoznani z pozostałymi trybami rozgrywki oraz opcją gry multiplayer. Wśród nowych opcji pojawia się możliwość zakupu aut, czy wcielanie się w kaskadera, który musi wykonać daną akcję podczas kręcenia filmu. Do Forza Horizon 4 pełna wersja powróciły także wyścigi specjalne. Między innymi mierzenie się z myśliwcem, czy zwariowanymi motocyklistami.

Kolejną ważną rzeczą, którą zmieniono w Forza Horizon 4 Download jest możliwość ukończenia imprez w trybie rywalizacji lub online. Ekosystem w czwórce nastawiony jest mocno na rozgrywki online, co oznacza, że samotne wilki nie będą bawić się tu zbyt dobrze. Mimo nacisku na tryb multiplayer, gra w pozytywnym tego słowa znaczeniu przytłacza gracza możliwościami, zawartością i mechaniką rozgrywki.

Bardzo dobre wrażenie wywarła na wielu graczach mapa oraz projekt świata. Nie jest to specjalnie duży teren, jednak mimo to został zaprojektowany w naprawdę przemyślany i sprytny sposób. Nawet wielokrotny przejazd po jednej trasie nie pozwala nam zapamiętać całkowicie trasy, ponieważ drogi rozmieszczone są gęsto, a pogoda powoduje, że za oknem dzieje się naprawdę dużo.

W Forza Horizon 4 do pobrania oferuje świetną grafikę, jednak już w trójce otrzymaliśmy produkt, który posiadał oprawę graficzną na najwyższym poziomie. Ciężko dopatrzeć się głębszych zmian, jednak na dużą pochwałę zasługują cienie oraz gra świateł. Ważniejsze od poprawy grafiki była dla studia optymalizacja. W Forza Horizon 4 bez problemu pogramy w rozdzielczości Full HD na ustawieniach wysokich nawet na komputerze ze średniej półki.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Intel i3-4170 3.7Ghz lub Intel i5 750 2.67Ghz.
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: NVidia 650TI lub NVidia GT 740 lub AMD R7 250x.
 • Dysk twardy: około 75 GB wolnej przestrzeni z dodatkami
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 10
 • Kierownica – opcjonalnie dla zaawansowanych graczy

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Forza Horizon 4 Download którą możesz pobrać na naszej stronie jest pełną wersją gry po Polsku wraz z dodatkami. Tytuł ten pozwala na grę w trybie solo jak i multiplayer, dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie.

Pełna wersja gry Forza Horizon 4 do pobrania

Forza horizon 4 do pobrania gameplay

Forza Horizon 4 dostępna na naszej stronie przeznaczona jest dla osób, które cenią sobie jakość wykonania gier wyścigowych. W 4 odsłonie serii Forza Horizon znajdziemy zarówno zróżnicowany świat, mnóstwo aut jak i szerokie możliwości w zmianie ustawień sterowania.

Jest to świetny wybór dla osób jeżeli chcesz mieć możliwość gry na komputerze stacjonarnym lub laptopie, a nie chcesz zakupić tego tytułu. W Forza Horizon 4 Download producenci pozwalają aby gracz czuł swobodę oraz mógł podziwiać krajobrazy, które zostały stworzone w naprawdę przemyślany sposób. Zadowoleni będą także gracze, którzy lubią poświęcić więcej czasu na modyfikację auta. Duża ilość modyfikacji i dodatków które możemy edytować w naszym pojeździe pozwalają na dopasowanie wyglądu auta do każdego kierowcy. Oprócz modyfikacji aut, w Forza Horizon 4 pełna wersja możemy także zmieniać wygląd kierowcy.

Tryb multiplayer oprócz tego, że pozwala zarobić na nowe pojazdy oferuje także możliwość rywalizacji z najlepszymi kierowcami. Graczy na serwerach nie brakuje, dzięki czemu po dołączeniu do pokoju, po kilku minutach zbierze się odpowiednia ilość graczy do startu wyścigu.

Oferowana przez nas Forza Horizon 4 Download jest pełną wersją gry z możliwością gry online. Jeżeli posiadasz odpowiedni sprzęt, będziesz mógł nawet uruchomić grę w rozdzielczości 4K na ustawieniach ultra, co tylko wzmocni uczucie zagłębienia się w świecie wyścigów.

W Forza Horizon gram od paru lat, jednak czwórka powaliła mnie na kolana. Tak dopracowanej gry wyścigowej jeszcze nigdy nie było. Świetna grafika, bardzo dobrze odwzorowana fizyka gry z elementami zręcznościowymi bardzo do mnie przemawiają. Moim zdaniem jest to jedna z najlepszych gier wyścigowych jakie do tej pory powstały. Naprawdę polecam.

Link do pobrania pełnej wersji gry Forza Horizon 4

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Downloader, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Forza Horizon 4?

Forza Horizon 4 Download dostępna na naszej stronie jest pełną wersją gry po Polsku. Istnieje także możliwość zmiany języka na angielski w menu gry.

Przed udostępnieniem plików na serwery zostały one dokładnie sprawdzone na naszym komputerze testowym. Gra została zainstalowana i uruchomiona w celu sprawdzenia poprawności działania. Pobierając u nas masz pewność, że gra będzie na pewno działać!

Dodatkowo wszystkie pliki przed udostępnieniem skanujemy. Posiadamy rozbudowane i zaktualizowane narzędzie antywirusowe, które skanuje w poszukiwaniu niechcianych aplikacji, wirusów oraz malware. Wszystkie pliki gry są czyste, więc nie musisz się martwić o wirusy na Twoim komputerze.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Forza Horizon 4 Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *