Game
Farming Simulator 17 download

Farming Simulator 17 Download

Platformy

Data Wydania

26 Październik 2017

Twórca gry

Wydawca

Giants Software

Pełna wersja PL
Pobrano 517 razy
Waga: 6.31 GB
Polska wersja językowa
Symulator farmy w którym wcielamy się w rolnika, którego zadaniem jest rozwój gospodarstwa. Jest to jedna z najlepszych odsłon serii.

9.9

Super

10 38

Zalety

 • Ogromna baza pojazdów i maszyn
 • Świetna fizyka gry
 • Wciągająca
 • Duża mapa

Wady

 • Drobne błędy techniczne

Pełna wersja Farming Simulator 17 Download po Polsku!

Z serią Farming Simulator wiele osób wiąże dobre wspomnienia. Poznawanie życia na gospodarstwie przy pomocy Farming Simulator jest bardzo pasjonujące i zabawne. Jako gracz początkowo z dystansem podchodziłem do tego tytułu, jednak po kilku godzinach gry stwierdzam, że jest to naprawdę świetny tytuł na mnóstwo godzin rozrywki.

Pierwszym elementem, który rzuca się w oczy po uruchomieniu Farming Simulator 17 pełna wersja jest bardzo duża dbałość o detale i ogromny realizm. Dodatkowym faktem, który przykuwa uwagę jest ilość maszyn, z których mamy możliwość korzystać. Znaleźć można zarówno dobrze znane w polskich wsiach Zetory, jak i bardziej nowoczesne ciągniki czy kultywatory.

Sam proces uprawiania zbóż i roślin został odwzorowany w niemal idealny sposób. Wszystkie elementy jakie należy wykonać w prawdziwym życiu, konieczne są do udanego wzrostu naszych roślin. Bez nawożenia i opryskiwania zbóż, nasze zbiory mogą zwiędnąć przez co cała nasza praca może pójść na marne. Dodatkowo po zebraniu plonów warto także zasiać na polu specjalny rodzaj rzodkwi, która urzyźnia glebę na następny sezon.

Elementy, które zostały zaimplementowane w grze nie kończą się na uprawie ziemi. W Farming Simulator 17 do pobrania możemy też hodować zwierzęta, ścinać drzewa i wykonywać praktycznie wszystkie czynności jakie wykonuje się na dzisiejszym gospodarstwie.

Ogromne możliwości rozwoju powodują, że w grze nie należy skupiać się jedynie na doglądywaniu gospodarstwa. Ekonomia jest również bardzo ważna, ponieważ niejednokrotnie może okazać się, że mimo ciężkiej pracy nie starczy nam pieniędzy na ukończenie sezonu rolnego.

Ogromna ilość ciągników i maszyn to zarówno zaleta jak i wada. Początkowo ogarnięcie sterowania bardziej skomplikowanych maszyn graniczy z cudem, jednak dla wielu, jak i dla mnie jest to ogromny plus, ponieważ zarówno w grze jak i w życiu nie od razu jesteśmy mistrzem w danej dziedzinie.

W Farming Simulator 17 pobierz najbardziej zapamiętałem chwytak do drewna. Jego obsługa przez pierwsze kilka minut praktycznie graniczyła z cudem. Sterowanie i chwytanie drewna przy pomocy myszki jest nie lada wyzwaniem, ale mimo to nie poddałem się i w końcu zrozumiałem mechanikę jego działania.

Jednym z minusów, który rzucił mi się w oczy po kilku godzinach gry jest brak odpowiednich oznaczeń. Wszystkie rośliny i zboża oznaczone są w grze ikonką bez słownych oznaczeń. Osoby znające się na roli czy w pewnym stopniu znające większość roślin nie będą miały z tym problemu, jednak dla większości sprawdzanie każdej rośliny na legendzie z mapy może być nieco uciążliwe.

Grafika w Farming Simulator 17 Download została znacznie poprawiona w stosunku do poprzednika. Początkowo może wydawać się, że całość wyglada podobnie, jednak mnóstwo detali jak i wnętrza pojazdów zostały znacznie poprawione, dzięki czemu gra się naprawdę przyjemnie. Dodatkowo błoto, które pojawia się na niektórych drogach zachowuje się znacznie realniej niż w poprzedniej odsłonie serii.

Co do dźwięku to jak zwykle studio Giants Software spisało się na medal. Soundtrack i wszystkie dźwięki wydawane przez maszyny i zwierzęta są bardzo realistyczne, przez co zamykając oczy można poczuć, jakbyśmy znajdowali się na gospodarstwie.

W ogólnym rozrachunku Farming Simulator 17 do pobrania jest bardzo ciekawą opcją dla osób, które szukają gry relaksującej i pozwalającej nauczyć się nieco o roli. Gra sama w sobie jest bardzo dobra, jednak nie nadaje się dla każdego. Większość graczy skupia się na grach akcji lub przygodówkach, w których mogą poczuć dreszczyk emocji. Tutaj akcja toczy się powoli i na wszystko co możemy osiągnąć musimy ciężko zapracować.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor:  Dual-core 2.0 GHz
 • Pamięć: 2 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB Nvidia GeForce 210
 • Dysk twardy: około 7 GB wolnej przestrzeni + dodatki
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 10

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Instalując grę warto zwrócić uwagę na menu które oferuje możliwość dodania do gry dodatków i modów. Wprowadzają one nowe pojazdy i maszyny, które w znacznym stopniu wpływają na rozgrywkę. Zalecamy instalację wszystkich dostępnych dodatków, ponieważ sprawiają one, że gra staje się jeszcze bardziej przyjemna.

Pełna wersja gry Farming Simulator 17 do pobrania

Farming Simulator 17 gra1

Tym, co wielu graczy trapi w serii Farming Simulator, jest brak określonej fabuły czy scenariusza. Jest to bowiem kompletnie otwarty świat sandboxowy, w którym to my decydujemy o każdym następnym kroku. Ciekawą alternatywą byłby także tryb, w którym nie musimy skupiać się tak bardzo na ekonomii. Jak już wspominaliśmy, gra nie polega jedynie na uprawianiu roli, ale także na kontrolowaniu finansów. Tryb, w którym mielibyśmy nieograniczony budżet pozwolilby niedzielnym graczom bez obaw usiąść za kółko ciągnika i wykonywaniu kolejnych etapów uprawy.

Jak to bywa w praktycznie każdej grze, Farming Simulator 17 Download nie jest wolny od wad. Drobne błędy techniczne sprawiają, że dla zapalonych graczy momentami rozgrywka może stać się denerwująca. Nie są to błędy, które wpływają na grę w znaczny sposób, jednak wjeżdżając ciągnikiem na drzewo, możemy mieć powody do obaw.

Ogromna ilość maszyn, roślin i możliwości rozwoju sprawiają, że nawet dziś Farming Simulator 17 posiada ogromna rzeszę fanów. Mimo drobnych błedów, gra wciąż cieszy się ogromną popularnością i powstają do niej nowe rozszerzenia, które pokazują jak zdolni są nie tylko twórcy ale i gracze.

W Farming Simulator gram od kilku lat i uważam, że jest to jedna z najlepszych gier przy których można się zrelaksować. Możliwość spokojnej jazdy po polu lub słuchaniu dźwięków natury zamiast wystrzałów i eksplozji z gier akcji jest świetną odskocznią. Zdecydowanie polecam ten tytuł wszystkim tym, którzy szukają czegoś innego lub chwili chilloutu.

Link do pobrania pełnej wersji gry Farming Simulator 17

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Downloader, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Farming Simulator 17?

Wszystkie gry dostępne na naszej stronie jak i Farming Simulator 17 Download są pełnymi wersjami z możliwością instalacji dodatków i modyfikacji. Zalecamy, aby podczas instalacji wybrać wszystkie dostępne dodatki, ponieważ rozszerzają one rozgrywkę o dodatkowe pojazdy i lokacje, dzięki czemu gra staje się bardziej rozbudowana i ciekawsza.

Przed udostępnieniem instalatora danej gry, każdy tytuł instalowany jest na naszym komputerze testowym, dzięki czemu możesz mieć pewność, że pobrana gra będzie w 100% działająca. Każda zainstalowana gra zostaje przez nas testowana przez kilka godzin w celu poszukiwania najczęściej występujących błędów.

Dodatkowo przed wrzuceniem plików na serwery skanujemy je programem antywirusowym. Robimy to, ponieważ nie chcemy aby jakakolwiek część naszej społeczności musiała martwić się o zawirusowane pliki. Grę jak i dodatki skanujemy pod kątem występowania wirusów, malware i wszelkich innych groźnych aplikacji mogących uszkodzić Twój sprzęt.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Farming Simulator 17 Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *