Game
Farming Simulator 15 Download

Farming Simulator 15 Download

Platformy

Data Wydania

30 Październik 2014

Twórca gry

Wydawca

Infogrames

Pełna wersja PL
Pobrano 688 razy
Waga: 2.17 GB
Działający Multiplayer
Polska wersja językowa
Symulator farmy, w którym wcielamy się w rolnika rozwijającego gospodarstwo. Jest to jedna z najbardziej rozbudowanych gier symulacyjnych.

9.8

Super

10 38

Zalety

 • Doświadczenie życia na gospodarstwie
 • Ekonomia
 • Mnóstwo maszyn
 • Wciągająca
 • Świetne odwzorowanie maszyn

Wady

 • Sporo uproszczeń
 • Drobne błędy techniczne

Pełna wersja Farming Simulator 15 Download po Polsku!

Farming Simulator jest serią, którą jedni uwielbiają, inni wręcz nienawidzą. W Farming Simulator 15 zostało dodane wiele elementów, które wcześniej nie były dostępne w innych grach tego typu. Początkowo wiele osób uważało, że odsłona ta jest kompletnym niewypałem, jednak po kilku godzinach rozgrywki zmieniły one zdanie.

Farming Simulator 15 pełna wersja pokazuje, jak bardzo seria rozwinęła się od pierwszej części. W grze zostało zaimplementowane wiele nowych funkcji, czynności i pojazdów, dzięki czemu możemy jeszcze bardziej wgłębić się w wiejski świat i poznać jak całość wygląda od środka.

Gra ta nie należy to takich, które oferują niespotykane przygody lub adrenalinę podczas wykonywania misji akcji. Jest to gra nastawiona głównie na spokojną i liniową rozgrywkę, przy której możemy się zrelaksować i odprężyć. Farming Simulator jest idealnym przykładem gry, która uczy i relaksuje.

Prosta i bardzo dobrze przedstawiona rozgrywka pozwala poznać kolejne czynności wykonywane na wsi, a także pokazuje trud, jaki muszą włożyć rolnicy aby wychodować bujne plony. Przy tytule tym zarówno 15 minut jak i kilka godzin mija bardzo szybko. Mimo iż gra jest dość nudna jak dla fana gier akcji, czas przy niej płynie bardzo szybko.

Poprzednia odsłona nie przedstawiała tak wielu podpowiedzi i możliwości jak Farming Simulator 15 do pobrania. Sprawia to, że nowi gracze szybciej odnajdą się w realiach wiejskiego życia i na pewno więcej osób zdecyduje się zostać na dłużej. Mimo iż gra jest niezbyt skomplikowana, siadając przed ekranem monitora można poczuć klimat farmy i zasad które tam panują.

W grze mamy głównie do czynienia z pracą na gospodarstwie. Praktycznie wszystkie elementy i czynności, którymi rolnik musi zajmować się na własnym polu zostały dodane do gry. Od orania do sprzedaży plonów mija sporo czasu, a pomijając jeden element możemy nie być w stanie osiągnąć zamierzonego celu.

Początkowo wiele osób uważa, że Farming Simulator 15 pobierz jest nudne. Dopiero po kilku godzinach gry zauważają fenomen gry i dlaczego jest tak popularna. To właśnie możliwość poznania życia na gospodarstwie i relaks, który towarzyszy rozgrywce przyciąga tak duże grono graczy.

Grafika w Farming Simulator 15 nie należy do najlepszych. Na konsolach i komputerach wygląda niemal identycznie, przez co początkowo część społeczności negatywnie odnosiła się do pracy Giants Software.

Muzyka i udźwiękowienie gry to zupełnie druga strona medalu. Wiejskie dźwięki jak i dźwieki wydawane przez maszyny zostały bardzo dobrze odwzorowane. Jadąc po polu jesteśmy też w stanie usłyszeć śpiew skowronków, dzięki czemu bardzo łatwo poczuć, jakbyśmy właśnie byli na wsi.

Farming Simulator 15 Download nie jest grą dla każdego. Osoby, które czas przed komputerem wolą spędzać w grach akcji, gdzie wszystko dzieje się bardzo szybko niekoniecznie odnajdą się w tym klimacie. Z drugiej jednak strony osoby, które szukają chwili relaksu odnajdą tu coś, co wciągnie ich na długie, długie godziny.

Co zyskujesz korzystając z PobierajGry.pl

Wymagania minimalne do płynnej gry:

 • Procesor: Intel Core 2 Duo E4600 2.4 GHz
 • Pamięć: 2 GB RAM
 • Karta graficzna: 1GB Nvidia GeForce 7500
 • Dysk twardy: około 2 GB wolnej przestrzeni + dodatki
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 10

Pobieranie oraz instalacja gry

Pobieranie gry, jak i instalacja została przedstawiona na poniższym pokazie slajdów. Z uwagi, iż stworzone przez nas oprogramowanie jest naszą własnością, konieczne było oprawienie zdjęć w znak wodny.

Poniżej znajdują się zrzuty z ekranu przedstawiające proces pobierania, instalacji oraz uruchomioną grę. Link umożliwiający pobranie gry znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług 🎮

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania

✓ Bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajduje się certyfikat SSL, a udostępnione pliki są wcześniej skanowane programem antywirusowym

✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu możesz być pewny, że otrzymasz to po co przyszedłeś.

✓ Dobra zabawa. Pobierając u nas gry masz gwarancję, że spędzisz przy nich setki świetnych godzin.

✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas możesz znaleźć zdjęcia pobierania, kreatora instalacji, oraz gry po uruchomieniu, dzięki czemu masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Podczas instalacji gry istnieje możliwość dodania do gry dodatków i modów, które zostały zaimplementowane do naszego instalatora. Zalecamy wybór wszystkich, ponieważ znacznie poprawiają one jakość rozgrywki jak też rozszerzają pewne elementy gry.

Pełna wersja gry Farming Simulator 15 do pobrania

Farming Simulator 15 game

W Farming Simulator 15 do pobrania wcielamy się wrolę rolnika, który może pracować na czyimś gospodarstwie, jak i prowadzić swoją działalność. Twórcy stworzyli grę, w której stopniowo progresujemy i poznajemy kolejne elementy gry, dzięki czemu możemy poznać życie i pracę na gospodarstwie.

Jednym z elementów, który od samego początku pokochali gracze, jest ilość maszyn i pojazdów dostępnych w grze. Niezależnie od naszego stylu gry i potrzeb, możemy wybrać maszynę, która sprosta naszym oczekiwaniom. Wszystkie pojazdy są licencjonowane, co oznacza, że w prawdziwym życiu istnieje dokładnie taki sam model danego ciągnika lub maszyny.

Oprócz standardowej rozgrywki jaką oferują nam twórcy, możemy też zabawić się w zwiedzanie mapy. Świat jest dość potężny a jego eksploracja jest nad podziw satysfakcjonująca. Dodatkowym ciekawym elementem, który zaserwowali nam developerzy, jest możliwość wypożyczania i malowania maszyn. Tak więc nawet nie mając wypchanego portfela jesteśmy w stanie wykonać daną czynność przy pomocy pożyczonej maszyny.

W Farming Simulator 15 grałem dość długi czas. Muszę przyznać, że początkowo gra jest dość nudna. Po kilkunastu godzinach rozgrywki wszystko staje się ciekawsze. Poznając kolejne elementy świata dostrzegamy co tak naprawdę ta gra oferuje. Kolejne etapy hodowli rzepaku czy zboża pokazują, jak wiele pracy trzeba włożyć, aby móc zebrać udane plony. Gra jest mega odprężająca, a wiejski klimat potęguje to odczucie. Polecam każdemu!

Link do pobrania pełnej wersji gry Farming Simulator 15

Aby pobrać grę kliknij na przycisk poniżej. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzny serwis, pozwalający pobrać Downloader, który pobierze grę na Twój komputer. Po pobraniu gry, otrzymasz powiadomienie o gotowości do instalacji.

Pobierz

Jeżeli Twój operator nie umożliwia Ci wysłania SMS, lub otrzymujesz wiadomość o błędzie. Skorzystaj z poradnika zamieszczonego poniżej, dzięki któremu będziesz mógł wysłać SMS aby pobrać grę. Warto się z tym zapoznać!

błądSMS

Skąd pobrać Farming Simulator 15?

Przedstawiona na naszej stronie gra, jest pełną wersją Farming Simulator 15 Download z możliwością instalacji dodatków i modyfikacji. Podczas instalacji istnieje możliwość wyboru dodatków, które mają zostać zainstalowane do naszej gry. Zachęcamy wybranie wszystkich dostępnych modyfikacji, ponieważ w znacznym stopniu wpływają one na przebieg i jakość gry.

Nasza gra na pewno działa. Wiemy to, ponieważ wszystkie gry przed udostępnieniem w naszym serwisie są instalowane na komputerze testowym, dzięki czemu mamy możliwość sprawdzenia czy nie występują tam błędy oraz czy gra prawidłowo się uruchamia.

Dodatkowo, wszystkie pliki gry jak i dodatki są skanowane programem antywirusowym. Program skanuje je wyszukując wirusy, malware oraz inne niechciane aplikacje, które mogłyby wpłynąć negatywnie na Twój komputer. Dzięki temu nie musisz się martwić, że pobierzesz pliki, które mogłyby uszkodzić Twój sprzęt.

Zaznaczamy, iż nie jesteśmy właścicielami udostępnianego oprogramowania i jedynie podajemy adres do strony osób trzecich, na której z dużym prawdopodobieństwem można nabyć pełną wersję gry. Udostępniamy możliwość zdobycia gry i jednocześnie zapewniamy, że decydując się na wybranie naszych usług, otrzymasz to, po co przyszedłeś.

Komentarze na temat “Farming Simulator 15 Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *