Game
FIFA 23 Download

FIFA 23 Download

Platformy

Data Wydania

30 Wrzesień 2022

Twórca gry

Wydawca

EA Sports

Pełna wersja PL
Pobrano 1415 razy
Waga: 35.28 GB
Polska wersja językowa
Działający multiplayer
FIFA 23 to 30-sta i ostatnia wspierana przez FIFA gra stworzona przez EA Sports. W grze można znaleźć takie tryby jak: VOLTA, FIFA Ultimate Team, FUT Champions, FUT Ultimate Online Draft, FUT Online, FUT gra ze znajomym, Sezon Online i Virtualne Ligi

9.8

Super

10 54

Zalety

 • Świetny gameplay
 • Dopracowane animacje
 • Wyzwania z gwiazdkami
 • Super strzały to ciekawy dodatek
 • FIFA w końcu z cross-playem!

Wady

 • Brak w pełni nowych trybów
 • Nie wszyscy będą zadowoleni ze zmian w FIFA Ultimate Team
 • Drobne błędy, które znikną z aktualizacjami

FIFA 23 Download Download, pobierz pełną wersję!

Po niemal trzech dekadach partnerstwa, od 2023 roku historyczny związek pomiędzy Międzynarodową Federacją Piłki Nożnej i Electronic Arts wreszcie dobiegnie końca. Choć wydawca obiecał, że nadal będzie produkował piłkarskie gry wideo nieodróżnialne od tych, które obecnie zarabiają dla niego miliardy, nie ma wątpliwości, że zmiana nazwy wywoła na rynku sportowym spory wstrząs, którego skutki trudno przewidzieć.

FIFA, pod względem trybów gry, jest w pamięci graczy jedną z najbardziej konserwatywnych w historii serii. Szczegółowo zajmiemy się tematem za kilka akapitów, ale FUT, Career, Pro Club i Volta Football nie zawierają w tym roku żadnych konkretnych nowości, do tego stopnia, że wiele menu gier pozostało bez szwanku po przejściu z jednej edycji do drugiej. Ten bezruch paradoksalnie kontrastuje jednak z pokaźną rewolucją, jaka dotknęła rozgrywkę w FIFA 23, która jest naprawdę nie do poznania.

EA Sports z ostatnią oficjalną FIFA 23 do pobrania poszło w zupełnie przeciwnym kierunku, oferując doświadczenie, które jest absurdalnie bliższe temu, które dostarcza wieloletni rywal, eFootball. Zapomnijcie o dynamice i automatycznych podaniach – FIFA 23 to o wiele wolniejsza rozgrywka, przynajmniej w porównaniu do standardów, do których jesteśmy przyzwyczajeni. Wszystko przez niezwykle ciężkie uczucie, jakie – zwłaszcza w meczach Ultimate Team – nawet najbardziej zwinni gracze dają osobom trzymającym kontroler. W niektórych sytuacjach obracanie się i wyprzedzanie przeciwnika jest tu niezwykle skomplikowane, zawodnicy nie posiadają już takiej eksplozywności jak w poprzednich edycjach, a ogólniej rzecz ujmując, panuje przekonanie, że cel można osiągnąć lepiej dzięki przemyślanym i chóralnym manewrom, a nie zagrywkom jednostek. Ta zmiana podejścia w FIFA 23, choć nie spodoba się tym, którzy woleli spektakularną rozgrywkę, jest absolutnie mocną stroną tego rozdziału. Można powiedzieć, że jest to zmiana tak duża, że przyćmiewa indolencję badania metod, która, owszem, pozostaje nieuzasadniona, ale w ogólnym kontekście nabiera zupełnie innej wagi.

Zauważyliśmy, że obrona pod drugiej stronie boiska jest znacznie bardziej manualna i powolna niż zwykle. Jest to świetną wiadomością, jeśli pamiętamy, jak częsta obecność autobloków zarządzanych przez AI była rażącą wadą w poprzedniej wersji gry. Kolejnym czynnikiem, który przypominał nam rozgrywkę w eFootballu, jest ciągła nieokreśloność sytuacji w grze, będąca wynikiem wprowadzenia tak wielu nowych animacji dzięki zastosowaniu technologii HyperMotion2. EA Sports przechwyciło dwa całe mecze pomiędzy profesjonalistami, rejestrując około 6 tysięcy nowych animacji: podczas gdy w przeszłości kontra składała się z ograniczonej liczby animacji. Zarówno na PC i nowych konsolach ta sama sytuacja rozwinie się w wyniku konkatenacji wielu nowych elementów, a więc będzie miała bardziej realistyczny wynik, który będzie niemal całkowicie niemożliwy do przewidzenia. Wystarczy kilka gier, by zdać sobie sprawę z ogromu postępu, jaki osiągnęła fizyka gry.

Wszystkie te innowacje sprawiają, że rozgrywka w FIFA 23 pełna wersja jest wyjątkowo przyjemna, choć – jak można przewidzieć – nie brakuje ciemnych stron, nad którymi EA Sports będzie musiało koniecznie popracować. Jeśli w FIFA 22, przed update’ami, było bardzo łatwo zdobyć bramkę spoza pola karnego, tak tutaj jest bardzo trudno umieścić piłkę w bramce z powyżej 30 metra. Dzieje się tak, z tego powodu, że zespół deweloperski chciał nadać znaczenie nowej mechanice potężnego strzału – który trwa długo, aby być ładowany. Wręcz przeciwnie jest jednak ze zdobywaniem bramek z pola karnego. Ze względu na całkowitą niezdolność bramkarzy do reagowania na strzały z bliskiej odległości – nawet w przypadku graczy o niewielkich statystykach strzeleckich, zdobycie bramki w ten sposób, to po prostu kaszka z mleczkiem.

Finalnie – logika bramkarzy została jeszcze bardziej dopracowana w stosunku do ostatniej edycji FIFA. Podczas naszych testów, przeprowadzonych na najwyższym poziomie trudności, zdarzyło nam się być świadkami zupełnie niespotykanych interakcji pomiędzy skrajnymi obrońcami a napastnikami. Ci pierwsi popisywali się absolutnie spektakularnymi ratunkami nawet z bardzo małych odległości i szczerze mówiąc, nigdy nie byliśmy świadkami jakichś szczególnie nieprawdopodobnych wydarzeń.. Zdajemy sobie sprawę, że w trakcie aktualizacji coś może się w tym sensie zmienić, wciąż poprawiając (lub pogarszając) sytuację, ale przynajmniej na chwilę obecną wydaje się, że EA Sports Vancouver poczyniło wyraźne kroki do przodu także w tym aspekcie.

Dźwięk i grafika w FIFA 23 Download

Ogólne odczucia graficzne w FIFIE 23 są bardzo zbliżone do tego, co widzieliśmy w 22. Tutaj jednak na ogromny plus zasługuje mnóstwo animacji, niemal niepowtarzające się scenki i dobra gra cieni.

Modele piłkarzy są pod każdym względem zgodne z ich realnymi odpowiednikami, choć trzeba przyznać, że o niektórych zadbano bardziej niż o innych. Najbardziej imponującym elementem są chyba animacje twarzy. Tym niemal zawsze udaje się oddać emocje graczy, którzy często są przedstawiani z czołem oblanym potem, gdy miotają się, krzyczą na kolegów z drużyny lub odczuwają ból po szczególnie ciężkich walkach. Zespół EA Sports wykonał naprawdę doskonałą pracę w tym zakresie.

Na uwagę zasługuje również nowy system dynamicznego pogarszania się stanu boiska, który podczas meczów uszkadza się w czasie rzeczywistym. W przypadku szczególnie gwałtownych wślizgów lub strzałów podnoszących kilka grudek ziemi można zauważyć, że murawa w FIFA 23 pobierz delikatnie pogarsza swój stan. Może się wydawać, że to drobny dodatek, ale przyczynia się do ogólnego realizmu scen.

Dodatkowo, kompozycje stadionów (przynajmniej tych najważniejszych), nadają widowni głębszego wyrazu niż dotychczas. To wciąż widownia, zdecydowanie zbyt skromna i szkicowa, ale i na tej płaszczyźnie możemy zauważyć pewne różnice.

Na plus zasługuje również audio i komentarz, który jak co roku nie zawodzi.

Ostatecznie FIFA 23 to koniec, ale i początek. Jesteśmy przy napisach końcowych podróży, która na dobre i na złe naznaczyła historię gier wideo, ale jesteśmy też świadkami położenia pierwszej cegły tego, co będzie przyszłością symulatorów piłkarskich autorstwa EA Sports. To ostatnie okrążenie rąk, ostatnia minuta dogrywki, ostatnia akcja przed końcowym gwizdkiem: czy będziesz gotowy, by strzelić zwycięską bramkę?

Co zyskujesz, korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Intel Core i7 6700 lub AMD Ryzen 7 2700X.
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: GeForce GTX 780, GeForce GTX 970 lub GeForce GTX 1060
 • Dysk twardy: ok. 45 GB wolnej przestrzeni
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 11

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu, możesz być pewny, że otrzymasz to, po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry, masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Podczas instalacji gry, istnieje możliwość dodania modów i dodatków. Rozszerzają one grę, wprowadzając nowe mechaniki i elementy. Zalecamy ich instalację.

Pełna wersja gry FIFA 23 Download

Fifa 23 gra 1

FIFA 23 Download będzie zapewne rozdziałem przejściowym, przed nieuchronnym teraz rebrandingiem, o którym wszyscy już dobrze wiedzą. Odchodząc od oficjalnych składów i wspierania przez FIFA, EA Sports może sporo stracić, jednak doświadczenie, jakie zebrała firma przez lata, na pewno sprawią, że w kolejnych latach będą tworzyć genialne gry piłkarskie w najlepszym wydaniu.

W tej chwili jedynym powodem do narzekań jest kilka rzadkich błędów graficznych podczas meczów, takich jak np. okazjonalne zasłanianie wyniku trwającego meczu. Nie jest to jednak nic, czego studio EA nie jest w stanie naprawić w najbliższym czasie. Nota uznania na pewno należy się dla ścieżki dźwiękowej tej FIFY. Duża liczba ogromnie udanych piosenek, w tym jednych z najbardziej słuchanych autorów chwili, takich jak Rosalia i Stromae naprawdę dodają piłkarskiego klimatu i dynamiki rozgrywce.

Podsumowując, FIFA 23 to bardzo dobra gra, która jest idealnym zwieńczeniem długoletniej współpracy pomiędzy FIFA i EA Sports. Uważamy, że kolejne odsłony również będą prezentować ciekawy gameplay i funkcjonalności, jednak oficjalne wspieranie organizacji w tworzeniu gier jest dziś dużą rzadkością. Szkoda, że tak to się kończy, ale kto wie, może będzie lepiej 🙂

FIFA to gra, która towarzyszy mi praktycznie od dziecka. Co roku wydaję swoje oszczędności, by móc cieszyć się rozgrywką z aktualnymi składami i rozgrywką online ze znajomymi. FIFA 23 to ostatania oficjalna wersja, którą mam nadzieję zapamiętamy w samych superlatywach. Dla mnie każda kolejna wersja jest lepsza i tak samo było tutaj. Nieziemsko dobrze dopracowane twarze, genialne animacje i co najważniejsze bardziej strategiczna rozgrywka. Naprawdę TOP!

Link do pobrania pełnej wersji gry FIFA 23 Download

Aby pobrać grę, kliknij, na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Instalator, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS, aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać FIFA 23?

Udostępniona w naszym serwisie gra FIFA 23 Download, jest pełną wersją, która pozwala cieszyć się rozgrywką bez ograniczeń. Grę, możesz pobrać na 2 sposoby, wybierając nasz instalator (zalecany) lub pobranie gry przez przeglądarkę.

Przed udostępnieniem gra jest przez nas dokładnie sprawdzana. Wszystkie gry instalujemy na naszym komputerze testowym i sprawdzamy, czy nie występują najczęściej pojawiające się błędy lub glitche. Daje Ci to gwarancję, że pobierając grę z naszej strony, otrzymasz w 100% działający tytuł.

Dodatkowo wszystkie pliki gry są przez nas skanowane. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo naszej społeczności. Nie chcielibyśmy, żeby ktokolwiek był narażony na atak hakera lub wirusy, które mogą uszkodzić Twój sprzęt. Grę skanujemy w poszukiwaniu wirusów, malware i wszelkich niechcianych aplikacji, dzięki czemu możesz mieć pewność, że pobierasz grę wolną od jakichkolwiek zagrożeń.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “FIFA 23 Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *