Game
fifa 14 download poster

FIFA 14 Download

Platformy

Data Wydania

26 Września 2013

Twórca gry

Wydawca

Electronic Arts

Pełna wersja PL
Pobrano 571 razy
Waga: 5,13 GB
Polska wersja językowa
Jedna z najlepszych odsłon serii. Symulator piłkarski, którego premiera miała miejsce w 2013 wciąż podbija serca wielu fanów FIFY.

9.7

Super

10 34

Zalety

 • Pełna wersja po Polsku
 • Ultimate Team
 • Idealna propozycja dla fanów piłki nożnej
 • Strzały
 • Kompletny produkt

Wady

 • Uzależnia
 • Skuteczność podań górą jest zbyt wysoka
 • Zbyt silna obrona

Pełna wersja FIFA 14 Download po Polsku!

Fifa jest jedną z gier, która od wielu lat cieszy się ogromną popularnością w każdej odsłonie serii. Niektóre części gry były bardzo dobre, niektóre zaś okazywały się kompletną klapą. Mówiąc o Fifie 14 możemy zdecydowanie powiedzieć, że była to jedna z lepszych odsłon serii.

Ze strategicznego punktu widzenia, gra przeszła spore zmiany. Obrona w poprzedniej części była bardzo słabym elementem gry i często szarżując przed siebie mogliśmy całkowicie pominąć obrońców przeciwnej drużyny. W Fifa 14 do pobrania obrona odgrywa kluczową rolę i ominąć ją udaje się teraz niezmiernie rzadko. Odbiór piłki przy naszej bramce, czy strata przy bramce drużyny przeciwnej jest teraz o wiele prostsza, dzięki czemu rozgrywka stała się bardziej logiczna i taktyczna.

Prosty bieg w kierunku bramki przeciwnika uniemożliwia także fizyka i zachowanie piłki. Samo przyjęcie musi być zdecydowanie bardziej precyzyjne, ponieważ wielokrotnie spotkać się można z sytuacją, że piłka przeleci nam między nogami. W Fifa 14 Pełna Wersja twórcy zadbali także, aby gra skupiała się bardziej na elementach widocznych w prawdziwej grze, takich jak przepychanie się, czy drybling. Zabawy z piłką są o wiele bardziej przyjemne i prostsze. Również w samym gameplayu są teraz bardziej przydatne, bo w prostszy sposób możemy ominąć przeciwnika korzystając z danych manewrów.

Cała rozgrywka w Fifa 14 Download opisywana jest przez społeczność o wiele lepiej od poprzedniej części. W 13 gra była szybsza i bezpardonowa, przez co przypominała bardziej futbol amerykański niż piłkę nożną. W 14 gra skupia się na elementach strategicznych, technice i precyzji. Oczywiście możliwe są wciąż sprinty przez środek boiska lub wzdłóż linii bocznej, ale są teraz zdecydowanie trudniejsze, bo przechwycenie piłki przez obronę jest teraz zdecydowanie prostsze.

Elementem, który twórcy zaimplementowali do gry są mini gry dostępne w menu. Już w poprzedniej części społeczność pokochała tą funkcję i bardzo dobrze, że EA wysłuchało graczy i ją dodało. Jest to naprawdę ciekawy element całej gry, która potrafi wciągnąć lub po prostu stanowi odskocznię od standardowych rozgrywek.

Większy nacisk został położony także na zgranie całego zespołu. Fifa Ultimate Team stanowi wiele elementów, które opisują min. morale drużyny, czy chemię pomiędzy zawodnikami. Dzięki tej opcji jesteśmy w stanie przypisywać zawodnikom specjalne atrybuty.

Tryb multiplayer udostępniony graczom w Fifa 14 Download jest świetny. Nie musimy poświęcać zbyt dużo czasu na znalezienie przeciwnika o podobnych umiejętnościach, ponieważ system rozgrywek został znacząco ulepszone.

Oprawa graficzna w Fifa 14 Pełna Wersja nie jest czymś, czym Electronic Arts się chwali. I słusznie. Wygląd gry praktycznie nie poprawił się w stosunku do poprzedniej odsłony serii. Jedynie animacje i wygląd piłkarzy uległ drobnej poprawie, ale całokształt gry nie zmienił się ani trochę.

Początkowo może wydawać się, że Fifa 14 to tak naprawdę Fifa 13 na sterydach. Jednak po wgryzieniu się w szczegóły i zapoznaniu się z funkcjami gry okazuje się, że jest to zupełnie inna gra. Poziom trudności rozgrywki został zdecydowanie podniesiony, dzięki czemu o wiele częściej spotkania kończą się wynikiem bezbramkowym, co rzadko widywaliśmy w poprzedniej części.

 

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Core 2 Quad Q6600 2,4 GHz
 • Pamięć: 2 GB RAM
 • Karta graficzna: GeForce 8800 GT
 • Dysk twardy: około 9 GB wolnej przestrzeni + dodatki
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 10

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

FIFA 14 Download jest pełną wersją gry udostępnioną na serwerach pozwalających na pobieranie bez limitu.

Pełna wersja gry Fifa 14 do pobrania

fifa-14-download

Fani i społeczność Fify wspomina 14 jako jedną z lepszych odsłon serii. Wiele osób uważa, że powtórzenie tego sukcesu będzie dla EA bardzo trudnym zadaniem. Nowe odsłony znacząco różnią się oprawą graficzną, jednak sam gameplay nie różni się tak bardzo.

W Fifa 14 Download po raz pierwszy został wprowadzony nowy system wyszukiwania postaci. Zostały wprowadzone dodatkowe parametry, które pozwalają znacznie szybciej znaleźć zawodnika o odpowiednich umiejętnościach.

Oczywiście, jak ma to miejsce w każdej odsłonie Fifa, komentarzem zajął się Pan Szaranowicz oraz Pan Szpakowski, dzięki czemu gra ma naprawdę przyjemny klimat. Twórcy postanowili zrezygnować z kilku denerwujących powiedzonek czy anegdot, zamiast których wprowadzono kilka nowych ciekawych kwestii.

W Fifa 14 do pobrania nie mogło także zabraknąć wielu trybów rozgrywki. W grze znajdziemy wiele trybów i mini gier, które nie raz wciągnął nas na wiele godzin.

Gram w Fifę od 12 części i muszę powiedzieć, że wyraźnie widać jak gra ewoluuje i w którym kierunku zmierza. Uważam, że jest to jedna z lepszych odsłon serii i za kilka lat będzie za pewne klasykiem Fifa. Polecam każdemu, kto jest fanem serii i nie grał w 14. Najlepsza odsłona serii.

Link do pobrania pełnej wersji gry FIFA 14

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Downloader, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać FIFA 14?

Fifa 14 Download dostępna na naszej stronie jest pełną wersją gry po Polsku. Przed udostępnieniem gry na naszym portalu sprawdziliśmy, czy gra działa poprawnie instalując ją na naszym komputerze testowym. Przeprowadziliśmy również skanowanie programem antywirusowym, dzięki czemu masz pewność, że gra działa poprawnie i nie posiada złośliwego oprogramowania, wirusów lub malware.

Decydując się na pobieranie z naszej strony musisz wiedzieć, że nie namawiamy Cię do skorzystania z naszego serwisu, jednak gwarantujemy, że otrzymasz pełną wersję gry Fifa 14 Download.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “FIFA 14 Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *